Plný domáci bodový zásah

V 2. kole futbalových MRZ uspeli doma Pov. Bystrica, L. Rovne aj Domaniža.

Ondrička z Ravenu (v modrom) bojuje s obranou Beluše.Ondrička z Ravenu (v modrom) bojuje s obranou Beluše. (Zdroj: JOZEF ŠPROCHA ML.)

Pov. Bystrica – Beluša 3:0 (2:0)

V derby mali domáci hru pod kontrolou a už v 1. min po Sviečkovej chybe A. Šedík na bránkovej čiare zrazil gólovú strelu Mareka Gajdošíka na žrď. V 14. min Gombára vyskúšal Hrenák, ktorý sa o dve minúty zbavil obrancu a ponad brankára otvoril skóre. Priamy kop R. Škrobáka letel v 21. min nad a dve nebezpečné strely Gajdošíka v 25. min skončili vedľa. V 31. min po krásnej narážačke Marek Gajdošík prehodil gólmana – 2:0. R. Škrobák v 33. min z päťky mieril vedľa. Jedinú šancu hostí nevyužil v 45. min J. Hrnčík, keď jeho strelu spoza prekonaného Tomáša Škrobáka poslal do bezpečia jeho brat Rudolf. Po ďalšej krásnej akcii na jeden dotyk Novisedlák v 51. min z 20 metrov trafil šibenicu. Štvrťhodinu pred koncom poslal loptu z otočky Marek Gajdošík iba do brankára. Pokus F. Hederu v 86. min zrazil Šebík a po prečíslení v 88. min Gombár zmaril šancu Tomáša.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Góly: 16. Hrenák, 31. Gajdošík, 51. Novisedlák. R Jančok, ŽK: Šuška, B. Sviečka, 190 divákov.

RAVEN: T. Škrobák – Šuška, Štefún, Pauer (73. Šebík), Mráz, Šimček, Novisedlák, R. Škrobák (75. Perexta), Hrenák, Ondrička, Marek Gajdošík (81. Tomáš). Tréner J. Kútny.

BELUŠA: Gombár – A. Šedík, P. Gažo, F. Hedera (76. Holeščák), Jurga, Pavol Vavrík, J. Hrnčík (84. Cíbik), Jánoško (65. Michal Makas), Revák, Ciesar, B. Sviečka. Tréner L. Stehel. JOZEF ŠPROCHA ML.

Led. Rovne – Gabčíkovo 1:0 (0:0)

Po opatrnej štvrťhodine zaujala strela Takáča v 16. min, s ktorou si Hrnčiarik poradil. Bola to jediná strela hostí medzi žrde. V 17. min po prečíslení Detko hlavičkoval vedľa. V 30. min sa uvoľnil Bognár, ale vysoko prestrelil. Z protiútoku po Prekopovej prihrávke Loduha v tutovke nedočiahol loptu. V 37. min po Loduhovom centri si hostia takmer dali vlastný gól. Riečičiarov trestný kop v 40. min dobre chytajúci Rengel kryl. Po prestávke sklári pritlačili súpera, no šance Liptáka a Kresáňa ostali nevyužité. V 57. min priamy kop Lukaštíka skončil na žrdi a Kresáň poslal odrazenú loptu nad prázdnu bránu. V 65. min po faule na Zábojníka premenil jedenástku Detko. Domáci dobýjali bránu Gabčíkova, ale priamy kop Liptáka vyrazil Rengel a Riečičiar prestrelil bránu. Sklári zaslúžene získali prvú výhru v úlohe nováčika.

SkryťVypnúť reklamu

Gól: 65. Detko (11 m). R Bezák, ŽK: Lukaštík, Riečičiar, Rengel, Baják, Bolega, 220 divákov.

L. ROVNE: Hrnčiarik – Kollár, Zábojník, Kresáň, Kadlec, Riečičiar, Detko, Lipták (72. Martinka), Loduha (68. Tomana), Lukaštík, Prekop (90. Kristín). Tréner P. Gabriš.

TJ: Rengel – Csicsai, Nagy, Willman, Scholtz, Bolega, Ducký (69. Kováč), Baják, Bognár, Takács, Zlacký. Tréner T. Szaban. ĽUBOŠ DUBOVÝ

Domaniža – Nová Ves 1:0 (1:0)

V 3. min Gablech z uhla ľahkou strelou neprekonal Kubiša a v 11. min Manák po centri hlavičkoval tesne vedľa domácej brány. Papšovu strelu zdiaľky v 13. min Grznár s námahou vyrazil. V 22. min po skrumáži dorazil loptu do siete Sovík. V 24. min Horešov priamy kop Kubiš s námahou vytlačil na brvno. Horeš pálil v 35. min tesne nad a v 44. min ho napodobnil domáci J. Kardoš strelou z 25 metrov. Po hodine hry prišiel domáci tlak a v 64. min Svobodovu nebezpečnú strelu brankár kryl. V 80. min mohol zvýšiť po úniku Miroslava Kvaššaya Pilár, ale poslal loptu tesne vedľa. V 90. min Pilárovu strelu zo siedmich metrov gólman chytil.

SkryťVypnúť reklamu

Gól: 22. Sovík. R Španka, ŽK: Papšo, Benčat, Lagín, Kubica, Uzunyan, 250 divákov.

DOMANIŽA: Kubiš – P. Kardoš (87. Bariak), Braciník, Papšo, Benčat, Lednický (83. Rybár), J. Kardoš (73. Pilár), Sovík, Miroslav Kvaššay, Lagín, Svoboda. Tréner P. Košík.

NOVÁ VES: Grznár – Kubica (50. Uzumyan), Manák, Gablech, Oríšek, Matyáš, Nosko, Horeš, Gajdošík, Balocký, Mazák (64. Drahoš). Tréner M. Albrecht. ĽUBOMÍR KUČÍK

Ďalšie výsledky 2. kola. Galanta - V. Ludince 3:0 (1:0), 24. Braun, 55. Kočiš, 62. Bielčík, Palárikovo - Šúrovce 0:0, Skalica - Komárno 1:1 (0:0), 46. Hesek - 90. Szórád, Topoľníky - J. Bohunice 2:1 (1:0), 43. Habenicht, 76. Peciar - 61. Ekhardt, Neded – Bánovce 0:3 (0:1), 8. a 79. Bodocký, 68. Kosiba.

1. Pov. Bystrica 2 2 0 0 6:1 6 (+3)

2. Komárno 2 1 1 0 5:3 4 (+1)

3. Šúrovce 2 1 1 0 2:1 4 (+1)

4. Led. Rovne 2 1 1 0 2:1 4 (+1)

5. Palárikovo 2 1 1 0 1:0 4 (+1)

6. Galanta 2 1 0 1 5:4 3 (0)

7. Bánovce 2 1 0 1 3:2 3 (0)

8. Topoľníky 2 1 0 1 4:4 3 (0)

9. Beluša 2 1 0 1 2:3 3 (+3)

10. Domaniža 2 1 0 1 2:3 3 (-3)

11. V. Ludince 2 1 0 1 3:5 3 (0)

12. Skalica 2 0 2 0 1:1 2 (-1)

13. J. Bohunice 2 0 1 1 2:3 1 (-2)

14. N. Ves n/V. 2 0 1 1 0:1 1 (-2)

15. Gabčíkovo 2 0 0 2 0:2 0 (-3)

16. Neded 2 0 0 2 1:5 0 (-3)

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Považská

Komerčné články

  1. Poisťovníctvo je plné predsudkov. Dá sa však robiť inteligentne
  2. Sedemnásť hotelov pre rodiny s deťmi, kde si oddych užijú všetci
  3. Nový symbol Bratislavy je hotový. Pozreli sme sa, ako vyzerá
  4. Pozrite sa na prvú zastávku vytvorenú 3D tlačou
  5. Fakulta managementu UK - možnosť štúdia vo svetových jazykoch
  6. Kde najradšej nakupujeme potraviny? Toto je srdcovka Slovákov
  7. Ako premeniť 50 € mesačne na desiatky tisíc – VELTY portfóliá
  8. Egypt na maximum: Porovnali sme 4 obľúbené letoviská
  1. Sedemnásť hotelov pre rodiny s deťmi, kde si oddych užijú všetci
  2. Študenti sa učili od najlepších šéfkuchárov na Slovensku
  3. Fakulta managementu UK - možnosť štúdia vo svetových jazykoch
  4. Pozrite sa na prvú zastávku vytvorenú 3D tlačou
  5. Nový symbol Bratislavy je hotový. Pozreli sme sa, ako vyzerá
  6. Riaditeľ Budvaru: Ľudia poznajú rozdiel. Poctivý ležiak chce čas
  7. Kde najradšej nakupujeme potraviny? Toto je srdcovka Slovákov
  8. Najlepšia odmena za vysvedčenie? Kniha
  1. Nový symbol Bratislavy je hotový. Pozreli sme sa, ako vyzerá 21 664
  2. Egypt na maximum: Porovnali sme 4 obľúbené letoviská 11 062
  3. Čo by ste robili, keby ste zo dňa na deň prišli o prácu? 10 801
  4. Kde najradšej nakupujeme potraviny? Toto je srdcovka Slovákov 9 903
  5. Až 37 % vodičov škodí motoru. Riešenie je prekvapivo ľahké 7 618
  6. Pozrite sa na prvú zastávku vytvorenú 3D tlačou 5 700
  7. Sedemnásť hotelov pre rodiny s deťmi, kde si oddych užijú všetci 5 516
  8. Nenápadná, ale výnimočná: Slovenská tyčinka s rodinným príbehom 4 812
  1. Dagmar Szabó: „Najlepší záujem? Spýtajte sa dieťaťa“
  2. Ondrej Škvarenina: Je útok Izraela a USA na Irán legitímny?
  3. Tomáš Vereš: Obeť, obetovaná obeť
  4. Milan Buno: V pekle koncentračného tábora vytvoril pre deti raj... | 7 knižných tipov
  5. Elena Antalová: Povedzte mi, Kefalín, čo to tak podľa vás znamená to slovo absurdní?
  6. Vladimír Bojničan: Klerikálna posadnutosť pohlavím a sexom, časť II. – Kuffa, Záborská, Orosch a spol.: Penisy a vagíny pod prísnou kontrolou svätého inkvizítora
  7. Irena Šimuneková: Štiavnické vrchy – Tanád, Kalvária Horná Roveň, Ottergrund
  8. Lukáš Majerčák: Pieniny X. : Szczawnica (POL) - z Lesnice cez Šafranovku (742 mnm) a Palenicu (722 mnm)
  1. Radko Mačuha: Viete na čom jazdí Šimečka? 108 847
  2. Ivan Mlynár: Ako smerácke ku..y ( myslím kurzy ), odhalili korupciu rodiny Šimečkovcov a poslanca KDH Františka Majerského. 12 223
  3. Elena Antalová: Smutný a radostný odkaz pánovi Františkovi Mikloškovi 12 009
  4. Peter Franek: Výzva pre poslancov a voličov KDH. 8 178
  5. Milan Polician: Quiet quitting v ekonomike: keď firmy odchádzajú potichu 7 216
  6. Vlado Jakubkovič: Muž je muž, žena je žena ... a Slovensko je v ... 6 302
  7. Rado Surovka: Nie dôchodcovia, ale Ficovlády zruinovali Slovensko 5 476
  8. Radko Mačuha: Mám iba dve pohlavia: mužské a ženské. 4 018
  1. Tupou Ceruzou: Čo vie žena urobiť
  2. Radko Mačuha: Viete na čom jazdí Šimečka?
  3. Marcel Rebro: Začalo ďalších 7 dní bez vojny
  4. Marcel Rebro: Ukrajina krváca aj za nás. Len my zatvárame oči
  5. Marian Nanias: Jadrová energia – pozor na (nerozumných) politikov.
  6. Radko Mačuha: Tiso získal vďaka kolaborácii s Hitlerom Slovenskú štátnosť.
  7. Marcel Rebro: Ruské útoky na civilné ciele: Zámerné barbarstvo 21. storočia
  8. Radko Mačuha: Mám iba dve pohlavia: mužské a ženské.
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Martin Körmendy.

Blíži sa obdobie vyberania zo zeme.


1
Parkovisko v centre je naďalej plné.

Zavedú ju len v niektorých častiach.


Ilustračné foto.

S prácami začnú diaľničiari v sobotu (21. 6.) a vyžiadajú si obmedzenia dopravy.


TASR

Jeden lístok, celé Slovensko. Železničná spoločnosť Slovensko prichádza s letnou ponukou, ktorá spája výhodné cestovanie, slobodu aj ekologický rozmer.


  1. Dagmar Szabó: „Najlepší záujem? Spýtajte sa dieťaťa“
  2. Ondrej Škvarenina: Je útok Izraela a USA na Irán legitímny?
  3. Tomáš Vereš: Obeť, obetovaná obeť
  4. Milan Buno: V pekle koncentračného tábora vytvoril pre deti raj... | 7 knižných tipov
  5. Elena Antalová: Povedzte mi, Kefalín, čo to tak podľa vás znamená to slovo absurdní?
  6. Vladimír Bojničan: Klerikálna posadnutosť pohlavím a sexom, časť II. – Kuffa, Záborská, Orosch a spol.: Penisy a vagíny pod prísnou kontrolou svätého inkvizítora
  7. Irena Šimuneková: Štiavnické vrchy – Tanád, Kalvária Horná Roveň, Ottergrund
  8. Lukáš Majerčák: Pieniny X. : Szczawnica (POL) - z Lesnice cez Šafranovku (742 mnm) a Palenicu (722 mnm)
  1. Radko Mačuha: Viete na čom jazdí Šimečka? 108 847
  2. Ivan Mlynár: Ako smerácke ku..y ( myslím kurzy ), odhalili korupciu rodiny Šimečkovcov a poslanca KDH Františka Majerského. 12 223
  3. Elena Antalová: Smutný a radostný odkaz pánovi Františkovi Mikloškovi 12 009
  4. Peter Franek: Výzva pre poslancov a voličov KDH. 8 178
  5. Milan Polician: Quiet quitting v ekonomike: keď firmy odchádzajú potichu 7 216
  6. Vlado Jakubkovič: Muž je muž, žena je žena ... a Slovensko je v ... 6 302
  7. Rado Surovka: Nie dôchodcovia, ale Ficovlády zruinovali Slovensko 5 476
  8. Radko Mačuha: Mám iba dve pohlavia: mužské a ženské. 4 018
  1. Tupou Ceruzou: Čo vie žena urobiť
  2. Radko Mačuha: Viete na čom jazdí Šimečka?
  3. Marcel Rebro: Začalo ďalších 7 dní bez vojny
  4. Marcel Rebro: Ukrajina krváca aj za nás. Len my zatvárame oči
  5. Marian Nanias: Jadrová energia – pozor na (nerozumných) politikov.
  6. Radko Mačuha: Tiso získal vďaka kolaborácii s Hitlerom Slovenskú štátnosť.
  7. Marcel Rebro: Ruské útoky na civilné ciele: Zámerné barbarstvo 21. storočia
  8. Radko Mačuha: Mám iba dve pohlavia: mužské a ženské.

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu