II. TRIEDA MUŽI
12. kolo: Dohňany – Praznov 1:2 (0:1), Pavlis – Michel, M. Kostelanský, K. Podhradie – Pružina 2:2 (1:1), Stratený 2 – Ondrušek, A. Fabuš, Podvažie – Sverepec 1:2 (1:1), Borčický – Richtárik, Otradovec, D. Kočkovce – Beluša B 4:0 (3:0), Galovič, Kučík, Michálek, P. Rosina, D. Breznica – FC Orlové 4:0 (3:0), P. Gabriš 2, Mišík 2, Kolačín – Dulov 1:0 (1:0), Tlapák, Mikušovce – Pruské 0:0.
1. D. Kočkovce 12 11 1 0 30:4 34
2. K. Podhradie 12 6 4 2 36:20 22
3. Dulov 12 7 1 4 34:18 22
4. Pružina 12 7 1 4 27:18 22
5. Beluša B 12 4 4 4 19:20 16
6. Kolačín 12 4 4 4 25:27 16
7. Praznov 12 5 1 6 21:27 16
8. D. Breznica 12 4 2 6 24:27 14
9. Podvažie 12 4 2 6 20:24 14
10. Sverepec 12 3 4 5 18:24 13
11. Mikušovce 12 3 3 6 14:28 12
12. Pruské 12 2 4 6 6:18 10
13. Dohňany 12 2 3 7 20:30 9
14. FC Orlové 12 3 4 5 22:31 4
FC Orlové má odrátané 9 bodov.
III. A TRIEDA MUŽI
1. kolo: Prejta – Kameničany 2:1 (1:0), Malovec 2 – Kvasnica, Tunežice – Kvašov 3:2 (3:0), Hriadel 3 – Gereg, M. Pavlis, Č. Kameň – Hradčan Lednica 1:1 (0:0), Gašpar – Egly, Zubák mal voľno.
1. Lednica 9 6 1 2 19:7 19
2. Prejta 9 5 2 2 20:11 17
3. Kvašov 9 5 1 3 19:11 16
4. Tunežice 8 6 0 2 15:8 12
5. Č. Kameň 8 3 1 4 13:12 10
6. Kameničany 9 2 1 6 12:19 7
7. Zubák 8 0 0 8 8:38 0
Tunežice majú odrátané 6 bodov.
I. TRIEDA DORAST
12. kolo: Prečín – Ladce 3:1 (2:1), Gajdošík 2, Mikloš – Kučma, D. Mariková – Dohňany 3:2 (0:1), L. Huličiak, Ragula, Kršík – Kucharík, Bílený, Borčice – Udiča 3:2 (2:0), Mikula 2, L. Mačina – Drblík, Pacek, Stupné – Praznov 4:0 (1:0), Krajčoviech 2, Králik, Rastislav Gežo, Prejta – Domaniža 5:3 (2:1), Kučera 2, Šuranský, Ondrušík, Mutala – N. Špánik 2, Kucej, Kolačín – Bolešov 8:0 (2:0), Mallo 3, Behúl 2, Klimek 2, Kirsch, Dynamo Orlové – Pruské 3:3 (2:0), Valachovič 2, Miklušica – Fabuš, Janco, Mravec.
1. Ladce 12 10 1 1 73:13 31
2. Stupné 12 10 0 2 42:20 30
3. Kolačín 12 9 2 1 58:34 29
4. Udiča 12 7 2 3 33:22 23
5. D. Mariková 12 6 1 5 26:33 19
6. Prečín 12 5 2 5 33:26 17
7. Prejta 12 4 4 4 32:25 16
8. Domaniža 12 5 0 7 34:31 15
9. Borčice 12 4 2 6 33:38 14
10. Bolešov 12 4 1 7 17:32 13
11. Orlové 12 3 3 6 27:48 12
12. Praznov 12 2 2 8 15:41 8
13. Dohňany 12 2 1 9 21:45 7
14. Pruské 12 2 1 9 14:51 7
I. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI
12. kolo: Plevník - D. Mariková 2:1 (1:0), L. Ďurkech 2 – Kršík, Stupné – Dohňany 0:6 (0:3), Lukajka 2, Dzurko 2, Kres, Jozef Cibulka, Domaniža – Sverepec 5:4 (3:3), Dubovan 3, Mikula, Gálik – Mikula 3, J. Illo, D. Kočkovce – Ilava 0:4 (0:2), Chudo, Kollár, Janco, Poljak, Udiča - FC Orlové 6:0 (3:0), Habáň 4, Harvánek 2, Streženice – Prečín 4:0 (1:0), Pojezdal 2, Medvedík, Garaj, Ladce – Pruské 1:3 (1:1), Kvasnica – K. Bartoš 2, Trenčan.
1. Pruské 12 8 3 1 32:7 27
2. Dohňany 12 8 2 2 31:9 26
3. Udiča 12 8 1 3 42:18 25
4. Domaniža 12 7 3 2 49:24 24
5. D. Mariková 12 7 3 2 27:12 24
6. Ilava 12 6 2 4 26:14 20
7. Plevník 12 6 2 4 22:25 20
8. Ladce 12 5 2 5 22:16 17
9. Sverepec 12 4 3 5 27:27 15
10. Prečín 12 4 0 8 11:27 12
11. D. Kočkovce 12 3 2 7 23:35 11
12. Streženice 12 3 1 8 18:25 10
13. Orlové 12 2 0 10 10:43 6
14. Stupné 12 1 0 11 5:63 3