II. TRIEDA MUŽI
6. kolo: Dohňany – Beluša B 1:1 (0:1), Václavík – Ondrašík, Sverepec – FC Orlové 1:1 (1:0), Gombár – J. Zúbek, Pružina – Dulov 1:0 (0:0), T. Kardoš, Praznov – Pruské 0:1 (0:1), V. Pagáč, K. Podhradie – Mikušovce 6:2 (2:0), Puček 3, Stratený, Ďatko, Suchomel – M. Eliáš 2, Podvažie – Kolačín 6:2 (3:0), Majerčík 2, L. Papšo, T. Martinka, Borčický, Michálek – Tlapák 2, D. Kočkovce – D. Breznica 4:1 (2:1), Chobot 2, Pavlis, Vrábel - Mikšík.
1. D. Kočkovce 6 5 1 0 14:2 16
2. Dulov 6 4 1 1 17:9 13
3. K. Podhradie 6 3 1 2 21:13 10
4. Praznov 6 3 1 2 12:10 10
5. Podvažie 6 3 1 2 12:11 10
6. Pružina 6 3 0 3 10:7 9
7. Sverepec 6 2 2 2 10:11 8
8. Pruské 6 2 2 2 6:9 8
9. FC Orlové 6 2 2 2 12:16 8
10. Beluša B 6 1 4 1 8:8 7
11. Dohňany 6 1 2 3 13:15 5
12. Kolačín 6 1 2 3 12:19 5
13. D. Breznica 6 1 1 4 11:17 4
14. Mikušovce 6 0 2 4 6:17 2
III. A TRIEDA MUŽI
6. kolo: Zubák – Kameničany 2:6 (0:2), Marek Miščí, Milan Miščí – Dubnička 2, Dohnanský 2, Kvasnica, Šándor, Prejta – Hradčan Lednica 2:1 (1:1), Trnka, Hric – Jaroš, Tunežice – Č. Kameň 1:0 (0:0), E. Kandráč, Kvašov mal voľno.
1. Kvašov 3 3 0 0 10:3 9
2. Prejta 4 3 0 1 13:7 9
3. Tunežice 3 3 0 0 7:2 9
4. Lednica 3 1 0 2 5:4 3
5. Č. Kameň 3 1 0 2 3:3 3
6. Kameničany 4 1 0 3 7:11 3
7. Zubák 4 0 0 4 6:21 0
III. B TRIEDA MUŽI
6. kolo: Dynamo Orlové – Šebešťanová 1:4 (0:2), Lutišan – Zemančík 3, Kaprálik, Lazy – Lúky 1:0 (0:0), Marián Dlobík, FC Púchov – Trstie 2:1 (0:1), vlastný, Mareček – J. Pružinec, Vrchteplá – Podmanín 3:3 (1:0), Adamec, V. Hlušek, E. Minarčík – Jakub Kosrtelanský 2, L. Gardian, Stupné – Bodiná 2:0 (1:0), Michal Ulbrík, Martin Ulbrík.
1. Lazy 4 3 1 0 9:5 10
2. Podmanín 4 2 1 1 11:8 7
3. Vrchteplá 4 2 1 1 7:5 7
4. Šebešťanová 4 2 1 1 11:10 7
5. Stupné 4 2 1 1 7:6 7
6. FC Púchov 4 2 0 2 8:7 6
7. Orlové 4 1 2 1 4:5 5
8. Trstie 4 1 0 3 9:11 3
9. Lúky 4 0 2 2 6:8 2
10. Bodiná 4 0 1 3 1:8 1
I. TRIEDA DORAST
6. kolo: Prečín – Praznov 7:2 (4:1), Udiča – Domaniža 5:1 (0:0), Harušinec 2, Petrík, Gašpárek, Minárik – Pilár, Dohňany – Bolešov 4:2 (1:1), Baniar, Kuchárik, Balko, vlastný – Moško, Šlesarík, Ladce – Pruské 11:0 (3:0), Melicher 3, Žáčik 2, Machala 2, Kvasnica 2, Burdej, Prekop, D. Mariková – Dynamo Orlové 2:2 (2:1), Šibík, Salaník – Zendek 2, Borčice – Kolačín 3:5 (1:4), Bohman, Ľ. Mačina, D. Burdej – Kirsch 2, Mallo 2, Behúl, Stupné – Prejta 2:1 (2:0), Duška, Králik - Mutala.
1. Stupné 5 5 0 0 17:5 15
2. Ladce 5 4 1 0 43:4 13
3. Kolačín 5 4 0 1 27:17 12
4. Udiča 5 4 0 1 16:7 12
5. Bolešov 5 2 1 2 10:9 7
6. Praznov 5 2 1 2 9:17 7
7. Domaniža 5 2 0 3 9:13 6
8. Pruské 5 2 0 3 5:19 6
9. Prejta 5 1 2 2 11:9 5
10. Borčice 5 1 1 3 14:20 4
11. Orlové 5 1 1 3 9:22 4
12. D. Mariková 5 1 1 3 4:17 4
13. Prečín 5 1 0 4 11:18 3
14. Dohňany 5 1 0 4 9:17 3
II. TRIEDA DORAST
6. kolo: Šebešťanová – Sverepec 0:2 (0:1), D. Otradovec, Maliňák, K. Podhradie – Podvažie 1:3 (0:3), Pagáč – Chladný 2, Šulavík, Visolaje – Lysá 6:0 (3:0), Tomáš 3, Ostratický 2, Dubaj, Horovce – Tuchyňa 2:2 (0:1), F. Škripek, Galbavý – Štefanec, Jánoš.
1. Sverepec 5 5 0 0 18:4 15
2. Horovce 5 3 1 1 13:8 10
3. Šebešťanová 5 3 0 2 17:5 9
4. Visolaje 5 3 0 2 14:14 9
5. Lysá 5 2 0 3 19:16 6
6. Tuchyňa 5 1 2 2 11:11 5
7. Podvažie 5 1 0 4 6:18 3
8. K. Podhradie 5 0 1 4 5:27 1
I. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI
6. kolo: Plevník – Ilava 2:3 (0:3), Kucharík, Ďurkech – Poljak 2, Janco, Sverepec - FC Orlové 3:1 (2:1), F. Otradovec 2, Mikula – Zachar, Dohňany – Prečín 2:0 (1:0), D. Pavlis, Riška, D. Mariková – Pruské 0:0, Stupné – Ladce 0:2 (0:0), I. Kandráč 2, Domaniža – Streženice 5:0 (1:0), Dubovan 2, Trenčanský, Gálik, Matej Špánik, D. Kočkovce – Udiča 2:5 (0:3), Baláž 2 – M. Trško 2, Habáň 2, Kubáň.
1. D. Mariková 5 3 2 0 10:4 11
2. Dohňany 5 3 1 1 12:3 10
3. Udiča 5 3 1 1 18:10 10
4. Domaniža 5 2 3 0 18:9 9
5. Pruské 5 2 3 0 9:1 9
6. Ladce 5 3 0 2 8:5 9
7. Ilava 5 3 0 2 6:6 9
8. Prečín 5 3 0 2 6:9 9
9. Plevník 5 2 1 2 12:9 7
10. Sverepec 5 2 1 2 7:8 7
11. D. Kočkovce 5 2 0 3 11:17 6
12. Streženice 5 1 0 4 7:13 3
13. Orlové 5 0 0 5 3:15 0
14. Stupné 5 0 0 5 2:20 0
II. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI
6. kolo: H. Poruba – Bolešov 4:2 (3:0), M. Hofierka 2, Pučeková 2 – Šimák, Kobela, Pružina – Lysá 3:0 (2:0), Hogaj, T. Dolinka, vlastný, D. Breznica – Košeca 0:9 (0:8), Remšík 4, Mihálik 2, Jarník, Belian, Masár, Vrchteplá – Tuchyňa 4:0 (2:0), Miroslav Vokel 2, R. Marejka, Gardian, Dulov – Mikušovce 0:2 (0:1), Juraj Monček 2.
1. Košeca 5 5 0 0 43:0 15
2. Pružina 5 4 0 1 13:7 12
3. Vrchteplá 5 3 1 1 15:6 10
4. H. Poruba 5 3 1 1 18:11 10
5. D. Breznica 5 2 2 1 15:12 8
6. Bolešov 4 2 0 2 17:11 6
7. Mikušovce 5 1 1 3 4:12 4
8. Lysá 5 1 0 4 5:28 3
9. Tuchyňa 4 0 1 3 2:15 1
10. Dulov 5 0 0 5 5:35 0
I. TRIEDA MLADŠÍ ŽIACI
3. kolo: Jasenica – Horovce 2:3 (0:2), Babiar, Kolkus – Figúr 2, Kňazský, Košeca – M. Lednice 18:0 (9:0), Baláž 7, Dominik Belian 4, Rybanský 2, Bartoš, Kolesányi, Daniel Belian, Gábel, Beňo, Pružina – Ilava 1:0 (1:0), M. Haviar, L. Rovne mali voľno.
1. Pružina 3 2 1 0 13:3 7
2. Horovce 3 2 1 0 8:5 7
3. Jasenica 3 2 0 1 20:4 6
4. Košeca 3 1 0 2 19:11 3
5. Ilava 2 1 0 1 2:2 3
6. L. Rovne 2 0 0 2 1:6 0
7. M. Lednice 2 0 0 2 0:32 0