I. LIGA ST. DORAST
25. kolo: Trnava - Dubnica 1:0 (1:0), Trenčín - Sp. N. Ves 2:2 (1:0), Stropkov - Michalovce 1:0 (0:0), Dun. Streda - Senica 0:2 (0:0), B. Bystrica - Slovan 2:1 (2:1), Podbrezová - Nitra 2:1 (0:1), Košice - Bardejov 3:0 (1:0). Zápas Žilina - Prešov odložili.
1. Prešov 23 15 5 3 44:19 50
2. Slovan 24 15 1 8 53:31 46
3. Trnava 25 13 3 9 46:32 42
4. Košice 25 13 4 8 61:28 43
5. Trenčín 25 12 4 9 50:41 40
6. Podbrezová 25 12 4 9 48:45 40
7. Ružomberok 24 12 2 10 44:33 38
8. B. Bystrica 25 11 4 10 46:32 37
9. Žilina 24 11 4 9 35:32 37
10. Senica 24 11 4 9 30:28 37
11. Bardejov 25 11 4 10 37:48 37
12. Dubnica 24 10 6 8 42:37 36
13. Michalovce 24 10 3 11 34:31 33
14. Nitra 24 9 3 12 36:33 30
15. Stropkov 25 5 5 15 33:49 20
16. Sp. N. Ves 24 4 2 18 17:75 14
17. Dun. Streda 24 3 2 19 17:79 11
I. LIGA ML. DORAST
25. kolo: Trnava - Dubnica 3:2 (1:0), Paldauf, Pilár, Trenčín - Sp. N. Ves 4:0 (2:0), Stropkov - Michalovce 1:0 (0:0), Dun. Streda - Senica 1:0 (0:0), B. Bystrica - Slovan 1:1 (0:0), Podbrezová - Nitra 4:2 (1:2), Košice - Bardejov 1:1 (1:0). Zápas Žilina - Prešov odložili.
1. Trenčín 25 15 7 3 52:17 52
2. Žilina 24 13 8 3 40:19 47
3. Prešov 22 13 6 3 40:14 45
4. B. Bystrica 25 13 5 7 50:27 44
5. Trnava 25 12 6 7 40:37 42
6. Nitra 24 12 5 7 54:35 41
7. Dubnica 24 11 5 8 48:31 38
8. Košice 25 11 5 9 43:36 38
9. Podbrezová 25 11 5 9 37:51 38
10. Slovan 24 10 6 8 32:29 36
11. Ružomberok 23 9 6 8 36:20 33
12. Michalovce 24 7 10 7 25:24 31
13. Senica 24 7 6 11 30:32 27
14. Bardejov 25 5 10 10 16:30 25
15. Dun. Streda 24 5 2 17 26:64 17
16. Stropkov 25 3 0 22 8:60 9
17. Sp. N. Ves 24 2 2 20 16:67 8
II. LIGA ST. DORAST
23. kolo: Púchov – Petržalka 1:1 (1:0), Matej Loduha, Dubnica B – ŠKP 8:2 (3:0), T. Puček 2, Števček, Chromý, Brigant, Sokolík, Szabo, P. Gajdošík, Nitra B - Myjava 3:1, PFA ViOn - Lokomotíva Trnava 3:0, Slovan B - Levice 1:2, Trnava B - J. Bohunice 3:0, Domino Bratislava - Senica B 2:3, Trenčín B - Senec 4:2.
1. Slovan B 23 16 4 3 65:18 52
2. PFA ViOn 23 15 4 4 55:20 49
3. Petržalka 23 14 4 5 54:29 46
4. Nitra B 23 12 5 6 43:25 41
5. Trenčín B 23 12 2 9 50:42 38
6. Myjava 23 10 7 6 39:29 37
7. Púchov 23 10 4 9 46:27 34
8. Levice 23 10 4 9 33:40 34
9. Trnava B 23 9 3 11 39:35 30
10. Senica B 23 9 3 11 33:41 30
11. Dubnica B 23 8 5 10 32:30 29
12. SFM Senec 23 8 3 12 25:41 27
13. ŠKP 23 8 2 13 36:66 26
14. Lok. Trnava 23 6 4 13 31:42 22
15. J. Bohunice 23 6 4 13 26:50 22
16. Domino 23 1 2 20 11:83 5
II. LIGA ML. DORAST
23. kolo: Púchov – Petržalka 1:1 (0:1), Štrbák, Dubnica B – ŠKP 8:0 (4:0), Augustíni 2, Tóth 2, Dzúrik, Janco, Krupánszky, Gajdoš, Nitra B - Myjava 7:0, PFA ViOn - Lokomotíva Trnava 0:1, Slovan B - Levice 9:0, Trnava B - J. Bohunice 3:1, Domino Bratislava - Senica B 1:4, Trenčín B - Senec 1:2.
1. Slovan B 23 14 7 2 65:13 49
2. Dubnica B 23 16 1 6 63:20 49
3. Senica B 23 15 4 4 62:26 49
4. Petržalka 23 13 6 4 57:23 45
5. SFM Senec 23 14 3 6 45:25 45
6. Lok. Trnava 23 14 1 8 49:26 43
7. Nitra B 23 13 1 9 73:25 40
8. PFA ViOn 23 9 7 7 37:21 34
9. Trenčín B 23 10 2 11 51:41 32
10. Púchov 23 9 4 10 33:35 31
11. Trnava B 23 9 4 10 30:46 31
12. ŠKP 23 8 3 12 29:59 27
13. Myjava 23 4 6 13 17:50 18
14. Levice 23 5 3 15 20:59 18
15. Domino 23 2 1 20 9:87 7
16. J. Bohunice 23 1 3 19 13:97 6
III. LIGA ST. DORAST
22. kolo: Piešťany - Pov. Bystrica 0:2 (0:0), Kramarík, Lipták, PFA ViOn B - Komárno 2:0, Šaľa - Topoľčany 2:1, Sereď - Galanta 0:5, Skalica - Štúrovo 1:2, N. Zámky - Nemšová 2:1, N. Mesto - ČFK Nitra 1:0, Boleráz - Prievidza 0:1.
1. Prievidza 22 16 5 1 51:13 53
2. N. Mesto 22 12 4 6 69:35 40
3. Nemšová 22 12 4 6 48:32 40
4. ČFK Nitra 22 10 9 3 43:23 39
5. Skalica 22 11 6 5 42:27 39
6. N. Zámky 22 12 2 8 40:27 38
7. Topoľčany 22 11 4 7 40:32 37
8. Komárno 22 10 3 9 47:45 33
9. Pov. Bystrica 22 8 9 5 32:30 33
10. Galanta 22 8 3 11 48:51 27
11. Piešťany 22 7 4 11 26:36 25
12. Šaľa 22 7 4 11 35:46 25
13. Štúrovo 22 6 4 12 44:60 22
14. PFA B Vráble 22 5 5 12 40:66 20
15. Boleráz 22 3 3 16 28:61 12
16. Sereď 22 3 1 18 21:70 10
III. LIGA ML. DORAST
22. kolo: Piešťany - Pov. Bystrica 4:2 (2:1), Drblík, Kostka, PFA ViOn B - Komárno 3:0, Šaľa - Topoľčany 1:5, Sereď - Galanta 2:1, Skalica - Štúrovo 9:2, N. Zámky - Nemšová 6:0, N. Mesto - ČFK Nitra 0:0, Boleráz - Prievidza 0:10.
1. Prievidza 22 17 4 1 64:9 55
2. PFA B Vráble 22 16 1 5 51:13 49
3. Galanta 22 16 1 5 39:15 49
4. N. Zámky 22 14 3 5 67:22 45
5. Topoľčany 22 14 3 5 50:17 45
6. ČFK Nitra 22 12 7 3 55:12 43
7. Skalica 22 12 4 6 41:25 40
8. Šaľa 22 9 5 8 36:30 32
9. Nemšová 22 8 3 11 26:51 27
10. Komárno 22 6 3 13 24:42 21
11. Piešťany 22 5 4 13 28:46 19
12. Pov. Bystrica 22 5 4 13 23:44 19
13. Sereď 22 5 4 13 24:60 19
14. Štúrovo 22 5 3 14 27:58 18
15. N. Mesto 22 3 6 13 20:51 15
16. Boleráz 22 0 3 19 13:93 3
IV. LIGA DORAST
22. kolo: Led. Rovne - V. Kostoľany 4:3 (2:0), Kebis 2, Mikšík, Hanták, Dolná Krupá - Ilava 4:5, Brokeš 2, Dian 2, Sopko, Nitr. Rudno - N. Dubnica 2:0 (1:0), Bánovce – Krakovany 4:0 (2:0), Partizánske - Tr. Stankovce 1:1 (1:0), Handlová – Dubodiel 3:3, Hlohovec – Leopoldov 6:0 (1:0), Nováky – Moravany 1:4.
1. Hlohovec 22 17 2 3 71:26 53
2. Bánovce 22 15 2 5 83:32 47
3. Led. Rovne 22 14 3 5 58:31 45
4. V. Kostoľany 22 14 3 5 54:32 45
5. Nováky 22 13 0 9 72:46 39
6. Tr. Stankovce 22 11 2 9 39:46 35
7. Krakovany 22 10 3 9 55:57 33
8. N. Dubnica 22 9 3 10 49:43 30
9. Ilava 22 10 0 12 55:50 30
10. Partizánske 22 8 3 11 51:57 27
11. Moravany 22 8 3 11 50:57 27
12. N. Rudno 22 8 2 12 31:53 26
13. Dubodiel 22 7 1 14 34:65 22
14. Handlová 22 5 4 13 37:65 19
15. D. Krupá 22 5 2 15 32:74 17
16. Leopoldov 22 5 1 16 34:71 16
V. LIGA DORAST
22. kolo: D. Vestenice - Beluša 0:1 (0:1), Michal Makas, Papradno - Košeca 2:0 (2:0), Cupan, Fujaček, Plevník - Horná Poruba 3:0 (2:0), M. Buday 2, T. Ďurkech, Bošany - D. Kočkovce 2:5 (0:3), Ilavský 3, Briš, Pšenák, Streženice – Lehota 11:0 (7:0), Vrábel 3, Miho 2, Štrbák 2, Trník, Kebísek, Leško, vlastný, Chynorany – Bošáca 2:2, Nitr. Pravno – Drietoma 0:1, St. Turá – Kanianka 3:0.
1. Streženice 22 17 1 4 59:29 52
2. Beluša 22 17 0 5 51:21 51
3. Bošáca 22 12 3 7 36:24 39
4. D. Vestenice 22 12 0 10 44:29 36
5. D. Kočkovce22 10 6 6 50:39 36
6. Kanianka 22 10 4 8 54:37 34
7. Chynorany 22 10 3 9 48:41 33
8. Drietoma 22 9 4 9 39:28 31
9. H. Poruba 22 9 3 10 40:40 30
10. St. Turá 22 9 3 10 43:46 30
11. Košeca 22 7 6 9 43:40 27
12. Plevník 22 8 3 11 36:40 27
13. Bošany 22 7 5 10 35:45 26
14. Papradno 22 6 3 13 29:40 21
15. N. Pravno 22 5 3 14 28:54 18
16. Lehota 22 3 3 16 25:107 12
I. LIGA ST. ŽIACI A
20. kolo: Púchov - Slovan 1:2 (1:1), Rajník, Dubnica - Senec 1:2 (1:1), R. Brix, Nitra - Topoľčany 3:0, Myjava - Levice 0:3, Ružinov - Petržalka 1:3, Inter - Senica 2:0, Trenčín - ŠKP 2:0, Spartak Trnava - Lokomotíva Trnava 1:1.
1. ŠKP 20 14 1 5 38:19 43
2. FC Nitra 20 13 3 4 52:17 42
3. Slovan 20 12 3 5 34:14 39
4. Dubnica 20 11 4 5 40:16 37
5. Senica 20 11 2 7 36:24 35
6. Spartak Trnava 20 10 3 7 53:33 33
7. Senec 20 10 3 7 37:36 33
8. Petržalka 20 10 3 7 33:32 33
9. Topoľčany 20 9 3 8 29:31 30
10. Trenčín 20 8 3 9 30:32 27
11. Levice 20 4 9 7 20:25 21
12. Púchov 20 5 5 10 29:37 20
13. Myjava 20 5 5 10 18:42 20
14. Inter 20 5 3 12 16:36 18
15. Ružinov 20 4 5 11 19:31 17
16. Lok. Trnava 20 1 1 18 10:69 4
I. LIGA ST. ŽIACI B
20. kolo: Púchov - Slovan 2:3 (1:1), Furdzo 2, Dubnica - Senec 2:1(1:0), Majer, Mojto, Nitra - Topoľčany 8:0, Myjava - Levice 1:2, Ružinov - Petržalka 0:3, Inter - Senica 1:4, Trenčín - ŠKP 4:0, Spartak Trnava - Lokomotíva Trnava 1:0.
1. Slovan 20 18 1 1 53:14 55
2. Senica 20 15 3 2 61:12 48
3. FC Nitra 20 14 3 3 56:6 45
4. Levice 20 12 5 3 42:16 41
5. Dubnica 20 11 6 3 47:18 39
6. Spartak Trnava 20 12 2 6 48:26 38
7. Petržalka 20 12 1 7 34:18 37
8. Trenčín 20 9 1 10 29:33 28
9. ŠKP 20 8 4 8 19:35 28
10. Lok. Trnava 20 7 2 11 19:27 23
11. Púchov 20 7 1 12 26:39 22
12. Topoľčany 20 4 4 12 15:53 16
13. Senec 20 3 5 12 13:41 14
14. Ružinov 20 2 3 15 12:51 9
15. Myjava 20 2 3 15 8:56 9
16. Inter 20 1 2 17 11:48 5
I. LIGA ML. ŽIACI A
14. kolo: FC ViOn - Púchov 3:1 (1:0), Šimko, Lokomotíva Trnava – Dubnica 1:2 (0:2), Turza, Gašpar, N. Zámky - Levice 3:3, Myjava - Trenčín 0:5, Senica - Spartak Trnava 6:1, Nitra - Topoľčany hrajú 10. 5. Predohrávka: Púchov – Nitra 0:5 (0:2).
1. FC Nitra 14 13 1 0 65:4 40
2. Spartak Trnava 14 11 0 3 33:13 33
3. Senica 14 9 3 2 41:17 30
4. Levice 14 8 1 5 44:27 25
5. PFA ViOn 14 7 2 5 30:29 23
6. Dubnica 14 6 3 5 20:13 21
7. Trenčín 14 6 3 5 25:26 21
8. Lok. Trnava 14 5 2 7 22:26 17
9. N. Zámky 14 3 3 8 23:34 12
10. Púchov 15 4 0 11 17:47 12
11. Topoľčany 13 2 2 9 13:26 8
12. Myjava 14 0 0 14 8:79 0
I. LIGA ML. ŽIACI B
14. kolo: FC ViOn - Púchov 3:1 (1:0), Strelčík, Lokomotíva Trnava – Dubnica 0:5 (0:2), Kutiš 2, Belák, Malovec, Levai, N. Zámky - Levice 0:6, Myjava - Trenčín 2:1, Senica - Spartak Trnava 1:1, Nitra - Topoľčany hrajú 10. 5. Predohrávka: Púchov – Nitra 0:0.
1. Spartak Trnava 14 11 2 1 58:10 35
2. Trenčín 14 10 1 3 51:13 31
3. PFA ViOn 14 10 1 3 34:15 31
4. Dubnica 14 9 3 2 36:14 30
5. Myjava 14 8 0 6 35:23 24
6. Senica 14 6 4 4 26:21 22
7. Levice 14 6 3 5 25:31 21
8. FC Nitra 14 5 3 6 28:17 18
9. Topoľčany 13 4 2 7 19:25 14
10. Púchov 15 1 3 11 14:46 6
11. Lok. Trnava 14 2 0 12 8:53 6
12. N. Zámky 14 1 0 13 8:74 3
II. LIGA ST. ŽIACI
18. kolo: Pov. Bystrica - Dun. Streda 1:1 (1:1), Oravík, FC ViOn - Šaľa 0:0, Nemšová - ČFK Nitra 3:1, Štúrovo - Bánovce 0:1, Okoličná - Prievidza 3:3, N. Zámky - Piešťany 2:0, Hlohovec - Mor. Sv. Ján 2:1.
1. Dun. Streda 18 12 5 1 43:15 41
2. Šaľa 18 10 6 2 42:19 36
3. Prievidza 18 11 3 4 36:20 36
4. Bánovce 18 10 4 4 42:19 34
5. PFA ViOn 18 9 5 4 22:15 32
6. ČFK Nitra 18 8 3 7 28:24 27
7. Piešťany 18 8 3 7 27:23 27
8. Mor. Sv. Ján 18 8 1 9 44:36 25
9. N. Zámky 18 6 6 6 29:32 24
10. Pov. Bystrica 18 4 5 9 23:44 17
11. Štúrovo 18 4 4 10 21:30 16
12. Nemšová 18 4 2 12 20:43 14
13. Hlohovec 18 4 2 12 14:42 14
14. Okoličná 18 2 3 13 13:42 9
II. LIGA ML. ŽIACI
18. kolo: Pov. Bystrica - Dun. Streda 1:1 (1:1), Kolek, FC ViOn - Šaľa 1:13, Nemšová - ČFK Nitra 0:7, N. Zámky - Piešťany 3:1, Štúrovo - Bánovce 10:1, Okoličná - Prievidza 0:8, Hlohovec - Mor. Sv. Ján 6:1.
1. N. Zámky 18 15 1 2 111:16 46
2. Dun. Streda 18 14 2 2 81:16 44
3. Prievidza 18 13 3 2 67:20 42
4. ČFK Nitra 18 13 2 3 69:14 41
5. Bánovce 18 12 1 5 53:29 37
6. Piešťany 18 11 0 7 78:36 33
7. Šaľa 18 10 2 6 51:35 32
8. Pov. Bystrica 18 8 3 7 47:28 27
9. Hlohovec 18 6 2 10 30:35 20
10. Nemšová 18 3 3 12 30:73 12
11. Štúrovo 18 4 0 14 32:97 12
12. PFA ViOn 18 3 1 14 17:92 10
13. Okoličná 18 3 1 14 12:93 10
14. Mor. Sv. Ján 18 0 1 17 22:116 1
III. LIGA ST. ŽIACI
14. kolo: Led. Rovne - Kanianka 1:0 (1:0), Trebichalský, Beluša - Prievidza B 4:2 (2:0), Konečný, Kresánek, Štefanec, Digaňa, N. Dubnica - D. Vestenice 10:1 (4:1), Lukáč 4, Bouhila 3, Tomáš 2, Mozolík, Tr. Stankovce – Handlová 0:11, Nováky – N. Mesto 1:5, Partizánske malo voľno.
1. N. Mesto 12 12 0 0 81:6 36
2. Handlová 13 10 2 1 33:6 32
3. Prievidza B 13 9 0 4 59:19 27
4. N. Dubnica 13 8 2 3 45:15 26
5. Beluša 12 7 0 5 37:37 21
6. Partizánske 12 5 1 6 48:34 16
7. L. Rovne 13 4 1 8 15:42 13
8. Kanianka 13 4 1 8 9:48 13
9. D. Vestenice 13 3 2 8 20:48 11
10. Nováky 13 2 3 8 15:30 9
11. Tr. Stankovce 13 0 0 13 5:82 0
III. LIGA ML. ŽIACI
14. kolo: Beluša - Prievidza B 3:4 (0:2), Bulejčík 2, Medvedík, Led. Rovne - Kanianka 8:0 (2:0), Bukovčík 2, Novotný 2, Janis 2, Kojtal, Pihík, N. Dubnica - D. Vestenice 4:0 (0:0), Vyhlídal 2, Pupiš, Čačko, Tr. Stankovce – Handlová nehrali, Tr. Stankovce sa odhlásili zo súťaže a ich výsledky boli anulované, Nováky – N. Mesto 1:8, Partizánske malo voľno.
1. N. Mesto 11 10 0 1 80:12 30
2. N. Dubnica 12 7 1 4 33:37 22
3. L. Rovne 12 6 2 4 26:28 20
4. Partizánske 10 5 3 2 39:19 18
5. Nováky 12 6 0 6 36:41 18
6. Handlová 11 5 2 4 37:23 17
7. D. Vestenice 12 5 0 7 39:52 15
8. Prievidza B 11 5 0 6 25:34 15
9. Beluša 11 2 2 7 16:33 8
10. Kanianka 12 0 2 10 12:64 2