Streda, 18. júl, 2018 | Meniny má Kamila

Ladce vyhrali v Čachticiach

V 5. futbalovej lige skončilo derby v Ilave remízou.

Čachtice – Ladce 2:3 (0:0)

V priemernom zápase sa hralo v prvom polčase väčšinou medzi šestnástkami a ani jedno mužstvo si nevypracovalo vyloženú šancu. Do druhého polčasu nastúpili Čachtičania nekoncentrovane, čo hostia využili na strelenie úvodného gólu. V 51. min opäť Ladce z rýchleho protiútoku pridali na 0:2. Domáci v snahe znížiť zvýšili iniciatívu a po faule z pokutového kopu znížil na 1:2 Ondrej Trebatický. Domáci sa však nepoučili, keď v 64. min pridal tretí gól Ladiec Mrážik. V závere zápasu mali viac šancí domáci, no využili iba jedinú v 81. min, kedy sa presadil Sameš – 2:3.

Góly: 59. O. Trebatický (11 m), 81. Sameš - 46. Habánek, 51. Martinka, 64. E. Mrážik, ŽK: 2:1. Rozhodoval: Mihál, 100 divákov.

ČACHTICE: Dobiáš – M. Ďuriš, Balala, Sameš, M. Trebatický, Herák, Šmátrala, Opatovský, Bobocký, Peterka, O. Trebatický (Parči).

LADCE: Janke – Kušík, Homér, F. Váň, Bonan, J. Váň, E. Mrážik, Habánek, Martinka, Pagáč, Eliáš (Machala, Jakuš). ĽUBOŠ ČAVOJSKÝ

Ilava – Tuchyňa 1:1 (0:1)

V zápase, v ktorom išlo o veľa, začali domáci nervózne. V 3.min zaváhal s odkopom T. Cabaj, ale trafil súpera a lopta išla tesne vedľa brány. O päť minút Satinovu strelu brankár vyrazil a hosťujúci hráč ju vrátil so siete. Ilavčania hru vyrovnali, mali niekoľko šancí, ale ich strely boli nepresné. V 24. min Pagáč vo veľkej šanci trafil brankára a na druhej strane T. Cabaj zmaril prudkú strelu Satinu. Do prestávky sa hralo iba v strede. V 53. min domáci brankár bezmocne sledoval loptu, ktorá z priameho kopu tesne minula jeho bránu. V 58. min gól hostí neplatil pre ofsajd. Ilavčania súpera pritlačili a v 66. min vyrovnal Suchánek. V 75. min gólovú strelu Pučeka brankár hostí vytlačil zo šibenice na roh. Päť minút pred koncom pri tlaku domácich loptu poskakujúcu na bránkovej čiare nik z domácich nedokázal dokopnúť do siete. V 88. min Sviečka mohol rozhodnúť, ale z päťky prestrelil bránu.

GÓLY: 66. Suchánek – 8. Satina.

Rozhodoval Sokol, ŽK: Mikula, Strapko, F. Štefanec, 150 divákov.

ILAVA: T. Cabaj – Calpaš, Katerinčin, Puček, Mikula (Suchánek), Šedo, Brokeš, Strapko, Kňažek (Tomanica), Pagáč, Sviečka.

TUCHYŇA: Martin Štefanec – Mišún, Hrehuš, F. Štefanec (Šatka), P. Štefanec, Švec, Letko, Satina (Backo), Miroslav Štefanec, Filo, Štefula. PETER MIŠÍK

V. Uherce - H. Poruba 3:0 (2:0)
Domáci zobrali taktovku zápasu od začiatku do svojich rúk. Už v 7. minúte Šorec pätičkou strelil prvý gól. Na konci prvého polčasu potvrdil prevahu nad súperom R. Kováč a zvýšil tak na 2:0. Posledný odpor zlomil svojím druhým gólom Šorec a do konca zápasu domáci už s nadhľadom kontrolovali hru a udržali doma tri body.

Góly: 7. a 64. Šorec, 45. R. Kováč. Rozhodoval Mráz, 200 divákov.

V. UHERCE: Znášik - Vrábel, Gubka, Briadka, Svrček (74. Maťašeje), Pauko, Poliak, Jakubis (84. Vlčko), Píš, R. Kováč, Šorec.
H. PORUBA:
Kováč – J. Staňo (60. A. Staňo), R. Staňo, Majerík, Papp, P. Staňo, Petrušek, Madara, Vlasatý, Dražkovec (87. Meliš), Škorvánek (85. Leško).

Ostatné výsledky 29. kola: Podolie – Šimonovany 2:3 (1:3), 45. Omasta, 83. R. Hrušovský - 17. Rybanský, 29. a 31. Jakubis, Malá Čausa – Ľuborča 1:0 (0:0), 72. F. Šrámka, Kamenec pod Vtáčnikom – Trenč. Teplice 2:1 (0:1 78. a 87. Sluka – 34. Bernát, Zemianske Kostoľany - Cigeľ 1:1 (1:0),

32. Liptaj – 84. T. Zaťko, Horná Nitra – Stará Turá 8:0 (4:0), Pastva 3, Pekár, Bublák, Frimmel, Krško, Kamdem.

2. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
  3. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  4. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  5. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  6. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  7. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  8. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  9. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  10. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu!
  1. OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom
  2. OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom
  3. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
  4. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  5. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  6. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  7. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  8. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  9. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?

Seoyon oplatil Rossoneri vlaňajšiu prehru + FOTO

V Dolnom Moštenci sa konal turnaj v malom futbale.

Tipy na voľné chvíle

Ponuka podujatí je bohatá. Stačí si len vybrať.

Visolaje sa konečne predviedli

Seriál SMHL šiestym kolom pokračoval v Lednických Rovniach. Počas celého dňa mali družstvá veľmi vyrovnané podmienky a skvelú kulisu divákov.

Pokúsili sa platiť falošnými peniazmi, polícia ich ihneď zadržala (+FOTO)

Ivan a Božena mali vyrábať bankovky v hodnote sto a päťsto eur.