Vo Visolajoch sa zápas nedohral

V I. futbalovej triede zaujal supervýkon Mokričku z Lysej.

LYSÁ - M. LEDNICE 6:1 (3:0)

V Lysej to bol zápas Mokričku, ktorý bol pri všetkých góloch domácich. V 2. min uvoľnil Macka, ktorý zo šestnástky otvoril skóre. Hostia neskórovali M. Košútom a Čerňanským. V 36. min po faule na Mokričku premenil Marián Mošteňan jedenástku – 2:0. O štyri minúty strelu M. Vanča vyrazil brankár pred P. Vanča, ktorý mieril vedľa. Po faule na Mokričku v 44. min dal M. Zlocha z priameho kopu výstavný gól. V 57. min zle vybehol domáci brankár, fauloval Čerňanského a Hudek znížil z jedenástky na 3:1. V 67. min J. Barninec dal štvrtý gól Lysej a v 78. min Mokrička bol pri úniku faulovaný, ale Marián Mošteňan poslal jedenástku vysoko nad bránu. Po ďalšom faule na Mokričku P. Barninec z priameho kopu zvyšoval na 5:1. Po najkrajšej akcii si Mokrička narazil loptu s Mackom a svoj supervýkon korunoval posledným gólom.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Góly: 2. Macko, 36. Marián Mošteňan (11 m), 44. M. Zlocha, 67. J. Barninec, 85. P. Barninec, 90. Mokrička - 57. Hudek.

Lysá: K. Barninec – P. Kováč, Baška (M. Janíček), Marián Mošteňan, Macko, M. Zlocha (A. Zlocha), Ľ. Janíček, Mokrička, M. Kováč (P. Barninec), J. Barninec (Kalus).

M. Lednice: Kmeť (Dudák) – M. Vančo (Ušiak), P. Vančo, Ľ. Vančo, T. Hudek, L. Lednický, Čerňanský, Šimko, T. Lednický, M. Čelko, M. Košút.

Rozhodoval Šamaj, Milčík. (ZUPA)

D. MARIKOVÁ – PLEVNÍK 3:1 (2:1)

Prvú šancu mali domáci, no Vajdík tesne minul bránu. V 14. min po chybe obrany dostal hostí do vedenia Kušnier. O päť minút vyrovnal po sóle Hudek. V 39. min sa domáci dostali do vedenia po góle Vajdíka a v 44. min nevyužil tutovku J. Vlach, ktorý z päťky netrafil bránu. Hudek v 67. min trafil z priameho kopu brvno a po jeho ďalšom priamom kope v 76. min Magerčiak loptu neudržal a J. Vlach ju poslal do prázdnej brány. V 83. min neznížil Dodek, ktorého vychytal Minarech. Gólovú šancu v 86. min zahodil Matušík, keď prehodil brankára aj bránu.

SkryťVypnúť reklamu

Góly: 19. Hudek, 39. Vajdík, 76. J. Vlach – 14. Kušnier.

D. Mariková: Minarech – Žilinčík, Kompaník, Pribyla, Turičík, R. Vlach, Socha, Brídzik (Matušík), Hudek, Vajdík, J. Vlach.

Plevník: Magerčiak – M. Kremeň, Turčáni (Babinec), Janech, Slaninka (Kováčik), Monček, Kamas, B. Kremeň, Dodek, Kušnier, Husár.

Rozhodovali Marcin, Kováčik, Gašparíková. (RH)

UDIČA – ILAVA 0:1 (0:1)

Úvod zvládli lepšie hostia a v 5. min po Šedíkovej chybe dal gól Samek. Potom s ahralo v strede ihriska s viacerými nepresnosťami. Domáci mohli po Šedovom pošmyknutí vyrovnať, ale Cesnárik trafil žrď. Po prestávke hrala Udiča aktívnejšie a šance Krála, T. Gašpárka a Cesnárika skončili vedľa. Po hodine hostia hru vyrovnali a výhru ustrážili.

Gól: 5. Samek.

Udiča: Bašo – Šedík, J. Gašpárek, Král (Hrebík), Harvánek, T. Gašpárek, Braciník, Súľovský, Chochel, Matučík, Cesnárik (Babec).

SkryťVypnúť reklamu

Ilava: Vrábel – Šedo, Strapko, Kňažek, Galko, Calpaš, G. Cabaj, Samek, Ptáček (Porubčan), Gulač (Šupák), Kameništiak (Pružinec).

Rozhodovali M. Pecuš, J. Pecuš, F. Kováč. ZUZKA TANUŠKOVÁ

BRVNIŠTE - PÚCHOV B 1:1 (0:1)

Pred zápasom bola minúta ticha za bývalého hráča Brvnišťa Milana Žilinčíka, ktorý zomrel vo veku 64 rokov. V 8. min dal Varhaník, ktorý prestupuje do Zl. Moraviec, krížnou strelou vedúci gól Púchovčanov. O tri minúty nebezpečne vystrelil vedľa brány Miniarik. V 17. min založilo Brvnište nebezpečnú akciu, ale obrana hostí v poslednej chvíli loptu zblokovala. Pekná hlavička Kolembusa v 31. min letela tesne nad Cucíkovu bránu. Od 35. do 40. min sa hralo v strede ihriska. V 42. min gól domácich rozhodca pre ofsajd neuznal. V 54. min Petrušek vystrelil, ale brankár J. Čapliar pekne zakročil. Potom sa hralo medzi šestnástkami až v 72. min J. Čapliar vybehnutím zmaril šancu Sviečku. Šesť minút pred koncom domáci nevyužili ďalšiu šancu a v 86. min Kolembus vyrovnal.

Góly: 86. Kolembus - 8. Varhaník,

Brvnište: J. Čapliar – Hudek, Šamaj, J. Barbosa, Holiš (Čvirik), M. Čamaj, Miniarik, Kolembus, M. Španihel, J. Čamaj (P. Španihel), Fusko (Šlesar).

Púchov B: Cucík – Crkoň, Poljak, Baranec, M. Ciesar, Ďurovec (Kršák), Lukajka, Čelko, Petrušek, Varhaník, Sviečka.

Rozhodovali Juríček, Judíny, Hriadel. JÁN BORČÁNYI

KOŠECA – PAPRADNO 3:1 (0:0)

Od začiatku bolo na oboch stranách veľké nasadenie. V 8. min Kašša prestrelil a v 15. min Hromadík vyrazil Mihálikovu strelu. Na druhej strane Krupička vyrazil strelu Nemčíka Volej Eckerta vyrazil Moravík na roh a v závere polčasu Mihálik vystrelil zblízka vedľa. Po prestávke Košeca pridala v 46. min Mihálik prestrelil. Po centri Tótha v 53. min prestrelil Lokšík a priamy kop Kozáčika letel nad. V 63. min po strele T. Vicena otvoril skóre Mihálik. Nebezpečný Tóth v 68. min po sóle prestrelil. V 72. min po signáli z priameho kopu zvýšil Mihálik na 2:0. V 79. min Kralovič po prihrávke Mihálika dal tretí gól Košece. Päť minút pred koncom Tóth z jedenástky znížil na 3:1.

Góly: 63. a 72. Mihálik, 79. Kralovič – 85. Tóth (11 m).

Košeca: Krupička – Ľ. Palček (Galko), Švehla, Kalus, T. Vicen, Štepanovič, M. Vicen (Bugala), Eckert, Kralovič (Gajdoš), Kašša, Mihálik (Ondrejec).

Papradno: Hromadík – Macošínec, Lokšík, M. Trúchlik, S. Trúchlik, Tóth, Kukučka, P. Trúchlik, Černošík, Kozáčik, Nemčík (Moravík). Rozhodovali Dobrodenka, Švec. (JV)

VISOLAJE – JASENICA 2:0 (2:0) nedohrané

V prvom polčase boli domáci lepší a súpera do šancí nepúšťali. V 30. min hosťujúci Gáborík vyslal jedinú nepresnú strelu hostí v prvom polčase. zápas. Po Kaplanovom centri otvoril skóre Pazdera. Palmeho sólo zmaril J. Jánošík a v 44. min zrážke obrancu s brankárom zvýšil Hrenák na 2:0. Visolaje po prestávke dobre bránili a Jasenica skúšala šťastie iba z ťažkých pozícií. Znížiť mohol v 60. min M. Šterdas, no Štrbáň jeho penaltu vystihol. V 87. min mal hosťujúci hráč pri autovom vhadzovaní konflikt s domácim divákom, ktorý ho inzultoval a rozhodca zápas predčasne ukončil.

Góly: 38. Pazdera, 44. Hrenák

Visolaje: Štrbáň – Hrenák, Kaplan, Martinka, Bednář, Sojčák, Lutišan, Baránek, Pazdera, Palme, Krála.

Jasenica: J. Jánošík – Kukučiar, M. Šterdas, Milo, Číž, Šibík, Pecník, Tomaník, Pavlík, Janáček (F. Šterdas), Gáborík.

Rozhodovali M. Lieskovský, Petrušek, Hriadel. MI

HOROVCE – DULOV 4:1 (0:1)

„El clasico“ začalo opatrne a J. Barkáč trafil brankára. Prvá dvadsaťminútovka bola nezáživná, keď iba v 17. min Janíček zblízka trestuhodne zahodil šancu po Prekopovom centri. O niekoľko minút ho na druhej strane napodobnil strelou do oblakov Lipták. Najväčšia šanca prvého polčasu bola v 31. min, keď po prihrávke M. Barkáča Janíček prestrelil. V 40. min udrel blesk z jasného neba po priamom kope hosťujúceho Pagáča. Druhý polčas začali Horovce tlakom a v 48. min Janíček vyrovnal. O sedem minút ich do vedenia Štefanec, ktorý dorazil Janíčkovu strelu odrazenú od brvna. Tlak Horoviec pokračoval a v 64. min a po Prekopovom vysunutí Janíček z brejku elegantne preloboval brankára. V 70. min ten istý hráč yvškolil obrancov a brankára a do prázdnej brány uzavrel svoj hetrik. Po góle musel odstúpiť pre svalové zranenie. Hra potom upadla a zápas sa iba dohrával.

Góly: 48., 64. a 70. Janíček, 55. Štefanec - 40. Pagáč.

Horovce: Ciesar – J. Barkáč (D. Kováč), Gašpárek (J. Kováč), Mackovčin, Gereg, Svorada, Janíček (Janiš), Siekel, Prekop, Štefanec, M. Barkáč.

Dulov: D. Dzurko – Mrenka (R. Kováč), Pagáč, Mikoláš, Savara, Egly, Slabý (Brnka), Krajči, V. Dzurko, Lipták (Baláž), Cíbik (Ježo).

Rozhodovali Mako, Kameník, Kapila. MICHAL KEBÍSEK

1. Ilava 24 15 5 4 45:26 50

2. Jasenica 23 14 2 7 49:30 44

3. Plevník 24 14 1 9 41:33 43

4. Horovce 24 11 5 8 47:42 38

5. Papradno 24 12 1 11 48:32 37

6. Lysá 24 10 5 9 49:41 35

7. Brvnište 24 9 7 8 37:41 34

8. Udiča 24 9 5 10 21:27 32

9. Košeca 24 9 2 13 36:39 29

10. Visolaje 23 8 5 10 46:50 29

11. Púchov B 24 7 7 10 44:46 28

12. M. Lednice 24 7 6 11 29:43 27

13. D. Mariková 24 6 7 11 34:42 25

14. Dulov 24 6 2 16 30:64 20

Zostava kola: Kolembus (Brvnište), Varhaník (Púchov B), Janíček (Horovce), Egly (Horovce), Štefanec (Horovce), Hudek (D. Mariková), Mihálik (Košeca), Mokrička (Lysá), Štrbáň (Visolaje), Samek (Ilava), Hrenák (Visolaje).

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Považská

Komerčné články

  1. Kliešť môže prekvapiť kedykoľvek, ochorenie hrozí celoročne
  2. Ikonické hororové postavy, ktoré ťa budú strašiť tento Halloween
  3. Bratislava sa rozlietala. Karibik aj Ázia sú ešte dostupnejšie
  4. Je rozhodnuté. Ceny FéliX brali džemy, hoteliéri aj technológie
  5. Elektrifikujte svoj biznis! Ukážeme vám, ako na to
  6. Rekreačným poukazom viete zaplatiť aj kúpele pre starých rodičov
  7. Sladké bez kompromisov: Ako Schär mení svet bezlepkových dobrôt
  8. Zážitkový víkend. Biela noc priniesla aj prémiovú pivnú zónu
  1. Kliešť môže prekvapiť kedykoľvek, ochorenie hrozí celoročne
  2. Ikonické hororové postavy, ktoré ťa budú strašiť tento Halloween
  3. Bratislava sa rozlietala. Karibik aj Ázia sú ešte dostupnejšie
  4. Je rozhodnuté. Ceny FéliX brali džemy, hoteliéri aj technológie
  5. Elektrifikujte svoj biznis! Ukážeme vám, ako na to
  6. Na ako dlho majú mladí Slováci nasporené peniaze?
  7. Ako zistíte, že máte v tele zápal
  8. Rekreačným poukazom viete zaplatiť aj kúpele pre starých rodičov
  1. Je rozhodnuté. Ceny FéliX brali džemy, hoteliéri aj technológie 8 240
  2. Bratislava sa rozlietala. Karibik aj Ázia sú ešte dostupnejšie 6 929
  3. Kto nás naozaj zadlžil a prečo Slovákom siahajú na výplaty? 6 048
  4. V ich džemoch je viac vitamínov ako v domácich 4 593
  5. Nivy Tower je medzi top 10 kancelárskymi budovami sveta 3 310
  6. Odchod detí je veľký zlom, sloboda je často len ilúzia 3 190
  7. Rekreačným poukazom viete zaplatiť aj kúpele pre starých rodičov 2 569
  8. Cédečka sa predávali ako teplé rožky. Prežili, lebo predvídajú. 2 567
  1. Dušan Koniar: V piatok sa Fico opýtal, v nedeľu uplynú tri roky, čo odpoveď pozná
  2. Anton Kaiser: 100 rokov organizovanej turistiky LIV.
  3. Ján Valchár: Niet dňa bez rafinérie (alebo Pray for Hatatitla!)
  4. Rastislav Puchala: Konečne dobrá správa o slovenskej ekonomike a spoločnosti vôbec
  5. Soňa Fröhlichová: Čokoláda – jeden zo symbolov Švajčiarska
  6. Dušan Piršel: Nikto nedokáže premôcť, oklamať ani podplatiť starobu
  7. Štefan Šturdzík: Takto vidím svet ja.
  8. Daniel Jankech: Lesy Slovenskej republiky,... a ich „rozvoj vidieka“ .
  1. Radoslav Záhumenský: Tento hrad je len hodinu od Bratislavy a patrí medzi najkrajšie zrúcaniny Slovenska! 🏰 17 639
  2. Anna Brawne: Martinka Vzácna, vašim jediným úspechom je, že tá kultúra napriek vám stále žije! 11 707
  3. Ján Valchár: Fantastické správy z Ukrajiny (a Ruska, hahaha!) 9 098
  4. Elena Antalová: Do Šaštína kolenačky, ale pohár vody Mikloškovi..? 8 763
  5. Ján Valchár: Ukrajinská vojna sa presunula na Sibír 8 039
  6. Ján Valchár: Nestačilo Stačilo a Konečná Konečnej (Grad pošól na***!) 4 178
  7. Radko Mačuha: Robert Fico sa stáva premiérom záhrobia. 3 988
  8. Ján Valchár: Prvá krajina, ktorá splní green deal (aľkogóliky gďe?) 3 663
  1. Dušan Koniar: V piatok sa Fico opýtal, v nedeľu uplynú tri roky, čo odpoveď pozná
  2. Věra Tepličková: Náhoda je blbec alebo Z čista jasna, nikde nič, a tu zrazu... Hajnovič
  3. Roman Kebísek: Básnik Baudelaire Sabatierovej: Chcem sa vkradnúť k tvojim pokladom
  4. Dušan Koniar: Fico je hrdý ako sa hrbí
  5. Věra Tepličková: Spevy s/piatočné alebo Krásna, krásna, kde si sa ty pásla?
  6. Věra Tepličková: Kde zarába vlastná hlava, tam sa v teple dobre spáva
  7. Věra Tepličková: O ne/spravodlivosti alebo Keď Cintulovia rastú ako huby po daždi
  8. Marcel Rebro: Volám sa Marcel, dnes mám 57 rokov a k narodeninám si želám mier!
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Ilustračné foto.

Doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu diaľnice podľa postupu prác.


TASR
Ilustračná fotografia.

Od začiatku roka do konca septembra sa na cestách TSK stalo 495 dopravných nehôd.


TASR
Strana Demokrati zbiera podpisy na vyhlásenie referenda o predčasných voľbách.

Napadol ho opitý senior.


11

V ktorých regiónoch Blízkeho Východu realizujú slovenské organizácie svoje projekty v rámci Oficiálnej rozvojovej spolupráce pod značkou SlovakAid?


Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu