Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Pov. Bystrica prišla o ôsmu priečku

V prvom tohtoročnom zápase I. hokejovej ligy prehrali hráči Pov. Bystrice v priamom súboji o poslednú priečku v boji o play off v D. Kubíne.

D. Kubín - Pov. Bystrica 6:4 (2:1, 3:2, 1:1)

Zápas o posledné postupové miesto do play začali lepšie domáci a v presilovke otvorili skóre. Bystričania, ktorým citeľne chýbali Zlocha, Stráňovský, Hajas, M. Tamáši a Demáček, o tri minúty vyrovnali. Aj druhá presilovka D. Kubína skončila gólom. Šancu na vyrovnanie poskytol Škumát, ktorý dostal 2 + 10 minút, no skóre sa už nemenilo. Aj tretiu presilovku domáci využili, keď im na to stačilo deväť sekúnd.

Šance hostí oživil Koleda, no o dve minúty panteri dvakrát v rozpätí polminúty inkasovali a prehrávali 5:2. Pov. Bystrica hrala dve presilovky, pričom druhú využil Kubrický. V poslednej tretine dali Dolnokubínčania šiesty gól, a hoci Hajnik o štrnásť sekúnd znížil na 6:4, stav sa už do konca nezmenil.

Góly: 2. Mahdalík 1:0, 6. J. Tamáši 1:1, 11. Važan 2:1, 28. Dvořák 3:1, 33. Koleda 3:2, 35. T. Smolka 4:2, 35. Hančiak 5:2, 38. Kubrický 5:3, 44. Škumát 6:3, 45. Hajnik 6:4.

D. Kubín: Dzubina - Dvořák, Rec, M. Smolka, Kokavec, Lupták, Troup, Themár, Mahdalík, Važan, Škumát, Mravec, Hančiak, Jurčo, Nátny, T. Smolka, Gallo, Jančovič, Blaščík.

Pov. Bystrica: Bratina - Jelínek, Bezecný, Hegyi, Volek, Brídik, Janísek, Krčula, Filo, Kubrický, Valášek, Hajnik, Konečný, Bačík, Slávik, J. Tamaši, Koleda, B. Varga, Havlíček, Bujdák, Teska.

Výsledky 33. kola: Trebišov - Bardejov 0:6 (0:1, 0:4, 0:1), Baláž 2, Cvejn, Majerník, Stoklasa, Danko, Michalovce - Detva 6:4 (3:1, 2:0, 1:3), Karlov 2, Miľovčík 2, Stríž, Mach - Jurík 3, Kóňa, Kežmarok - Prešov 1:2 (0:0, 1:0, 0:2), Čížek - Zavacký, Suja, Prievidza - Topoľčany 5:4 pp (1:1, 2:2, 1:1 - 1:0), Paulík 2, Lelkeš 2, Holúbek - Káčer 2, Guričan, Klačanský, Trnava - Senica 1:5 (0:2, 0:1, 1:2), Rusnák - L. Klíma 2, Líška, Lipták, B. Rehuš, Brezno a Piešťany mali voľno.

14. Detva 27 7 4 16 69:101 21

1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  2. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  5. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  6. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?

AKTUÁLNE: V Považskej Bystrici rokuje krízový štáb

Nové nariadenia vlády, ktoré vydali len v nedeľu večer, musí teraz okres urýchlene zapracovať. Kľúčové budú odberné miesta na antigénové testovanie.

PCR testy odhalili minulý týždeň v TSK 1574 osôb infikovaných koronavírusom

Na Slovensku malo v minulom týždni pozitívny PCR test 15 316 osôb. Najviac pozitívne testovaných (2888) bolo v Nitrianskom, najmenej (1057) v Banskobystrickom samosprávnom kraji.

Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že požiarom je zasiahnutá časť druhého podlažia a strecha dvojpodlažného rodinného domu. Majiteľ sa bez zranení nachádzal mimo postihnutého objektu.