Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

FUTBAL IV. LIGA

Borčice – Partizánske 3:2 (2:1) Prvú šancu v 2. min nevyužil Palasiewicz a po chybe obrany sa ujali hostia vedenia v 12. min Smolinským. Kopačka a Milistenfer gól nedali a v 21. min Palasiewicz zahodil ďalšiu dobrú šancu.

Borčice – Partizánske 3:2 (2:1)
Prvú šancu v 2. min nevyužil Palasiewicz a po chybe obrany sa ujali hostia vedenia v 12. min Smolinským. Kopačka a Milistenfer gól nedali a v 21. min Palasiewicz zahodil ďalšiu dobrú šancu. V 36. min už dokázal mieriť presne a vyrovnal. Dve minúty pred prestávku ten istý hráč trafil brvno a Milistenfer vrátil loptu do siete – 2:1. V 46. min Palasiewicz opäť neuspel v súboji s brankárom a v 51. min mieril tesne vedľa Milistenfer. V 65. min z ojedinelej akcie vyrovnal Badinský na 2:2. Desať minút pred koncom dal Palasiewicz tretí gól a ešte ďalšie šance nevyužili Palasiewicz, Kopačka a Milistenfer. Rozlúčka domácich so štvrtou ligou bola víťazná.
Góly: 36. a 80. Palasiewicz, 43. Milistenfer - 12. Smolinský, 65. Badinský.
BORČICE: Senko – Ruman (Ševčík), Gábor, Kopačka, Kuric, Paška, Kozík (Mačina), Sedláček, Milistenfer, Palasiewicz, Brandís.
PARTIZÁNSKE: Čangel – Smolinský, Stručka, Max, A. Nižňanský, Valúch (Nahálka), Kaplan, Dermek, I. Nižňanský, Badinský, Mišeje.
⋌MIROSLAV VESELÝ
Nitr. Pravno – N. Dubnica
0:3 (0:3)
V poslednom zápase na domácej pôde si domáce mužstvo svoju neporaziteľnosť neudržalo a prehralo 3:0. V prvom polčase bol jasne lepší hosťujúci celok, ktorý gólmi Adamčíka, vlastným Štiffela a Ďuriša, pritiahli víťazstvo na svoju stranu. V 2. polčase sa obraz hry zmenil, dominovali Pravňania, ale s tým rozdielom, že nedokázali dať ani jeden gól. Na skórovanie mali veľa príležitostí, nevyužili ich však. Nakoniec si šťastnejší futbalisti z Novej Dubnice odvážali z Nitrianskeho Pravna tri body.
GÓLY: 11 Adamčík, 36 Štiffel vlastný, 44 Ďuriš, 100 divákov.
N. PRAVNO: Pročka – Klaiber, Oboňa, Pupek, Bielik, Kaman, M. Jamrich, Valko, Štiffel Michal, Važan, Vrábel, st. M. Jamrich.
N. DUBNICA: Múčka – Burdej, Adamčík, Štiffel, Čačko, Beňo, Maník, Ďuriš, Gramblička, Švikruha, Haviar, str. Dohal. ⋌
⋌F. FAZEKAŠ
Výsledky 30. kola: Skalica – Piešťany 2:2 (1:0), 24., 54. Jurcsik – 74. Sýkora, 90. Ekhardt,
Bošany - Brezová 1:2 (0:2), 53. Papranec – 18. Paulík, 22. Šebo, Kanianka – Senica 3:5 (0:3), 54. Píš, 70. a 75. Grom – 8. Bílý, 25., 37. a 85. Joniak, 46. Mihal, Častkovce – Hrnčiarovce 8:1 (2:1), 16. Kostelan, 24., 47., 62. Ostrovský, 16., 55. Kostelan, 65., 71. Madro, 85. Hevier – 38. Klinovský, Tr. Stankovce – Solčany 8:1 (5:0), 20. a 41. Záhumenský, 47. a 90. Sedláček, 25. Basila, 27. Breznický, 32. Navrátil, 86. Piršinský – 52. Soboňa. 29. kolo: Partizánske – Bošany 0:3 kontumačne.

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Odberné miesto na covid.

Víkendové testovanie na ochorenie COVID-19 využilo v desiatich odberových miestach na území Púchova 5 869 ľudí.

35m

Počas nedeľného testovacieho dňa prišlo výrazne menej ľudí. Viaceré obce však väčšinou testovali len počas soboty. POzitivita bola na podobnej úrovni ako v sobotu.

1 h
Mobilné odberové miesto v Domaniži

Obec Domaniža je jedinou v Považskobystrickom okrese, kde majú mobilné odberné miesto na antigénové testovanie. Využili ho už počas víkendového (23. - 24. 1.