Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

FUTBAL IV. LIGA

Borčice – Piešťany 1:5 (1:4) Hostia podali kvalitný výkon proti oslabeným domácim. Prvý gól dal Horúcka v 6. min po centri, keď loptu dorazil do siete.

Borčice – Piešťany 1:5 (1:4)
Hostia podali kvalitný výkon proti oslabeným domácim. Prvý gól dal Horúcka v 6. min po centri, keď loptu dorazil do siete. O päť minút kontroval priamym kopom Kopačka na 1:1. Piešťany sa ujali vedenia v 19. min znova Horúckom. Strelám Kozíka a Gábora potom chýbala presnosť, a keď sa neujala Ranušova hlavička v 34. min, hostia rozhodli zápas v 39. min gólom Vyskoča. O tri minúty zvýšil ich vedenie Gajarský na 1:4. V 72. min spečatili vysokú výhru Sýkorom a zaslúžene vyhrali.
Góly: 11. Kopačka – 6. a 19. Horúcka, 39. Vyskoč, 42. Gajarský, 72. Sýkora.
BORČICE: Kopčan – Ranuša, Gábor, Kopačka, Martinko, Kuric, Kozík, Ruman, Milistenfer, Palasiewicz, Brandís.
PIEŠŤANY: Miroslav Krajčovič (Hajdík) – Jánošík, Kardoš, Bernát, Martin Krajčovič, Babský, Žamba, Horúcka, Vyskoč (Mišenčík), Gajarský (Beitl), Sýkora. ⋌(VES)
N. Dubnica – Partizánske
2:1 (0:1)
Domáci nezachytili tradične úvod a v 2. min sa hostia ujali vedenia Křapkom. V 5. min skúšal neúspešne šťastie Haviar a v 10. min mieril vedľa Maník. Po Švikruhovom rohu v 11. min Maník prestrelil bránu a v 12. min Haviar poslal loptu vedľa. V 37. min Haviar vysunul Čačka, ktorý prestrelil bránu a v 39. min Švikruhov priamy kop Šangel bravúrne vyrazil. Po priamom kope Burdeja sa v 48. min skóre nemenilo a v 70. min netrafil bránu ani Beňo. Všetko si vynahradil o tri minúty, keď z priameho kopu vyrovnal. Z priameho kopu v 81. min trafil Bortel žrď a o výhre rozhodol v 86. min po Jurigovom úniku Maník.
Góly: 73. Beňo, 86. Maník - 2. Křapka.
N. DUBNICA: Kijačik – Burdej, Adamčík, Štiffel, Čačko, Beňo, Maník, Švikruha, Tvrdý (Juriga), Bortel, Haviar.
PARTIZÁNSKE: Šangel – Finďura, Kollár, Nižňanský, Dermek (Kompas), Křapka, Kaplan, Norocký, Stručka, Michalík (Mecega), Svorad. ⋌MIROSLAV DUŠIČKA
Výsledky 26. kola: Skalica – Trenčianske Stankovce 3:2 (2:0), Nitr. Pravno – Hrnčiarovce 1:1 (0:0), Bánovce - Solčany 3:1 (1:0), Chynorany - Brezová 1:5 (0:1), Bošany - Senica 0:2 (0:1), Častkovce – Kanianka 2:2 (1:1).
1. Senica 26 22 1 3 76:13 67
2. Bánovce 26 19 2 5 53:18 59
3. Piešťany 26 18 3 5 68:17 57
4. Tr. Stankovce 26 15 4 7 41:24 49
5. Častkovce 26 14 6 6 46:24 48
6. Brezová 26 13 3 10 58:37 42
7. Borčice 26 10 6 10 47:48 36
8. Solčany 26 11 3 12 43:48 36