Streda, 23. jún, 2021 | Meniny má SidóniaKrížovkyKrížovky

Raven prehral u posledného

V 3. futbalovej lige všetci traja naši zástupcovia vonku prehrali.

ČFK Nitra - P. Bystrica 3:1 (2:0)

Od úvodným minút stretnutia boli aktívnejší hosťujúci hráči, mali viac z hry, no bránu domácich ohrozili iba z diaľky. Ako blesk z jasného neba prišiel gól ČFK, kedy po prízemnom centri z ľavej strany usmernil loptu do siete Buday. Aj po góle bol Raven lepší, ale paradoxne inkasoval aj druhýkrát. Po centrovanej lopte, tentoraz z pravej strany, zvyšoval peknou strelou Drotár. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, hostia sa snažili vsietiť kontaktný gól, čo sa im desať minút pred koncom aj podarilo. Ich nádeje však pekným priamy kopom pochoval opäť Drotár a Nitrania tak získali cenné tri body.

Góly: 26. Buday, 41. a 84. Drotár - 81. Pauer. R Jakúbek, ŽK: Drotár, Torricelli, Kling - Novisedlák, 250 divákov.

ČFK: Borčin - Torricelli, Kotula, Horňák, Bližnák - Serenčeš (74. M. Dedič), Ballabáš (46. Charizopulos), Buday, F. Dedič - Drotár, Kling (89. Mi. Tóth). Tréner J. Kotula.

RAVEN: Bartek - Gajdošík, Pauer, Hrenák (38. Krajči), Ma. Oršula, Šebík, Novisedlák, Mi. Oršula, Jurga, Ondrička (79. Šuška), Filo. Tréner J. Kútny.

Gabčíkovo - Domaniža 3:0 (0:0)

Prvý polčas bol bez šancí a hra sa odvíjala medi šestnástkami. Oživenie prišlo až po obrátke, hneď v 50. min. Hamar prehodil hosťujúcu obranu a nabiehajúci Rybár poslal loptu do siete. Hostia po góle viac otvorili hru a v 70. min. opäť po akcii Hamara Bartalos lobom zvyšoval na 2:0. V 85. min. z ľavej strany ušiel Kállai, ktorého center najprv netrafil Keszeg, Hamar mieril iba do tyčky a následne Zsigrai netrafil odrazenú loptu do prázdnej brány. V 88. min. sa už Zsigrai nemýlil a po vyšachovaní hráčov Domaniže zúžitkoval Kállaiovu prihrávku do uličky - 3:0. O zápase rozhodol druhý polčas, v ktorom domáci hráči prevýšili súpera a presadili sa aj strelecky.

Góly: 50. Rybár, 70. Bartalos, 88. Zsigrai. R Gašparovič, ŽK: Liszkay (G), 400.

TJ: Iszmán - Gerzanič (36. Keszeg), Bolega, Liszkay, Soós, Rybár (79. Zsigrai), Bartalos, Baják, Csiffári, Nagy (75. Kállai), Hamar. Tréner A. Csiba.

PARTIZÁN: Kubiš - Marcel Kvaššay, J. Král (20. Hájek), Kardoš, Hájek, Sovík, M. Král (65. Marek Kvaššay), Mir. Kvaššay, Augustín (80. Sližko), Lagín, Svoboda. Tréner M. Svoboda.

Topoľníky - Dubnica B 2:1 (0:0)

Domáci od prvej minúty boli lepším tímom. V 8. min. si po rohovom kope skoro trafil vlastenca Masarik. Prvá akcia Dubnice prišla v 20. min., ale Ulrichova strela išla nad. Tvrdá delovka domáceho Rózsu minula bránu a Kamdemova strela z ťažkého uhla skončila na bočnej sieti. Po obrátke pokračoval tlak Topoľníkov. V 53. min. sa po rohu presadil hlavou Zsák - 1:0. V 70. min. však hostia z ojedinelej akcie vyrovnali, vyrazenú loptu dorážal Gábor. Tri body však domácim zabezpečil v 85. min. Peciar, ktorý bol na konci peknej kombinácie a technickou strelou k tyči rozhodol.

Góly: 53. Zsák, 85. Peciar - 70. Gábor. R Štrpková, ŽK: Peciar - Varga, 200.

DRUŽSTEVNÍK: Várady - Egri (55. Tóth), Braun, Milan, Zsák, Kamdem (69. Frühwald), Nagy, Mandák, Farkaš, Peciar, Rózsa (88. Chovan). Tréner R. Prokop.

MFK B: Satina - Masarik, Božoň, Urgela, Rirčičiarr, Urban, Živčic (61. Sečáni), Varga, Vavrík (11. Gábor), Puček, Ulrich (68. Pavúk). Tréner D. Kramlík.

Ďalšie výsledky 11. kola: Palárikovo - Ludanice 3:2 (2:0), 27. Bogyai (11 m), 36. Kuťka, 58. vlastný (L. Krško) - 66. vlastný (Zlaňanský), 89. Čambal (11 m), Galanta - Bánovce 2:0 (2:0), 25. Mačica, 42. Čeman, Piešťany - Skalica 3:2 (1:0), 30. Sedlák, 67. Gvozdenovič, 81. Zsolnay - 46. Šimo, 57. Vaško, Veľké Ludince - Č. Brod 2:1 (1:1), 27. Petráš, 60. Soboňa - 17. Gardian, Sereď - D. Streda B 5:1 (1:0), 23., 52. (11 m) a 85. Tomaček, 57. Kamenský, 73. Pecho - 68. A. Németh.

2. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  3. Kam patria rolky z toaletného papiera? Dávať dole etikety zo sklenených nádob?
  4. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  5. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  6. Od 1. septembra je predprimárne vzdelávanie povinné
  7. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  8. Nemecko-slovenská spoločnosť ETL/GR je už v desiatke najlepších
  9. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  10. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  1. Prvé mesiace 2021 vzrástol počet susedských sporov
  2. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  3. Václav Vydra: Ako nedostať pokutu v úseku kde je meraná rýchlosť
  4. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
  5. Od 1. septembra je predprimárne vzdelávanie povinné
  6. Nemecko-slovenská spoločnosť ETL/GR je už v desiatke najlepších
  7. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  10. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania 2 217

Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.

Pozrite si MY športujeme.

3 h
Natália Chanová je úspešnou riešiteľkou sudoku a logických úloh.

Rodáčke z Horných Kočkoviec NATÁLII CHANOVEJ to páli. Mladá maturantka sa pravidelne zúčastňuje súťaží v riešení sudoku a logických úloh a pravidelne v nich aj boduje.