Streda, 7. december, 2022 | Meniny má Ambróz

Dorast a mladší žiaci Brvnišťa vyhrali súťaže

Výsledky oblastných futbalových súťaží.

II. TRIEDA

24. kolo: Pružina - K. Podhradie 2:3 (0:0), Topor, J. Fabuš – Stratený 3, Pruské – Praznov 4:2 (1:1), Prna 4 – R. Šaradín 2, Borčice – Streženice 0:1 (0:0), Fusík, D. Kočkovce – Bolešov 1:1 (1:1), Rosina - Fabian, Podvažie – Sverepec 3:0 (0:0), Papšo 2, Majerčík, Dohňany - D. Breznica 1:2 (0:0), Ondrejčík – Peter Gabriš, Patrik Gabriš, Vrchteplá - Beluša B 2:0 (0:0), Hlušek, Tamáši.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

1. Borčice 24 21 2 1 135:16 65

2. Streženice 24 16 3 5 65:23 51

SkryťVypnúť reklamu

3. Bolešov 24 16 3 5 53:21 51

4. K. Podhradie 24 15 4 5 60:32 49

5. D. Kočkovce 24 12 5 7 41:34 41

6. Sverepec 24 9 7 8 49:39 34

7. Podvažie 24 9 2 13 38:59 29

8. Beluša B 24 7 7 10 35:41 28

9. Pružina 24 8 2 14 41:58 26

10. Pruské 24 7 4 13 27:44 25

11. D. Breznica 24 5 4 15 33:63 19

12. Praznov 24 4 7 13 33:66 19

13. Vrchteplá 24 4 7 13 23:84 19

SkryťVypnúť reklamu

14. Dohňany 24 4 5 15 29:82 17

III. A TRIEDA MUŽI

16. kolo: Prejta – Mikušovce 1:2 (1:1), Trnka – Michal Eliáš 2, Č. Kameň - FK Lednica 1:1 (0:0), Gašpar – Straka, Hradčan Lednica – Kvašov 3:2 (0:2), Karas 3 – Gereg, Burian, Kameničany – Zubák 3:0 (2:0), Trenčan 2, Dubnička, Kolačín mal voľno.

1. Mikušovce 14 12 1 1 35:11 37

2. Kolačín 14 9 5 0 38:8 32

3. FK Lednica 14 8 1 5 45:14 25

4. Prejta 14 6 4 4 27:23 22

5. Hradčan 14 5 4 5 13:15 19

6. Kvašov 15 5 3 7 25:39 18

SkryťVypnúť reklamu

7. Č. Kameň 14 4 5 4 20:19 17

8. Zubák 15 1 1 13 26:67 4

9. Kameničany 14 2 0 12 16:49 6

III. B TRIEDA

19. kolo: Tunežice - FC Púchov 2:2 (2:2), Hriadel 2 – Paliesek, Remiš, Dynamo Orlové – Trstie 1:7 (1:1), Janíček – Štetina 4, Vician, Kopcík, Bušík, Podmanín - FC Orlové 4:2 (2:0), Ján Kostelanský 2, Jozef Kostelanský, P. Gardian – J. Zubek 2, Šebešťanová – Lazy 3:3 (2:1), Baláž 2, Zemančík – Tuček 2, Dlobík.

1. FC Orlové 19 16 1 2 101:21 49

2. Podmanín 19 13 3 3 66:42 42

3. Dynamo Orlové 19 9 1 9 40:55 28

4. Lazy 19 9 1 9 41:41 28

5. Púchov 19 7 5 7 42:48 26

6. Šebešťanová 19 6 2 11 45:65 20

7. Tunežice 19 5 3 11 40:59 18

8. Trstie 19 3 0 16 28:72 9

I. TRIEDA DORAST

24. kolo: Pružina – Stupné 2:1 (1:1), Paulec, Šebák – Panák, Tuchyňa – Praznov 0:6 (0:3), Mrišo 3, Janíček, J. Gardian, Bubník, Borčice – Domaniža 1:2 (1:0), M. Burdej – Rybárik, P. Bunta, Lúky – Bolešov 7:1 (6:1), Maslák 4, Brun, Šidlík, Ježowicz – Kolárik, Pruské – Ladce 1:7 (0:4), Vlasatý – Žáčik 3, Prekop 2, Melicher, Kvasnica, Prečín – Orlové 1:3 (1:1), Mikloš – Lutišan, Kunovský, Janíček, Brvnište – Jasenica 5:1 (2:0), J. Čamaj 2, Hudek 2, Chovančík – G. Šibík.

1. Brvnište 24 21 1 2 124:28 64

2. Domaniža 24 18 2 4 86:25 56

3. Ladce 24 18 0 6 83:22 54

4. Orlové 24 11 5 8 67:53 38

5. Pružina 24 11 4 9 67:78 37

6. Prečín 24 11 3 10 54:53 36

7. Stupné 24 10 5 9 50:36 35

8. Bolešov 24 9 6 9 46:56 33

9. Borčice 24 10 2 12 64:65 32

10. Lúky 24 9 1 14 72:72 28

11. Pruské 24 8 3 13 41:74 27

12. Praznov 24 6 2 16 55:86 20

13. Jasenica 24 6 2 16 44:80 20

14. Tuchyňa 24 2 0 22 12:137 6

II. TRIEDA DORAST

22. kolo: Hradčan Lednica – Kolačín obojstranná kontumácia 0:3.

23. kolo: Udiča – Horovce 8:1 (4:0), Harušinec 3, Matučík 2, Minárik 2, A. Trško - Gereg, Kolačín – Prejta 0:3 kontumačne, na ihrisku 7:2.

24. kolo: Streženice B - K. Podhradie 7:3 (7:1), Michalec 4, Rusnák 3 – Šturdík 2, P. Otáhel, D. Mariková – Šebešťanová 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Dohňany – Kolačín 1:8 (0:4), Kucharík - Kirsch 5, Behúl 2, Noska, Hradčan Lednica – Sverepec 1:1 (1:1), Kvasnica – Koštial, Visolaje – Udiča 0:4 (0:1), Hudec 3, Drienik, Horovce a Prejta mali voľno.

1. D. Mariková 21 16 2 3 81:12 50

2. Udiča 20 14 3 3 61:22 46

3. Prejta 20 13 3 4 64:33 42

4. Kolačín 20 12 2 6 77:39 38

5. Streženice B 20 11 1 8 60:38 34

6. Šebešťanová 20 10 2 8 47:37 32

7. Dohňany 21 9 1 11 38:63 28

8. Horovce 20 7 1 12 41:83 22

9. K. Podhradie 20 7 0 13 38:65 21

10. Sverepec 20 5 2 13 35:59 17

11. Visolaje 21 5 2 14 29:70 17

12. Lednica 21 2 1 18 20:76 7

I. TRIEDA ST. ŽIACI

24. kolo: Ilava – Stupné 1:1 (0:1), Hanko – Slamka, D. Mariková – Plevník 1:1 (0:1), Mihálik – A. Buday, Udiča – Prečín 3:0 (1:0), M. Trško 2, Habáň, Ladce – Dohňany 3:5 (2:2), Koštialik 2, Lukáč – Lukajka 2, Luhový, Pavlis, Zigo, Streženice – Papradno 2:3 (1:2), Pekár, Lamžo – A. Zboran 2, Gáborík, Domaniža – Orlové 4:2 (2:0), Miškech 2, D. Kopecký, Trenčanský – A. Al Sabri, J. Al Sabri, Pruské – Dulov 13:0 (5:0), A. Bartoš 3, Tomanica 3, M. Bartoš, K. Bartoš, S. Bartoš, J. Monček, M. Monček, Ilončiak, Pagáč.

1. Papradno 24 18 4 2 78:21 58

2. Domaniža 24 18 2 4 93:23 56

3. D. Mariková 24 15 5 4 73:22 50

4. Dohňany 24 12 5 7 44:32 41

5. Stupné 24 12 5 7 41:31 41

6. Prečín 24 13 1 10 62:59 40

7. Udiča 24 10 5 9 45:39 35

8. Orlové 24 10 3 11 46:44 33

9. Plevník 24 9 5 10 48:45 32

10. Pruské 24 9 3 12 44:43 30

11. Ladce 24 8 3 13 55:48 27

12. Streženice 24 7 3 14 27:54 24

13. Ilava 24 4 1 19 25:92 10

14. Dulov 24 0 1 23 20:148 1

II. TRIEDA ST. ŽIACI

24. kolo: Horovce – Mikušovce 1:6 (0:3), Červený – Kristín 4, Jánoš 2, H. Poruba – Lysá 7:2 (5:0), M. Hofierka 3, Švaňa 2, Dražkovec, Pučeková – Šeliga 2, Košeca – Sverepec 1:1 (0:1), Belian – Lutišan, D. Kočkovce - FK Lednica 11:1 (6:0), Pilát 4, Baláž 2, Michálek 2, Mariak, Fedor, Lazar - Červený, Prejta – M. Lednice 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Tuchyňa - Orlové žiačky 5:0 (4:0), Jašurek 2, Filo 2, Adamovič, Vrchteplá – Bolešov 3:2 (0:0), Sedláček 2, M. Volkel – Švitel, Šimák.

1. Sverepec 24 17 7 0 49:7 58

2. D. Kočkovce 24 16 4 4 79:29 52

3. H. Poruba 24 15 2 7 57:39 47

4. Prejta 24 14 4 6 59:19 46

5. Košeca 24 14 4 6 56:24 46

6. Mikušovce 24 12 3 9 49:37 39

7. Bolešov 24 12 1 11 37:37 37

8. Lysá 24 10 4 10 58:61 34

9. Tuchyňa 24 9 2 13 35:44 29

10. Horovce 24 8 2 14 23:45 26

11. M. Lednice 24 7 4 13 37:62 25

12. Orlové diev. 24 5 2 17 20:62 17

13. Vrchteplá 24 4 2 18 24:68 14

14. FK Lednica 24 2 5 17 13:62 11

I. TRIEDA ML. ŽIACI

18. kolo: Pružina – Brvnište 0:2 (0:1), Ceconík, M. Maríkovec, Podvažie – Košeca 9:1 (4:1), Kolkus 4, Janáček 2, Babiar, 2 x vlastný – A. Palček, D. Breznica mala voľno.

1. Brvnište 15 12 2 1 74:16 38

2. Pružina 14 9 3 2 64:14 30

3. Podvažie 15 7 1 7 57:32 22

4. Košeca 14 3 0 11 19:84 9

5. D. Breznica 14 2 0 12 15:83 6

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vianočný darček na celý život. Darujte návod k vlastnému telu
  2. Aby na Vianoce nič nechýbalo
  3. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME
  4. Fénix - Kultúrna pamiatka roka 2023: Keď história opäť ožíva
  5. Kríza ako odrazový mostík slovenských startupov
  6. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME
  7. Píše analytik Martiška: Čo prinesie rok 2023 v ekonomike?
  8. Darujte predplatné a získate poukaz v hodnote 10 € do Panta Rhei
  1. Auto do 14-tisíc už nekúpite. Zvážte radšej prenájom
  2. Aby na Vianoce nič nechýbalo
  3. Helenky prichádzajú na svetlo sveta s ďalšími novými bytmi
  4. Fénix - Kultúrna pamiatka roka 2023: Keď história opäť ožíva
  5. Vianočný darček na celý život. Darujte návod k vlastnému telu
  6. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME
  7. Kríza ako odrazový mostík slovenských startupov
  8. Šariš ľuďom pomáha regiónu už takmer 20 rokov
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 15 690
  2. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 7 605
  3. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý 5 860
  4. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce? 4 979
  5. Deti cestujú do exotiky zadarmo 4 275
  6. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME 3 475
  7. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME 3 210
  8. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to 3 094

Blogy SME

  1. Anna Miľanová: Zlatoň obyčajný ( Cetonia aurata )... 2022
  2. Miroslav Haviar: A čo takto kráľovstvo?
  3. Vladimír Čuchran: Takový schody do nebe... (na košický magistrát)
  4. Štefan Vidlár: Skaza vojny
  5. Irena Šimuneková: Fotohrátky 17.
  6. Anton Kaiser: Druhá adventná nedeľa
  7. Peter Maroncik: Riaditeľské kvóty pre ženy nie sú teda diskrimináciou?
  8. Ján Valchár: Veľké problémy malého Macka Pú. Intro.
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 34 993
  2. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 12 326
  3. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 6 985
  4. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 3 324
  5. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 928
  6. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 2 880
  7. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 240
  8. Ján Valchár: Defekácia Putina a ruské nádielky Svätého Nikolaja 2 132
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  4. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Regionálne noviny MY organizujú už niekoľko rokov advetné podujatie Slovensko spieva koledy, ktoré v predvianočnom čase spája obyvateľov našej krajiny.


9 h
Ilustračná foto

Vyplnia šedú zónu pre rodiny s deťmi s poruchami autistického spektra.


5. dec

Na turnaji prípraviek O pohár predsedu ZsFZ, ktoré organizoval ZsFZ v spolupráci s ObFZ Považská Bystrica to bola parádna prehliadka detského futbalu, radosti, ale aj sklamaní.


4. dec

Podmienky na ubytovanie lokalite Dušianica zostávajú rovnaké ako v minulom roku.


TASR 3. dec

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vladimír Gajdičiar sa úmyselne skrýva.


6. dec

Z kolektívnych zmlúv už vypustili dodatky.


5. dec

Jedna z najväčších atrakcií v Banskobystrickom kraji ožije tradičnou zimnou akciou.


6. dec

Jeho návrat ešte pred týždňom vraj nepripadal do úvahy.


20 h

Blogy SME

  1. Anna Miľanová: Zlatoň obyčajný ( Cetonia aurata )... 2022
  2. Miroslav Haviar: A čo takto kráľovstvo?
  3. Vladimír Čuchran: Takový schody do nebe... (na košický magistrát)
  4. Štefan Vidlár: Skaza vojny
  5. Irena Šimuneková: Fotohrátky 17.
  6. Anton Kaiser: Druhá adventná nedeľa
  7. Peter Maroncik: Riaditeľské kvóty pre ženy nie sú teda diskrimináciou?
  8. Ján Valchár: Veľké problémy malého Macka Pú. Intro.
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 34 993
  2. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 12 326
  3. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 6 985
  4. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 3 324
  5. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 928
  6. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 2 880
  7. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 240
  8. Ján Valchár: Defekácia Putina a ruské nádielky Svätého Nikolaja 2 132
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  4. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu