Utorok, 20. február, 2018 | Meniny má Lívia
Pridajte si svoje mesto

Dorastenci Pov. Bystrice vyhrali aj štvrtý zápas IV. ligy

Výsledky slovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

I. LIGA STARŠÍ DORAST

4. kolo: Senica – Michalovce 2:0.

5. kolo: Dubnica - Žilina 1:1 (0:1), Kašuba, Trnava - B. Bystrica 2:2, Prešov - Senica 0:2, Podbrezová - Trenčín 2:2, Ružomberok - Košice 1:2, Slovan - Zl. Moravce 2:2, Nitra - Sp. N. Ves 5:1, Michalovce - Bardejov hrajú 4. 9.

1. Senica 5 4 0 1 9:4 12

2. Zl. Moravce 5 3 2 0 12:6 11

3. Žilina 5 3 1 1 10:3 10

4. Trenčín 5 3 1 1 12:6 10

5. Podbrezová 5 3 1 1 10:5 10

6. Košice 5 2 2 1 8:8 8

7. Nitra 3 2 0 1 10:5 6

8. Ružomberok 4 2 0 2 10:6 6

9. Slovan 4 1 2 1 6:7 5

10. B. Bystrica 5 1 2 2 5:7 5

11. Trnava 5 1 2 2 8:12 5

12. Prešov 5 1 1 3 2:10 4

13. Dubnica 5 0 3 2 5:10 3

14. Michalovce 2 0 1 1 1:3 1

15. Bardejov 3 0 0 3 1:7 0

16. Sp. N. Ves 4 0 0 4 3:13 0

I. LIGA MLADŠÍ DORAST

4. kolo: Senica – Michalovce 5:1.

5. kolo: Dubnica - Žilina 1:1 (0:0), Krištof , Trnava - B. Bystrica 2:2, Prešov - Senica 2:2, Podbrezová - Trenčín 4:3, Ružomberok - Košice 1:0, Slovan - Zl. Moravce 3:0, Nitra - Sp. N. Ves 1:2, Michalovce - Bardejov hrajú 4. 9.

1. Ružomberok 4 4 0 0 7:0 12

2. Dubnica 5 3 2 0 15:6 11

3. Prešov 5 3 1 1 5:3 10

4. Žilina 5 2 2 1 7:4 8

5. Senica 5 1 4 0 11:7 7

6. Trnava 5 1 4 0 6:5 7

7. Slovan 4 2 0 2 5:3 6

8. B. Bystrica 5 1 3 1 6:6 6

9. Sp. N. Ves 4 2 0 2 4:4 6

10. Nitra 3 1 1 1 3:3 4

11. Košice 5 1 1 3 6:10 4

11. Podbrezová 5 1 1 3 6:10 4

13. Bardejov 3 1 0 2 2:3 3

14. Michalovce 2 1 0 1 3:5 3

15. Zl. Moravce 5 0 2 3 1:12 2

16. Trenčín 5 0 1 4 5:11 1

II. LIGA STARŠÍ DORAST

4. kolo: Púchov - Trenčín B 1:0 (0:0), Bielik, Ružinov – Dubnica B 1:1 (0:1), Takáč, Dun. Streda - Nitra B 2:1, Levice - Inter 1:2, Lok. Trnava - Senec 0:4, Myjava - Piešťany 5:0, Slovan B - Senica B 2:2, Petržalka - Horná Nitra 3:2.

1. Inter 4 3 1 0 9:2 10

2. SFM Senec 4 3 0 1 10:3 9

3. Senica B 4 2 1 1 11:6 7

4. Nitra B 4 2 1 1 7:3 7

5. Trenčín B 4 2 0 2 12:8 6

6. Myjava 4 2 0 2 8:5 6

7. Horná Nitra 4 2 0 2 8:6 6

8. Levice 4 2 0 2 7:5 6

9. Slovan B 4 1 3 0 5:3 6

10. Dubnica B 4 1 2 1 5:6 5

11. Petržalka 4 1 2 1 5:7 5

12. Dun. Streda 4 1 1 2 4:7 4

13. Piešťany 4 1 1 2 4:10 4

14. Lok. Trnava 4 1 1 2 2:10 4

15. Púchov 4 1 0 3 2:9 3

16. Ružinov 4 0 1 3 2:11 1

II. LIGA MLADŠÍ DORAST

4. kolo: Púchov - Trenčín B 3:2 (1:1), Bárka 2, Rosina, Ružinov – Dubnica B 1:1 (1:0), Pagáč, Dun. Streda - Nitra B 0:9, Levice - Inter 0:1, Lok. Trnava - Senec 0:2, Myjava - Piešťany 4:0, Slovan B - Senica B 1:1, Petržalka - Horná Nitra 1:0.

1. Inter 4 4 0 0 7:1 12

2. Senica B 4 3 1 0 12:4 10

3. Nitra B 4 3 0 1 16:1 9

4. Levice 4 3 0 1 9:1 9

5. SFM Senec 4 3 0 1 8:4 9

6. Slovan B 4 2 2 0 6:3 8

7. Horná Nitra 4 2 1 1 9:4 7

8. Trenčín B 4 2 0 2 13:11 6

9. Petržalka 4 2 0 2 2:5 6

10. Dun. Streda 4 2 0 2 4:10 6

11. Myjava 4 1 1 2 6:6 4

12. Púchov 4 1 0 3 5:14 3

13. Ružinov 4 0 1 3 4:10 1

14. Lok. Trnava 4 0 1 3 2:9 1

15. Dubnica B 4 0 1 3 1:8 1

16. Piešťany 4 0 0 4 0:13 0

IV. LIGA DORAST

4. kolo: N. Dubnica - Nováky 10:2 (4:0), Belica 2, Ježík 2, Karvaš 2, Kučík, Maník, Kubo, Rekem, Ilava – Brvnište 3:1 (1:0), Sondor 2, Slávik – Vadovský, Pov. Bystrica - Moravany 6:1 (4:0), Kostka 3, Valient, Moravík, Drblík, Boleráz – Beluša 4:2 (2:1), M. Moško, Kujaník, Led. Rovne – Holíč 3:1 (2:0), Škrabko, Hazala, M. Hruška, Vrbové - V. Kostoľany 1:5, Tr. Stankovce - N. Rudno 4:0, Krakovany - Horná Nitra B 0:5.

1. V. Kostoľany 4 4 0 0 23:4 12

2. Pov. Bystrica 4 4 0 0 16:3 12

3. H. Nitra 4 3 1 0 17:3 10

4. Boleráz 4 3 1 0 11:4 10

5. Tr. Stankovce 4 3 0 1 19:8 9

6. Led. Rovne 4 3 0 1 9:9 9

7. N. Dubnica 4 2 1 1 17:10 7

8. Ilava 4 2 1 1 9:3 7

9. Holíč 4 2 0 2 10:7 6

10. Beluša 4 1 0 3 12:9 3

11. N. Rudno 4 1 0 3 5:11 3

12. Brvnište 4 1 0 3 5:13 3

13. Vrbové 4 0 1 3 3:14 1

14. Nováky 4 0 1 3 6:22 1

15. Krakovany 4 0 0 4 4:18 0

16. Moravany 4 0 0 4 2:30 0

V. LIGA DORAST

4. kolo: Bošáca – Prečín 0:0, Papradno - Tr. Turná 2:1 (0:1), Zboran, Adamík, Kolačín - Bošany 1:2 (0:2), Kopilák, Drietoma - D. Kočkovce 4:3 (2:3), Michálek 2, Pšenák, St. Turá - Horná Poruba 2:1 (1:0), V. Hudec, Plevník - Kanianka 7:1 (3:0), Pavlovič 3, A. Buday 3, Lukáč, D. Vestenice – Partizánske 4:2, Dubodiel – Opatová 7:1.

1. D. Vestenice 4 4 0 0 18:4 12

2. Bošany 4 4 0 0 17:4 12

3. Plevník 4 3 0 1 17:6 9

4. Tr. Turná 4 3 0 1 14:7 9

5. Prečín 4 2 1 1 21:8 7

6. Dubodiel 4 2 0 2 15:8 6

7. Partizánske 4 2 0 2 11:12 6

8. Opatová 4 2 0 2 7:9 6

9. Kanianka 4 2 0 2 7:13 6

10. Drietoma 4 2 0 2 8:18 6

11. Bošáca 4 1 1 2 4:2 4

12. D. Kočkovce 4 1 1 2 10:15 4

13. Papradno 4 1 1 2 6:11 4

14. St. Turá 4 1 0 3 5:20 3

15. H. Poruba 4 0 0 4 6:17 0

16. Kolačín 4 0 0 4 2:14 0

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI A

1. kolo: Dun. Streda - Petržalka 2:3.

3. kolo: Dubnica - Myjava 0:4 (0:2), Púchov - Petržalka 1:2 (0:2), Šimko, Dun. Streda - Nitra 1:3, Inter - Levice 2:1, Topoľčany - Trenčín 0:5, Slovan - Senica 0:5, Senec - K. Ves 0:0. Trnava - Šaľa odložili na 12. 9.

1. FC Nitra 3 3 0 0 11:1 9

2. Senica 3 3 0 0 10:1 9

3. Petržalka 3 3 0 0 7:4 9

4. Trenčín 3 2 0 1 13:2 6

5. Slovan 3 2 0 1 10:5 6

6. Inter 3 2 0 1 5:5 6

7. Senec 3 1 1 1 1:2 4

8. Púchov 3 1 0 2 7:3 3

9. Levice 3 1 0 2 3:4 3

10. Spartak Trnava 2 1 0 1 2:3 3

11. Myjava 3 1 0 2 4:7 3

12. Šaľa 2 1 0 1 3:7 3

13. Topoľčany 3 1 0 2 3:8 3

14. Karl. Ves 3 0 1 2 1:8 1

15. Dun. Streda 3 0 0 3 3:13 0

16. Dubnica 3 0 0 3 1:11 0

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI B

1. kolo: Dun. Streda - Petržalka 2:10.

3. kolo: Dubnica - Myjava 4:0 (3:0), Mihálik, Čačko, Brezina, Mutala, Púchov – Petržalka 1:2 (1:1), Pišoja, Dun. Streda - Nitra 2:7, Topoľčany - Trenčín 0:7, Inter - Levice 1:0, Slovan - Senica 4:1, Senec - K. Ves 2:1. Trnava - Šaľa odložili na 12. 9.

1. Petržalka 3 3 0 0 24:3 9

2. Slovan 3 3 0 0 13:1 9

3. Trenčín 3 2 0 1 19:4 6

4. Senica 3 2 0 1 17:4 6

5. FC Nitra 3 2 0 1 17:5 6

6. Spartak Trnava 2 2 0 0 7:1 6

7. Dubnica 3 2 0 1 8:5 6

8. Inter 3 2 0 1 4:10 6

9. Púchov 3 1 1 1 11:5 4

10. Levice 3 1 1 1 7:4 4

11. Senec 3 1 0 2 3:11 3

12. Myjava 3 1 0 2 2:11 3

13. Karl. Ves 3 0 0 3 4:13 0

14. Šaľa 2 0 0 2 2:13 0

15. Topoľčany 3 0 0 3 1:24 0

16. Dun. Streda 3 0 0 3 4:29 0

I. LIGA ML. ŽIACI A

1. kolo: PFA ViOn - Senica 2:1.

2. kolo: Horná Nitra - Dun. Streda 1:0.

4. kolo: Myjava – Púchov 1:2 (0:1), Krajčík, Urbaník, Šaľa – Dubnica 1:0 (0:0), Horná Nitra - Pov. Bystrica 5:1 (2:1), Šútorík, Nitra - Dun. Streda 7:1, Trenčín - Levice 0:2, Topoľčany - Slovan 0:7, Petržalka - Senica 0:2, Spartak Trnava - PFA ViOn odložili na 12. 9.

1. Slovan 4 4 0 0 20:0 12

2. Horná Nitra 4 4 0 0 14:2 12

3. FC Nitra 4 3 1 0 19:3 10

4. Trenčín 4 3 0 1 19:7 9

5. Petržalka 4 2 1 1 14:4 7

6. Pov. Bystrica 4 2 1 1 6:5 7

7. Senica 4 2 0 2 8:5 6

8. PFA ViOn 3 2 0 1 5:3 6

9. Levice 4 1 2 1 3:3 5

10. Šaľa 4 1 1 2 1:6 4

11. Topoľčany 4 1 1 2 3:12 4

12. Púchov 4 1 0 3 5:21 3

13. Spartak Trnava 2 0 1 1 0:2 1

14. Dun. Streda 3 0 0 3 2:10 0

15. Dubnica 4 0 0 4 1:18 0

16. Myjava 4 0 0 4 5:24 0

I. LIGA ML. ŽIACI B

1. kolo: PFA ViOn – Senica 1:0.

2. kolo: Horná Nitra - Dun. Streda 2:8.

4. kolo: Myjava – Púchov 6:0 (2:0), Šaľa – Dubnica 7:0 (2:0), Horná Nitra - Pov. Bystrica 3:2 (2:1), Almásy, M. Chovanec, Nitra - Dun. Streda 2:2, Trenčín - Levice 4:1, Topoľčany - Slovan 0:11, Petržalka - Senica 1:2, Spartak Trnava - PFA ViOn odložili na 12. 9.

1. Slovan 4 4 0 0 30:1 12

2. Trenčín 4 3 1 0 22:6 10

3. FC Nitra 4 3 1 0 17:5 10

4. Horná Nitra 4 3 0 1 15:12 9

5. Šaľa 4 2 1 1 12:8 7

6. Spartak Trnava 2 2 0 0 14:3 6

7. Petržalka 4 2 0 2 6:5 6

8. Senica 4 2 0 2 4:6 6

9. Dun. Streda 3 1 2 0 13:7 5

10. PFA ViOn 3 1 2 0 7:6 5

11. Topoľčany 4 1 1 2 8:21 4

12. Myjava 4 1 0 3 9:15 3

13. Pov. Bystrica 4 1 0 3 8:14 3

14. Levice 4 0 0 4 6:16 0

15. Dubnica 4 0 0 4 1:21 0

16. Púchov 4 0 0 4 1:27 0

II. LIGA STARŠÍ ŽIACI

2. kolo: Piešťany - Skalica 2:2, Horná Nitra - Mor. Sv. Ján 0:3.

3. kolo: Šamorín - J. Bohunice 2:6.

4. kolo: Pov. Bystrica - ČFK Nitra 1:5 (1:3), M. Beran, Šamorín - Nové Zámky 1:2, Štúrovo - Mor. Sv. Ján 2:4, Nové Mesto – Šurany 4:2, Nemšová - Lok. Trnava 0:6, J. Bohunice - Horná Nitra 0:2, Hlohovec - Skalica 1:0. Piešťany - PFA ViOn odložili na 6. 9.

1. ČFK Nitra 4 4 0 0 29:5 12

2. N. Zámky 3 3 0 0 13:2 9

3. J. Bohunice 4 3 0 1 14:5 9

4. Mor. Sv. Ján 4 3 0 1 11:5 9

5. Lok. Trnava 4 2 1 1 12:3 7

6. Šamorín 4 2 0 2 19:11 6

7. PFA ViOn 3 2 0 1 9:7 6

8. N. Mesto 3 2 0 1 9:7 6

9. Horná Nitra 4 2 0 2 6:8 6

10. Piešťany 3 1 1 1 3:4 4

11. Skalica 4 1 1 2 4:7 4

12. Hlohovec 4 1 1 2 4:13 4

13. Šurany 4 1 0 3 7:8 3

14. Štúrovo 4 1 0 3 4:11 3

15. Pov. Bystrica 4 0 0 4 1:12 0

16. Nemšová 4 0 0 4 4:41 0

II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

2. kolo: Piešťany - Skalica 2:1, Horná Nitra - Mor. Sv. Ján 2:1

3. kolo: Šamorín - J. Bohunice 3:0.

4. kolo: Pov. Bystrica - ČFK Nitra 0:4 (0:2), Šamorín - Nové Zámky 5:1, Štúrovo - Mor. Sv. Ján 9:1, Nové Mesto - Šurany 3:0, Nemšová - Lok. Trnava 1:6, J. Bohunice - Horná Nitra 1:2, Hlohovec - Skalica 1:1. Piešťany - PFA ViOn odložili na 6. 9.

1. Šamorín 4 4 0 0 18:2 12

2. Lok. Trnava 4 3 1 0 17:3 10

3. PFA ViOn 3 3 0 0 13:0 9

4. ČFK Nitra 4 3 0 1 16:4 9

5. Štúrovo 4 3 0 1 15:5 9

6. Piešťany 3 3 0 0 12:4 9

7. N. Mesto 3 2 1 0 9:3 7

8. Pov. Bystrica 4 2 0 2 17:8 6

9. Horná Nitra 4 2 0 2 4:6 6

10. Skalica 4 1 1 2 4:5 4

11. Hlohovec 4 1 1 2 4:15 4

12. N. Zámky 3 1 0 2 10:12 3

13. Šurany 4 0 0 4 3:15 0

14. J. Bohunice 4 0 0 4 1:19 0

15. Mor. Sv. Ján 4 0 0 4 3:23 0

16. Nemšová 4 0 0 4 3:25 0

III. LIGA STARŠÍ ŽIACI

2. kolo: Led. Rovne – Beluša 3:2 (1:2), Čerňan, Pihík, Bukovčík - Hlúbik, Hromka, Dohňany - Svinná 1:3 (0:1), Jozef Cibulka, N. Dubnica - Papradno 2:2 (1:1), Pupiš, Pišta - Jandúch, Zboran, D. Vestenice – Bánovce 0:6, N. Rudno – Nováky 3:0, Partizánske - Horná Nitra B 3:1, Lehota - Kanianka odložené na 5. 9.

1. Bánovce 2 2 0 0 11:1 6

2. Partizánske 2 2 0 0 8:1 6

3. L. Rovne 2 2 0 0 6:2 6

4. N. Rudno 2 1 1 0 4:1 4

5. N. Dubnica 2 1 1 0 3:2 4

6. Lehota 1 1 0 0 2:0 3

7. H. Nitra B 2 1 0 1 4:3 3

8. Svinná 2 1 0 1 3:3 3

9. Papradno 2 0 1 1 3:7 1

10. D. Vestenice 2 0 1 1 1:7 1

11. Beluša 2 0 0 2 2:4 0

12. Kanianka 1 0 0 1 0:3 0

13. Dohňany 2 0 0 2 1:6 0

14. Nováky 2 0 0 2 0:8 0

III. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

2. kolo: Led. Rovne – Beluša 4:0 (2:0), Mikuš, Szekely, Páleš, Duník, Dohňany - Svinná 2:9 (1:6), Kováč 2, N. Dubnica - Papradno 5:2 (2:0), Lasch, Šukala, Vasky, Galovič, Šeliga - Krasňan, Balušík, D. Vestenice – Bánovce 2:23, N. Rudno – Nováky 1:2, Partizánske - Horná Nitra B 5:1, Lehota - Kanianka odložené na 5. 9.

1. Bánovce 2 2 0 0 30:2 6

2. Svinná 2 2 0 0 15:3 6

3. N. Dubnica 2 2 0 0 14:3 6

4. Partizánske 2 2 0 0 10:2 6

5. L. Rovne 2 2 0 0 8:2 6

6. H. Nitra B 2 1 0 1 17:6 3

7. N. Rudno 2 1 0 1 5:3 3

8. Nováky 2 1 0 1 3:6 3

9. Kanianka 1 0 0 1 2:4 0

10. Lehota 1 0 0 1 1:6 0

11. Papradno 2 0 0 2 2:12 0

12. Beluša 2 0 0 2 1:13 0

13. Dohňany 2 0 0 2 3:25 0

14. D. Vestenice 2 0 0 2 3:27 0


  1. Nehody na Považí: Aj cestári majú pamätník 813
  2. Trom členom zločineckej skupiny Dvojičky uložili dlhoročné tresty 470
  3. Bábätká,ktoré sa narodili v našom regióne Foto 366
  4. Zabíjačka v Jasenici Foto 320
  5. Bábätká z považskobystrického regiónu Foto 144
  6. Ako im utekal kopec či záchrana kaplnky, tiež vyhliadka na Maníne 117
  7. Na Madeire sa rozhodovalo až v závere 81
  8. Ako hrali stolní tenisti v oblasti? 58
  9. Púchov musí znova otáčať sériu Foto 35
  10. Dubnica aj Pov. Bystrica končia Foto 34

Najčítanejšie správy

Považská Bystrica

Nehody na Považí: Aj cestári majú pamätník

Krížik, venček či kytica pri ceste napovedajú, aká tenká je hranica medzi životom a smrťou. Ukazujú zároveň miesta, kde tá hranica bola prekročená.

Trom členom zločineckej skupiny Dvojičky uložili dlhoročné tresty

Špecializovaný trestný súd (ŠTS) v Pezinku vo štvrtok schválil dohodu o vine a treste s trojicou obvinených, ktorý boli súčasťou zločineckej skupiny vystupujúcou pod názvom Dvojičky. Pôsobili aj v Považskej Bystrici či Púchove.

Bábätká,ktoré sa narodili v našom regióne

Fotografie detičiek z nášho regiónu, ktoré nájdete nielen v čísle 6 MY Noviny Stredného Považia, sa narodili v považskobystrickej a trenčianskej nemocnici.

Zabíjačka v Jasenici

V obci ju robia počas fašiangov už tradične.

Bábätká z považskobystrického regiónu

Fotografie bábätiek z považskobystrickej a trenčianskej pôrodnice

Blízke regióny

Polícia prosí o pomoc: Hľadá sa Viktória (17) z Prievidze!

Policajti z Prievidze žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnej mladistvej osobe.

Najohrozenejšiemu hradu svitá nádej. Starhradu pomôžu dobrovoľníci

Záchrancovia chcú získať ruinu do podnájmu od majiteľov hradu.

Lyžiarovi v Makove pomáhali leteckí záchranári

Leteckých záchranárov zo Žiliny privolali dnes popoludní do Makova na tamojší lyžiarsky svah. Šesťdesiatpäťročný lyžiar dostal akútny infarkt myokardu.

Vyšetrovanie tragickej havárie ošetrovateliek stále neskončilo

Za celý rok 2017 zomrelo na Slovensku pri dopravných nehodách 250 ľudí. Hoci medziročne počet narástol, išlo o tretie najnižšie číslo od roku 1966, odkedy polícia vedie podrobné štatistiky.

Nevideli ste ho? Polícia vydala zatykač na Daniela (28) z Prievidze (+FOTO)

Hľadaný sa mal dopustiť trestného činu poškodzovania cudzej veci.

Všetky správy

Slováci prehrali s USA aj druhýkrát a na olympiáde končia

Slovenskí hokejisti dostali päť gólov.

Chcel si vziať život. Záchranka ho nechala tak, do rána zomrel

Úmrtie bezdomovca z ubytovne Resoty Antona Srholca prešetruje Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

Hokej - Program, tabuľky, skupiny - Zimná olympiáda 2018 (ZOH 2018)

Hokejový turnaj sa začína v stredu 14. februára 2018. Slovensko doň vstúpi zápasom proti Olympijským športovcom z Ruska.

Po razii polície si desiatky robotníkov balia kufre

Kontrola na stavenisku v Košiciach odhalila čiernu prácu.

Trafikanti reformy neurobia

Stále patríme medzi úspešnejšie postkomunistické krajiny, ale zdroje úspechu postupne vyprchávajú a perspektíva sa zhoršuje.