Pondelok, 2. august, 2021 | Meniny má GustávKrížovkyKrížovky

FUTBAL MLÁDEŽ

I. LIGA ST. DORAST 2. kolo: Dun. Streda – Dubnica 1:0 (1:0), MFK B. Bystrica - Podbrezová 1:2 (1:2), Senica - Dukla B. Bystrica 1:1 (1:1), Stropkov - Ružomberok 1:1 (1:1), Nitra - Trenčín 1:3 (1:0), Michalovce - Prešov 1:0 (1:0), zápasy Slovan - Žilina a

I. LIGA ST. DORAST
2. kolo: Dun. Streda – Dubnica 1:0 (1:0), MFK B. Bystrica - Podbrezová 1:2 (1:2), Senica - Dukla B. Bystrica 1:1 (1:1), Stropkov - Ružomberok 1:1 (1:1), Nitra - Trenčín 1:3 (1:0), Michalovce - Prešov 1:0 (1:0), zápasy Slovan - Žilina a Košice - Trnava sa hrajú 10. októbra.
3. kolo: Dubnica - MFK B. Bystrica 5:0 (3:0), Rariga 2, Chromý, Múdry, vlastný, Prešov - D. Streda 7:0 (3:0), Trenčín - Michalovce 2:0 (0:0), Trnava – Nitra 0:1 (0:0), Dukla B. Bystrica - Stropkov 3:0 (3:0), Podbrezová - Senica 0:1 (0:0), Žilina - Košice hrajú 26. 9., Ružomberok - Slovan hrajú 4. novembra.
1. Trenčín 3 3 0 0 8:2 9
2. Dukla B. Bystrica 3 2 1 0 7:3 7
3. Dubnica 3 2 0 1 7:1 6
4. Nitra 3 2 0 1 4:4 6
5. D. Streda 3 2 0 1 4:7 6
6. Senica 3 1 2 0 3:2 5
7. Stropkov 3 1 1 1 2:4 4
8. Prešov 3 1 0 2 8:3 3
9. Podbrezová 3 1 0 2 4:5 3
10. Michalovce 3 1 0 2 1:4 3
11. Ružomberok 2 0 2 0 2:2 2
12. Slovan 1 0 1 0 3:3 1
13. Trnava 2 0 1 1 3:4 1
14. Žilina 1 0 0 1 0:1 0
15. Košice 1 0 0 1 1:3 0
16. MFK B. Bystrica 3 0 0 3 1:10 0
I. LIGA ML. DORAST
2. kolo: Dun. Streda - Dubnica 1:3 (0:1), Behan 2, Kočiš, MFK B. Bystrica - Podbrezová 2:1 (0:1), Senica - Dukla B. Bystrica 1:1 (1:0), Stropkov - Ružomberok 0:1 (0:0), Nitra - Trenčín 0:2 (0:2), Michalovce - Prešov 1:6 (1:3), zápasy Slovan - Žilina a Košice - Trnava sa hrajú 10. októ-bra.
3. kolo: Dubnica - MFK B. Bystrica 6:1 (4:1), Behan 3, Sabo, Sokolík, Šinaľ, Prešov - D. Streda 2:0 (0:0), Trenčín – Michalovce 4:2 (2:0), Trnava - Nitra 0:2 (0:1), Dukla B. Bystrica - Stropkov 1:1 (0:1), Podbrezová – Senica 1:3 (1:0), Žilina - Košice hrajú 26. 9., Ružomberok - Slovan hrajú 4. 11.
1. Trenčín 3 3 0 0 8:3 9
2. Dubnica 3 2 1 0 10:3 7
3. Prešov 3 2 1 0 9:2 7
4. Ružomberok 2 2 0 0 2:0 6
5. Dukla B. Bystrica 3 1 2 0 3:2 5
6. Senica 3 1 1 1 4:3 4
7. Nitra 3 1 1 1 3:3 4
8. Žilina 1 1 0 0 4:1 3
9. D. Streda 3 1 0 2 5:5 3
10. Trnava 2 1 0 1 4:4 3
11. MFK B. Bystrica 3 1 0 2 3:11 3
12. Stropkov 3 0 1 2 2:6 1
13. Michalovce 3 0 1 2 4:11 1
14. Košice 1 0 0 1 1:2 0
15. Slovan 1 0 0 1 2:4 0
16. Podbrezová 3 0 0 3 2:6 0
II. LIGA ST. DORAST
2. kolo: FC ViOn - Dubnica B 4:1 (2:0), Sika, Púchov - ŠKP Bratislava 2:2 (1:1), Ciesar, Hurtoň, Trenčín B - Senec 2:3, Levice - Nitra B 2:0, Senica B – Ružinov 4:1, Lok. Trnava – Myjava 1:1, Slovan B - Petržalka 3:0, Prievidza – Brezová 1:3.
3. kolo: Brezová – Púchov 2:1 (1:1), Pilát, Dubnica B – Levice 2:3 (1:2), Sika 2, Nitra B - Trenčín B 1:2, ŠKP - PFA ViOn 1:2, Petržalka - Prievidza 1:4, Senec - Senica B 3:1, Ružinov - Lok. Trnava 3:3, Myjava - Slovan B 1:3.
1. Brezová 3 3 0 0 10:3 9
2. PFA ViOn 3 3 0 0 9:4 9
3. SFM Senec 3 3 0 0 8:4 9
4. Senica 3 2 0 1 8:4 6
5. Levice 3 2 0 1 7:5 6
6. Slovan B 3 2 0 1 7:6 6
7. Ružinov 3 1 1 1 7:7 4
8. ŠKP 3 1 1 1 4:4 4
9. Prievidza 3 1 0 2 5:5 3
10. Dubnica B 3 1 0 2 7:8 3
11. AS Trenčín B 3 1 0 2 4:7 3
12. Petržalka 3 1 0 2 5:9 3
13. Lok. Trnava 3 0 2 1 6:8 2
14. Púchov 3 0 1 2 4:8 1
15. Myjava 3 0 1 2 2:7 1
16. Nitra B 3 0 0 3 2:6 0
II. LIGA ML. DORAST
2. kolo: FC ViOn - Dubnica B 0:1 (0:1), Mego, Púchov - ŠKP Bratislava 2:0 (2:0), Turza 2, Trenčín B - Senec 2:0, Levice - Nitra B 0:3, Senica B – Ružinov 2:0, Lok. Trnava – Myjava 4:0, Slovan B - Petržalka 0:5, Prievidza – Brezová 2:1.
3. kolo: Brezová – Púchov 0:0, Dubnica B – Levice 1:0 (0:0), Števček, Nitra B - Trenčín B 6:2, ŠKP - PFA ViOn 4:3, Petržalka - Prievidza 2:1, Senec - Senica B 2:0, Ružinov - Lok. Trnava 1:1, Myjava - Slovan B 0:1.
1. Nitra B 3 3 0 0 13:2 9
2. Petržalka 3 3 0 0 9:1 9
3. Dubnica B 3 3 0 0 8:2 9
4. ŠKP 3 2 0 1 5:5 6
5. AS Trenčín B 3 2 0 1 6:7 6
6. Slovan B 3 2 0 1 5:6 6
7. Lok. Trnava 3 1 1 1 5:3 4
8. Púchov 3 1 1 1 4:6 4
9. Levice 3 1 0 2 3:4 3
10. Prievidza 3 1 0 2 3:4 3
11. Senica 3 1 0 2 3:5 3
12. Myjava 3 1 0 2 3:6 3
13. SFM Senec 3 1 0 2 2:6 3
14. Ružinov 3 0 1 2 2:5 1
15. Brezová 3 0 1 2 2:6 1
16. PFA ViOn 3 0 0 3 3:8 0
III. LIGA ST. DORAST
3. kolo: Pov. Bystrica - Trnava B 2:2 (1:1), Lipták, Hrenák, Galanta - Komárno 2:1, Topoľčany - J. Bohunice 1:0, Partizánske - Sereď 1:1, ČFK Nitra - PFA ViOn B 3:1, Šaľa - Piešťany 4:0, N. Zámky - N. Mesto 3:3, Nemšová - Boleráz 3:3.
1. ČFK Nitra 3 3 0 0 7:3 9
2. Šaľa 3 2 1 0 12:2 7
3. Trnava B 3 2 1 0 10:3 7
4. Boleráz 3 2 1 0 13:7 7
5. N. Zámky 3 2 1 0 11:7 7
6. N. Mesto 3 1 2 0 5:4 5
7. Pov. Bystrica 3 1 1 1 6:5 4
8. Komárno 3 1 1 1 5:4 4
9. J. Bohunice 3 1 0 2 6:4 3
10. Galanta 3 1 0 2 2:5 3
11. Topoľčany 3 1 0 2 5:9 3
12. Nemšová 3 0 2 1 4:9 2
13. PFA ViOn B 3 0 1 2 6:11 1
14. Pieštany 3 0 1 2 2:7 1
15. Partizánske 3 0 1 2 2:9 1
16. Sereď 3 0 1 2 1:8 1
III. LIGA ML. DORAST
3. kolo: Pov. Bystrica - Trnava B 0:5 (0:4), Galanta - Komárno 1:1, Topoľčany - J. Bohunice 1:1, Partizánske - Sereď 2:1, ČFK Nitra - PFA ViOn B 3:0, Šaľa - Piešťany 1:2, N. Zámky - N. Mesto 2:0, Nemšová - Boleráz 7:0.
1. ČFK Nitra 3 3 0 0 18:0 9
2. Nemšová 3 3 0 0 17:2 9
3. Piešťany 3 3 0 0 7:2 9
4. Topoľčany 3 2 1 0 11:4 7
5. N. Zámky 3 2 0 1 4:3 6
6. Partizánske 3 2 0 1 5:7 6
7. J. Bohunice 3 1 1 1 7:5 4
8. Komárno 3 1 1 1 5:9 4
9. Šaľa 3 1 0 2 5:4 3
10. Trnava B 3 1 0 2 7:7 3
11. Pov. Bystrica 3 1 0 2 7:9 3
12. N. Mesto 3 1 0 2 3:6 3
13. PFA ViOn B 3 1 0 2 3:6 3
14. Galanta 3 0 1 2 3:9 1
15. Boleráz 3 0 0 3 2:16 0
16. Sereď 3 0 0 3 1:16 0

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA DORAST
2. kolo: Tr. Stankovce - Led. Rovne 2:0.
3. kolo: D. Vestenice – Plevník 0:3 (0:2), Čičut, Buday, Kunovský, Leopoldov - N. Dubnica 5:1 (2:1), Czánik, Led. Rovne - Nováky 3:0 (1:0), Sedláček, Mikšík, Majerský, Moravany – Ilava 8:1 (3:1), Skalica - Tr. Stankovce 0:0, Hlohovec - Handlová 6:0 (2:0), D. Krupá - V. Kostoľany 3:0 (2:0) Bánovce - Hrnčiarovce 6:1.
1. Moravany 3 3 0 0 15:3 9
2. D. Krupá 3 2 1 0 11:2 7
3. Hlohovec 3 2 0 1 13:2 6
4. Bánovce 3 3 0 0 11:1 9
5. Led. Rovne 3 2 0 1 7:3 6
6. Leopoldov 3 2 0 1 6:5 6
7. Skalica 3 1 2 0 3:0 5
8. Plevník 3 1 1 1 3:1 4
9. Tr. Stankovce 3 1 1 1 2:1 4
10. V. Kostoľany 3 1 0 2 5:7 3
11. Nováky 3 1 0 2 4:9 3
12. N. Dubnica 3 1 0 2 4:13 3
13. Ilava 3 1 0 2 2:12 3
14. Handlová 3 0 1 2 1:10 1
15. D. Vestenice 3 0 0 3 0:7 0
16. Hrnčiarovce 3 0 0 3 2:13 0
V. LIGA DORAST
3. kolo: Beluša - N. Pravno 5:1 (3:0), Štefanec, Bielik, Frnka, Koyš, J. Urban, Ladce – Dubodiel 1:3 (1:3), D. Kandráč, D. Kočkovce – Streženice 0:3 (0:3), Košeca – Drietoma 2:2 (2:1), Vicen, J. Palček, Papradno - Chynorany 5:0 (3:0), Fojtík 2, Hrebičík, Macošínec, Belušík, Trenčín – Kanianka 0:3, St. Turá - H. Srnie 12:0, N. Rudno – Lehota 5:2..
1. Kanianka 3 3 0 0 10:1 9
2. St. Turá 3 2 0 1 17:2 6
3. Papradno 3 2 0 1 14:4 6
4. N. Rudno 3 2 0 1 9:5 6
5. Dubodiel 3 2 0 1 8:5 6
6. Beluša 3 2 0 1 7:4 6
7. Lehota 3 2 0 1 12:10 6
8. D. Kočkovce 3 2 0 1 5:6 6
9. Košeca 3 1 2 0 9:2 5
10. Streženice 3 1 1 1 3:2 4
11. Drietoma 3 1 1 1 5:10 4
12. N. Pravno 3 1 0 2 6:10 3
13. Chynorany 3 1 0 2 6:11 3
14. Trenčín 3 0 0 3 0:9 0
15. Ladce 3 0 0 3 2:12 0
16. H. Srnie 3 0 0 3 0:20 0
I. LIGA ST. ŽIACI A
15. kolo: Dubnica – Púchov 6:0 (4:0), Jakúbek 2, Krajči 2, Janco, Takáč, Topoľčany - Pov. Bystrica 4:0 (4:0), Kostolište - FC Nitra 0:8, ČFK Nitra – Inter 1:0, Petržalka – Levice 5:0, Myjava – Trnava 1:4, Dúbravka – Senica 0:2, Slovan – Malacky 3:0, Senec – Trenčín 3:1.
1. kolo: Pov. Bystrica - Levice 0:1 (0:1), Púchov - Senec 2:0 (0:0), Mičko 2, Petržalka – Dubnica 1:2 (1:0), vlastný, Takáč, FC Nitra - Topoľčany 0:3, Malacky - ČFK Nitra 1:1, Senica - Slovan 4:0, Myjava - ŠKP 6:0, Trnava - Kostolište 2:1, Trenčín - Inter 3:0.
1. Senica 3 3 0 0 7:0 9
2. Trnava 3 3 0 0 8:2 9
3. ČFK Nitra 3 2 1 0 3:1 7
4. FC Nitra 3 2 0 1 13:3 6
5. Topoľčany 2 2 0 0 7:0 6
6. Senec 3 2 0 1 6:3 6
7. Dubnica 3 2 0 1 8:6 6
8. Slovan 3 2 0 1 5:5 6
9. Púchov 3 1 1 1 3:7 4
10. Myjava 3 1 0 2 7:5 3
11. Petržalka 3 1 0 2 6:4 3
12. Trenčín 3 1 0 2 5:5 3
13. Levice 3 1 0 2 1:6 3
14. Kostolište 3 1 0 2 4:10 3
15. Malacky 3 0 1 2 1:7 1
16. Dúbravka 3 0 1 2 1:9 1
17. Inter 2 0 0 2 0:4 0
18. Pov. Bystrica 3 0 0 3 0:8 0
I. LIGA ST. ŽIACI B
15. kolo: Dubnica – Púchov 3:2 (0:1), Slávik 3 – Bárka 2, Topoľčany - Pov. Bystrica 3:1 (1:0), Michálek, Kostolište - FC Nitra 0:4, ČFK Nitra – Inter 9:0, Petržalka – Levice 4:0, Myjava – Trnava 0:7, Dúbravka – Senica 0:3, Slovan – Malacky 19:0, Senec – Trenčín 2:2.
1. kolo: Pov. Bystrica – Levice 2:0 (2:0), Vadovský 2, Púchov - Senec 0:3 (0:1), Petržalka – Dubnica 1:1 (1:0), Slávik, FC Nitra - Topoľčany 8:0, Malacky - ČFK Nitra 0:9, Senica - Slovan 0:7, Myjava - ŠKP 1:2, Trnava - Kostolište 8:1, Trenčín - Inter 11:0.
1. Slovan 3 3 0 0 30:1 9
2. ČFK Nitra 3 3 0 0 21:0 9
3. Trnava 3 3 0 0 17:1 9
4. FC Nitra 3 3 0 0 16:0 9
5. Senec 3 2 1 0 15:3 7
6. Senica 3 2 0 1 14:7 6
7. Trenčín 3 1 1 1 14:6 4
8. Petržalka 3 1 1 1 5:3 4
9. Dubnica 3 1 1 1 4:7 4
10. Púchov 3 1 0 2 6:7 3
11. Kostolište 3 1 0 2 7:12 3
12. Dúbravka 3 1 0 2 3:8 3
13. Topoľčany 2 1 0 1 3:9 3
14. Pov. Bystrica 3 1 0 2 4:13 3
15. Levice 3 0 0 3 0:9 0
16. Myjava 3 0 0 3 1:20 0
17. Inter 2 0 0 2 0:20 0
18. Malacky 3 0 0 3 0:34 0
I. LIGA ML. ŽIACI A
1. kolo: Pov. Bystrica - Levice 0:6 (0:3), Spartak Trnava – Púchov 8:0 (1:0), Dubnica – Topoľčany 8:1 (2:1), Babčan 2, Mojto 2, Majer, Habánik, Pagáč, vlastný, Trenčín – FC Nitra 3:4, Senica - ČFK Nitra 8:0, Myjava - Lok. Trnava 0:7.
I. LIGA ML. ŽIACI B
1. kolo: Pov. Bystrica – Levice 1:8 (0:2), Šery, Spartak Trnava – Púchov 6:0 (4:0), Dubnica – Topoľčany 2:0 (0:0), Suchánek, Homola, Trenčín - FC Nitra 0:2, Senica - ČFK Nitra 8:0, Myjava - Lok. Trnava 10:0.
III. LIGA ST. ŽIACI
1. kolo: Led. Rovne - Tr. Stankovce 4:1 (1:1), Pecuš 1, Fojtík, Škrabko, Beluša - Handlová 0:7 (0:4), N. Dubnica - Bošany 4:2 (1:1), Tóth 2, Nemeček, Kubo, Prievidza B – Partizánske 2:3, Šimonovany – Nemšová 0:4, Tóth 2, Nemeček, Kubo, D. Vestenice – Nováky 2:4, N. Mesto malo voľno.
1. Handlová 1 1 0 0 7:0 3
2. Nemšová 1 1 0 0 4:0 3
3. L. Rovne 1 1 0 0 4:1 3
4. N. Dubnica 1 1 0 0 4:2 3
5. Nováky 1 1 0 0 4:2 3
6. Partizánske 1 1 0 0 3:2 3
7. N. Mesto 0 0 0 0 0:0 0
8. Prievidza B 1 0 0 1 2:3 0
9. Bošany 1 0 0 1 2:4 0
10. D. Vestenice 1 0 0 1 2:4 0
11. Tr. Stankovce 1 0 0 1 1:4 0
12. Šimonovany 1 0 0 1 0:4 0
13. Beluša 1 0 0 1 0:7 0
III. LIGA ML. ŽIACI
1. kolo: Led. Rovne - Tr. Stankovce 3:0 kontumačne, hostí bolo málo, Beluša - Handlová 1:2 (1:1), Polacký, N. Dubnica – Bošany 1:0 (0:0), Tomáš, Prievidza B – Partizánske 7:0, Šimonovany – Nemšová 0:3 kontumačne, D. Vestenice – Nováky 4:3, N. Mesto malo voľno.
1. Prievidza B 1 1 0 0 7:0 3
2. L. Rovne 1 1 0 0 3:0 3
3. Nemšová 1 1 0 0 3:0 3
4. D. Vestenice 1 1 0 0 4:3 3
5. Handlová 1 1 0 0 2:1 3
6. N. Dubnica 1 1 0 0 1:0 3
7. N. Mesto 0 0 0 0 0:0 0
8. Nováky 1 0 0 1 3:4 0
9. Beluša 1 0 0 1 1:2 0
10. Bošany 1 0 0 1 0:1 0
11. Tr. Stankovce 1 0 0 1 0:3 0
12. Šimonovany 1 0 0 1 0:3 0
13. Partizánske 1 0 0 1 0:7 0
PRÍPRAVKA
Príprava: Púchov – Pov. Bystrica 1:12, Pavlovič 3, Begáň 2, Koprda 2, Galko 2, Kvašay 2, Chovančík.
Prípravka FK Raven Pov. Bystrica ročník narodenia 2000 odohrala 15. 8. turnaj v Žiline za účasti šiestich družstiev. O prvé miesto ich pripravila prehra v poslednom zápase s AS Trenčín A, kde im stačila remíza, a-však inkasovali gól 30 sekúnd pred koncom zápasu.
Výsledky Raven Pov. Bystrica: Dukla Banská Bystrica 1:0, Pavlovič, AS Trenčín A 0:1, MŠK Žilina A 1:0, Pavlovič, AS Trenčín B 2:0, Chromek, Kvašay, MŠK Žilina B 4:1, Chromek, Pavlovič, Kvašay, Šútorík.
Poradie: 1. AS Trenčín A, 13:3 – 13, 2. Raven Pov. Bystrica, 8:2 – 12, 3. Dukla Banská Bystrica, 9:7 – 9, 4. MŠK Žilina A, 5:9 – 7, 5. MŠK Žilina B, 8:19 – 3, 6. AS Trenčín B, 3:10 – 0.
Raven: Erik Filípek, Filip Galko, Patrik Begáň, Jakub Pavlovič, Marek Kvašay, Samuel Balušík, Patrik Chovančík, Eduard Chovanec, Samuel Chromek, Peter Šútorík, Richard Ondrásky, tréneri Kamil Begáň, Peter Kvašay. ⋌(JŠ)

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
  2. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte
  3. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
  4. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
  5. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
  6. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  7. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
  8. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  9. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  10. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  1. Autorka prezradila motív novej knihy. Poteší nielen romantičky
  2. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
  3. Diskusia o elektromobiloch nie je „súťaž krásy“
  4. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
  5. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
  6. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
  7. Motorkárska výstroj v lete: ako jazdiť aj v horúčavách?
  8. Košická štvrť je súčasťou odpadového experimentu.
  9. Kúpa vozidla cez inzerát či od malého predajcu je rizikovejšia
  10. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  1. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 5 381
  2. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021 4 953
  3. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 3 956
  4. Jeden deň na Bratislavu nestačí 3 560
  5. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 468
  6. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 3 449
  7. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké? 3 386
  8. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 3 256
  9. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 2 771
  10. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 2 559
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Rekordných desať tímov a celkovo štyridsať jazdcov počas mesiaca jún zvolilo ekologickejšiu formu dopravy do práce, vďaka čomu sa v celoslovenskej kampani Do práce na bicykli umiestnil Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) na 26. mieste s úsporou viac ako 2,6 tony CO2.


1 h

Vďaka cyklobusom sa aj tento rok bezpečne spolu s bicyklom dostanete z Trenčína do Bánoviec nad Bebravou aj do Nitrianskeho Rudna.


1 h

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


16 h

Uplynulý týždeň zachránilo Košecu čerstvo vyčistené koryto. V nedeľu sa voda už valila Košeckým Rovným.


3 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

O udalosti informovali hasiči.


1. aug

Po ťažko zraneného Milana priletel záchranársky vrtuľník, zdravotníci bojovali o jeho život viac ako hodinu.


20 h

Rozsudok nie je právoplatný.


17 h

Slovenskom sa ženú búrky.


1. aug

Už ste čítali?