Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Mládežníckym futbalistom Pov. Bystrice sa nedarí

Výsledky celoslovenských a krajských futbalových súťaží dorastu a žiakov.

I. LIGA ST. DORAST

6. kolo: Prešov - Dubnica 0:2 (0:0), Mego, Čiernik, Nitra - Bardejov 2:1, Jupie Podlavice - Michalovce 2:2, Slovan - Petržalka 2:0, Žilina - Podbrezová 3:1, Senica - Trnava 0:0, Ružomberok - Trenčín 4:1, B. Bystrica - Košice 3:1.

Predohrávka 8. kola: Dubnica - Košice 0:2 (0:0).

1. Slovan 6 4 1 1 13:7 13

2. Trnava 6 4 1 1 9:4 13

3. Trenčín 6 4 0 2 13:6 12

4. Nitra 6 4 0 2 16:15 12

5. Dubnica 6 3 1 2 11:11 10

6. Prešov 5 3 0 2 13:6 9

7. B. Bystrica 5 3 0 2 12:8 9

8. Ružomberok 6 3 0 3 8:9 9

Skryť Vypnúť reklamu

9. Michalovce 6 2 2 2 9:10 8

10. Košice 7 2 2 3 9:11 8

11. Bardejov 6 2 1 3 8:10 7

12. Žilina 5 2 0 3 10:10 6

13. Podlavice 6 1 3 2 4:7 6

14. Petržalka 6 1 2 3 7:12 5

15. Senica 6 0 3 3 6:16 3

16. Podbrezová 6 0 2 4 7:13 2

I. LIGA ML. DORAST

6. kolo: Prešov - Dubnica 3:1 (1:1), Takáč, Nitra - Bardejov 4:1, Jupie Podlavice - Michalovce 1:3, Slovan - Petržalka 2:0, Žilina - Podbrezová 8:0, Senica - Trnava 2:0, Ružomberok - Trenčín 0:0, B. Bystrica - Košice 9:1.

Predohrávka 8. kola: Dubnica - Košice 0:0.

1. Senica 6 6 0 0 14:0 18

2. Žilina 5 5 0 0 18:3 15

3. Slovan 6 3 3 0 10:2 12

4. Ružomberok 6 3 2 1 8:3 11

5. Prešov 5 3 1 1 9:4 10

6. Trnava 6 3 1 2 11:7 10

7. Michalovce 6 3 1 2 9:6 10

8. Petržalka 6 3 1 2 7:5 10

9. B. Bystrica 5 3 0 2 16:8 9

Skryť Vypnúť reklamu

10. Nitra 6 2 1 3 8:13 7

11. Trenčín 6 1 2 3 6:6 5

12. Podbrezová 6 1 2 3 8:18 5

13. Bardejov 6 1 1 4 5:12 4

14. Košice 7 1 1 5 4:23 4

15. Dubnica 6 0 2 4 1:7 2

16. Podlavice 6 0 0 6 2:19 0

II. LIGA ST. DORAST

6. kolo: Senica B – Púchov 1:4 (1:1), Matej Loduha 2, Pokorný, Lukajka, Slovan B – Dubnica B 1:0 (1:0), Lok. Trnava - Nitra B 1:1, Dun. Streda - Trenčín B 1:2, Levice - Trnava B 3:3, ŠKP - PFA ViOn 0:2, Myjava - Horná Nitra 2:0, Senec - Inter 5:3.

7. kolo: Dubnica B - Senica B 1:1 (1:0), Sádecký.

1. Trenčín B 6 5 1 0 29:7 16

2. Púchov 6 5 1 0 23:4 16

3. Myjava 6 5 0 1 11:5 15

4. PFA ViOn 6 3 2 1 9:6 11

5. Slovan B 6 3 1 2 11:10 10

6. Inter 6 3 1 2 12:12 10

7. SFM Senec 6 3 0 3 11:8 9

8. Nitra B 6 2 2 2 19:9 8

9. Dubnica B 7 2 2 3 12:9 8

Skryť Vypnúť reklamu

10. Levice 6 2 2 2 9:7 8

11. Horná Nitra 6 2 1 3 12:10 7

12. Lok. Trnava 6 1 2 3 9:12 5

13. Trnava B 6 1 2 3 10:17 5

14. Senica B 7 1 2 4 5:13 5

15. Dun. Streda 6 1 1 4 6:12 4

16. ŠKP 6 0 0 6 1:48 0

II. LIGA ML. DORAST

6. kolo: Senica B – Púchov 3:1 (3:1), Pilný, Slovan B – Dubnica B 1:2 (1:1), Slávik 2, Lok. Trnava - Nitra B 1:2, Dun. Streda - Trenčín B 5:0, Levice - Trnava B 1:5, ŠKP - PFA ViOn 0:4, Myjava - Horná Nitra 2:2, Senec - Inter 4:0.

7. kolo: Dubnica B - Senica B 1:4.

1. SFM Senec 6 6 0 0 19:5 18

2. Senica B 7 4 2 1 17:10 14

3. Dubnica B 7 4 1 2 14:9 13

4. Trnava B 6 4 1 1 16:13 13

5. Nitra B 6 3 3 0 10:5 12

6. Horná Nitra 6 3 2 1 16:5 11

7. Slovan B 6 3 1 2 10:5 10

8. Trenčín B 6 3 0 3 15:13 9

9. PFA ViOn 6 3 0 3 10:8 9

10. Myjava 6 2 2 2 10:10 8

11. Inter 6 2 1 3 13:17 7

12. Dun. Streda 6 2 0 4 11:10 6

13. Púchov 6 1 1 4 4:13 4

14. Levice 6 1 0 5 5:15 3

15. Lok. Trnava 6 1 0 5 4:15 3

16. ŠKP 6 0 0 6 3:24 0

M. REG. ZÁPAD ST. DORAST

5. kolo: Pov. Bystrica - Topoľčany 0:5 (0:2), Galanta - D. Streda B 1:0, Nemšová - Šaľa 5:0, N. Zámky - Piešťany 1:2, Komárno - Hlohovec 2:4, PFA ViOn B - Skalica 0:2, Štúrovo - ČFK Nitra 1:6, N. Mesto - J. Bohunice 0:6.

1. Galanta 5 5 0 0 12:1 15

2. Skalica 5 4 1 0 12:3 13

3. Piešťany 5 4 0 1 8:4 12

4. J. Bohunice 5 3 2 0 17:7 11

5. Hlohovec 5 3 1 1 12:7 10

6. Topoľčany 5 3 0 2 8:5 9

7. Šaľa 5 3 0 2 14:12 9

8. N. Zámky 5 2 1 2 7:9 7

9. Nemšová 5 1 3 1 10:6 6

10. Komárno 5 2 0 3 7:8 6

11. D. Streda B 5 1 2 2 3:5 5

12. PFA B Vráble 5 1 2 2 7:10 5

13. ČFK Nitra 5 1 0 4 6:7 3

14. N. Mesto 5 0 1 4 2:14 1

15. Pov. Bystrica 5 0 1 4 1:15 1

16. Štúrovo 5 0 0 5 6:19 0

M. REG. ZÁPAD ML. DORAST

5. kolo: Pov. Bystrica - Topoľčany 1:4 (0:2), J. Kalamen, Galanta - D. Streda B 2:2, Nemšová - Šaľa 2:5, N. Zámky - Piešťany 2:2, Komárno - Hlohovec 2:4, PFA ViOn B - Skalica 0:0, Štúrovo - ČFK Nitra 0:8, N. Mesto - J. Bohunice 0:1.

1. ČFK Nitra 5 5 0 0 26:1 15

2. Skalica 5 4 1 0 15:2 13

3. Topoľčany 5 4 1 0 13:2 13

4. Galanta 5 3 1 1 9:5 10

5. Šaľa 5 3 1 1 12:11 10

6. J. Bohunice 5 3 1 1 8:8 10

7. PFA B Vráble 5 2 2 1 6:4 8

8. N. Zámky 5 1 3 1 7:6 6

9. Hlohovec 5 2 0 3 6:10 6

10. N. Mesto 5 1 1 3 8:9 4

11. D. Streda B 5 1 1 3 6:14 4

12. Pov. Bystrica 5 1 1 3 8:18 4

13. Piešťany 5 1 1 3 4:14 4

14. Komárno 5 1 0 4 10:12 3

15. Nemšová 5 1 0 4 6:13 3

16. Štúrovo 5 0 0 5 3:18 0

IV. LIGA DORAST

5. kolo: N. Dubnica - Krakovany 0:2 (0:0), Beluša - Horná Nitra B 4:2 (2:0), Košík 2, Bajza, Kujaník, Led. Rovne – Ilava 4:0 (3:0), D. Hruška 2, Hazala, Körmendy, Bánovce - Tr. Stankovce 0:0, Vrbové - Dubodiel, 4:0 Nováky – Partizánske 11:0, Boleráz - Nitr. Rudno 1:1, Moravany - V. Kostoľany 0:2.

1. Nováky 5 4 1 0 27:10 13

2. Beluša 5 4 0 1 18:10 12

3. Led. Rovne 5 4 0 1 12:5 12

4. V. Kostoľany 5 3 1 1 13:5 10

5. Krakovany 5 3 1 1 12:9 10

6. N. Rudno 5 3 1 1 8:6 10

7. N. Dubnica 5 2 2 1 10:3 8

8. Bánovce 5 2 1 2 18:9 7

9. Vrbové 5 1 3 1 12:9 6

10. Moravany 5 2 0 3 13:11 6

11. H. Nitra 5 1 2 2 11:9 5

12. Tr. Stankovce 5 1 2 2 9:7 5

13. Boleráz 5 1 1 3 5:20 4

14. Ilava 5 1 0 4 5:14 3

15. Dubodiel 5 0 1 4 2:11 1

16. Partizánske 5 0 0 5 4:40 0

V. LIGA DORAST

5. kolo: Kanianka – Streženice 7:2 (2:2), Drietoma - H. Poruba 1:3 (0:1), V. Čurík 2, F. Staňo, Papradno - Chynorany 5:3 (1:3), P. Strašík, Dubový, Gablík, V. Hrebičík, Kompaník, Košeca - Tr. Turná 7:1 (6:1), Mihálik, Veliký, Peter Ondrejka, Pavol Ondrejka, Juraj Palček, Štepanovič, Troška, D. Kočkovce – Brvnište 0:5 (0:2), F. Hudek 3, Matúš Hároník 2, Bošany - Plevník 2:4 (1:1), Michálek 2, A. Buday, Pavlovič, St. Turá – Šimonovany 6:1, Bošáca - D. Vestenice 5:4.

1. Brvnište 5 5 0 0 18:1 15

2. Košeca 5 3 1 1 22:8 10

3. St. Turá 5 3 0 2 15:8 9

4. Bošany 5 3 0 2 11:7 9

5. H. Poruba 5 3 0 2 13:11 9

6. D. Vestenice 5 3 0 2 12:10 9

7. Bošáca 5 3 0 2 10:9 9

8. Papradno 5 2 1 2 8:8 7

9. Plevník 5 2 1 2 11:15 7

10. Streženice 5 2 1 2 8:12 7

11. Kanianka 5 2 0 3 17:12 6

12. Drietoma 5 2 0 3 5:9 6

13. D. Kočkovce 5 2 0 3 8:26 6

14. Tr. Turná 5 1 1 3 17:15 4

15. Šimonovany 5 1 0 4 6:21 3

16. Chynorany 5 0 1 4 7:16 1

I. LIGA ST. ŽIACI A

4. kolo: Dubnica - Senec 3:1 (2:0), Mojto, Habánik, Majer, Púchov – Domino Bratislava 5:2 (2:0), Furdzo 3, Hrnko 2, Dun. Streda - Ružinov 2:0, Levice - Myjava 2:2, Topoľčany - Trenčín 0:4, ŠKP - Nitra 2:3, Petržalka - Senica 2:5, Slovan - Trnava odložili na 21. 9.

1. Senica 5 5 0 0 26:5 15

2. Trenčín 5 4 0 1 16:9 12

3. FC Nitra 5 3 1 1 17:6 10

4. Myjava 5 3 1 1 9:10 10

5. Slovan 4 3 0 1 11:7 9

6. Dun. Streda 5 3 0 2 9:8 9

7. Levice 5 2 2 1 7:7 8

8. ŠKP 5 2 1 2 21:13 7

9. Spartak Trnava 4 2 1 1 15:8 7

10. Púchov 5 2 1 2 9:15 7

11. Ružinov 5 2 0 3 8:11 6

12. Petržalka 5 1 1 3 8:12 4

13. Topoľčany 5 1 1 3 7:11 4

14. Dubnica 5 1 1 3 8:13 4

15. Senec 5 0 0 5 2:17 0

16. Domino 5 0 0 5 4:25 0

I. LIGA ST. ŽIACI B

4. kolo: Dubnica - Senec 6:0 (3:0), Gašpar 2, Homola 2, Janček, Kadlecaj, Púchov – Domino Bratislava 3:0 (1:0), Britvík 2, Valášek, ŠKP - Nitra 0:11, Dun. Streda - Ružinov 1:1, Levice - Myjava 1:1, Topoľčany - Trenčín 0:5, Petržalka - Senica 0:2. Slovan - Trnava odložili na 21. 9.

1. Trenčín 5 5 0 0 24:3 15

2. FC Nitra 5 5 0 0 21:0 15

3. Senica 5 4 0 1 8:5 12

4. Dun. Streda 5 3 1 1 9:3 10

5. Petržalka 5 3 1 1 7:3 10

6. Sp. Trnava 4 3 0 1 25:3 9

7. Levice 5 2 1 2 5:9 7

8. Myjava 5 2 1 2 8:13 7

9. Slovan 4 2 0 2 10:6 6

10. Ružinov 5 1 3 1 7:5 6

11. Topoľčany 5 2 0 3 4:9 6

12. Púchov 5 1 1 3 7:11 4

13. Dubnica 5 1 0 4 7:6 3

14. Domino 5 1 0 4 6:15 3

15. Senec 5 0 0 5 4:23 0

16. ŠKP 5 0 0 5 1:39 0

I. LIGA ML. ŽIACI A

3. kolo: Topoľčany – Dubnica 2:4 (0:3), Brezina 2, Levai 2, Nitra – Púchov 7:1 (2:0), Pišoja, Myjava – Pov. Bystrica 2:1 (0:1), Faciník, Levice - Slovan 1:3, PFA ViOn - Lok. Trnava 5:2, Dun. Streda - Petržalka 1:5, Trenčín - Senica 2:1, Spartak Trnava - Piešťany 23:0.

4. kolo: Púchov - Topoľčany 1:2 (1:1), Novotný, Piešťany - Dubnica 1:6 (0:4), Bičan 2, Mihálik, Brezina, Levai, Rozsahegyi, Pov. Bystrica - Dun. Streda 1:1 (0:0), Gabaj, Lok. Trnava - Nitra 2:10, Petržalka - Levice 8:3, Senica - PFA ViOn 2:2, Spartak Trnava - Myjava 4:0, Slovan - Trenčín 1:1.

1. Sp. Trnava 4 4 0 0 40:3 12

2. FC Nitra 4 3 1 0 21:4 10

3. Trenčín 4 3 1 0 17:3 10

4. PFA ViOn 4 3 1 0 14:6 10

5. Slovan 4 3 1 0 11:5 10

6. Petržalka 4 3 0 1 21:13 9

7. Dubnica 4 2 1 1 13:7 7

8. Senica 4 2 1 1 11:5 7

9. Topoľčany 4 2 0 2 13:12 6

10. Myjava 4 1 0 3 6:14 3

11. Levice 4 1 0 3 8:17 3

12. Piešťany 4 1 0 3 7:39 3

13. Dun. Streda 4 0 1 3 3:10 1

14. P. Bystrica 4 0 1 3 2:10 1

15. Púchov 4 0 0 4 3:15 0

16. Lok. Trnava 4 0 0 4 4:31 0

I. LIGA ML. ŽIACI B

3. kolo: Topoľčany – Dubnica 0:1 (0:1), Staňo, Nitra – Púchov 9:0 (5:0), Myjava – Pov. Bystrica 0:6 (0:2), Hija 2, Begáň, Kvaššay, Chromek, Hudec, Levice - Slovan 2:4, PFA ViOn - Lok. Trnava 6:1, Dun. Streda - Petržalka 2:7, Trenčín - Senica 3:3, Spartak Trnava - Piešťany 3:1.

4. kolo: Púchov - Topoľčany 2:4 (0:0), Krajčík, Cíbik, Piešťany - Dubnica 3:2 (0:0), Kováčik, Bokor, Pov. Bystrica - Dun. Streda 3:1 (2:0), Chromek 2, Chovančík, Lok. Trnava - Nitra 2:7, Senica - PFA ViOn 3:5, Petržalka - Levice 2:0, Spartak Trnava - Myjava 0:0, Slovan - Trenčín 6:2.

1. Slovan 4 4 0 0 30:5 12

2. PFA ViOn 4 4 0 0 19:4 12

3. Sp. Trnava 4 3 1 0 6:2 10

4. FC Nitra 4 3 0 1 23:4 9

5. P. Bystrica 4 3 0 1 16:2 9

6. Petržalka 4 3 0 1 14:4 9

7. Senica 4 2 1 1 18:12 7

8. Dubnica 4 2 0 2 5:7 6

9. Lok. Trnava 4 2 0 2 8:16 6

10. Trenčín 4 1 1 2 13:11 4

11. Topoľčany 4 1 1 2 7:12 4

12. Piešťany 4 1 1 2 7:15 4

13. Myjava 4 0 1 3 0:21 1

14. Levice 4 0 0 4 5:16 0

15. Dun. Streda 4 0 0 4 7:24 0

16. Púchov 4 0 0 4 2:25 0

II. LIGA ST. ŽIACI

3. kolo: Pov. Bystrica - Horná Nitra 0:3 (0:1), Šaľa - Bánovce 4:0, N. Zámky - N. Mesto 4:1, Šurany - Piešťany 3:1, Šamorín - Hlohovec 6:1, Mor. Sv. Ján - PFA ViOn 0:5, ČFK Nitra - Lok. Trnava 0:1.

4. kolo: Piešťany - Pov. Bystrica 3:2 (2:0), Vicena, J. Valient, Bánovce - ČFK Nitra 0:5, Mor. Sv. Ján - Šamorín 1:2, Hlohovec - N. Zámky 2:2, PFA ViOn - Horná Nitra 3:1, N. Mesto - Šaľa 1:1, Lok. Trnava - Šurany 5:0.

1. PFA ViOn 4 3 1 0 10:2 10

2. Lok. Trnava 4 3 1 0 8:0 10

3. Šamorín 4 3 0 1 16:7 9

4. Horná Nitra 4 3 0 1 10:5 9

5. Šaľa 4 2 1 1 8:4 7

6. N. Mesto 4 2 1 1 10:8 7

7. N. Zámky 4 1 3 0 9:6 6

8. Šurany 4 2 0 2 8:10 6

9. Hlohovec 4 1 2 1 6:10 5

10. ČFK Nitra 4 1 1 2 7:4 4

11. Piešťany 4 1 1 2 6:9 4

12. Bánovce 4 0 1 3 3:17 1

13. Pov. Bystrica 4 0 0 4 2:11 0

14. Mor. Sv. Ján 4 0 0 4 2:12 0

II. LIGA ML. ŽIACI

3. kolo: Pov. Bystrica - Horná Nitra 0:5 (0:3), ČFK Nitra - Lok. Trnava 2:1, N. Zámky - N. Mesto 5:1, Šurany - Piešťany 2:1, Šamorín - Hlohovec 2:0, Mor. Sv. Ján - PFA ViOn 4:3, Šaľa - Bánovce 0:1.

4. kolo: Piešťany - Pov. Bystrica 8:0 (2:0), PFA ViOn - Horná Nitra 2:5, Hlohovec - N. Zámky 3:4, Lok. Trnava - Šurany 2:3, Mor. Sv. Ján - Šamorín 5:1, N. Mesto - Šaľa 4:0, Bánovce - ČFK Nitra 3:0.

1. Mor. Sv. Ján 4 3 1 0 15:6 10

2. Horná Nitra 4 3 0 1 16:6 9

3. N. Zámky 4 3 0 1 18:10 9

4. Bánovce 4 3 0 1 8:4 9

5. ČFK Nitra 4 3 0 1 10:7 9

6. Šamorín 4 2 1 1 7:6 7

7. Piešťany 4 2 0 2 11:6 6

8. Pov. Bystrica 4 2 0 2 10:13 6

9. Šurany 4 2 0 2 5:11 6

10. N. Mesto 4 1 1 2 6:10 4

11. Lok. Trnava 4 1 0 3 14:14 3

12. PFA ViOn 4 1 0 3 10:18 3

13. Hlohovec 4 0 1 3 8:13 1

14. Šaľa 4 0 0 4 1:15 0

III. LIGA ST. ŽIACI

3. kolo: Partizánske - N. Dubnica 1:4 (1:2), Tomáš 2, Vojvodík, Katerinčin, D. Vestenice - Papradno 1:0 (1:0), Kanianka - Led. Rovne 1:2 (0:2), Kamenický, Hároník, Beluša - Tr. Stankovce 12:0 (3:0), Moško 3, M. Hlúbik 3, Polacký 3, R. Hlúbik, Turza, Hanidžiar, Horná Nitra B - Nitr. Rudno 5:3, N. Mesto B – St. Turá 3:3, Nováky – Nemšová 1:0.

4. kolo: Led. Rovne - Beluša 4:0 (3:0), Kamenický 2, Pihík, Hároník, Papradno – Partizánske 1:2 (0:2), Jeleník, Nemšová - N. Dubnica 7:1 (3:1), Tomáš, Nitr. Rudno - N. Mesto B 10:0, Nováky - Horná Nitra B 3:2, St. Turá – Kanianka 1:4,

Tr. Stankovce - D. Vestenice 0:5.

1. H. Nitra B 4 3 0 1 23:7 9

2. Nemšová 4 3 0 1 16:2 9

3. N. Dubnica 4 3 0 1 14:9 9

4. Nováky 4 3 0 1 9:7 9

5. L. Rovne 4 3 0 1 8:8 9

6. N. Rudno 4 2 0 2 18:9 6

7. Kanianka 4 2 0 2 12:7 6

8. Papradno 4 2 0 2 9:9 6

9. D. Vestenice 4 2 0 2 8:8 6

10. Partizánske 4 2 0 2 6:12 6

11. N. Mesto B 4 1 1 2 12:16 4

12. Beluša 4 1 0 3 16:12 3

13. St. Turá 4 0 1 3 5:21 1

14. Tr. Stankovce 4 0 0 4 1:30 0

III. LIGA ML. ŽIACI

3. kolo: Partizánske - N. Dubnica 3:2 (1:1), Čačko, Lysáček, D. Vestenice - Papradno 1:10 (1:4), Urdák 4, K. Hároník 3, Ľ. Hároník 2, Balušík, Kanianka - Led. Rovne 2:1 (1:1), Janis, Beluša - Tr. Stankovce 10:0 (7:0), Bielik 3, Medvedík 3, Dinka 2, Bulejčík, Vavrík, Horná Nitra B - Nitr. Rudno 2:2, N. Mesto B – St. Turá 2:2, Nováky – Nemšová 3:2.

4. kolo: Led. Rovne - Beluša 0:4 (0:0), Bulejčík 2, Dinka, Medvedík, Papradno – Partizánske 0:6 (0:2), Nemšová - N. Dubnica 2:3 (2:1), Vyhlídal, Pupiš, Lasch, Nitr. Rudno - N. Mesto B 3:0, Nováky - Horná Nitra B 0:2, St. Turá – Kanianka 2:1, Tr. Stankovce - D. Vestenice 0:1.

1. Partizánske 4 4 0 0 35:2 12

2. Beluša 4 3 0 1 18:2 9

3. Kanianka 4 3 0 1 9:3 9

4. H. Nitra B 4 2 2 0 9:3 8

5. St. Turá 4 2 2 0 7:5 8

6. N. Mesto B 4 2 1 1 13:9 7

7. N. Rudno 4 2 1 1 10:8 7

8. N. Dubnica 4 2 0 2 14:10 6

9. Papradno 4 2 0 2 12:10 6

10. Nemšová 4 1 0 3 8:10 3

11. Nováky 4 1 0 3 6:11 3

12. D. Vestenice 4 1 0 3 3:41 3

13. L. Rovne 4 0 0 4 2:13 0

14. Tr. Stankovce 4 0 0 4 3:22 0

PRÍPRAVKY

2001 Pov. Bystrica – Dubnica 2:3 (0:2), Halmeš, M. Chovanec – Dohnanský 2, Miakiš.

2002 Pov. Bystrica - Dubnica 2:7 (2:6), Hunana, M. Lehotský – Cyprian 2, Prostinák 2, Gründel, Guzma, Štiblárik.

2003 Pov. Bystrica - Dubnica 1:18 (1:9), vlastný – Tomík 9, Pažitka 4, Gaži 2, Lacher 2, Kramlík.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Home (ale aj) Office
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  8. Zelená Bratislava
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  1. Bezbariérové vozidlo
  2. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  3. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Zelená Bratislava
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  7. Ruža zmeny
  8. Úpravy automobilov pre ZŤP
  9. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  10. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 28 503
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 037
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 494
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 609
  5. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 13 463
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 764
  7. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 064
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 8 986
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 8 950
  10. Budúcnosť v digitále je plná žien. V čom majú pred mužmi navrch? 8 534
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

DÔLEŽITÉ: Ak máte príznaky Covid - 19, k lekárovi nechoďte osobne

Obvodní lekári v okrese Považská Bystrica žiadajú pacientov, aby preventívne konzultovali svoj zdravotný stav telefonicky.

ilustračné foto

Ambulantní lekári žiadajú lepšie informácie

Zväz ambulantných lekárov vyzval ministerstvo zdravotníctva, aby zjednotili pravidlá a informovali verejnosť.

ilustračná foto

AKTUÁLNE: Pribudlo 705 nakazených v Trenčianskom kraji 41

Z ochorenia sa zotavilo ďalších 468 ľudíLaboratóriá v pondelok otestovali 5 946 vzoriek. Aktívnych prípadov ochorenia je na Slovensku aktuálne 23 298.

ilustračné foto

Darček pre čitateľov v najbližšom vydaní MY Považského Obzoru

Vydanie prílohy v mimoriadnom náklade plnej tajničiek, krížoviek, sudoku, zábavného čítania a kvalitného obsahu podporili firmy a samosprávy.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Najviac nakazených pribudlo v Košiciach a v okrese Čadca

Nedeľňajší rekord sa vyšplhal na číslo 860.

KORONAVÍRUS: Žilina hlási menej nakazených, Čadca medzi najhoršími

V nemocniciach je hospitalizovaných 638 pacientov.

Nedeľný rekord. V Trenčianskom kraji pribudlo 104 pozitívne testovaných

Laboratóriá na Slovensku otestovali 5 025 vzoriek, celkový počet pozitívnych bol 860.

Už ste čítali?