Sobota, 27. november, 2021 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Podvažie uspelo v Plevníku

PAPRADNO – UDIČA 1:0 (1:0) Úvod zápasu patril domácim, ktorí získali územnú prevahu. V 10. min po prihrávke S. Trúchlika dal Kozáčik vedúci gól. Hostí gól zaskočil, domáci pokračovali v tlaku.

PAPRADNO – UDIČA 1:0 (1:0)
Úvod zápasu patril domácim, ktorí získali územnú prevahu.
V 10. min po prihrávke S. Trúchlika dal Kozáčik vedúci gól. Hostí gól zaskočil, domáci pokračovali v tlaku. Strely Tótha, Kurnocíka, Nemčíka a Klabníka skončili vedľa alebo ich kryl spoľahlivý Bašo. Pokusy Miláka, T. Gašpárka a Martinku skončili vedľa Moravíkovej brány. Od 70. min hrali domáci bez vylúčeného Klabníka. Udičania sa usadili na domácej polovici, ale strely boli nepresné. Zápasu by viac svedčila remíza, ale domáci si výhru zaslúžili.
Gól: 10. Kozáčik.
Papradno: Moravík – Vachalík, Strašík, M. Trúchlik (Lališ), S. Trúchlik, Tóth, Klabník, Kurnocík (P. Trúchlik), Černošík, (Martinec), Kozáčik, Nemčík.
Udiča: Bašo - M. Gašpárek, Cigánik, Babec, Škrabák, Martinka, Štefánik (Vaštík), T. Gašpárek, Suľovský, Milák, Hrebík (Remiš).
⋌ZUZKA TANUŠKOVÁ
HOROVCE – VISOLAJE 2:3 (2:2)
Od začiatku sa striedali rýchle útočné akcie na oboch stranách. Domáceho brankára postupne preverili Deneš, Sviečka a Gažo. R. Prekop a Egly zamestnali Štrbáňa. Po dlhom pase sa v 16. min dostal k lopte R. Prekop a presne zakončil – 1:0. O štyri minúty Sviečka z priameho kopu z 20 metrov vyrovnal. Po rozohraní ušiel Egly a do prázdnej brány zvýšil na 2:1. O desať minút bolo vyrovnané, keď Sviečka z ďalšieho priameho kopu vyrovnal. Hostia sa ujali vedenia v 49. min Gažom. Ten istý hráč v 51. min trafil žrď. Po vylúčení Madaru v 70. min Horovce vyvinuli veľký tlak, ale R. Prekop, Kučo a Mikoláš neboli úspešní.
Góly: 16. R. Prekop, 21. Egly – 20. a 31. Sviečka, 49. Gažo.
Horovce: Ciesar – Kučo, Rod, Egly (Mikoláš), Gereg, Svorada, Janíček, Siekel (M. Prekop), R. Prekop, Barkáč (Kováč), Jaďuďa.
Visolaje: Štrbáň – Baránek, Sviečka, Bednář, Buchta (Kaplan), Rosina (Beniak), Palme, Madara, Liška (Pazdera), Gažo, Deneš. ⋌(RH)
ILAVA - TUCHYŇA 0:2 (0:2)
Hostia boli lepší počas celého zápasu. Kameništiak a Šedo nepremenili dve šance. Krajčík otvoril skóre ľahkou strelou a o chvíľu z ťažkého uhla zvýšil Štefula.
Ilava sa snažila, ale Srovnal nastrelil brvno a Mladoš žrď. Kameništiak nevyužil únik a pozorne brániaci hostia si odviezli tri body.
Góly: 18. Krajčík, 22. Štefula.
Ilava: T. Cabaj – Bartek (Samek), Strapko, Mladoš, Galko, Šedo, Srovnal, J. Tomanica (Šupák), Pilát, Kňažek, Kameništiak.
Tuchyňa: Roháč – Mišún, Hrehuš, V. Poliak, P. Poliak, M. Tomanica, Krajčík (Mazáň), Nomilner (Nomilner), Štefanec, Filo, Štefula.
⋌ANNA BAKOŠOVÁ
BRVNIŠTE – DULOV 1:4 (1:1)
V nervóznom zápase, kde sa žltilo aj červenalo, už v 4. min Šlesar trafil z päťky brvno. Iniciatívu prevzali hostia, ale Ilončiak neskóroval. Štefanec v 22. min ďalekonosnou strelou nedal J. Čapliarovi šancu. Nestarnúci Šlesar v 35. min ukázal obrancom chrbát a Suchánek bol bez šance. Balážov center nemal o chvíľu kto umiestniť o siete. Po prestávke sa prejavila dravosť hosťujúcich mladíkov. Trestný kop Vozára z 30 metrov skončil v dolnom rohu – 1:2. Domáci znervózneli, čo využil Baláž a po sóle s pomocou žrde zvýšil na 1:3. Miniarik dostal červenú kartu a striedajúci M. Kováč za udretie súpera tiež opustil ihrisko. Eglyho únik zastavila obrana, ale Baláž po sóle blafákom uzavrel skóre.
Góly: 36. Šlesar – 76. a 89. Baláž, 22. Štefanec, 68. Vozár.
Brvnište: J. Čapliar – Hároník (Vališík), Koreník, Ecker, Barcík, Valúch (Sojka), Miniarik, Šištík (Holiš), M. Španihel, Šlesar (B. Čapliar), Fusko.
Dulov: Suchánek – Ragula, Dzurko, Štefanec, Kanderka, Egly, Brnka, Ilončiak, (Kuhajda), Baláž (Horečný), R. Kováč (M. Kováč), Vozár.
⋌PAVOL PREKOP
PLEVNÍK – PODVAŽIE 0:2 (0:1)
Zápas začal obojstranne nervózne a nepresne. Strely Kušniera a Š. Tamášiho, resp. Petruša končili ďaleko od brán. Ševček kryl tečovanú strelu v 5. min a 8. min Švec mieril nepresne. Kušnier v 14. min pri úniku zle trafil loptu. Čistú šancu zahodil v 17. min Šumec a bránu netrafil ani v 20. min Petruš. Veľa sa faulovalo, ale rozhodca Zvak si urobil poriadok. Ševček zachraňoval po strelách Kamasa a Š. Tamášiho v 27. a 29. min. V 39. min Petruš znova minul bránu, ale v 40. min po prieniku Hrnčíka si Švec loptu zasekol a nezadržateľne strelou pod brvno dostal hostí do vedenia. Plevníčania začali druhý polčas náporom. Po rohu mieril v 55. min Hrnčík iba do brankára. Úniky Š. Tamášiho a Kušniera zmaril Ševček a v 63. min vyrazil Kamasov priamy kop. V 73. min zvýšil Švec po zaváhaní obrany na 0:2. Jednu z mála presných Petrušových striel kryl v 78. min Magerčiak. Znížiť mohol v 81. min Butko, ale hlavičkoval vedľa.
Góly: 40. a 73. Švec.
Plevník: Magerčiak – Lišaník, Butko (Janech), Turčáni, Jakubec, Smataník (Ďurkech), Kamas, Š. Tamáši, Dodek, Kušnier, Babinec (Buday).
Podvažie: Ševček – Kozárik (Králik), Meheš (Bednár), Borčický (Zelenák), Nemček, Šumec, Valient, Čupka, Hrnčík, Petruš, Švec (M. Zúbek). ⋌ADRIÁN DEMÁČEK
D. MARIKOVÁ – M. LEDNICE 2:2 (2:0)
Domáci začali vynikajúco, keď už po 14 sekundách dal I. Chochel vedúci gól. Vynikajúceho Petráša neprekonali v ďalších dvoch šanciach. V 37. min po peknej akcii pridali druhý gól Vajdíkom. Po prestávke sa hostia po umývaní hláv v kabíne predstavili ako lepší tím. T. Čelko a M. Košút ešte Kaniaka neprekonali, ale v 57. min po centri T. Lednického znížil Dudák. Malé Lednice zvýšili úsilie a po domácom rohu Petráš dlhým výkopom našiel Dudáka, ktorý v 79. min lobom prehodil zle vybiehajúceho Kaniaka.
Góly: 1. I. Chochel, 37. Vajdík – 57. a 79. Dudák.
D. Mariková: Kaniak – P. Chochel, Revák (Fico), Brídzik, Polník (R. Vlach), Rák, Hamar, Žilinčík (Hudek), I. Chochel, J. Vlach, Vajdík (Seko).
M. Lednice: Petráš – P. Lednický, Dudák, M. Vančo (M. Lednický – J. Košút), Ušiak, T. Lednický, M. Košút, Jozef Čelko, Jakub Čelko (L. Lednický), T. Čelko, J. Vančo. ⋌(MIL)
PÚCHOV B – PRUŽINA 4:0 (2:0)
Valášek vyrazil Denešovu bombu v 3. min na roh a v 9. min Loduha vrátil do siete Valáškom vyrazenú loptu. V 30. min hostia ohrozili Pavla Hrnčiarika ďalekonosnou strelou Kardoša.
O šesť minút Martinka prešiel cez troch súperov a jasličkami zvýšil na 2:0. V 46. min Loduha zblízka zvýšil na 3:0. O dve minúty Valášek s obrancom zlikvidovali dlhé sólo Martinku. V 58. min Junga prestrelil bránu a v 61. min Martinku vychytal Valášek. Loduhovu strelu po uličke Petra Hrnčiarika vyrazil Valášek na žrď. Peter Hrnčiarik v 67. min nepremenil jedenástku, keď napálil loptu do brvna. Denešovu šancu v 80. min zmaril brankár a v 89. min Loduha zavŕšil hetrik, ktorému v 90. min zmaril Valášek ďalšiu šancu.
Góly: 9., 47. a 89. Loduha, 36. Martinka.
Púchov B: Pavol Hrnčiarik – Baranec, Poljak (Lajčin), Korený, Majtán, Petrušek (Pastorek), Loduha, Deneš, Peter Hrnčiarik, Medňanský (Junga), Martinka (Bogiň).
Pružina: Valášek – Zaťko, Kozák, Michal Haviar, Marek Haviar, Kardoš, Ondrušek, Vrábel, Topor (Mikušík), Fabuš, J. Haviar.
⋌JAROSLAV GAŠPÁREK
1. Púchov B 4 4 0 0 20:2 12
2. Podvažie 4 4 0 0 10:0 12
3. Tuchyňa 4 3 0 1 8:3 9
4. Plevník 4 3 0 1 6:3 9
5. Papradno 4 2 1 1 6:7 7
6. Visolaje 4 1 2 1 7:7 5
7. Ilava 4 1 2 1 4:4 5
8. M. Lednice 4 1 1 2 6:6 4
9. Udiča 4 1 1 2 3:4 4
10. Horovce 4 1 0 3 7:12 3
11. Dulov 4 1 0 3 5:13 3
12. Brvnište 4 0 2 2 4:10 2
13. Pružina 4 0 2 2 4:11 2
14. D. Mariková 4 0 1 3 4:12 1

Skryť Vypnúť reklamu

Zostava kola: Valášek (Pružina), Bašo (Udiča), Černošík (Papradno), Filo (Tuchyňa), Butko (Plevník), Valient (Podvažie), Janíček (Horovce), Sviečka (Visolaje), Baláž (Dulov), T. Čelko (M. Lednice), Deneš (Púchov B).

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. inFEEnity posilní Samuel Oriňák
 2. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom?
 3. Vianočné nákupy bez stresu? Pozrite sa, či na to idete správne
 4. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť
 5. Ani najlepšia mama nevie, čo sa deje v tele jej dieťatka
 6. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije?
 7. Volkswagen predstavuje ďalší elektrický model
 8. Firmám sa vyplatí poznať uhlíkovú stopu vlastných výrobkov
 9. Dôchodkové sporenie s rešpektom k budúcnosti
 10. Pomáhajú firmám zarábať viac. Polepšili si aj živnostníci
 1. Mačka, ktorá žerie ľudí, kakajúce polienko, pavúky na stromčeku
 2. Krízové balíčky pre ohrozené domácnosti
 3. Dopyt po bytoch stúpa, ponuka bytov sa neustále zmenšuje
 4. Tatranský buk je Stromom roka 2021
 5. Vianočné nákupy bez stresu? Pozrite sa, či na to idete správne
 6. BLACK FRIDAY: Nakupujte výhodne prírodné produkty
 7. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
 8. Trojica prestížnych fotografov hovorí o svojich tajomstvách
 9. Spoločnosť v Lipt. Mikuláši dodáva námorný informačný systém
 10. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť
 1. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 27 056
 2. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 8 958
 3. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 7 525
 4. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 4 125
 5. Neapolu odpustíte chaos, decentné Sorrento je únikom do pohody 3 328
 6. Rekonštruujete? Pozor na romantické predstavy o vykurovaní 2 971
 7. Ako ušetriť náklady v sklade? Máme pre vás 9 tipov 2 670
 8. Obľúbená kozmetika, lieky a doplnky stravy so zľavou až 50% 2 344
 9. TIP: Úspech zakódovaný v DNA? Potvrdil to zlatý hattrick 1 860
 10. Volkswagen predstavuje ďalší elektrický model 1 780

Blogy SME

 1. Anton Kovalčík: Postkoloniálna Teória.
 2. Tomáš Tenczer: Pár vecí, čo mať na pamäti, keď US akcie padajú o 1.000 bodov
 3. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku
 4. Igor Borišek: Island - časť 3. Geotermálne zóny
 5. Peter Krivda Soliwarski: Túlačky XC - Šimonovany Vodný hrad
 6. Martin Sukupčák: Matovič a Kollár darujú svoj majetok štátu
 7. Marek Mačuha: Škodí viac Fico alebo Matovič?
 8. Věra Tepličková: Je prauda, že s poctyvostú zájdeš najdalej?
 1. Monika Nagyova: Poďte bližšie, staré dievky nehryzú. 8 065
 2. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 7 089
 3. Lucia Nicholsonová: Otvorený list ministrovi Krajniakovi 6 397
 4. Jozef Sitko: Pani prezidentka, jej priateľ a jej exporadca Leško 6 256
 5. Martin Greguš: Robert Fico a jeho 2 tváre... DNES: "Povinné očkovanie je nechutný fašistický nápad". Čo myslíte, čo "hovoril" SMER v roku 2014? 5 754
 6. Ján Marton: Prezidentka žije v krajine, ktorej nerozumie a ja nerozumiem jej. 4 951
 7. Monika Vojčíkova: Len vydržte dezoláti, len vydržte! 4 572
 8. Věra Tepličková: Ako chutí moc alebo Ak budeme dobrí, dostaneme limetku 3 816
 1. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 2. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 3. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 4. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 5. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 6. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 7. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
 8. Valentína Sedileková: Komentujete vzhľad druhých ľudí? Ubližujete im viac, ako si uvedomujete
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

SHMÚ vydal preto aj výstrahy prvého stupňa.


8 h
Ilustračná fotografia

Kompostáreň prvýkrát otvorili pre verejnosť 12. apríla.


TASR 9 h
Tomáš Šulík, primár oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne pri pacientovi, ktorý je zapojený na umelú pľúcnu ventiláciu. Niektorí pacienti musia ležať na bruchu, pretože sa im pľúca doslova rozpadajú.

Mnoho ľudí opustilo toto oddelenie, pretože nechceli opäť zažiť podobné situácie, ako v predošlých vlnách, hovorí primár Tomáš Šulík. V článku nájdete aj video a fotky z covidového ARO v trenčianskej nemocnici.


14 h

Zostavili sme jedenástku jesennej časti oblastnej VII. ligy ObFZ Považská Bystrica.


25. nov

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Policajti a hygienici riešia aj jednotlivcov pre rúška a karanténu.


25. nov

Príčina úmrtia 77-ročného muža zatiaľ nie je známa.


24. nov

Zrážku s osobným autom v piatok v skorých ranných hodinách v Prievidzi neprežila 55-ročná chodkyňa a jej pes.


TASR 12 h

Mnoho ľudí opustilo toto oddelenie, pretože nechceli opäť zažiť podobné situácie, ako v predošlých vlnách, hovorí primár Tomáš Šulík. V článku nájdete aj video a fotky z covidového ARO v trenčianskej nemocnici.


14 h

Blogy SME

 1. Anton Kovalčík: Postkoloniálna Teória.
 2. Tomáš Tenczer: Pár vecí, čo mať na pamäti, keď US akcie padajú o 1.000 bodov
 3. Jozef Drahovský: Zákon o bočnom odstupe medzi vozidlom a cyklistom dopadol ako na Slovensku
 4. Igor Borišek: Island - časť 3. Geotermálne zóny
 5. Peter Krivda Soliwarski: Túlačky XC - Šimonovany Vodný hrad
 6. Martin Sukupčák: Matovič a Kollár darujú svoj majetok štátu
 7. Marek Mačuha: Škodí viac Fico alebo Matovič?
 8. Věra Tepličková: Je prauda, že s poctyvostú zájdeš najdalej?
 1. Monika Nagyova: Poďte bližšie, staré dievky nehryzú. 8 065
 2. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 7 089
 3. Lucia Nicholsonová: Otvorený list ministrovi Krajniakovi 6 397
 4. Jozef Sitko: Pani prezidentka, jej priateľ a jej exporadca Leško 6 256
 5. Martin Greguš: Robert Fico a jeho 2 tváre... DNES: "Povinné očkovanie je nechutný fašistický nápad". Čo myslíte, čo "hovoril" SMER v roku 2014? 5 754
 6. Ján Marton: Prezidentka žije v krajine, ktorej nerozumie a ja nerozumiem jej. 4 951
 7. Monika Vojčíkova: Len vydržte dezoláti, len vydržte! 4 572
 8. Věra Tepličková: Ako chutí moc alebo Ak budeme dobrí, dostaneme limetku 3 816
 1. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 2. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 3. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 4. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 5. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 6. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 7. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
 8. Valentína Sedileková: Komentujete vzhľad druhých ľudí? Ubližujete im viac, ako si uvedomujete

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu