Nedeľa, 28. február, 2021 | Meniny má ZlaticaKrížovkyKrížovky

Derby v Prečíne vyhrala Beluša

V 4. futbalovej lige L. Rovne vonku remizovali a N. Dubnica utrpela výprask.

Prečín – Beluša 1:2 (0:0)

Na derby prišlo rekordných 400 divákov, ktorí videli veľmi dobrý prvý polčas, kde sa akcie striedali na oboch stranách, V 36. min podrazenie v šestnástke hostí rozhodcovia nepotrestali jedenástkou. Nástup do druhej časti vyšiel Prečínu, ktorý sa ujal vedenia v 46. min hlavičkou M. Almásyho do šibenice. V 59. min vyrovnal Gažo zo situácie zaváňajúcej ofsajdom. Obrat v skóre dovŕšil v 59. min po centri Petra Vavríka M. Hrnčík. Za predvedené výkony by zápasu svedčila remíza.

Góly: 46. M. Almásy – 53. Gažo, 59. M. Hrnčík.

Prečín: Hladký – Vybošťok (Briestenský), Masaryk, Kramarík, (M. Almásy), Vrábel, Michalec (Sádecký), Orávik, Kostelanský, Hedera, Hybben, Raninec.

Beluša: Valach – A. Šedík, Gažo, B. Sviečka, Topolan, Pavol Vavrík, Jánoško, L. Sviečka, M. Hrnčík, Revák, Peter Vavrík (striedali Makas, Bielik, M. Šedík). JOZEF MAMIS

Bošany - N. Dubnica 7:1 (3:1)

Bojovnosť, taktika, územná prevaha a aj pomyselná športová Šťastena v nedeľu hrala s domácim mužstvom. Strelec úvodného a zároveň aj posledného gólu Šesták dosiahol v zápase dokonca hetrik, čo vo futbale nie je také bežné. Domáci v 19. minúte premenili aj pokutový kop a v 85. minúte si vlastný gól strelil Ježík. Jediným úspešným strelcom za hostí bol Ranúša, čím pokazil Bošanom čisté konto. Z pohľadu výsledku aj herného obrazu hrali domáci ukážkový zápas a zaslúžene doma získali tri body.

Góly: 6., 65. a 87. Šesták, 19. Zvala (11 m), 35. Sroka, 58. Papranec, 85. vlastný (Ježík) - 41. Ranuša, rozhodoval Fenz, 150 divákov.

Bošany: J. Bulák - Ľ. Bulák, Sroka, Šesták, Mišeje, Zvala, Kostolný, Mikloš, Papranec (72. Minarovič), Husár (80. Guniš), Murko (46. Kapusta).

N. Dubnica: Urminský (80. Kolárik), Ďatko (59. Závodný), Basila, Štiffel, Kosiba, Ďuriš, Ježík, Ranuša, Bortel, Švikruha (74. Matejovič), Vaško.

Nováky – Led. Rovne 1:1 (0:1)

Hostia mali celý zápas výraznú prevahu, ale doplatili na zahadzovanie šancí. Hostia sa ujali vedenia v 18. min zásluhou Zábojníka. Po hodine hry prišiel trest v podobe vyrovnávajúceho gólu, ktorého autorom bol domáci hráč Bartoš.

Góly: 62. Bartoš – 18. Zábojník.

L. Rovne: Rajník – Lukšík, Ľ. Šebo, Kresáň, Lukaštík, Lipták, Palasiewicz, Zábojník, J. Šebo, Detko, Ptáček.

Ďalšie výsledky 4. kola: Partizánske – Častkovce 0:2 (0:1), 11. Ščepko, 86. Kostelan, H. Obdokovce - Holíč 1:2 (0:2), 78. Kšinant - 27. a 32. (11 m) Mráz, Dolné Vestenice – Kanianka 1:2 (0:0), 58. Belko – 60. Boško, 74. Babašta, Lehota – Gbely 0:0, Nitr. Pravno – Trenč. Stankovce 1:1 (0:1), 70. Áč – 12. J. Poštrk.

4. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  5. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur
  7. Geis pomáha zvládať komplikácie v cezhraničnej preprave
  8. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje
  9. Online zľavy: Viete, kde ich vyhľadať?
  6. Dáma s pávím pierkom
  7. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  10. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 4 545

Pozrite si milé zábery našich najmenších.

13 h
Radoslav Augustín vpravo.

Mal našliapnuté do veľkého futbalu. Darilo sa mu v mládežníckych kategóriách Slovana Bratislava, belasí ho však viackrát sklamali. RADOSLAV AUGUSTÍN ešte pre radosť kope šiestu ligu.