Počas víkendu je na programe bohatá ponuka futbalových zápasov s výnimkou Corgoň ligy a I. ligy.
Sobota 4. septembra
I. liga starší a mladší dorast
10. a 12.15 h Dubnica - Trnava
V. liga dorast
16. h Plevník - Lehota
I. trieda dorast
13.30 h Orlové - Bolešov,
16. h Jasenica - Domaniža
II. trieda dorast
16. h Horovce - Šebešťanová
I. liga starší žiaci A a B:
14.15 a 16.15 h Dubnica - Petržalka
I. liga mladší žiaci A a B:
10. a 11.45 h Púchov - N. Zámky
10.30 h Brvnište - Košeca
Nedeľa 5. septembra
III. liga muži
10.30 h Dubnica B - Skalica, Pov. Bystrica - Palárikovo,
16. h Domaniža - Galanta.
IV. liga muži
16. h L. Rovne - Kanianka
V. liga muži
16. h Ladce - Beluša, H. Poruba - Tuchyňa, Prečín - Kamenec.
I. trieda muži
16. h Lysá - Papradno, Jasenica - Púchov B, Dulov - Ilava, Horovce - Plevník, Visolaje - M. Lednice, Košeca - D. Mariková, Brvnište - Udiča.
II. trieda muži
16. h: Pružina - Sverepec, D. Breznica - Bolešov, Beluša B - Streženice, Vrchteplá - Praznov, Dohňany - K. Podhradie, Podvažie - Pruské, D. Kočkovce - Borčice.
III. A trieda muži
16. h: Č. Kameň - Hradčan Lednica, Mikušovce - Kameničany, Hradní páni Lednica - Zubák, Kolačín - Kvašov.
III. B trieda muži
16. h: FC Orlové - Trstie, Podmanín - Tunežice, Lazy - Šebešťanová, FC Púchov - Dynamo Orlové.
IV. liga dorast
13.30 h L. Rovne - Ilava
V. liga dorast
13.30 h Papradno - Kanianka, Streženice - Drietoma.
I. trieda dorast
10. h Brvnište - Praznov
13.30 h: Pružina - Ladce, Prečín - Stupné, Pruské - Tuchyňa, Lúky - Borčice.
II. trieda dorast
13.30 h Visolaje - K. Podhradie, Hradčan Lednica - D. Mariková, Prejta - Dohňany.
16. h: Streženice B - Sverepec.
I. trieda starší žiaci
10.30 h: Ilava - Papradno, Orlové - Dohňany, Pruské - Plevník, Domaniža - Stupné, Streženice - D. Mariková, Ladce - Udiča.
13.30 h Dulov - Prečín.
II. trieda starší žiaci
10.30 h: Vrchteplá - Sverepec, Lysá - Hradní páni Lednica, H. Poruba - Bolešov, Košeca - Tuchyňa, D. Kočkovce - Prejta.
13.30 h Mikušovce - M. Lednice, Horovce - Orlové dievčatá.
I. trieda mladší žiaci
10.30 h: Pružina - D. Breznica.