POVAŽSKÁ BYSTRICA. Pozornosť policajtov bude zameraná najmä na diaľnicu D1. Medzi Lúkou a Považskou Bystricou sa budú pohybovať na modrom VW Passat a zelenej octavii.
Na modrý VW Passat a modrú fabiu by si vodiči mali dať pozor v susednom Bytčianskom a Žilinskom okrese, a to medzi Bytčou a Kolárovicami, Hrabovým a Predmierom, Bytčou a Kotešovou, Kotešovou a Veľkým Rovným a na diaľnici od hraníc Trenčianskeho a Žilinského kraja až po Žilinu.
V okrese Trenčín bude polícia využívať bielu felíciu. Kontroly môžete očakávať v úseku Svinná - Radar - Drietoma - hranice s ČR a Trenčín – Opatová – Trenčianska Teplá.
V okrese Považská Bystrica sa bude zelená fabia pohybovať ceste I/61, II/507, II/517, v meste Považská Bystrica, na ceste I/49 a II/507 Púchov.
Autor: vž