Streda, 19. september, 2018 | Meniny má Konštantín

Dorastenci Brvnišťa znížili stratu na prvého

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych líg.

I. LIGA ST. DORAST

20. kolo: B. Bystrica – Dubnica hrajú 17. 4., Nitra – Prešov 3:2, Ružomberok – Košice 3:1, Senica – Trenčín 0:1, Žilina – Trnava 2:3, Slovan – Podbrezová 2:2, Podlavice – Petržalka 2:1, Bardejov – Michalovce 1:1.

1. Trnava 20 15 3 2 42:12 48

2. B. Bystrica 19 11 4 4 44:23 37

3. Dubnica 19 11 4 4 47:32 37

4. Trenčín 20 10 3 7 43:24 33

5. Nitra 20 10 3 7 35:43 33

6. Prešov 20 10 2 8 36:26 32

7. Slovan 20 9 4 7 39:30 31

8. Žilina 20 10 1 9 36:32 31

9. Ružomberok 20 9 1 11 28:33 28

Článok pokračuje pod video reklamou

10. Michalovce 20 7 6 7 28:23 27

11. Košice 20 8 2 10 27:35 26

12. Senica 20 6 5 9 31:34 23

13. Podbrezová 20 5 6 9 23:30 21

14. Bardejov 20 4 3 13 20:46 15

15. Podlavice 20 4 3 13 16:46 15

16. Petržalka 20 3 4 13 16:42 13

I. LIGA ML. DORAST

20. kolo: B. Bystrica – Dubnica hrajú 17. 4., Nitra – Prešov 1:2, Ružomberok – Košice 3:1, Senica – Trenčín 1:0, Žilina – Trnava 5:0, Slovan – Podbrezová 1:2, Podlavice – Petržalka 1:1, Bardejov – Michalovce 2:2.

1. Senica 20 16 1 3 40:9 49

2. Žilina 20 14 3 3 56:15 45

3. Ružomberok 20 13 5 2 38:14 44

4. Slovan 20 10 6 4 36:12 36

5. B. Bystrica 19 11 2 6 38:20 35

6. Michalovce 20 9 6 5 36:28 33

7. Trnava 20 10 3 7 30:29 33

8. Prešov 20 9 4 7 26:24 31

9. Nitra 20 8 2 10 28:36 26

10. Podbrezová 20 7 4 9 24:39 25

11. Trenčín 20 5 7 8 19:21 22

12. Petržalka 20 6 4 10 19:29 22

13. Dubnica 19 4 6 9 15:20 18

14. Bardejov 20 2 4 14 15:34 10

15. Košice 20 1 7 12 12:50 10

16. Podlavice 20 1 2 17 12:64 5

II. LIGA ST. DORAST

20. kolo: Slovan B – Púchov 2:0 (2:0), ŠKP – Dubnica B 1:4 (0:2), Sádecký, Šmahajčík, Gajdošík, Szücs, Senica B - Nitra B 3:0, Trnava B - PFA ViOn 0:3, Levice - Senec 1:0, Dun. Streda - Horná Nitra 2:0, Myjava - Inter 5:1, Lok. Trnava - Trenčín B 0:3.

1. Trenčín B 20 14 4 2 72:20 46

2. Slovan B 20 14 4 2 45:23 46

3. PFA ViOn 20 13 4 3 41:18 43

4. Púchov 20 11 3 6 48:32 36

5. Inter 20 11 2 7 45:35 35

6. Dubnica B 20 10 4 6 44:30 34

7. Myjava 20 10 4 6 37:31 34

8. Nitra B 20 6 6 8 43:33 24

9. SFM Senec 20 6 6 8 34:35 24

10. Hor. Nitra 20 6 5 9 27:25 23

11. Senica B 20 6 4 10 27:35 22

12. Levice 20 6 4 10 29:41 22

13. D. Streda 20 5 4 11 36:39 19

14. Trnava B 20 5 3 12 28:51 18

15. L. Trnava 20 4 5 11 27:39 17

16. ŠKP 20 2 0 18 13:109 6

II. LIGA ML. DORAST

20. kolo: Slovan B – Púchov 3:1 (2:1), Düreš, ŠKP – Dubnica B 1:5 (0:3), R. Brix, Mojto, Štefánek, Krošlák, Švec, Senica B - Nitra B 1:1, Trnava B - PFA ViOn 0:1, Dun. Streda - Horná Nitra 3:2, Levice - Senec 0:1, Myjava - Inter 0:0, Lok. Trnava - Trenčín B 0:3.

1. SFM Senec 20 15 3 2 61:22 48

2. Senica B 20 14 4 2 46:14 46

3. Dubnica B 20 14 3 3 46:22 45

4. PFA ViOn 20 13 0 7 45:23 39

5. Trnava B 20 11 4 5 41:28 37

6. Nitra B 20 9 8 3 36:22 35

7. Slovan B 20 10 4 6 31:24 34

8. Trenčín B 20 9 1 10 40:37 28

9. Horná Nitra 20 8 3 9 37:31 27

10. Levice 20 7 1 12 18:37 22

11. Púchov 20 6 3 11 21:35 21

12. Inter 20 5 5 10 35:45 20

13. Myjava 20 4 7 9 18:29 19

14. D. Streda 20 4 4 12 20:35 16

15. L. Trnava 20 3 2 15 18:48 11

16. ŠKP 20 0 4 16 6:67 4

MRZ STARŠÍ DORAST

20. kolo: Topoľčany - Pov. Bystrica 4:0 (1:0), ČFK Nitra - Štúrovo 4:0, Skalica - PFA ViOn B 1:1, Hlohovec - Komárno 2:2, D. Streda B - Galanta 5:1, Šaľa - Nemšová 5:2, Piešťany - N. Zámky 2:0, J. Bohunice - N. Mesto 3:2.

1. Piešťany 20 16 2 2 54:9 50

2. N. Zámky 20 13 2 5 48:23 41

3. J. Bohunice 20 12 5 3 49:30 41

4. Šaľa 20 12 1 7 48:30 37

5. Topoľčany 20 12 1 7 43:25 37

6. Galanta 20 10 6 4 31:21 36

7. Nemšová 20 7 6 7 34:34 27

8. Skalica 20 7 5 8 32:27 26

9. Komárno 20 7 5 8 28:36 26

10. N. Mesto 20 7 4 9 30:36 25

11. ČFK Nitra 20 7 3 10 29:26 24

12. PFA B 20 6 5 9 26:37 23

13. Hlohovec 20 5 6 9 29:38 21

14. D. Streda B 20 5 4 11 32:40 19

15. Pov. Bystrica 20 2 3 15 18:63 9

16. Štúrovo 20 2 2 16 25:81 8

MRZ MLADŠÍ DORAST

20. kolo: Topoľčany - Pov. Bystrica 2:1 (1:0), Sovík, ČFK Nitra - Štúrovo 9:0, Piešťany - N. Zámky 0:5, Skalica - PFA ViOn B 5:1, Hlohovec - Komárno 1:0, D. Streda B - Galanta 1:1, Šaľa - Nemšová 0:0, J. Bohunice - N. Mesto 0:5.

1. ČFK Nitra 20 17 2 1 80:5 53

2. Topoľčany 20 13 4 3 61:22 43

3. Skalica 20 12 4 4 52:23 40

4. N. Zámky 20 10 6 4 57:20 36

5. PFA B Vráble 20 10 4 6 32:29 34

6. Galanta 20 8 9 3 36:20 33

7. N. Mesto 20 10 3 7 39:34 33

8. Šaľa 20 7 7 6 30:35 28

9. J. Bohunice 20 8 3 9 27:47 27

10. Piešťany 20 7 5 8 27:34 26

11. Hlohovec 20 6 3 11 28:39 21

12. Nemšová 20 4 7 9 32:47 19

13. Komárno 20 4 4 12 22:35 16

14. D. Streda B 20 4 3 13 24:54 15

15. Pov. Bystrica 20 4 2 14 24:67 14

16. Štúrovo 20 2 2 16 24:84 8

IV. LIGA DORAST

17. kolo: Led. Rovne - Horná Nitra 2:4 (1:1), Moško, Hanták, Beluša - V. Kostoľany 1:1 (1:0), Kujaník.

20. kolo: H. Nitra – Beluša 5:0 (2:0), Krakovany - N. Dubnica 0:5 (0:2), Körmendy, Jando, Kolman, Mišovec, Ilava - Led. Rovne 0:1 (0:0), Škrabko, Partizánske – Nováky 3:2, V. Kostoľany – Moravany 3:1, Tr. Stankovce – Bánovce 1:2, Dubodiel – Vrbové 5:2, Nitr. Rudno – Boleráz 2:1.

1. Led. Rovne 20 15 1 4 52:19 46

2. N. Dubnica 20 13 3 4 46:23 42

3. V. Kostoľany 20 11 6 3 51:19 39

4. Bánovce 20 12 2 6 69:33 38

5. H. Nitra 19 11 4 4 55:24 37

6. Nováky 20 10 5 5 58:34 35

7. N. Rudno 20 10 4 6 28:25 34

8. Vrbové 20 8 4 8 49:36 28

9. Beluša 20 8 3 9 42:41 27

10. Krakovany 20 8 2 10 39:43 26

11. Moravany 20 8 1 11 46:44 25

12. Boleráz 20 7 3 10 28:49 24

13. Tr. Stankovce 20 5 6 9 32:41 21

14. Dubodiel 19 5 1 13 19:48 16

15. Ilava 20 4 1 15 20:46 13

16. Partizánske 20 1 0 19 16:125 3

V. LIGA DORAST

16. kolo: D. Vestenice – Brvnište 1:2 (1:2), Balušík, Matúš Hároník, Horná Poruba – Bošany 3:1 (1:0), Kováč, V. Hudec, M. Čurík, Tr. Turná – Plevník 1:3 (0:2), Feranc 3, Streženice - D. Kočkovce 0:3 (0:1), Briš, Hamšík, Kopiš, St. Turá – Papradno 3:0 (2:0), Kanianka – Drietoma 2:6.

20. kolo: H. Poruba - Drietoma 0:0, Brvnište - D. Kočkovce 5:1 (4:1), Balušík 2, Matúš Hároník, Hudek, Adamov – J. Velič,

Tr. Turná – Košeca 9:0 (4:0), Chynorany – Papradno 5:4 (3:4), V. Hrebičík 2, Šmulík, Fujaček, Plevník - Bošany 0:0, Streženice – Kanianka 0:1 (0:1), D. Vestenice – Bošáca 2:0, Šimonovany - St. Turá 2:4.

1. D. Vestenice 20 15 2 3 59:20 47

2. Brvnište 19 13 3 3 52:22 42

3. Košeca 20 11 2 7 54:42 35

4. H. Poruba 20 9 6 5 36:31 33

5. Tr. Turná 20 10 2 8 55:45 32

6. Kanianka 20 10 1 9 56:39 31

7. Bošany 20 9 4 7 39:23 31

8. Bošáca 20 9 3 8 38:37 30

9. St. Turá 20 8 5 7 50:36 29

10. D. Kočkovce 20 8 4 8 44:70 28

11. Drietoma 20 8 2 10 31:35 26

12. Streženice 20 6 4 10 24:36 22

13. Plevník 19 6 4 9 30:54 22

14. Papradno 19 5 5 9 26:35 20

15. Chynorany 20 4 2 14 39:71 14

16. Šimonovany 19 2 1 16 20:58 7

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI A

19. kolo: Domino Bratislava – Púchov 3:2 (0:1), Hrnko, Vojtek, Senec – Dubnica 0:1 (0:0), Antol, Trenčín - Topoľčany 9:1, Ružinov - Dun. Streda 3:1, Myjava - Levice 2:1, Senica - Petržalka 3:1, Trnava - Slovan 2:0. Nitra - ŠKP odložili pre chorobu v tíme hostí.

1. Senica 19 17 0 2 84:19 51

2. FC Nitra 18 15 1 2 67:11 46

3. Slovan 19 12 4 3 52:25 40

4. Sp. Trnava 19 12 3 4 45:28 39

5. Myjava 19 11 5 3 30:30 38

6. Trenčín 19 11 2 6 73:29 35

7. Levice 19 7 6 6 26:27 27

8. Dubnica 19 7 5 7 31:27 26

9. Petržalka 19 6 4 9 32:40 22

10. Dun. Streda 19 7 0 12 25:56 21

11. Senec 19 5 4 10 21:39 19

12. Topoľčany 19 6 1 12 23:49 19

13. Púchov 19 4 5 10 21:47 17

14. ŠKP 18 5 1 12 46:54 16

15. Ružinov 19 3 2 14 19:43 11

16. Domino 19 1 1 17 13:84 4

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI B

19. kolo: Domino Bratislava – Púchov 2:3 (1:2), Britvík 2, Kmošena, Senec – Dubnica 1:1 (0:1), Homola, Myjava - Levice 4:1, Trenčín - Topoľčany 5:0, Ružinov - Dun. Streda 1:0, Senica - Petržalka 3:0, Trnava - Slovan 1:0. Nitra - ŠKP odložili.

1. Trenčín 19 16 1 2 100:17 49

2. FC Nitra 18 16 1 1 79:6 49

3. Sp. Trnava 19 16 0 3 82:15 48

4. Slovan 19 14 1 4 70:13 43

5. Senica 19 13 2 4 68:22 41

6. Dun. Streda 19 9 4 6 41:35 31

7. Dubnica 19 9 3 7 45:20 30

8. Petržalka 19 9 2 8 22:24 29

9. Myjava 19 7 4 8 31:42 25

10. Ružinov 19 5 6 8 19:45 21

11. Levice 19 5 2 12 31:59 17

12. Púchov 19 5 2 12 20:50 17

13. Topoľčany 19 4 2 13 26:75 14

14. Senec 19 3 3 13 18:55 12

15. Domino 19 1 2 16 17:89 5

16. ŠKP 18 1 1 16 6:108 4

I. LIGA MLADŠÍ ŽIACI A

20. kolo: Pov. Bystrica - Levice 0:0, Púchov - Dubnica 2:1 (1:1), Novotný, Gašpárek – Čačko, Senica - Nitra 1:0, Slovan - PFA ViOn 5:0, Spartak Trnava - Dun. Streda 8:0, Petržalka - Trenčín 2:5, Piešťany - Myjava 1:4, Lok. Trnava - Topoľčany hrajú 10. 4.

1. Spartak Trnava 20 17 2 1 107:14 53

2. Slovan 20 16 2 2 75:19 50

3. Senica 20 14 1 5 49:15 43

4. FC Nitra 20 13 2 5 58:25 41

5. Petržalka 20 13 2 5 66:50 41

6. Trenčín 19 12 3 4 68:20 39

7. Dubnica 20 12 3 5 45:24 39

8. Topoľčany 19 9 2 8 51:32 29

9. PFA ViOn 20 9 1 10 51:40 28

10. Myjava 20 8 0 12 32:59 24

11. Levice 20 5 2 13 23:49 17

12. Lok. Trnava 19 5 1 13 23:61 16

13. D. Streda 20 4 2 14 24:60 14

14. Púchov 19 3 3 13 18:47 12

15. Piešťany 20 2 1 17 26:140 7

16. Pov. Bystrica 20 1 3 16 9:70 6

I. LIGA MLADŠÍ ŽIACI B

20. kolo: Pov. Bystrica – Levice 2:1 (0:0), Begáň, Chovaník, Púchov – Dubnica 0:2 (0:2), Tatranský, Bokor, Senica - Nitra 5:0, Spartak Trnava - Dun. Streda 4:1, Petržalka - Trenčín 1:0, Piešťany - Myjava 0:1, Slovan - PFA ViOn odložili na 18. 4., Lok. Trnava - Topoľčany hrajú 10. 4.

1. Slovan 19 19 0 0 92:17 57

2. PFA ViOn 19 15 2 2 78:17 47

3. Petržalka 20 13 2 5 67:23 41

4. Senica 20 12 4 4 85:37 40

5. P. Bystrica 20 11 3 6 55:24 36

6. Trenčín 19 10 1 8 57:38 31

7. FC Nitra 20 9 3 8 56:38 30

8. Lok. Trnava 19 9 3 7 28:40 30

9. Dubnica 20 8 2 10 38:45 26

10. Sp. Trnava 20 7 4 9 31:33 25

11. Dun. Streda 20 7 1 12 37:76 22

12. Myjava 20 6 2 12 24:57 20

13. Levice 20 5 2 13 33:54 17

14. Topoľčany 19 4 4 11 25:57 16

15. Piešťany 20 4 1 15 32:92 13

16. Púchov 19 1 0 18 10:100 3

II. LIGA STARŠÍ ŽIACI

16. kolo: H. Nitra - Pov. Bystrica 2:1 (2:0), L. Pajger, Bánovce - Šaľa 0:4, PFA ViOn - Mor. Sv. Ján 2:0, Piešťany - Šurany 7:3, Lok. Trnava - ČFK Nitra 2:1, N. Mesto - N. Zámky 8:1, Hlohovec - Šamorín hrajú 1. 5.

1. Šaľa 16 12 2 2 30:6 38

2. PFA ViOn 16 12 2 2 28:8 38

3. Lok. Trnava 16 11 3 2 31:11 36

4. Horná Nitra 16 10 1 5 42:21 31

5. Šurany 16 8 0 8 30:31 24

6. Šamorín 15 7 1 7 33:23 22

7. N. Mesto 16 6 3 7 33:25 21

8. Piešťany 16 6 3 7 25:29 21

9. ČFK Nitra 16 5 5 6 18:16 20

10. N. Zámky 16 5 3 8 31:33 18

11. Pov. Bystrica 16 5 3 8 19:28 18

12. Mor. Sv. Ján 16 4 0 12 18:41 12

13. Bánovce 16 3 1 12 19:51 10

14. Hlohovec 15 2 3 10 14:48 9

II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

16. kolo: H. Nitra - Pov. Bystrica 7:1 (5:0), Begáň, N. Mesto - N. Zámky 1:3, PFA ViOn - Mor. Sv. Ján 9:0, Piešťany - Šurany 6:2, Lok. Trnava - ČFK Nitra 3:2, Bánovce - Šaľa 3:0, Hlohovec - Šamorín hrajú 1. 5.

1. Horná Nitra 16 14 0 2 66:13 42

2. N. Zámky 16 11 2 3 69:34 35

3. ČFK Nitra 16 11 1 4 39:17 34

4. Mor. Sv. Ján 16 8 2 6 49:41 26

5. Šurany 16 8 2 6 23:29 26

6. Šamorín 15 7 3 5 57:25 24

7. Bánovce 16 7 2 7 41:37 23

8. Pov. Bystrica 16 7 2 7 45:67 23

9. Piešťany 16 6 1 9 37:59 19

10. PFA ViOn 16 5 2 9 38:52 17

11. Lok. Trnava 16 5 1 10 31:53 16

12. Hlohovec 15 4 2 9 25:33 14

13. N. Mesto 16 4 2 10 23:47 14

14. Šaľa 16 2 2 12 17:53 8

III. LIGA STARŠÍ ŽIACI

14. kolo: Papradno - Kanianka 2:2 (1:0), M. Gardoň, Gáborík.

16. kolo: N. Dubnica - Partizánske 0:2 (0:1), Tr. Stankovce – Beluša 2:6 (1:3), M. Hlúbik 2, R. Hlúbik 2, Moško, Hromka,

Led. Rovne – Kanianka 1:0 (1:0), Jáňa, Papradno - D. Vestenice 0:0, Nemšová – Nováky 2:2, N. Rudno – H. Nitra B 0:2,

St. Turá - N. Mesto B 0:3.

1. N. Rudno 16 12 1 3 68:17 37

2. H. Nitra B 16 12 0 4 65:24 36

3. Nováky 16 10 2 4 35:17 32

4. Nemšová 16 9 3 4 56:25 30

5. Partizánske 16 10 0 6 40:26 30

6. N. Dubnica 16 10 0 6 35:22 30

7. L. Rovne 16 9 3 4 25:20 30

8. Beluša 16 9 0 7 56:33 27

9. Papradno 16 6 3 7 34:28 21

10. N. Mesto B 16 6 1 9 31:57 19

11. D. Vestenice 16 5 2 9 23:28 17

12. Kanianka 16 4 1 11 23:42 13

13. St. Turá 16 1 2 13 17:60 5

14. Tr. Stankovce 16 0 0 16 7:116 0

III. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

14. kolo: Papradno - Kanianka 2:1 (0:1), Chovančík, Urdák.

16. kolo: N. Dubnica – Partizánske 2:1 (1:1), Nevařil, Lasch, Tr. Stankovce – Beluša 1:7 (0:3), Bulejčík 3, Pavlík 2, I. Hanidžiar, Sehnoutek, Led. Rovne – Kanianka 0:8 (0:3), Papradno - D. Vestenice 0:0, Nemšová – Nováky 1:10, N. Rudno – H. Nitra B 3:1, St. Turá - N. Mesto B 1:6.

1. Partizánske 16 14 0 2 87:10 42

2. H. Nitra B 16 11 3 2 70:16 36

3. N. Rudno 16 11 3 2 61:19 36

4. N. Dubnica 16 10 2 4 47:27 32

5. N. Mesto B 16 9 1 6 40:32 28

6. Kanianka 16 9 0 7 38:24 27

7. Beluša 16 8 2 6 51:27 26

8. Papradno 16 7 3 6 35:34 24

9. St. Turá 16 6 6 4 28:33 24

10. Nemšová 16 6 0 10 33:62 18

11. Nováky 16 4 1 11 38:38 13

12. L. Rovne 16 3 1 12 15:68 10

13. Tr. Stankovce 16 1 1 14 13:65 4

14. D. Vestenice 16 1 1 14 9:110 4

PRÍPRAVKY

2001 Dubnica - Pov. Bystrica 1:4 (1:2), Almásy 2, Ciprich, Halmeš, .

2002 Dubnica - Pov. Bystrica 9:0.

2003 dubnica – 12:1, Belušík.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  3. Najužitočnejšia appka
  4. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  5. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej
  6. V O2 to s dátami poriadne prehnali
  7. Zužitkovaním biologického odpadu šetríme prírodu aj náklady
  8. Vozidlá Kia ekologickej budúcnosti
  9. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  10. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu
  1. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  2. Bratislava dostane o rok nový mestský bulvár
  3. DEXIS SLOVAKIA má nového generálneho riaditeľa
  4. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  5. Stavebná fakulta hostila medzinárodnú konferenciu CSASC
  6. Cestárske kariérne dni 2018 na SvF
  7. Najužitočnejšia appka
  8. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  9. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej
  10. Otvorenie akademického roka 2018/2019 na EU v Bratislave
  1. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 20 363
  2. Najužitočnejšia appka 15 658
  3. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 13 617
  4. V O2 to s dátami poriadne prehnali 9 824
  5. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 8 548
  6. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 8 351
  7. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 7 051
  8. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 5 681
  9. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 5 345
  10. Zmenky a dlhopisy s fixným výnosom 5 – 6,6 % p.a. 2 643

Hlavné správy z MY Považská

Nováčikovia kraľujú v tabuľkách

Prehľad oblastných futbalových súťaží mužov a mládeže.

V okolí prievidzského lesoparku sa pohybuje medvedica s mladými

Na medvedicu upozornili mestských policajtov dnes dopoludnia.

V Jasenici nôtili aj tancovali

Festival, ktorý má v obci už tradíciu, bol rozdelený do dvoch častí. Prvá patrí, ako napovedá aj jej názov Jasenické nôtenie, spevu a hudbe. Spievalo sa a tancovalo aj popoludní. Dobrú náladu nezmarilo ani počasie, ktoré organizátorov prinútilo presunúť podujatie z amfiteátra do kultúrneho domu.

Ľudí znepokojujú nočné prelety vrtuľníkov

Obyvatelia zaregistrovali nočné prelety vrtuľníkov. Nevedia o čo ide. Vrtuľníky lietajú z neďalekého letiska pri Žiline.

Jedenástkoví strelci zlyhávali

Sumár 6. futbalovej ligy.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Sanitka prišla neskoro, pacient leží vo vážnom stave v nemocnici

Vo februári sa zrušila rýchla lekársku služba v Kysuckom Novom Meste.

Dvaja Trnavčania napadli skupinku pracujúcich Rómov

Policajti už obvinili dvojicu mužov, ktorí bezdôvodne napadli skupinu Rómov.

Pripravte sa na desaťdňové obmedzenia na frekventovanej ceste

Už od zajtra rátajte s dopravnými obmedzeniami, úsek medzi Bernolákovom a Ivankou pri Dunaji budú opravovať.

Vybrali SME

Už ste čítali?