I. LIGA ST. DORASTENCI
9. kolo: Bardejov - Pov. Bystrica 15:48 (6:23), Dubnica - Modra 25:24 (10:11), Trebišov - Hlohovec 39:25, ŠKP - Košice 34:34, Topoľčany - Prešov 24:30, Bojnice - N. Zámky 41:36.
1. Prešov 9 9 0 0 331:237 18
2. Pov. Bystrica 9 7 0 2 325:190 14
3. Košice 9 6 1 2 316:246 13
4. Bardejov 9 5 0 4 289:312 10
5. Topoľčany 9 5 0 4 238:267 10
6. ŠKP 9 3 1 5 273:283 7
7. N. Zámky 9 3 1 5 276:293 7
8. Trebišov 9 3 0 6 280:304 6
9. Dubnica 9 3 0 6 232:275 6
10. Bojnice 9 3 0 6 266:310 6
11. Hlohovec 9 3 0 6 240:287 6
12. Modra 9 2 1 6 229:291 5
I. LIGA ML. DORASTENCI
9. kolo: Levoča - Pov. Bystrica 16:32 (8:16), Miškech 9, Porubský 9, Šimún 5, Majbík 4, Jakubek 2, Petričko, Dvorščík, Kušík, ŠKP - Košice 22:38, K. N. Mesto - Modra 26:23, Topoľčany - Prešov 25:31, Bojnice - N. Zámky 28:30, Trebišov mal voľno.
1. Košice 8 8 0 0 304:153 16
2. Prešov 8 7 0 1 310:185 14
3. Topoľčany 8 6 1 1 255:182 13
4. K. N. Mesto 8 6 0 2 221:189 12
5. Pov. Bystrica 8 5 1 2 277:206 11
6. Modra 8 4 0 4 223:231 8
7. Levoča 9 3 0 6 170:292 6
8. N. Zámky 9 2 1 6 227:303 5
9. ŠKP 8 1 0 7 198:273 2
10. Bojnice 8 1 0 7 178:261 2
11. Trebišov 8 0 1 7 178:266 1
ST. ŽIACI
6. kolo: Bojnice A - Pov. Bystrica A 27:22 (12:9), Strelec 6, Kušík 5, Bialoň 4, Podsedlý 3, Gálik 2, Mikudík, Przybylek, Bojnice B - Pov. Bystrica B 24:23 (8:13), Bystrický 7, Kocifaj 6, Rosík 5, Zemko 4, Lovíšek, Bojnice A - Pov. Bystrica B 27:10 (13:3), Kocifaj 4, Rosík 4, Kľúčik, Zemko, Bojnice B - Pov. Bystrica A 11:29 (4:17), Strelec 14, Bialoň 3, Kušík 3, Przybylek 2, Dubec 2, Mikudík 2, Gálik, Podsedlý, Teplan, Martin - K. N. Mesto odložené na 14. 11.
7. kolo: Pov. Bystrica A - Martin 42:14 (20:5), Strelec 12, Podsedlý 10, Bialoň 9 Przybylek 7, Teplan 2, Štefina 2, Pov. Bystrica B - Martin 20:14 (9:8), Rosík 4, Kocifaj 4, Bystrický 3, Jánošík 3, Chalmovský 3, Lovíšek, Zemko, Štefina, K. N. Mesto - Bojnice A 20:30, K. N. Mesto - Bojnice B 31:18.
1. Pov. Bystrica A 9 8 0 1 284:137 16
2. Bojnice A 9 8 0 1 256:145 16
3. Pov. Bystrica B 9 4 1 4 197:206 9
4. K. N. Mesto 9 3 1 5 203:214 7
5. Martin 9 2 0 7 117:223 4
6. Bojnice B 9 1 0 8 128:260 2
PRÍPRAVKA
Každý utorok o 15. h a štvrtok o 13.30 h sa v hale v Pov. Bystrici koná tréning prípravkárov - 9 - 10 ročných chlapcov.
ST. ŽIAČKY
8. kolo: Partizánske A - Púchov 38:15, Partizánske B - Púchov 23:16, Bytča - Čadca 43:9,Trenčín, Lehota a Brezová mali voľno.
1. Bytča 7 7 0 0 258:101 14
2. Partizánske A 7 6 0 1 253:91 12
3. Trenčín 6 4 0 2 156:95 8
4. Brezová 6 3 0 3 158:135 6
5. Partizánske B 7 3 0 4 113:191 6
6. Púchov 6 2 0 4 74:156 4
7. Čadca 6 1 0 5 75:158 2
8. Lehota 7 0 0 7 59:199 0
ML. ŽIAČKY
8. kolo: Partizánske A - Bytča A 9:12, Partizánske B - Bytča B 23:3, Partizánske B - Bytča A 12:15, Partizánske A - Bytča B 23:0, Trenčín - Bánovce A 17:25, Trenčín - Bánovce B 30:8, Brezová mala voľno.
1. Bánovce A 11 11 0 0 294:132 22
2. Bytča A 12 10 0 2 288:150 20
3. Trenčín 11 6 0 5 169:148 12
4. Brezová 11 5 1 5 185:150 11
5. Partizánske B 10 5 0 5 157:113 10
6. Partizánske A 10 4 1 5 171:158 9
7. Bytča B 12 1 0 11 94:278 2
8. Bánovce B 11 1 0 10 104:333 2