Utorok, 18. december, 2018 | Meniny má Sláva, Slávka

Dubnica dohrávala bez troch vylúčených

V 2. futbalovej lige Dubničania prišli o troch hráčov a ich gólman z núdze Varga musel čeliť dvom jedenástkam.

Ružomberok B - Dubnica 2:0 (0:0)

Na umelej tráve prišli hostia už v 4. min o vylúčeného Múdreho a Bielákov priamy kop vyrazil Bajza. O desať minút Po Ižvoltovom pokuse Augustíniho strelu odvrátil z prázdnej brány jeden z obrancov. V 23. min sa do šance dostal Hoferica, lenže trafil iba vybiehajúceho Bajzu. Nebezpečnú hlavičku Vaška v 32. min vytlačil Zich na roh. Ružomberčania boli aktívnejší, ale štyri minúty pred prestávkou Augustíni na druhej strane vystrelil tesne vedľa. Druhý polčas začali aktívnejšie hostia, no do vedenia dostal domácich v 54. min prudkou strelou Hoferica. O chvíľu sa v šanci ocitol Kotora, ale z dobrej pozície prestrelil. Hostia pridali, ale do gólových šancí sa nedostávali. Desať minút pred koncom nedal rozhodca domácemu Bielákovi druhú žltú kartu a o dve minúty fauloval Bajza útočníka hostí a uvidel červenú kartu. Pretože Dubničania už nemohli striedať, Nagy z jedenástky prekonal hráča z poľa Vargu, ktorý jeho pokus takmer vystihol. V závere domáci hru kontrolovali, a keď v 90. min po faule dostal Chmelík tretiu červenú kartu, ostali hostia iba ôsmi. Druhý pokutový kop už domáci Nagy nepremenil.

Góly: 54. Hoferica, 82. Nagy (11 m).

Rozhodoval Špaček, ŽK: Lupták, Bartoš, Práznovský, Bielák, Grabež, Mrva, ČK: Múdry, Bajza, Chmelík, 193 divákov.

Ružomberok B: Zich - Lupták, Bielák, Práznovský, Janso, Bezák (68. Ondrek), Bartoš, Nagy, Almaský (46. Gerec), Hoferica, Kotora (75. Gerát).

Dubnica: Bajza – L. Beňo, Múdry, Šupák, Mrva, Ižvolt, Augustíni, Urban (76. Živčic), F. Vavrík (55. Grabež), Vaško (56. Varga), Chmelík.

21. kolo: Myjava – Podbrezová 1:1 (0:1), 77. Ulrich - 16. Stojanovič (11 m), Lučenec – R. Sobota 1:2 (0:1), 83. Nilaš - 45. Rubint, 62. P. Ďurica, D. Kubín – Petržalka odložené na 18. 4. o 16. h, Moldava – Michalovce 1:1 (1:1), 7. Azavedo (11 m) - 25. Waseem, L. Mikuláš – Senec 1:1 (0:0), 87. Labun - 62. Gogolák.

2. Alexej Fulmek: Bol som dlho v SME
  3. Sprievodca pivnou kultúrou v Berlíne. Majú Nemci dobré pivo?
  4. Nestíhate nakupovať darčeky?
  5. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  6. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  7. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  8. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?

Účtovníčka obrala školu o desaťtisíce eur. Nebolo to prvý raz

Účtovníčka obrala základnú školu v Starej Turej o viac ako 30 000 eur. Sudca okresného súdu v Novom Meste nad Váhom ju vzal v piatok do väzby.

Na Slovensku ide o prvého výrobcu nabíjacích staníc, zamestnanie by tu mohlo nájsť približne 60 ľudí.

Hokejisti a fanúšikova Dubnice potešili deti z domova, darovali im plyšové hračky

Nedeľňajší zápas St. Nicolaus I. hokejovej ligy v Dubnici nad Váhom bol netradičný. Diváci po prvom góle MHK zahádzali ľadovú plochu plyšovými hračkami.