Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Dorastenci Pov. Bystrice vyhrali aj štvrtý zápas IV. ligy

Výsledky slovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

I. LIGA STARŠÍ DORAST

4. kolo: Senica – Michalovce 2:0.

5. kolo: Dubnica - Žilina 1:1 (0:1), Kašuba, Trnava - B. Bystrica 2:2, Prešov - Senica 0:2, Podbrezová - Trenčín 2:2, Ružomberok - Košice 1:2, Slovan - Zl. Moravce 2:2, Nitra - Sp. N. Ves 5:1, Michalovce - Bardejov hrajú 4. 9.

1. Senica 5 4 0 1 9:4 12

2. Zl. Moravce 5 3 2 0 12:6 11

3. Žilina 5 3 1 1 10:3 10

Skryť Vypnúť reklamu

4. Trenčín 5 3 1 1 12:6 10

5. Podbrezová 5 3 1 1 10:5 10

6. Košice 5 2 2 1 8:8 8

7. Nitra 3 2 0 1 10:5 6

8. Ružomberok 4 2 0 2 10:6 6

9. Slovan 4 1 2 1 6:7 5

10. B. Bystrica 5 1 2 2 5:7 5

11. Trnava 5 1 2 2 8:12 5

12. Prešov 5 1 1 3 2:10 4

13. Dubnica 5 0 3 2 5:10 3

14. Michalovce 2 0 1 1 1:3 1

Skryť Vypnúť reklamu

15. Bardejov 3 0 0 3 1:7 0

16. Sp. N. Ves 4 0 0 4 3:13 0

I. LIGA MLADŠÍ DORAST

4. kolo: Senica – Michalovce 5:1.

5. kolo: Dubnica - Žilina 1:1 (0:0), Krištof , Trnava - B. Bystrica 2:2, Prešov - Senica 2:2, Podbrezová - Trenčín 4:3, Ružomberok - Košice 1:0, Slovan - Zl. Moravce 3:0, Nitra - Sp. N. Ves 1:2, Michalovce - Bardejov hrajú 4. 9.

1. Ružomberok 4 4 0 0 7:0 12

2. Dubnica 5 3 2 0 15:6 11

3. Prešov 5 3 1 1 5:3 10

4. Žilina 5 2 2 1 7:4 8

Skryť Vypnúť reklamu

5. Senica 5 1 4 0 11:7 7

6. Trnava 5 1 4 0 6:5 7

7. Slovan 4 2 0 2 5:3 6

8. B. Bystrica 5 1 3 1 6:6 6

9. Sp. N. Ves 4 2 0 2 4:4 6

10. Nitra 3 1 1 1 3:3 4

11. Košice 5 1 1 3 6:10 4

11. Podbrezová 5 1 1 3 6:10 4

13. Bardejov 3 1 0 2 2:3 3

14. Michalovce 2 1 0 1 3:5 3

15. Zl. Moravce 5 0 2 3 1:12 2

16. Trenčín 5 0 1 4 5:11 1

II. LIGA STARŠÍ DORAST

4. kolo: Púchov - Trenčín B 1:0 (0:0), Bielik, Ružinov – Dubnica B 1:1 (0:1), Takáč, Dun. Streda - Nitra B 2:1, Levice - Inter 1:2, Lok. Trnava - Senec 0:4, Myjava - Piešťany 5:0, Slovan B - Senica B 2:2, Petržalka - Horná Nitra 3:2.

1. Inter 4 3 1 0 9:2 10

2. SFM Senec 4 3 0 1 10:3 9

3. Senica B 4 2 1 1 11:6 7

4. Nitra B 4 2 1 1 7:3 7

5. Trenčín B 4 2 0 2 12:8 6

6. Myjava 4 2 0 2 8:5 6

7. Horná Nitra 4 2 0 2 8:6 6

8. Levice 4 2 0 2 7:5 6

9. Slovan B 4 1 3 0 5:3 6

10. Dubnica B 4 1 2 1 5:6 5

11. Petržalka 4 1 2 1 5:7 5

12. Dun. Streda 4 1 1 2 4:7 4

13. Piešťany 4 1 1 2 4:10 4

14. Lok. Trnava 4 1 1 2 2:10 4

15. Púchov 4 1 0 3 2:9 3

16. Ružinov 4 0 1 3 2:11 1

II. LIGA MLADŠÍ DORAST

4. kolo: Púchov - Trenčín B 3:2 (1:1), Bárka 2, Rosina, Ružinov – Dubnica B 1:1 (1:0), Pagáč, Dun. Streda - Nitra B 0:9, Levice - Inter 0:1, Lok. Trnava - Senec 0:2, Myjava - Piešťany 4:0, Slovan B - Senica B 1:1, Petržalka - Horná Nitra 1:0.

1. Inter 4 4 0 0 7:1 12

2. Senica B 4 3 1 0 12:4 10

3. Nitra B 4 3 0 1 16:1 9

4. Levice 4 3 0 1 9:1 9

5. SFM Senec 4 3 0 1 8:4 9

6. Slovan B 4 2 2 0 6:3 8

7. Horná Nitra 4 2 1 1 9:4 7

8. Trenčín B 4 2 0 2 13:11 6

9. Petržalka 4 2 0 2 2:5 6

10. Dun. Streda 4 2 0 2 4:10 6

11. Myjava 4 1 1 2 6:6 4

12. Púchov 4 1 0 3 5:14 3

13. Ružinov 4 0 1 3 4:10 1

14. Lok. Trnava 4 0 1 3 2:9 1

15. Dubnica B 4 0 1 3 1:8 1

16. Piešťany 4 0 0 4 0:13 0

IV. LIGA DORAST

4. kolo: N. Dubnica - Nováky 10:2 (4:0), Belica 2, Ježík 2, Karvaš 2, Kučík, Maník, Kubo, Rekem, Ilava – Brvnište 3:1 (1:0), Sondor 2, Slávik – Vadovský, Pov. Bystrica - Moravany 6:1 (4:0), Kostka 3, Valient, Moravík, Drblík, Boleráz – Beluša 4:2 (2:1), M. Moško, Kujaník, Led. Rovne – Holíč 3:1 (2:0), Škrabko, Hazala, M. Hruška, Vrbové - V. Kostoľany 1:5, Tr. Stankovce - N. Rudno 4:0, Krakovany - Horná Nitra B 0:5.

1. V. Kostoľany 4 4 0 0 23:4 12

2. Pov. Bystrica 4 4 0 0 16:3 12

3. H. Nitra 4 3 1 0 17:3 10

4. Boleráz 4 3 1 0 11:4 10

5. Tr. Stankovce 4 3 0 1 19:8 9

6. Led. Rovne 4 3 0 1 9:9 9

7. N. Dubnica 4 2 1 1 17:10 7

8. Ilava 4 2 1 1 9:3 7

9. Holíč 4 2 0 2 10:7 6

10. Beluša 4 1 0 3 12:9 3

11. N. Rudno 4 1 0 3 5:11 3

12. Brvnište 4 1 0 3 5:13 3

13. Vrbové 4 0 1 3 3:14 1

14. Nováky 4 0 1 3 6:22 1

15. Krakovany 4 0 0 4 4:18 0

16. Moravany 4 0 0 4 2:30 0

V. LIGA DORAST

4. kolo: Bošáca – Prečín 0:0, Papradno - Tr. Turná 2:1 (0:1), Zboran, Adamík, Kolačín - Bošany 1:2 (0:2), Kopilák, Drietoma - D. Kočkovce 4:3 (2:3), Michálek 2, Pšenák, St. Turá - Horná Poruba 2:1 (1:0), V. Hudec, Plevník - Kanianka 7:1 (3:0), Pavlovič 3, A. Buday 3, Lukáč, D. Vestenice – Partizánske 4:2, Dubodiel – Opatová 7:1.

1. D. Vestenice 4 4 0 0 18:4 12

2. Bošany 4 4 0 0 17:4 12

3. Plevník 4 3 0 1 17:6 9

4. Tr. Turná 4 3 0 1 14:7 9

5. Prečín 4 2 1 1 21:8 7

6. Dubodiel 4 2 0 2 15:8 6

7. Partizánske 4 2 0 2 11:12 6

8. Opatová 4 2 0 2 7:9 6

9. Kanianka 4 2 0 2 7:13 6

10. Drietoma 4 2 0 2 8:18 6

11. Bošáca 4 1 1 2 4:2 4

12. D. Kočkovce 4 1 1 2 10:15 4

13. Papradno 4 1 1 2 6:11 4

14. St. Turá 4 1 0 3 5:20 3

15. H. Poruba 4 0 0 4 6:17 0

16. Kolačín 4 0 0 4 2:14 0

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI A

1. kolo: Dun. Streda - Petržalka 2:3.

3. kolo: Dubnica - Myjava 0:4 (0:2), Púchov - Petržalka 1:2 (0:2), Šimko, Dun. Streda - Nitra 1:3, Inter - Levice 2:1, Topoľčany - Trenčín 0:5, Slovan - Senica 0:5, Senec - K. Ves 0:0. Trnava - Šaľa odložili na 12. 9.

1. FC Nitra 3 3 0 0 11:1 9

2. Senica 3 3 0 0 10:1 9

3. Petržalka 3 3 0 0 7:4 9

4. Trenčín 3 2 0 1 13:2 6

5. Slovan 3 2 0 1 10:5 6

6. Inter 3 2 0 1 5:5 6

7. Senec 3 1 1 1 1:2 4

8. Púchov 3 1 0 2 7:3 3

9. Levice 3 1 0 2 3:4 3

10. Spartak Trnava 2 1 0 1 2:3 3

11. Myjava 3 1 0 2 4:7 3

12. Šaľa 2 1 0 1 3:7 3

13. Topoľčany 3 1 0 2 3:8 3

14. Karl. Ves 3 0 1 2 1:8 1

15. Dun. Streda 3 0 0 3 3:13 0

16. Dubnica 3 0 0 3 1:11 0

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI B

1. kolo: Dun. Streda - Petržalka 2:10.

3. kolo: Dubnica - Myjava 4:0 (3:0), Mihálik, Čačko, Brezina, Mutala, Púchov – Petržalka 1:2 (1:1), Pišoja, Dun. Streda - Nitra 2:7, Topoľčany - Trenčín 0:7, Inter - Levice 1:0, Slovan - Senica 4:1, Senec - K. Ves 2:1. Trnava - Šaľa odložili na 12. 9.

1. Petržalka 3 3 0 0 24:3 9

2. Slovan 3 3 0 0 13:1 9

3. Trenčín 3 2 0 1 19:4 6

4. Senica 3 2 0 1 17:4 6

5. FC Nitra 3 2 0 1 17:5 6

6. Spartak Trnava 2 2 0 0 7:1 6

7. Dubnica 3 2 0 1 8:5 6

8. Inter 3 2 0 1 4:10 6

9. Púchov 3 1 1 1 11:5 4

10. Levice 3 1 1 1 7:4 4

11. Senec 3 1 0 2 3:11 3

12. Myjava 3 1 0 2 2:11 3

13. Karl. Ves 3 0 0 3 4:13 0

14. Šaľa 2 0 0 2 2:13 0

15. Topoľčany 3 0 0 3 1:24 0

16. Dun. Streda 3 0 0 3 4:29 0

I. LIGA ML. ŽIACI A

1. kolo: PFA ViOn - Senica 2:1.

2. kolo: Horná Nitra - Dun. Streda 1:0.

4. kolo: Myjava – Púchov 1:2 (0:1), Krajčík, Urbaník, Šaľa – Dubnica 1:0 (0:0), Horná Nitra - Pov. Bystrica 5:1 (2:1), Šútorík, Nitra - Dun. Streda 7:1, Trenčín - Levice 0:2, Topoľčany - Slovan 0:7, Petržalka - Senica 0:2, Spartak Trnava - PFA ViOn odložili na 12. 9.

1. Slovan 4 4 0 0 20:0 12

2. Horná Nitra 4 4 0 0 14:2 12

3. FC Nitra 4 3 1 0 19:3 10

4. Trenčín 4 3 0 1 19:7 9

5. Petržalka 4 2 1 1 14:4 7

6. Pov. Bystrica 4 2 1 1 6:5 7

7. Senica 4 2 0 2 8:5 6

8. PFA ViOn 3 2 0 1 5:3 6

9. Levice 4 1 2 1 3:3 5

10. Šaľa 4 1 1 2 1:6 4

11. Topoľčany 4 1 1 2 3:12 4

12. Púchov 4 1 0 3 5:21 3

13. Spartak Trnava 2 0 1 1 0:2 1

14. Dun. Streda 3 0 0 3 2:10 0

15. Dubnica 4 0 0 4 1:18 0

16. Myjava 4 0 0 4 5:24 0

I. LIGA ML. ŽIACI B

1. kolo: PFA ViOn – Senica 1:0.

2. kolo: Horná Nitra - Dun. Streda 2:8.

4. kolo: Myjava – Púchov 6:0 (2:0), Šaľa – Dubnica 7:0 (2:0), Horná Nitra - Pov. Bystrica 3:2 (2:1), Almásy, M. Chovanec, Nitra - Dun. Streda 2:2, Trenčín - Levice 4:1, Topoľčany - Slovan 0:11, Petržalka - Senica 1:2, Spartak Trnava - PFA ViOn odložili na 12. 9.

1. Slovan 4 4 0 0 30:1 12

2. Trenčín 4 3 1 0 22:6 10

3. FC Nitra 4 3 1 0 17:5 10

4. Horná Nitra 4 3 0 1 15:12 9

5. Šaľa 4 2 1 1 12:8 7

6. Spartak Trnava 2 2 0 0 14:3 6

7. Petržalka 4 2 0 2 6:5 6

8. Senica 4 2 0 2 4:6 6

9. Dun. Streda 3 1 2 0 13:7 5

10. PFA ViOn 3 1 2 0 7:6 5

11. Topoľčany 4 1 1 2 8:21 4

12. Myjava 4 1 0 3 9:15 3

13. Pov. Bystrica 4 1 0 3 8:14 3

14. Levice 4 0 0 4 6:16 0

15. Dubnica 4 0 0 4 1:21 0

16. Púchov 4 0 0 4 1:27 0

II. LIGA STARŠÍ ŽIACI

2. kolo: Piešťany - Skalica 2:2, Horná Nitra - Mor. Sv. Ján 0:3.

3. kolo: Šamorín - J. Bohunice 2:6.

4. kolo: Pov. Bystrica - ČFK Nitra 1:5 (1:3), M. Beran, Šamorín - Nové Zámky 1:2, Štúrovo - Mor. Sv. Ján 2:4, Nové Mesto – Šurany 4:2, Nemšová - Lok. Trnava 0:6, J. Bohunice - Horná Nitra 0:2, Hlohovec - Skalica 1:0. Piešťany - PFA ViOn odložili na 6. 9.

1. ČFK Nitra 4 4 0 0 29:5 12

2. N. Zámky 3 3 0 0 13:2 9

3. J. Bohunice 4 3 0 1 14:5 9

4. Mor. Sv. Ján 4 3 0 1 11:5 9

5. Lok. Trnava 4 2 1 1 12:3 7

6. Šamorín 4 2 0 2 19:11 6

7. PFA ViOn 3 2 0 1 9:7 6

8. N. Mesto 3 2 0 1 9:7 6

9. Horná Nitra 4 2 0 2 6:8 6

10. Piešťany 3 1 1 1 3:4 4

11. Skalica 4 1 1 2 4:7 4

12. Hlohovec 4 1 1 2 4:13 4

13. Šurany 4 1 0 3 7:8 3

14. Štúrovo 4 1 0 3 4:11 3

15. Pov. Bystrica 4 0 0 4 1:12 0

16. Nemšová 4 0 0 4 4:41 0

II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

2. kolo: Piešťany - Skalica 2:1, Horná Nitra - Mor. Sv. Ján 2:1

3. kolo: Šamorín - J. Bohunice 3:0.

4. kolo: Pov. Bystrica - ČFK Nitra 0:4 (0:2), Šamorín - Nové Zámky 5:1, Štúrovo - Mor. Sv. Ján 9:1, Nové Mesto - Šurany 3:0, Nemšová - Lok. Trnava 1:6, J. Bohunice - Horná Nitra 1:2, Hlohovec - Skalica 1:1. Piešťany - PFA ViOn odložili na 6. 9.

1. Šamorín 4 4 0 0 18:2 12

2. Lok. Trnava 4 3 1 0 17:3 10

3. PFA ViOn 3 3 0 0 13:0 9

4. ČFK Nitra 4 3 0 1 16:4 9

5. Štúrovo 4 3 0 1 15:5 9

6. Piešťany 3 3 0 0 12:4 9

7. N. Mesto 3 2 1 0 9:3 7

8. Pov. Bystrica 4 2 0 2 17:8 6

9. Horná Nitra 4 2 0 2 4:6 6

10. Skalica 4 1 1 2 4:5 4

11. Hlohovec 4 1 1 2 4:15 4

12. N. Zámky 3 1 0 2 10:12 3

13. Šurany 4 0 0 4 3:15 0

14. J. Bohunice 4 0 0 4 1:19 0

15. Mor. Sv. Ján 4 0 0 4 3:23 0

16. Nemšová 4 0 0 4 3:25 0

III. LIGA STARŠÍ ŽIACI

2. kolo: Led. Rovne – Beluša 3:2 (1:2), Čerňan, Pihík, Bukovčík - Hlúbik, Hromka, Dohňany - Svinná 1:3 (0:1), Jozef Cibulka, N. Dubnica - Papradno 2:2 (1:1), Pupiš, Pišta - Jandúch, Zboran, D. Vestenice – Bánovce 0:6, N. Rudno – Nováky 3:0, Partizánske - Horná Nitra B 3:1, Lehota - Kanianka odložené na 5. 9.

1. Bánovce 2 2 0 0 11:1 6

2. Partizánske 2 2 0 0 8:1 6

3. L. Rovne 2 2 0 0 6:2 6

4. N. Rudno 2 1 1 0 4:1 4

5. N. Dubnica 2 1 1 0 3:2 4

6. Lehota 1 1 0 0 2:0 3

7. H. Nitra B 2 1 0 1 4:3 3

8. Svinná 2 1 0 1 3:3 3

9. Papradno 2 0 1 1 3:7 1

10. D. Vestenice 2 0 1 1 1:7 1

11. Beluša 2 0 0 2 2:4 0

12. Kanianka 1 0 0 1 0:3 0

13. Dohňany 2 0 0 2 1:6 0

14. Nováky 2 0 0 2 0:8 0

III. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

2. kolo: Led. Rovne – Beluša 4:0 (2:0), Mikuš, Szekely, Páleš, Duník, Dohňany - Svinná 2:9 (1:6), Kováč 2, N. Dubnica - Papradno 5:2 (2:0), Lasch, Šukala, Vasky, Galovič, Šeliga - Krasňan, Balušík, D. Vestenice – Bánovce 2:23, N. Rudno – Nováky 1:2, Partizánske - Horná Nitra B 5:1, Lehota - Kanianka odložené na 5. 9.

1. Bánovce 2 2 0 0 30:2 6

2. Svinná 2 2 0 0 15:3 6

3. N. Dubnica 2 2 0 0 14:3 6

4. Partizánske 2 2 0 0 10:2 6

5. L. Rovne 2 2 0 0 8:2 6

6. H. Nitra B 2 1 0 1 17:6 3

7. N. Rudno 2 1 0 1 5:3 3

8. Nováky 2 1 0 1 3:6 3

9. Kanianka 1 0 0 1 2:4 0

10. Lehota 1 0 0 1 1:6 0

11. Papradno 2 0 0 2 2:12 0

12. Beluša 2 0 0 2 1:13 0

13. Dohňany 2 0 0 2 3:25 0

14. D. Vestenice 2 0 0 2 3:27 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 333
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 18 266
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 13 508
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 312
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 627
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 192
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 488
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 300
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 272
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 153
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Padol ďalší rekord. V Trenčianskom kraji odhalili takmer 400 prípadov nákazy

Ide o pozitívnych ľudí identifikovaných klasickou cestou pomocou PCR testov.

Ilustračná fotografia.

Plánované operácie len s negatívnym testom

Nemocnica s poliklinikou v Považskej Bystrici plánované operácie nezrušila. Pacient však musí mať pred nástupom na oddelenie negatívny test na Covid-19.

Hematologicko-transfúzne oddelenie v Považskej Bystrici

Mŕtvy muž otvoril rakvu a vrátil sa domov

Takmer 500 náhlych a najmä tragických úmrtí zachytil v Čiernej kronike 1770 – 1900 z Nového Mesta nad Váhom a okolia Jaroslav Kukuča z Bošáce.

Posledná cesta zosnulých v minulosti

GALÉRIA: Novorodenci zo stredného Považia

Pozrite si milé zábery našich najmenších.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?