Nedeľa, 25. február, 2018 | Meniny má Frederik(a)
Pridajte si svoje mesto

Starší žiaci Pov. Bystrice vyhrali tretíkrát za sebou

Výsledky mládežníckych slovenských a krajských líg.

I. LIGA STARŠÍ DORAST

5. kolo: Michalovce - Bardejov 3:0.

6. kolo: B. Bystrica - Podbrezová 4:1.

7. kolo: Dubnica - Senica 0:2 (0:0), Trnava - Prešov 0:1, Podbrezová - Žilina 2:1, Ružomberok - B. Bystrica 3:0, Slovan - Trenčín 1:0, Nitra - Košice 0:2, Michalovce - Zl. Moravce 1:1, Bardejov - Sp. N. Ves 3:0.

1. Senica 7 6 0 1 12:4 18

2. Žilina 7 4 1 2 13:5 13

2. Podbrezová 7 4 1 2 13:5 13

Článok pokračuje pod video reklamou

4. Trenčín 7 4 1 2 14:8 13

5. Ružomberok 7 4 0 3 17:8 12

6. Zl. Moravce 7 3 3 1 14:9 12

7. Košice 7 3 3 1 11:9 12

8. Prešov 7 3 1 3 9:12 10

9. Nitra 5 3 0 2 12:8 9

10. Slovan 6 2 3 1 8:8 9

11. B. Bystrica 7 2 2 3 9:11 8

12. Michalovce 6 1 2 3 6:9 5

13. Trnava 7 1 2 4 8:15 5

14. Bardejov 6 1 0 5 4:11 3

15. Dubnica 7 0 3 4 7:18 3

16. Sp. N. Ves 6 1 0 5 5:17 3

I. LIGA MLADŠÍ DORAST

5. kolo: Michalovce - Bardejov 0:0.

6. kolo: B. Bystrica - Podbrezová 6:0.

7. kolo: Dubnica - Senica 1:1 (1:0), R. Brix, Trnava - Prešov 2:0, Podbrezová - Žilina 1:2, Ružomberok - B. Bystrica 1:1, Slovan - Trenčín 2:1, Nitra - Košice 1:0, Michalovce - Zl. Moravce 6:0, Bardejov - Sp. N. Ves 4:0.

1. Ružomberok 7 4 3 0 10:3 15

2. Žilina 7 4 2 1 11:5 14

3. Prešov 7 4 1 2 7:5 13

4. Dubnica 7 3 3 1 16:9 12

5. Senica 7 2 5 0 14:8 11

6. Michalovce 6 3 2 1 12:7 11

7. B. Bystrica 7 2 4 1 13:7 10

8. Nitra 5 3 1 1 9:3 10

9. Trnava 7 2 4 1 8:7 10

10. Slovan 6 3 0 3 7:6 9

11. Bardejov 6 2 1 3 6:5 7

12. Košice 7 2 1 4 8:11 7

13. Sp. N. Ves 6 2 0 4 5:10 6

14. Podbrezová 7 1 1 5 7:18 4

15. Trenčín 7 0 2 5 7:14 2

16. Zl. Moravce 7 0 2 5 1:23 2

II. LIGA STARŠÍ DORAST

6. kolo: Púchov - Dubnica B 1:3 (0:2), Bielik - Šlesár 2, Cyprian, Piešťany - Nitra B 4:4, Levice - Trenčín B 2:4, Dun. Streda – H. Nitra 2:1, Lok. Trnava - Senica B 1:2, Petržalka - Senec 3:2, Myjava - Inter 0:2, Slovan B - Ružinov 3:0.

1. Inter 6 5 1 0 14:3 16

2. Senica B 6 4 1 1 19:9 13

3. SFM Senec 6 4 0 2 15:7 12

4. Slovan B 6 3 3 0 11:4 12

5. Dubnica B 6 3 2 1 10:7 11

6. Trenčín B 6 3 1 2 17:11 10

7. H. Nitra 6 3 0 3 11:8 9

8. Myjava 6 3 0 3 10:8 9

9. Petržalka 6 2 3 1 9:10 9

10. Nitra B 6 2 2 2 12:9 8

11. Dun. Streda 6 2 1 3 7:11 7

12. Levice 6 2 0 4 9:11 6

13. Piešťany 6 1 2 3 9:17 5

14. Lok. Trnava 6 1 1 4 3:14 4

15. Púchov 6 1 0 5 4:15 3

16. Ružinov 6 0 1 5 4:20 1

II. LIGA MLADŠÍ DORAST

6. kolo: Púchov - Dubnica B 3:2 (1:0), Bartoš 2, Rypák – Mizerák, Baláž, Piešťany - Nitra B 0:5, Levice - Trenčín B 1:2, Dun. Streda – H. Nitra 1:3, Lok. Trnava - Senica B 0:6, Petržalka - Senec 1:2, Myjava - Inter 0:0, Slovan B - Ružinov 5:1.

1. Senica B 6 5 1 0 20:5 16

2. Inter 6 5 1 0 8:1 16

3. Nitra B 6 5 0 1 24:1 15

4. SFM Senec 6 5 0 1 14:7 15

5. Slovan B 6 4 2 0 14:4 14

6. H. Nitra 6 3 2 1 14:7 11

7. Levice 6 3 1 2 12:5 10

8. Trenčín B 6 3 0 3 19:17 9

9. Petržalka 6 3 0 3 8:11 9

10. Dun. Streda 6 2 0 4 5:14 6

11. Púchov 6 2 0 4 10:20 6

12. Myjava 6 1 2 3 6:9 5

13. Dubnica B 6 1 1 4 6:12 4

14. Ružinov 6 0 1 5 6:17 1

15. Lok. Trnava 6 0 1 5 3:18 1

16. Piešťany 6 0 0 6 0:21 0

IV. LIGA DORAST

6. kolo: Ilava - V. Kostoľany 2:4 (1:1), Mišák, Porubčan, N. Dubnica - Nit. Rudno 5:0 (1:0), Karvaš 2, Kubo, Ježík, Murárik, Brvnište - Nováky 7:0 (3:0), Matej Hároník 2, Mário Hároník 2, Zeleník, Decký, Vadovský, Led. Rovne – Beluša 1:2 (1:2), Mareček – D. Konečný, Digaňa, Pov. Bystrica – Boleráz 2:1 (0:0), Martinka, Bielik, Vrbové – Holíč 0:0, Krakovany – Moravany 1:6, Tr. Stankovce – H. Nitra B 2:1.

1. V. Kostoľany 6 6 0 0 31:7 18

2. Pov. Bystrica 6 5 1 0 19:5 16

3. Boleráz 6 4 1 1 15:6 13

4. Tr. Stankovce 6 4 0 2 23:13 12

5. Led. Rovne 6 4 0 2 15:12 12

6. N. Dubnica 6 3 1 2 23:14 10

7. H. Nitra 6 3 1 2 19:10 10

8. Holíč 6 3 1 2 14:9 10

9. Beluša 6 3 0 3 18:10 9

10. Ilava 6 2 1 3 12:9 7

11. Brvnište 6 2 1 3 13:14 7

12. N. Rudno 6 2 0 4 12:17 6

13. Nováky 6 1 1 4 8:30 4

14. Moravany 6 1 0 5 8:34 3

15. Vrbové 6 0 2 4 4:21 2

16. Krakovany 6 0 0 6 5:28 0

V. LIGA DORAST

6. kolo: Papradno - H. Poruba 1:1 (0:0), Hrebičík – V. Hudec, Plevník - Prečín 5:2 (1:1), Lukáč 2, Líška, Zelenák, A. Buday – Bubník, V. Gajdošík, Kolačín - Opatová 5:1 (3:1), Kirsch 3, Noska, Havlíček, Bošany - D. Kočkovce 4:2 (2:1), Michálek, Briš,

D. Vestenice – St. Turá 5:0, Dubodiel - Tr. Turná 3:1, Bošáca – Partizánske 1:9, Drietoma – Kanianka 0:3.

1. Bošany 6 6 0 0 25:6 18

2. D. Vestenice 6 5 0 1 23:8 15

3. Plevník 6 4 0 2 23:11 12

4. Partizánske 6 4 0 2 25:14 12

5. Tr. Turná 6 4 0 2 18:11 12

6. Kanianka 6 4 0 2 16:17 12

7. Prečín 6 3 1 2 26:14 10

8. Dubodiel 6 3 0 3 22:15 9

9. Drietoma 6 3 0 3 10:22 9

10. D. Kočkovce 6 2 1 3 16:20 7

11. Bošáca 6 2 1 3 9:14 7

12. Opatová 6 2 0 4 9:16 6

13. Papradno 6 1 2 3 8:15 5

14. Kolačín 6 1 0 5 8:19 3

15. St. Turá 6 1 0 5 6:30 3

16. H. Poruba 6 0 1 5 10:22 1

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI A

4. kolo: Petržalka - Inter 0:2.

5. kolo: Púchov – Nitra 1:2 (0:1), Britvík, Dubnica - Karlova Ves 3:1 (1:1), Turza, Ondrejík, Gašpar, Dun. Streda - Šaľa 1:9, Slovan - Levice 1:0, Inter - Trenčín 0:0, Senec - Petržalka 1:0, Myjava - Senica 0:5, Topoľčany - Trnava hrajú 19. 9.

1. Senica 6 6 0 0 27:1 18

2. FC Nitra 6 6 0 0 26:3 18

3. Slovan 6 5 0 1 19:6 15

4. Inter 6 4 1 1 8:5 13

5. Šaľa 5 4 0 1 21:11 12

6. Trenčín 6 3 1 2 18:6 10

7. Petržalka 6 3 0 3 8:10 9

8. Spartak Trnava 4 2 1 1 5:4 7

9. Senec 6 2 1 3 2:5 7

10. Levice 6 2 0 4 4:7 6

11. Myjava 6 2 0 4 8:18 6

12. Dun. Streda 6 1 1 4 10:24 4

13. Púchov 6 1 0 5 9:11 3

14. Dubnica 6 1 0 5 4:19 3

15. Topoľčany 5 1 0 4 3:24 3

16. Karl. Ves 6 0 1 5 4:22 1

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI B

4. kolo: Petržalka - Inter 4:0.

5. kolo: Púchov – Nitra 0:5 (0:2), Dubnica - Karlova Ves 9:1 (4:1), Čačko 2, Lévai 2, Zaťko 2, Brezina, Kutiš, Mihálik, Dun. Streda - Šaľa 1:1, Slovan - Levice 5:1, Inter - Trenčín 0:4, Senec - Petržalka 0:0, Myjava - Senica 1:6, Topoľčany - Trnava hrajú 19. 9.

1. Slovan 6 6 0 0 32:2 18

2. Trenčín 6 5 0 1 47:5 15

3. Senica 6 5 0 1 38:5 15

4. FC Nitra 6 5 0 1 35:6 15

5. Petržalka 6 4 1 1 29:7 13

6. Spartak Trnava 4 4 0 0 18:1 12

7. Dubnica 6 4 0 2 19:8 12

8. Levice 6 2 1 3 10:17 7

9. Myjava 6 2 1 3 7:17 7

10. Inter 6 2 0 4 5:20 6

11. Púchov 6 1 2 3 12:18 5

12. Senec 6 1 1 4 3:18 4

13. Dun. Streda 6 0 2 4 6:34 2

14. Karl. Ves 6 0 1 5 6:32 1

15. Šaľa 5 0 1 4 3:34 1

16. Topoľčany 5 0 0 5 1:47 0

I. LIGA ML. ŽIACI A

1. kolo: Dun. Streda - Spartak Trnava 1:0.

6. kolo: H. Nitra - Slovan 1:3.

7. kolo: Pov. Bystrica – Myjava 2:1 (1:0), Begáň, Hija, Dubnica – H. Nitra 2:1 (0:1), Janček, Beňo, Levice – Púchov 2:0 (1:0), PFA ViOn - Nitra 5:2, Šaľa - Topoľčany 1:0, Dun. Streda - Petržalka 0:0, Slovan - Trenčín 3:2. Senica - Trnava hrajú 26. 9.

1. Slovan 7 7 0 0 32:3 21

2. PFA ViOn 6 5 0 1 16:6 15

3. Petržalka 7 4 2 1 33:4 14

4. Pov. Bystrica 7 4 2 1 14:9 14

5. Levice 7 4 2 1 8:3 14

6. Senica 6 4 0 2 18:5 12

7. H. Nitra 7 4 0 3 16:8 12

8. FC Nitra 7 3 1 3 23:14 10

9. Trenčín 7 3 1 3 23:16 10

10. Dun. Streda 7 2 2 3 8:13 8

11. Šaľa 7 2 1 4 2:21 7

12. Topoľčany 7 1 2 4 5:19 5

13. Spartak Trnava 5 1 1 3 5:10 4

14. Dubnica 7 1 1 5 6:26 4

15. Púchov 7 1 1 5 7:35 4

16. Myjava 7 0 0 7 7:31 0

I. LIGA ML. ŽIACI B

1. kolo: Dun. Streda - Spartak Trnava 0:3.

6. kolo: H. Nitra - Slovan 2:12.

7. kolo: Pov. Bystrica - Myjava 2:2 (1:2), Halmeš, Almásy, Dubnica – H. Nitra 0:9 (0:4), Levice – Púchov 5:0 (2:0), PFA ViOn - Nitra 1:3, Šaľa - Topoľčany 3:3, Dun. Streda - Petržalka 3:0, Slovan - Trenčín 2:0. Senica - Trnava hrajú 26. 9.

1. FC Nitra 7 6 1 0 35:8 19

2. Slovan 7 6 0 1 44:5 18

3. Trenčín 7 5 1 1 44:10 16

4. Spartak Trnava 5 5 0 0 24:3 15

5. Dun. Streda 7 4 2 1 21:11 14

6. Senica 6 4 0 2 12:10 12

7. Horná Nitra 7 4 0 3 28:27 12

8. Šaľa 7 3 2 2 20:18 11

9. Petržalka 7 3 0 4 13:11 9

10. PFA ViOn 6 2 2 2 12:23 8

11. Myjava 7 2 1 4 16:21 7

12. Topoľčany 7 1 2 4 14:30 5

13. Pov. Bystrica 7 1 1 5 11:37 4

14. Levice 7 1 0 6 16:25 3

15. Dubnica 7 1 0 6 4:36 3

16. Púchov 7 0 0 7 2:41 0

II. LIGA STARŠÍ ŽIACI

1. kolo: N. Zámky – N. Mesto 8:0.

4. kolo: Piešťany - PFA ViOn 0:8.

7. kolo: Skalica - Pov. Bystrica 0:1 (0:0), M. Beran, PFA ViOn - Nové Mesto 11:0, ČFK Nitra - J. Bohunice 1:1, Šurany - Šamorín 2:0, Piešťany - Štúrovo 1:0, Lok. Trnava – N. Zámky 3:0, H. Nitra - Hlohovec 1:1, Mor. Sv. Ján - Nemšová 4:0.

1. ČFK Nitra 7 6 1 0 43:7 19

2. PFA ViOn 7 6 0 1 36:7 18

3. Mor. Sv. Ján 7 5 1 1 19:7 16

4. N. Zámky 7 5 0 2 25:12 15

5. J. Bohunice 7 4 1 2 24:10 13

6. Lok. Trnava 7 4 1 2 16:4 13

7. Horná Nitra 7 3 1 3 17:13 10

8. Skalica 7 3 1 3 11:12 10

9. Šurany 7 3 0 4 20:12 9

10. Pov. Bystrica 7 3 0 4 6:14 9

11. N. Mesto 7 2 1 4 13:31 7

12. Piešťany 7 2 1 4 6:28 7

13. Šamorín 7 2 0 5 19:22 6

14. Štúrovo 7 2 0 5 7:19 6

15. Hlohovec 7 1 2 4 5:18 5

16. Nemšová 7 0 0 7 7:58 0

II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

4. kolo: Piešťany - PFA ViOn 1:3.

7. kolo: Skalica - Pov. Bystrica 3:2 (2:1), Mičúch, Pavlovič, PFA ViOn - N. Mesto 7:0, ČFK Nitra - J. Bohunice 4:1, Šurany - Šamorín 4:6, Piešťany - Štúrovo 4:1, Lok. Trnava – N. Zámky 5:0, H. Nitra - Hlohovec 3:2, Mor. Sv. Ján - Nemšová 1:2.

1. PFA ViOn 7 6 1 0 32:8 19

2. Šamorín 7 6 0 1 29:7 18

3. Lok. Trnava 7 5 1 1 25:8 16

4. Piešťany 7 5 1 1 20:10 16

5. ČFK Nitra 7 4 1 2 22:12 13

6. N. Mesto 6 4 1 1 17:12 13

7. Pov. Bystrica 7 4 0 3 28:16 12

8. Štúrovo 7 4 0 3 25:15 12

9. Skalica 7 3 1 3 10:11 10

10. H. Nitra 7 3 0 4 8:15 9

11. Hlohovec 7 2 2 3 19:23 8

12. N. Zámky 6 1 2 3 13:20 5

13. Šurany 7 1 0 6 15:28 3

14. Nemšová 7 1 0 6 8:32 3

15. J. Bohunice 7 0 2 5 5:26 2

16. Mor. Sv. Ján 7 0 0 7 5:38 0

III. LIGA STARŠÍ ŽIACI

2. kolo: Lehota - Kanianka 4:1.

5. kolo: Papradno - Dohňany 2:2 (0:2), T. Jandúch, Bulák – Jozef Cibulka, Chyba, Beluša – Partizánske 0:5 (0:4), N. Dubnica - Led. Rovne 0:3 (0:1), Bukovčík, Domin, Novotný, Kanianka - N. Rudno 3:2, Bánovce – Lehota 5:0, H. Nitra B - D. Vestenice 1:0, Svinná – Nováky 6:2.

1. Partizánske 5 5 0 0 27:3 15

2. Bánovce 5 4 1 0 32:4 13

3. H. Nitra B 5 4 0 1 14:4 12

4. L. Rovne 5 3 2 0 14:7 11

5. Svinná 5 2 1 2 14:12 7

6. D. Vestenice 5 2 1 2 5:8 7

7. Papradno 5 1 3 1 15:13 6

8. Beluša 5 2 0 3 8:11 6

9. Lehota 5 2 0 3 7:16 6

10. N. Rudno 5 1 2 2 10:9 5

11. Kanianka 5 1 1 3 6:21 4

12. N. Dubnica 5 1 1 3 4:20 4

13. Dohňany 5 0 2 3 7:13 2

14. Nováky 5 0 0 5 2:24 0

III. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

2. kolo: Lehota - Kanianka 0:16.

5. kolo: Beluša – Partizánske 0:6 (0:3), Papradno – Dohňany 8:0 (5:0), Krasňan 2, R. Jandúch 2, Smataník 2, Bírošík, Ceconík, N. Dubnica - Led. Rovne 5:4 (2:2), Pecuš 5 – Páleš 3, Mikuš, Kanianka - N. Rudno 3:1, Bánovce – Lehota 15:0, H. Nitra B - D. Vestenice 0:1, Svinná – Nováky 1:5.

1. Bánovce 5 5 0 0 61:6 15

2. Partizánske 5 5 0 0 34:1 15

3. Nováky 5 4 0 1 16:12 12

4. N. Dubnica 5 3 1 1 23:19 10

5. Kanianka 5 3 0 2 44:13 9

6. L. Rovne 5 3 0 2 21:14 9

7. H. Nitra B 5 2 0 3 22:18 6

8. Svinná 5 2 0 3 20:19 6

9. N. Rudno 5 2 0 3 14:14 6

10. Beluša 5 2 0 3 15:19 6

11. Papradno 5 2 0 3 15:20 6

12. D. Vestenice 5 1 1 3 9:33 4

13. Lehota 5 0 0 5 2:44 0

14. Dohňany 5 0 0 5 3:67 0

PRÍPRAVKA U 11

1. kolo: Dubnica – Púchov 12:1, Hrenák.

2. kolo: H. Nitra – Dubnica odložené na 13. 9., Partizánske - Pov. Bystrica 3:3 (3:0), A. Jaroš 2, M. Lehotský, Topoľčany – Púchov 18:1 (5:1), Belas, Trenčín – Myjava 5:2, N. Mesto – Bánovce 1:4.

PRÍPRAVKA U 10

1. kolo: Dubnica – Púchov 19:1, Krajčík.

2. kolo: H. Nitra – Dubnica odložené na 13. 9., Partizánske - Pov. Bystrica 5:2 (5:1), Mokráš, Križan, Topoľčany – Púchov 14:1 (5:0), Kurej, Trenčín – Myjava 3:3, N. Mesto – Bánovce 5:1.

PRÍPRAVKA U 9

1. kolo: Dubnica – Púchov 0:1, Porubčan.

2. kolo: H. Nitra – Dubnica odložené na 13. 9., Partizánske - Pov. Bystrica 7:0 (4:0), Topoľčany – Púchov 0:5 (0:3), Porubčan 2, Žemla 2, Mózsi, Trenčín – Myjava 4:3, Nové Mesto – Bánovce 7:1.


  1. Rokovali o problémoch v Hornom Milochove 134
  2. Za výruby bude náhradná výsadba 109
  3. Prijali nové nariadenie, ľuďom sa znižuje nájom 55
  4. Bábätká,ktoré sa narodili v našom regióne Foto 46
  5. Je už vyše dvestoročný deduško a stále vyhráva 32
  6. Trom členom zločineckej skupiny Dvojičky uložili dlhoročné tresty 27
  7. Bábätká z považskobystrického regiónu Foto 21
  8. Správu o bombe nahlásil z požičaného telefónu 21
  9. Pálené zbierajú masky, aby sa vyhodnotilo to najlepšie 19
  10. V Púchove hrali malí futbalisti z troch štátov Foto 19

Najčítanejšie správy

Považská Bystrica

Rokovali o problémoch v Hornom Milochove

V súvislosti s petíciou, ktorú spísali obyvatelia Horného Milochova pre problémy spôsobené výstavbou železnice, bolo na okresnom úrade mimoriadne rokovanie. Dohodnuté boli aj konkrétne veci, ktoré by sa mali uskutočniť na zmiernenie problémov.

Za výruby bude náhradná výsadba

V Považskej Bystrici sú v posledných dňoch diskutovanou témou výruby drevín. Robia ich aj v centre. Ľudia na ne reagujú. Spýtali sme sa preto vedúcej odboru výstavby a rozvoja mesta Viery Zboranovej, pod ktorý patrí aj oddelenie výstavby a životného prostredia, prečo došlo k výrubom, čo sa musí zanechať a aká bude náhrada.

Prijali nové nariadenie, ľuďom sa znižuje nájom

V meste Ilava upravili pravidlá prideľovania bytov v nájomnej bytovke na Medňanskej ulici. Postavili ju z dotácií a úveru zo ŠFRB na rozvoj bývania.

Bábätká,ktoré sa narodili v našom regióne

Fotografie detičiek z nášho regiónu, ktoré nájdete nielen v čísle 6 MY Noviny Stredného Považia, sa narodili v považskobystrickej a trenčianskej nemocnici.

Je už vyše dvestoročný deduško a stále vyhráva

V starých kostoloch sa skrýva veľa historických pokladov. Jeden z nich – barokový organ, je aj vo farskom kostole v Pruskom.

Blízke regióny

Nedostatok lekárov dočasne zatvoril interné oddelenie

V súkromnej nemocnici v Bánovciach nad Bebravou už druhý mesiac nefunguje interné oddelenie. Pacienti musia dochádzať až do Trenčína, pre zvýšený nápor tu museli rozšíriť internú ambulanciu.

Vrtuľník letel do Turzovky k zranenému dievčatku, pre zlé počasie sa vrátil na základňu

Sedemročné dievčatko utrpelo pri sánkovaní vážny úraz. Na pomoc privolali posádku leteckých záchranárov zo Žiliny. Pre zlé počasie sa vrtuľník musel vrátiť na základňu. Napokon ju do nemocnice previezli hasiči.

Vyhlásili najlepších športovcov okresu. Krištáľového páva si odniesol Martin Nemček (+FOTO)

Mená tých najlepších vyhlasuje olympijský klub v Prievidzi od roku 1961. Cenu pre najúspešnejšieho športovca si tento raz prevzal rýchlostný kanoista.

V Prievidzi pribudnú dve zebry

Priechody zvýšia bezpečnosť chodcov pri základnej umeleckej škole i mestskej galérii.

Najmladší prievidzskí hokejisti zvládli svoj prvý veľký zápas na výbornú

Starší aj mladší žiaci MŠHK – mládež Prievidza mali uplynulú nedeľu voľno a mohli si tak oddýchnuť a pripravovať sa na nadchádzajúce zápasy ligy.

Všetky správy

Kanada získala bronz, v desaťgólovom zápase porazila Česko

Na hokejovom turnaji sa stretli druhýkrát.

Ledecká sa zapísala do histórie. Po lyžiarskom zlate vyhrala aj na snouborde

Ester Ledecká získala v Pjongčangu svoje druhé zlato, keď v snoubordingu vyhrala paralelný obrovský slalom.

Nemci hokejovú senzáciu nezavŕšili, Rusi rozhodli o zlate v predĺžení

Jedinými premožiteľmi Rusov na olympijskom turnaji boli Slováci.

Hokej - Program, tabuľky, skupiny - Zimná olympiáda 2018 (ZOH 2018)

Hokejový turnaj sa začína v stredu 14. februára 2018. Slovensko doň vstúpi zápasom proti Olympijským športovcom z Ruska.