Pondelok, 12. apríl, 2021 | Meniny má EsteraKrížovkyKrížovky

Prvá výhra Bodinej, dorastenci Ladiec a Sverepca naďalej valcujú súperov

Výsledky oblastných futbalových súťaží.

II. TRIEDA MUŽI

6. kolo: Sverepec – Orlové 3:0 kontumačne(na ihrisku 1:1)

7. kolo: D. Breznica – Dohňany 4:1 (4:0), Drahuta, Hanták, Mikšík, Jambor – Revák, Kolačín – D. Kočkovce 2:4 (0:2), Kopčan, Tlapák – Rosina 2, Urban, Kvocera, Mikušovce – Podvažie 3:2 (1:1), Palček, Eliáš, Dobrodej – Majerčík, Papšo, Pruské – K. Podhradie 0:1 (0:0), Sluka, Dulov – Praznov 5:0 (2:0), Bezák 2, Krajči, Mikloš, Baláž, FC Orlové – Pružina 2:3 (0:3), Staňo, Luhový – A. Fabuš, Topor, Ondrušek, Beluša B – Sverepec 3:1 (0:1), Ďurica 2, M. Šedík - Gombár.

Skryť Vypnúť reklamu

1. D. Kočkovce 7 6 1 0 18:4 19

2. Dulov 7 5 1 1 22:9 16

3. K. Podhradie 7 4 1 2 22:13 13

4. Pružina 7 4 0 3 13:9 12

5. Beluša B 7 2 4 1 11:9 10

6. Podvažie 7 3 1 3 14:14 10

7. Sverepec 7 3 1 3 13:13 10

8. Praznov 7 3 1 3 12:15 10

9. Pruské 7 2 2 3 6:10 8

10. D. Breznica 7 2 1 4 15:18 7

11. FC Orlové 7 2 1 4 13:21 7

12. Dohňany 7 1 2 4 14:19 5

13. Kolačín 7 1 2 4 14:23 5

14. Mikušovce 7 1 2 4 9:19 5

III. A TRIEDA MUŽI

6. kolo: Tunežice – Č. Kameň 0:3 kontumačne (na ihrisku 1:0).

7. kolo: Č. Kameň – Zubák 4:1 (3:0), Dohňanský, Monček, Mišún, Gašpar – Milan Miščí, Hradčan Lednica – Tunežice 1:0 (0:0), Loduha, Kvašov – Prejta 0:0, Kameničany mali voľno.

1. Kvašov 4 3 1 0 10:3 10

2. Prejta 5 3 1 1 13:7 10

3. Č. Kameň 4 3 0 1 10:3 9

Skryť Vypnúť reklamu

4. Lednica 4 2 0 2 6:4 6

5. Tunežice 4 2 0 2 6:6 6

6. Kameničany 4 1 0 3 7:11 3

7. Zubák 5 0 0 5 7:25 0

III. B TRIEDA MUŽI

7. kolo: Bodiná – Dynamo Orlové 2:1 (2:0), T. Zaťko 2 – Kunovský, Podmanín – Stupné 3:2 (2:2), Ján Kostelanský, Jakub Kostelanský, Jozef Kostelanský – Martin Ulbrík, M. Hrebík, Trstie – Vrchteplá 4:2 (2:2), Kopcík 3, Brezničan – Minarčík, Kuriš, Lúky – FC Púchov 1:1 (1:1), Krátky – Kresáň, Šebešťanová – Lazy 0:4 (0:1), Dlobík 2, Ciesar, Macsai.

1. Lazy 5 4 1 0 13:5 13

2. Podmanín 5 3 1 1 14:10 10

3. FC Púchov 5 2 1 2 9:8 7

4. Vrchteplá 5 2 1 2 9:9 7

5. Stupné 5 2 1 2 9:9 7

6. Šebešťanová 5 2 1 2 11:14 7

7. Trstie 5 2 0 3 13:13 6

8. Orlové 5 1 2 2 5:7 5

9. Bodiná 5 1 1 3 3:9 4

10. Lúky 5 0 3 2 7:9 3

I. TRIEDA DORAST

Skryť Vypnúť reklamu

2. kolo: Prečín – Bolešov 4:0 (2:0), Mikloš 2, Jakubech, Rebro, Domaniža – Pruské 6:1 (3:1), Kucej, O. Kopecký Ondrejka, Pilár, N. Špánik, Krajčír - Petrušek, Praznov – Dynamo Orlové 1:5 (1:2), M. Kostelanský - Zendek 2, Válek, Šefara, Miklušica, Udiča – Kolačín 2:2 (0:1), Harušinec, J. Gašpárek – Behúl 2, Dohňany – Prejta 3:3 (2:1), Baniar, Holubek, Zigo – Šuranský 3, Ladce – Stupné 7:2 (2:1), Melicher 3, Žáčik 2, Melúch, D. Koštialik – Králik 2, D. Mariková – Borčice 5:3 (1:2), L. Huličiak 2, Dekret 2, Šibík – D. Burdej, Kubo, P. Burdej.

7. kolo: Prejta – Prečín 2:1 (0:1), Šuranský 2 – S. Poliček, Kolačín – Stupné 6:3 (3:0), Kirsch 3, Riečičiar 2, Behúl – Králik 2, Slamka, Dynamo Orlové – Borčice 4:2 (2:0), Miklušica 2, Válek, Zendek – Žiaček, D. Burdej, Pruské – D. Mariková 0:4 (0:2), Dekret 2, L. Huličiak 2, Bolešov – Ladce 1:4 (0:2), Moško – Žiaček, Kvasnica, Melicher, Karas, Domaniža – Dohňany 8:0 (5:0), Kucej 4, Boško 2, O. Kopecký, Martinka, Praznov – Udiča 0:2 (0:0), Pacek, Ignácik.

1. Ladce 7 6 1 0 54:7 19

2. Kolačín 7 5 1 1 35:22 16

3. Udiča 7 5 1 1 20:9 16

4. Stupné 7 5 0 2 22:18 15

5. Domaniža 7 4 0 3 23:14 12

6. Orlové 7 3 1 3 18:25 10

7. D. Mariková 7 3 1 3 13:20 10

8. Prejta 7 2 3 2 16:13 9

9. Bolešov 7 2 1 4 11:17 7

10. Praznov 7 2 1 4 10:24 7

11. Prečín 7 2 0 5 16:20 6

12. Pruské 7 2 0 5 6:29 6

13. Borčice 7 1 1 5 19:29 4

14. Dohňany 7 1 1 5 12:28 4

II. TRIEDA DORAST

2. kolo: Šebešťanová – Lysá 4:3 (2:1), Útly 3, Cipciar – Ľ. Hoždora 2, Ľ. Janíček, Podvažie – Tuchyňa 1:1 (0:0), Chladný – Štefanec, Sverepec – Horovce 7:0 (4:0), D. Otradovec 3, Maliňák 3, Kasman, K. Podhradie – Visolaje 2:5 (2:2), Baláž, J. Pagáč - Tomáš 2, Kresánek 2, Baninec.

7. kolo: Tuchyňa – Šebešťanová 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Lysá – Horovce 1:0 (1:0), Ľ. Hoždora, Podvažie – Visolaje 0:0, Sverepec – K. Podhradie 7:1 (5:0), Maliňák 2, D. Otradovec 2, M. Kasman, F. Kasman, O. Kubiš - Baláž.

1. Sverepec 7 7 0 0 32:5 21

2. Visolaje 7 4 1 2 19:16 13

3. Šebešťanová 7 4 0 3 21:11 12

4. Horovce 7 3 1 3 13:16 10

5. Lysá 7 3 0 4 23:20 9

6. Tuchyňa 7 2 3 2 15:12 9

7. Podvažie 7 1 2 4 7:19 5

8. K. Podhradie 7 0 1 6 8:39 1

I. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI

6. kolo: Sverepec – Orlové 3:0 kontumačne (na ihrisku 3:1).

2. kolo: Plevník – Prečín 0:3 (0:3), Šaradín 2, Kasman, FC Orlové – Pruské 0:1 (0:0), K. Bartoš, Ilava – Ladce 1:1(0:1), J. Držík – Chovanec, Sverepec – Streženice 4:3 (3:3), Mikula 3, Gottwald – Ladecký, Pojezdal, Glozik, Dohňany – Udiča 2:0 (0:0), Lukajka, Riško, D. Mariková - D. Kočkovce 2:1 (1:1), Mihálik 2 – Pilát, Stupné – Domaniža 0:8 (0:1), Dubovan 2, Trenčanský 2, Matej Špánik 2, Milan Špánik, Haviar.

7. kolo: Udiča – Plevník 9:1 (2:1), Habáň 3, Harvánek 2, Polník 2, M. Trško, Beník – T. Kucharík, Streženice - D. Kočkovce 2:2 (1:0), Ladecký, Frnka – Štrbák, Pilát, Ladce – Domaniža 6:2 (3:2), Kvasnica 3, Blaško 2, Chovanec – Milan Špánik, Matej Špánik, Pruské – Stupné 11:0 (7:0), K. Bartoš 3, Tomanica 3, A. Bartoš 3, Trenčan, M. Monček, Prečín - D. Mariková 0:1 (0:1), Mihálik, FC Orlové – Dohňany 0:2 (0:0), Cibulka, A. Pavlis, Ilava – Sverepec 3:0 (2:0), Kollár, Poljak, Janco.

1. D. Mariková 7 5 2 0 13:5 17

2. Dohňany 7 5 1 1 16:3 16

3. Pruské 7 4 3 0 21:1 15

4. Udiča 7 4 1 2 27:13 13

5. Ladce 7 4 1 2 15:8 13

6. Ilava 7 4 1 2 10:7 13

7. Domaniža 7 3 3 1 28:15 12

8. Prečín 7 4 0 3 9:10 12

9. Sverepec 7 3 1 3 11:13 10

10. D. Kočkovce 7 2 1 4 14:21 7

11. Plevník 7 2 1 4 13:21 7

12. Streženice 7 1 1 5 12:19 4

13. Orlové 7 0 0 7 2:18 0

14. Stupné 7 0 0 7 2:39 0

II. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI

2. kolo: H. Poruba – Košeca 0:1 (0:1), Chudý, Lysá – Tuchyňa 0:1 (0:1), Hrehuš, Bolešov – Mikušovce 5:1 (1:1), Kobela 2, Šimák 2, Matloviš – Dávid Holba, Pružina – Dulov 4:0 (3:0), T. Dolinka 2, Matušov, Bútora, D. Breznica – Vrchteplá 1:1 (1:0), Červený - Novosad.

7. kolo: Mikušovce – H. Poruba 0:2 (0:0), D. Staňo, Juríček, Tuchyňa – Dulov 8:0 (2:0), Jašúrek 3, J. Filo 2, Gospič, J. Hrehuš, Daňo, Košeca – Vrchteplá 4:0 (2:0), Mihálik 2, D. Belian, Masár, Lysá – D. Breznica 1:0 (1:0), Prosnan, Bolešov – Pružina 6:1 (3:0), Kobela 5, Šimák – T. Dolinka.

1. Košeca 7 7 0 0 48:0 21

2. Pružina 7 5 0 2 18:13 15

3. H. Poruba 7 4 1 2 20:12 13

4. Bolešov 6 4 0 2 28:13 12

5. Vrchteplá 7 3 2 2 16:11 11

6. D. Breznica 7 2 3 2 16:14 9

7. Tuchyňa 6 2 1 3 11:15 7

8. Lysá 7 2 0 5 6:29 6

9. Mikušovce 7 1 1 5 5:19 4

10. Dulov 7 0 0 7 5:47 0

I. TRIEDA MLADŠÍ ŽIACI

4. kolo: Horovce – Ilava 1:5 (1:1), Cíbik – Držík 2, Vrábel, Kucharík, Šebík, M. Lednice – Pružina 0:8 (0:4), A. Čelko 2, Kozík 2, Denis Gabriš 2, Dominik Gabriš, Kolek, L. Rovne – Košeca 0:3 (0:2), Baláž 2, Beňo, Jasenica mala voľno.

1. Pružina 4 3 1 0 21:3 10

2. Horovce 4 2 1 1 9:10 7

3. Jasenica 3 2 0 1 20:4 6

4. Košeca 4 2 0 2 22:11 6

5. Ilava 3 2 0 1 7:3 6

6. L. Rovne 3 0 0 3 1:9 0

7. M. Lednice 3 0 0 3 0:40 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vlastný zlatý poklad môže byť dobrou ochranou pred infláciou
  2. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie
  3. Kia prechádza transformáciou, vo vrecku má aj Guinnessov rekord
  4. Prešovská spoločnosť MAXECO sa presadila na medzinárodnom trhu
  5. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest
  6. Nové medzinárodné príležitosti vo vzdelávaní 2021 – 2027
  7. Pomoc z prírody pri infekcii covid-19
  8. Pán Králiček: Aj keď predávate „len“ kávu, musíte inovovať
  9. Novinka, ktorá sa neodmieta: Niké predstavuje Bonus bez limitu
  10. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko
  1. Kia prechádza transformáciou, vo vrecku má aj Guinnessov rekord
  2. SodaStream predstavuje príchute ikonických nápojov od PepsiCo
  3. V blízkosti Prezidentského paláca je na predaj 37 apartmánov
  4. Bratia Žampovci majú za sebou veľmi úspešnú lyžiarsku sezónu
  5. Biobavlnu nahradila viskóza
  6. Kedysi rádio, dnes mozog auta. Poznáte históriu infotainmentu?
  7. Prešovská spoločnosť MAXECO sa presadila na medzinárodnom trhu
  8. Helping people with apps and social networks in Kosice
  9. Vlastný zlatý poklad môže byť dobrou ochranou pred infláciou
  10. Virtuálny Suptech workshop o Blockchain technológiách
  1. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič 52 709
  2. Slovákom hrozia malé dôchodky. V čom je problém? 27 514
  3. Ako zasiahnu zmeny vo svete pneumatík bežných vodičov? 24 259
  4. Zo žraloka rybka. Ako sa rozpadlo impérium Maria Hoffmanna? 23 378
  5. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko 17 579
  6. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest 12 174
  7. Veľkonočné inšpirácie, rozhovor so Zuzanou Šebovou 10 726
  8. Plánujete dovolenku na leto? Toto sú najkrajšie pláže Turecka 9 628
  9. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 9 200
  10. Aj sladkosti môžu byť zdravé. Viete, ako ich spoznáte? 8 251
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

NANO rúška z nitrianskej firmy.

Inovatívna textília zabraňuje prenikaniu mikroorganizmov, zachytáva aj vírus SARS-CoV-2.

11. apr

Diskusiu vysielame v stredu 14. apríla od 10. hodiny.

9. apr

Meteorológovia upozorňujú na výraznú zmenu v počasí.

6 h

Rekordný víkend v Trenčíne.

6 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Žilinčanom bude k dispozícii už len 12 mobilných odberných miest.

11. apr

Za frontom k nám začne prúdiť studený, pôvodom arktický vzduch, pričom bude aj veterno a veľmi chladno, ojedinele až rekordne.

11. apr

Dokumentácia Nitry je do určitej miery možno až prekvapujúco kompletná, prezradil manažér klubového licenčného systému SFZ.

24 h

Prinášame prehľad výsledkov z jednotlivých obcí na hornej Nitre. Viaceré z nich opäť nezaznamenali žiadnych pozitívnych.

7 h

Už ste čítali?