Štvrtok, 5. august, 2021 | Meniny má HortenziaKrížovkyKrížovky

Bystričania prehrali až po nájazdoch

V 4. kole I. hokejovej ligy bol zápas v Bardejove bohatý na góly. Pov. Bystrica nuderžala vedenie 2:4 a 4:5 a po Bačíkovom góle si vybojovala predĺženie. V nájazdoch ťahali Považania za kratší koniec.

Slávik (vľavo bielom) dal v Bardejove tretí gol Pov. Bystrice.Slávik (vľavo bielom) dal v Bardejove tretí gol Pov. Bystrice. (Zdroj: JOZEF ŠPROCHA)

V 4. kole I. hokejovej ligy bol zápas v Bardejove bohatý na góly. Pov. Bystrica neudržala vedenie 2:4 a 4:5 a po Bačíkovom góle si vybojovala predĺženie. V nájazdoch ťahali Považania za kratší koniec.

Bardejov - Pov. Bystrica 7:6 sn (2:2, 2:2, 2:2 - 0:0, 1:0)

V prvej tretine boli panteri strelecky aktívnejší, no do šatní odchádzali za nerozhodného stavu 2:2. V druhej tretine sa hosťom podarilo vstreliť dva rýchle góly. No potom však zaúradoval domáci Zambori, ktorý dvoma gólmi dokonal svoj hatrik a bolo opäť vyrovnané - 4:4. Zlocha poslal hostí do vedenia 4:5 už po tridsiatich sekundách po príchode zo šatní. Domáci využili dve presilové hry na zvrat zápasu a do vedenia ich poslal v 48. min Gajdoš - 6:5. Hosťom sa o dve minúty podarilo vyrovnať gólom Bačíka. V predĺžení sa diváci gólu nedočkali, a tak na rad prišli samostatné nájazdy. V nich boli úspešnejší domáci, za ktorých víťazný nájazd premenil Majerník.

Góly: 4. Demáček 0:1, 8. Baranok 1:1, 9. Havlíček 1:2, 12. Zambori 2:2, 22. Slávik 2:3, 23. Bujdák 2:4, 27. Zambori 3:4, 32. Zambori 4:4, 41. Zlocha 4:5, 44. Molnár 5:5, 48. Gajdoš 6:5, 50. Bačík 6:6, rozhodujúci nájazd Majerník 7:6.

Nájazdy: Havlíček 0:0, Molnár 0:0, Volek 0:1, Majerník 1:1, Koleda 1:1, Zambori 1:1, Majerník 2:1, Volek 2:1.

Bardejov: Pec - Dutkovič, Grega, Cvejn, Gajdoš, Šimo, Pichnarčík, Fiala, Gmitter, Hajduk, Baranok, Zambori, Majerník, Molnár, Dvorčák, Danko, Klimek, Leščišin.

Pov. Bystrica: Betinec - Hajas, Jelinek, Volek, Brídik, Bezecný, Janísek, Hegyi, Filo, Stráňovský, J. Tamáši, Zlocha, M. Tamáši, Havlíček, Slávik, Bujdák, Varga, Bačík, Koleda, Gašo, Demáček.