DUBNICA I. LIGA
1. kolo: Ajax – Power One 3:3 (0:2), Uhlík, Doktor, vlastný – P. Švančara, Dzurový, Fitko, AS Roma – Tipa Zlatý bažant 6:1 (3:1), Baláž, Pospíšil, Pagáč, Ruman, Šándor, Balon – Mišák, Merengues – Devils 3:9 (1:4), Puček, Drienik, Ševela – Solík 3, R. Gábor 2, Šlosár 2, Fulec 2, Media Tip – JAMP Svorada 9:3 (7:1), Matuščin 3, Burdej 3, Martin Závodný, Michal Závodný, R. Živčic – Ronec 2, Stratený, Real – El Ninos 15:4 (7:0), Malovec 7, Ficka 3, Matlák 3, M. Gančár, Duras – Žiaček 2, Nováčik, Kuric, Vrtáci – ŠTB 2:5 (1:2), Kopčan, M. Tomčány – M. Milistenfer 2, Poláčik, Slezák, R. Prekop, Alfa – Rossoneri 5:6 (2:2), Bagin 2, Hornák 2, Cyprian – Madaj 2, J. Mazán 2, Horňák, vlastný, Aqua-bely mali voľno.
1. Real 1 1 0 0 15:4 3
2. Devils 1 1 0 0 9:3 3
3. Media Tip 1 1 0 0 9:3 3
4. AS Roma 1 1 0 0 6:1 3
5. ŠTB 1 1 0 0 5:2 3
6. Rossoneri 1 1 0 0 6:5 3
7. Ajax 1 0 1 0 3:3 1
8. Power One 1 0 1 0 3:3 1
9. Aquabely 0 0 0 0 0:0 0
10. Alfa 1 0 0 1 5:6 0
11. Vrtáci 1 0 0 1 2:5 0
12. Zl. Bažant 1 0 0 1 1:6 0
13. Merengues 1 0 0 1 3:9 0
14. JAMP 1 0 0 1 3:9 0
15. El Ninos 1 0 0 1 4:15 0
2. kolo: piatok 21. 8.: 16.30 h Aquabely – AS Roma, 17.30 h Devils - Ajax, 18.30 h ŠTB - Real, sobota 22. 8.: 13. h El Ninos – Media Tip, 14. h JAMP Svorada - Merengues, nedeľa 23. 8.: 9. h Tipa Zlatý bažant – Vrtáci, 10. h Power One – Alfa, Rossoneri majú voľno.
DUBNICA II. LIGA
1. kolo: Deportivo - El Matador 9:3 (2:2), Zimen 5, Puček 4 – Sabo, Dvořák, Šatka, Santos – Hedos Borussia 11:5 (6:0), Štefula 6, D. Bér 2, Mazáň 2, Thier – Gajdoš 2, Maník, J. Tholt, Sivák, Holuby – DDO 5:2 (2:2), Gajdoš 2, Rigo, Čačko, Schiller – Beňo, R. Cíbik, Celtic – Albion 3:2 (0:1), Monček 2, Kubala – Böhm, Strapko, Cestári – Vasco 4:6 (2:2), F. Samúl, Marták, Peter Samúl, vlastný – Puček 4, Bakoš, Gašpárek, Alkáči – Palmeiro 3:7 (0:4), Holas, Filo, Chudý – Antol 2, Floriš 2, Kvasnička, Klabník, Vavro, Celta Vigo – Sportclub bar 6:3 (3:0), Dušička 2, Počiatek, Mikovič, Husár, Mrázek – T. Tukina 2, M. Laco, Seniors – Boca Juniors 9:6 (6:2), T. Kováč 4, Krčmár 3, Poláček, Hübsch – Monček 3, Janiga 3.
1. Santos 1 1 0 0 11:5 3
2. Deportivo 1 1 0 0 9:3 3
3. Palmeiro 1 1 0 0 7:3 3
4. Seniors 1 1 0 0 9:6 3
5. Celta Vigo 1 1 0 0 6:3 3
6. Holuby 1 1 0 0 5:2 3
7. Vasco 1 1 0 0 6:4 3
8. Celtic 1 1 0 0 3:2 3
9. Albion 1 0 0 1 2:3 0
10. Cestári 1 0 0 1 4:6 0
11. Boca Juniors 1 0 0 1 6:9 0
12. Sportclub bar 1 0 0 1 3:6 0
13. DDO 1 0 0 1 2:5 0
14. Alkáči 1 0 0 1 3:7 0
15. Hedos 1 0 0 1 5:11 0
16. El Matador 1 0 0 1 3:9 0
2. kolo: piatok 21. 8.: 19.30 h Albion - Deportivo, 20.30 h El Matador - Santos, sobota 22. 8.: 8. h Holuby - Seniors, 9. h Vasco – Celtic, 10. h DDO – Sportclub bar, 18. h Palmeiro – Celta Vigo, 19. h Hedos Borussia - Alkáči, nedeľa 23. 8.: 13. h Boca Juniors – Cestári.
DUBNICA III. LIGA
1. kolo: Mreže – Demonic 1:5 (1:0), Kalafút – Gábor 2, Kocian 2, Brezničan, Rangers – MLB team 3:6 (2:2), Vysocký, Šamaj, Dubnička – Riško 3, Remšík, Nagy, Vozár, Espanyol – FC Tryskáči 5:5 (4:2), Suchánek 2, Gulač 2, Katerinčin – Marušinec 4, Kašík, Belasí – United 4:4 (2:0), Mikušinec 2, Vojtech, Chudo – Galbavý, Behan, Ďuriš, Hrubčín, Italia – Reds 3:5 (2:3), Janke, Dohňanský, Počiatek – Michalec 3, Cibula 2, Pruhy – AEK 2:1 (1:1), Ovečka, Žársky – Kubán, Trenab Pedros – Partizán 4:4 (2:2), Valúch 2, Masár, Hudec – Kohút, Kunák, Galbavý, Rajec, Heineken – Real Madrid 8:4 (3:1), Zbranek 3, M. Magál 2. Hrubo 2, Šatka – Botola 2, Urbánek, Gula.
1. Heineken 1 1 0 0 8:4 3
2. Demonic 1 1 0 0 5:1 3
3. MLB team 1 1 0 0 6:3 3
4. Reds 1 1 0 0 5:3 3
5. Pruhy 1 1 0 0 2:1 3
6. Espanyol 1 0 1 0 5:5 1
7. FC Tryskáči 1 0 1 0 5:5 1
8. Belasí 1 0 1 0 4:4 1
9. United 1 0 1 0 4:4 1
10. Pedros 1 0 1 0 4:4 1
11. Partizán 1 0 1 0 4:4 1
12. AEK 1 0 0 1 1:2 0
13. Reds 1 0 0 1 3:5 0
14. Rangers 1 0 0 1 3:6 0
15. Real Madrid 1 0 0 1 4:8 0
16. Mreže 1 0 0 1 1:5 0
2. kolo: sobota 22. 8.: 11. h AEK - Demonic, 12. h United – Trenab Pedros, 15. h Partizán - Italia, 16. h MLB team - Heineken, 17. h FC Tryskáči - Belasí, nedeľa 23. 8.: 8. h Pruhy - Espanyol, 11. h Reds - Rangers, 12. h Real Madrid – Mreže. ⋌(JŠ)
ILAVA
1. kolo: Las Belas – FC Ulej 9:5 (5:3), K. Furka 4, M. Furka 2, Topák, M. Golej, R. Golej – Jakuš 2, Hriadel, Mikuška, Podmaninec, Aquatec – Kozáci 14:3 (4:2), T. Cabaj 7, Šedo 5, Mikoláš 2 – M. Košút, B. Košút, Palkovič, Klomat V1 – Builders 5:7 (1:3), Hajas 2, Vrábel, Tomanica, Cabaj – Martinka 5, Slugeň, J. Jašúrek, Silver Arrows – Long Island 10:3 (5:1), Šedo 3, Janco 3, Balajka 2, Mihál 2 – Novotný 2, Rendek, Eurošrot – CMK Leones 11:4 (4:3), Masár 4, Geljen 4, Vanko 2, D. Kolman – Bartek 2, Dobiáš, Galus, IL Sport – Texas 4:7 (1:3), Kováč 2, Vraník, P. Ondraščin – Bér 3, Ševela 2, P. Barták, Dohňanský.
1. Aquatec 1 1 0 0 14:3 3
2. Eurošrot 1 1 0 0 11:4 3
3. Silver Arrows 1 1 0 0 10:3 3
4. Las Belas 1 1 0 0 9:5 3
5. Texas 1 1 0 0 7:4 3
6. Builders 1 1 0 0 7:5 3
7. Klomat 1 0 0 1 5:7 0
8. IL Sport 1 0 0 1 4:7 0
9. Ulej 1 0 0 1 5:9 0
10. CMK Leones 1 0 0 1 4:11 0
11. Long Island 1 0 0 1 3:10 0
12. Kozáci 1 0 0 1 3:14 0
2. kolo nedeľa 23. 8.: 8. h CMK Leones – Las Belas, 9. h Texas – FC Ulej, 10. h Long Island – Eurošrot, 11. h Builders – Silver Arrows, 12. h Kozáci – Klomat V1, 13. h IL Sport – Aquatec.⋌
⋌(JŠ)