II. TRIEDA
23. kolo: Beluša B – Pružina 3:0 (2:0), Ďurica 3, D. Breznica – Vrchteplá 2:2 (1:1), Gabriš, Baláž – Mičo, Adamec, Sverepec – Dohňany 4:1 (1:0), Dobrodenka 2, Kula, Kardoš – Sapák, Bolešov – Podvažie 4:1 (4:0), Fabián 2, Barták, Trenčan – Martinka, Streženice - D. Kočkovce 0:1 (0:0), L. Rosina, Praznov – Borčice 2:3 (2:1), P. Tomana, Hrdý – Turza, Kozík, Sedláček, K. Podhradie – Pruské 1:0 (0:0), Stratený.
1. Borčice 23 21 2 0 135:15 65
2. Bolešov 23 16 2 5 52:20 50
3. Streženice 23 15 3 5 64:23 48
4. K. Podhradie 23 14 4 5 57:30 46
5. D. Kočkovce 23 12 4 7 40:33 40
6. Sverepec 23 9 7 7 49:36 34
7. Beluša B 23 7 7 9 35:39 28
8. Pružina 23 8 2 13 39:55 26
9. Podvažie 23 8 2 13 35:59 26
10. Pruské 23 6 4 13 23:42 22
11. Praznov 23 4 7 12 31:62 19
12. Dohňany 23 4 5 14 28:80 17
13. D. Breznica 23 4 4 15 31:62 16
14. Vrchteplá 23 3 7 13 21:84 16
III. A TRIEDA MUŽI
15. kolo: Zubák – Prejta 2:3 (1:1), Miščí, Madura – Laštinec, Šporihel, Bušík, Kvašov – Kameničany 2:4 (1:1), vlastný, J. Kováč – P. Buday 2, Pagáč, Trenčan, Kolačín - Hradčan Lednica 3:1 (0:0), Hruboš 2, Tlapák – Jaroš, Mikušovce - Č. Kameň 2:1 (2:1), Pagáč, Eliáš – R. Holba, FK Lednica mala voľno.
1. Mikušovce 13 11 1 1 33:10 34
2. Kolačín 14 9 5 0 38:8 32
3. FK Lednica 13 8 0 5 44:13 24
4. Prejta 13 6 4 3 26:21 22
5. Kvašov 14 5 3 6 23:36 18
6. Č. Kameň 13 4 4 4 19:18 16
7. Hradčan 13 4 4 5 10:13 16
8. Zubák 14 1 1 12 26:64 4
9. Kameničany 13 1 0 12 13:49 3
III. B TRIEDA
18. kolo: FC Orlové – Tunežice 6:1 (4:1), J. Zubek 3, Kallo, Slamka, Švec – Hochstätter, FC Púchov – Šebešťanová 6:0 (3:0), Rosina 2, Novosedliak, Kučera, Paliesek, Bednár, Lazy - Dynamo Orlové 0:1 (0:0), Lutišan, Trstie – Podmanín 3:5 (3:3), Belavý 2, Brezničan – Jakub Kostelanský 4, P. Kostelanský.
1. FC Orlové 18 16 1 1 99:17 49
2. Podmanín 18 12 3 3 62:40 39
3. Dynamo Orlové 18 9 1 8 39:48 28
4. Lazy 18 9 0 9 38:38 27
5. Púchov 18 7 4 7 40:46 25
6. Šebešťanová 18 6 1 11 42:62 19
7. Tunežice 18 5 2 11 38:57 17
8. Trstie 18 2 0 16 21:71 6
I. TRIEDA DORAST
23. kolo: Jasenica – Pružina 1:1 (0:0), Šibík – Paulec, Orlové – Brvnište 2:5 (1:3), Kunovský, Tomanec – J. Čamaj 2, Matúš Hároník, F. Hároník, Chovančík, Ladce – Prečín 4:0 (1:0), Prekop 2, Kučma, J. Melicher, Bolešov – Pruské 4:0 (2:0), Kolárik 2, Šándor 2, Domaniža – Lúky 8:1 (4:1), Kozák 3, Kucej 2, O. Kopecký 2, Rybárik – Brun, Praznov – Borčice 5:4 (2:2), J. Gardian 3, Karas, Janíček – M. Burdej, Gramblička, J. Krivoklátsky, vlastný, Stupné – Tuchyňa 6:0 (5:0), Mišúr 2, Králik 2, Čupec, Valúch.
1. Brvnište 23 20 1 2 119:27 61
2. Domaniža 23 17 2 4 84:24 53
3. Ladce 23 17 0 6 76:21 51
4. Prečín 23 11 3 9 53:50 36
5. Stupné 23 10 5 8 49:34 35
6. Orlové 23 10 5 8 64:52 35
7. Pružina 23 10 4 9 65:77 34
8. Bolešov 23 9 6 8 45:49 33
9. Borčice 23 10 2 11 63:63 32
10. Pruské 23 8 3 12 40:67 27
11. Lúky 23 8 1 14 65:71 25
12. Jasenica 23 6 2 15 43:75 20
13. Praznov 23 5 2 16 49:86 17
14. Tuchyňa 23 2 0 21 12:131 6
II. TRIEDA DORAST
23. kolo: Udiča – Horovce odložené na 3. 6., Sverepec – Visolaje 7:0 (7:0), v 50. min ukončené pre malý počet hráčov hostí, Kasman 2, Gazdík 2, Koštial, Horečný, Otradovec, Kolačín – Prejta 7:2 (3:2), Klimek 4, Riečičiar, Behúl, Černík – Švajda 2, Šebešťanová – Dohňany 3:0 (2:0), Útly, Kostka, Malík, K. Podhradie - D. Mariková 2:1 (0:1), J. Pagáč, R. Pagáč – Ragula, Streženice B a Hradčan Lednica mali voľno.
1. D. Mariková 20 15 2 3 78:12 47
2. Udiča 18 12 3 3 49:21 39
3. Prejta 20 12 3 5 63:40 39
4. Kolačín 18 12 2 4 76:34 38
5. Šebešťanová 19 10 2 7 47:34 32
6. Streženice B 19 10 1 8 53:35 31
7. Dohňany 20 9 1 10 37:55 28
8. Horovce 19 7 1 11 40:75 22
9. K. Podhradie 19 7 0 12 35:58 21
10. Visolaje 20 5 2 13 29:66 17
11. Sverepec 19 5 1 13 34:58 16
12. Lednica 19 2 0 17 19:72 6
I. TRIEDA ST. ŽIACI
23. kolo: Dulov – Ilava 2:4 (0:0), Štefanec 2 – Poliak 2, Kolár, Hanko, Orlové – Pruské 0:4 (0:1), K. Bartoš 2, Ilončiak, M. Bartoš, Papradno – Domaniža 1:0 (0:0), Hrebičík, Dohňany – Streženice 2:1 (0:1), Mako, vlastný – Cíbik, Prečín – Ladce 5:3 (1:3), Majbík 3, T. Poliček, S. Poliček – Kvasnica, Lukáč, Koštialik, Plevník – Udiča 12:0 (6:0), Čižmárik 3, Hehejík 2, Lukáč 2, A. Buday 2, Čičút, L. Ďurkech, Slaninka, Stupné - D. Mariková 2:2 (2:1), Gajdoš, Krasňan – Mihálik, Vala.
1. Papradno 23 17 4 2 75:19 55
2. Domaniža 23 17 2 4 89:21 53
3. D. Mariková 23 15 4 4 72:21 49
4. Stupné 23 12 4 7 40:30 40
5. Prečín 23 13 1 9 62:56 40
6. Dohňany 23 11 5 7 39:29 38
7. Orlové 23 10 3 10 44:40 33
8. Udiča 23 9 5 9 42:39 32
9. Plevník 23 9 4 10 47:44 31
10. Ladce 23 8 3 12 52:43 27
11. Pruské 23 8 3 12 31:43 27
12. Streženice 23 7 3 13 25:51 24
13. Ilava 23 4 0 19 24:91 9
14. Dulov 23 0 1 22 20:135 1
II. TRIEDA ST. ŽIACI
23. kolo: Bolešov – Tuchyňa 0:2 (0:1), Jašurek, vlastný, Orlové žiačky – Prejta 0:6 (0:1), Kučera 3, Rábek, Ondrejík, Koťan, M. Lednice – D. Kočkovce 0:8 (0:4), Lazar 3, Baláž 2, Capanda, Michálek, Pilát, FK Lednica – Košeca 0:4 (0:4), Mihálik 2, Golej, Buran, Sverepec – H. Poruba 3:2 (2:1), Otradovec, F. Illo, F. Kubiš – K. Staňo, Živčicová, Lysá – Horovce 5:1 (0:0), Hoždora 3, Kalus 2 – Kišš, Mikušovce – Vrchteplá 5:0 (3:0), Jánoš 2, Dobrodejová, Martin Jakubek, Michal Jakubek.
1. Sverepec 23 17 6 0 48:6 57
2. D. Kočkovce 23 15 4 4 68:28 49
3. Košeca 23 14 3 6 55:23 45
4. H. Poruba 23 14 2 7 50:37 44
5. Prejta 23 13 4 6 56:19 43
6. Bolešov 23 12 1 10 35:34 37
7. Mikušovce 23 11 3 9 43:36 36
8. Lysá 23 10 4 9 56:54 34
9. Tuchyňa 23 8 2 13 30:44 26
10. Horovce 23 8 2 13 22:39 26
11. M. Lednice 23 7 4 12 37:59 25
12. Orlové diev. 23 5 2 16 20:57 17
13. FK Lednica 23 2 5 16 12:51 11
14. Vrchteplá 23 3 2 18 21:66 11
I. TRIEDA ML. ŽIACI
17. kolo: Košeca – D. Breznica 8:1 (3:1), Mihálik 3, Belian 3, Palček, Baláž - Páleš, Brvnište – Podvažie 5:3 (3:0), M. Maríkovec 2, Ľ. Hároník 2, Chovančík – R. Kalaš, Ondrásky, Babiar, Pružina mala voľno.
1. Brvnište 14 11 2 1 72:16 35
2. Pružina 13 9 3 1 64:12 30
3. Podvažie 14 6 1 7 48:31 19
4. Košeca 13 3 0 10 18:75 9
5. D. Breznica 14 2 0 12 15:83 6