Streda, 19. september, 2018 | Meniny má Konštantín

V súťaži už nepokračujú dorastenci Košeckého Podhradia

Výsledky oblastných futbalových súťaží.

II. TRIEDA MUŽI

10. kolo: Lazy – D. Breznica 2:0 (1:0), M. Dlobík, Repatý, FC Orlové – Sverepec 1:3 (1:1), Kubiš – Otradovec 2, Hôrkový, Bolešov – Kolačín 12:1 (7:1), Barták 3, D. Šatka 2, Šándor 2, Veselý 2, J. Šatka, Dian, Vavruš, vlastný – Ľ. Čačko, Dulov – Praznov 1:4 (0:2), Sanitrík – Bazala 2, P. Tomana 2, K. Podhradie – Dohňany 3:0 (2:0), Hriadel, M. Puček, Sluka, Podvažie – Beluša B 3:2 (0:1), Gáborík 2, Majerčík – Štefanec, Frnka, Pružina - Hradčan Lednica 5:3 (3:0), Mikušík, Paulec, T. Kardoš, Haviar, Martinkovič – Jaroš, P. Černoško, M. Egly.

Článok pokračuje pod video reklamou

1. FC Orlové 10 9 0 1 39:16 27

2. Bolešov 10 6 3 1 31:9 21

3. Dulov 10 6 1 3 17:14 19

4. Pružina 10 6 0 4 27:21 18

5. Praznov 10 5 3 2 20:18 18

6. K. Podhradie 10 5 2 3 25:22 17

7. Podvažie 10 5 2 3 21:22 17

8. D. Breznica 10 5 0 5 24:26 15

9. Lazy 10 3 2 5 8:11 11

10. Kolačín 10 3 2 5 23:38 11

11. Beluša B 10 3 1 6 21:23 10

12. Sverepec 10 2 1 7 17:26 7

13. Dohňany 10 1 3 6 10:18 6

14. Lednica 10 0 2 8 10:29 2

III. A TRIEDA MUŽI

10. kolo: Kameničany – Prejta 4:0 (0:0), Varga 2, Horváth, Pagáč, Tunežice – Pruské 0:1 (0:1), vlastný, Kvašov – Č. Kameň 2:0 (2:0), Barcík, M. Kováč, Zubák – Trstie 2:5 (0:2), Paliesek, Milan Miščí – Baninec 3, Bušík, Gabriš.

1. Kvašov 10 10 0 0 30:9 30

2. Pruské 10 6 0 4 28:18 18

3. Kameničany 10 6 1 3 21:16 16

4. Č. Kameň 10 4 2 4 17:14 14

5. Prejta 10 4 1 5 28:27 13

6. Tunežice 10 4 0 6 13:15 12

7. Trstie 10 3 1 6 28:25 10

8. Zubák 10 0 1 9 10:51 1

Kameničany majú odrátané 3 body.

III. B TRIEDA MUŽI

10. kolo: Dynamo Orlové – Stupné 0:1 (0:1), E. Hrebík, Podmanín – FC Púchov 6:3 (1:2), J. Gardian, M. Gardian, Majtán, Jozef Kostelanský, P. Kostelanský, vlastný – Rosina, Kučera, Moško, Bodiná – Vrchteplá 2:3 (2:1), Novák, Zaťko – Kopcík 2, Mucha, Šebešťanová – Lúky 1:0 (0:0), K. Petrík.

1. Stupné 10 8 1 1 28:9 25

2. Vrchteplá 10 5 4 1 20:12 19

3. Šebešťanová 10 6 1 3 22:22 19

4. Podmanín 10 6 0 4 29:19 18

5. Lúky 10 5 3 2 17:13 18

6. Dynamo Orlové 10 1 2 7 13:27 5

7. Bodiná 10 0 4 6 7:16 4

8. Púchov 10 1 1 8 18:36 4

I. TRIEDA DORAST

10. kolo: Domaniža – Košeca 2:0 (0:0), Čelko, Miškech, D. Mariková – Udiča 0:2 (0:0), Minárik, Drblík, Bolešov – Sverepec 1:0 (1:0), Kobela, Dynamo Orlové – Praznov 10:1 (3:0), Meško 4, Benko 2, Krasňan, Zendek, Kalas, Janíček – D. Kostelanský, Prejta – Visolaje 2:1 (2:0), Ondrušík, vlastný – Valient, Borčice – Dohňany 5:1 (2:0), Hasidlo 2, M. Mikula, Slávik, Mikuš – Zigo, Ladce – Streženice 2:3 (0:0), Kučma, Zakopčan – Michal Šesták, Miloš Šesták, Loduha.

1. Domaniža 10 9 0 1 69:7 27

2. Udiča 10 8 1 1 43:11 25

3. Borčice 10 8 1 1 26:7 25

4. Bolešov 10 6 0 4 31:29 18

5. Košeca 10 5 1 4 19:15 16

6. Sverepec 10 5 1 4 13:16 16

7. Ladce 10 5 0 5 25:21 15

8. Orlové 10 4 1 5 24:41 13

9. Streženice 10 3 3 4 17:15 12

10. Visolaje 10 4 0 6 29:29 12

11. Dohňany 10 3 1 6 23:26 10

12. D. Mariková 10 3 1 6 15:20 10

13. Prejta 10 2 0 8 10:30 6

14. Praznov 10 0 0 10 7:84 0

II. TRIEDA DORAST

8. kolo: Jasenica – Lysá 6:3 (3:1), Mitaš 2, Kovačovič 2, Útly, Loduha – Pšenka 2, Nošík, Pruské – Podvažie 3:0 (2:0), Kopšo, Digaňa, Remiš, Horovce – Mikušovce 4:0 (3:0), Novosad 2, Bitter, Štefanec, Tuchyňa – Vrchteplá 6:2 (3:1), Daňo 3, P. Hrehuš, J. Gajdoš, Adamovic – Škrabák, P. Vokel.

1. Pruské 7 6 0 1 21:7 18

2. Lysá 7 5 0 2 38:19 15

3. Tuchyňa 6 4 0 2 15:13 12

4. Jasenica 6 2 1 3 17:13 7

5. Horovce 6 2 1 3 12:11 7

6. Podvažie 6 2 1 3 8:15 7

7. Vrchteplá 6 2 1 3 7:17 7

8. Mikušovce 6 0 0 6 6:29 0

Košecké Podhradie bolo vylúčené zo súťaže.

I. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI

10. kolo: Plevník – Ladce 4:1 (0:1), Ilko, Čičút, Hehejík, Nemčík – Krištof, D. Mariková – Sverepec 2:0 (1:0), Martikán, Hrkota, Dynamo Orlové – Košeca 0:7 (0:4), Mihálik 5, Lacko, Baláž, Ilava – Prečín 1:0 (1:0), Prekop, Pruské – Vrchteplá 5:1 (5:0), K. Bartoš 3, Hudec, M. Monček – M. Vokel, Udiča – Domaniža 4:2 (3:1), Beník 3, Matušík – Svorada, Harant, D. Kočkovce – Streženice 3:1 (2:0), Pilát 3 - Garaj.

1. Košeca 10 9 0 1 64:19 27

2. Pruské 10 8 0 2 59:16 24

3. D. Mariková 10 8 0 2 40:9 24

4. Prečín 10 8 0 2 42:13 24

5. Ilava 10 7 3 0 29:9 24

6. Plevník 10 5 0 5 23:28 15

7. Udiča 10 4 2 4 21:19 14

8. Domaniža 10 4 0 6 25:35 12

9. Orlové 10 3 1 6 21:33 10

10. D. Kočkovce 10 3 1 6 19:48 10

11. Sverepec 10 2 2 6 8:27 8

12. Ladce 10 2 0 8 12:49 6

13. Vrchteplá 10 1 1 8 9:41 4

14. Streženice 10 0 2 8 4:30 2

II. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI

8. kolo: Jasenica – Lysá 4:1 (3:1), J. Janáček 3, G. Kalaš – Panáček, H. Poruba – Horovce 0:6 (0:1), A. Gorelka 3, Mikula 2, Gereg, Bolešov – Lazy 2:1 (0:1), Šimák 2 – Hodoško, FK Lednica – Mikušovce 13:1 (3:0), Červený 6, Jaroš 5, Ondráško, Zbranek – Holba, Pružina mala voľno.

1. FK Lednica 7 6 1 0 43:3 19

2. Bolešov 7 6 1 0 28:3 19

3. Horovce 7 4 1 2 19:14 13

4. Jasenica 7 4 0 3 16:12 12

5. Lysá 7 3 0 4 14:20 9

6. Mikušovce 8 2 0 6 12:33 6

7. H. Poruba 7 2 0 5 3:34 6

8. Pružina 7 1 2 4 5:13 5

9. Lazy 7 1 1 5 9:17 4

PRÍPRAVKY

Skupina A 5. turnaj v Beluši: Košeca – Ilava 0:10 (0:8), Marienka 5, Hajas 2, Palkovič 2, A. Slivka, Borčice - N. Dubnica 0:10 (0:4), Hajdina 3, Kaliňák 2, Fono, Hanták, F. Hadzima, Sokolík, J. Hadzima, Beluša – Ilava 1:4 (1:2), Bajza - A. Slivka 2, Chovanec 2, N. Dubnica – Košeca 7:0 (2:0), Sokolík 3, J. Hadzima 2, Hajdina, F. Hadzima, Borčice – Košeca 1:3 (0:1), Barták - Keziko 2, Belian, N. Dubnica – Ilava 1:0 (0:0), Pecuš, Beluša – Borčice 2:1 (1:0), Hošták, Bajza - Ondráš, Beluša - N. Dubnica 0:7 (0:3), J. Hadzima 3, Gago 2, Sokolík, Fono, Borčice – Ilava 1:7 (0:4), Ondráš - Palkovič 2, A. Slivka 2, Marienka, Hajas, Chovanec, Beluša – Košeca 0:2 (0:1), Keziko 2.

1. Ilava 18 15 2 1 122:12 47

2. N. Dubnica 18 14 2 2 117:14 44

3. Beluša 18 7 0 11 30:75 21

4. Borčice 12 2 0 10 13:66 6

5. Košeca 18 2 0 16 9:124 6

Skupina B

4. turnaj v Dulove: Hradčan Lednica – L. Rovne 4:5 (0:1), T. Majerko 3, E. Majerko – Szekely 2, F. Tuček, M. Tuček, Vrábel, Dulov - D. Breznica 1:8 (0:4), Šuba – Toman 3, Výbošťok 3, Martinko, Martiš, D. Breznica - L. Rovne 3:0 (1:0), Toman, Pavol Klúčik, Martinko, Dulov - Hradčan Lednica 2:3 (0:2), Borový, Rosina – T. Majerko 2, E. Majerko, Dulov - L. Rovne 0:12 (0:8), Szekely 4, Toček 3, Vajdík 3, Vrábel 2, D. Breznica - Hradčan Lednica 2:1 (1:0), Výbošťok, Toman - T. Majerko.

1. L. Rovne 12 9 2 1 72:11 29

2. D. Breznica 12 9 2 1 49:11 29

3. Lednica 12 4 0 8 33:28 12

4. Dulov 12 0 0 12 5:109 0

Skupina C

4. turnaj v Orlovom bol odložený:

1. Udiča 9 8 0 1 70:8 24

2. M. Lednice 9 7 0 2 35:17 21

3. Prečín 9 2 0 7 14:45 6

4. Orlové 9 1 0 8 5:54 3

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  2. Najužitočnejšia appka
  3. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej
  5. V O2 to s dátami poriadne prehnali
  6. Zužitkovaním biologického odpadu šetríme prírodu aj náklady
  7. Vozidlá Kia ekologickej budúcnosti
  8. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  9. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu
  10. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur
  1. Bratislava dostane o rok nový mestský bulvár
  2. DEXIS SLOVAKIA má nového generálneho riaditeľa
  3. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  4. Stavebná fakulta hostila medzinárodnú konferenciu CSASC
  5. Cestárske kariérne dni 2018 na SvF
  6. Najužitočnejšia appka
  7. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  8. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej
  9. Otvorenie akademického roka 2018/2019 na EU v Bratislave
  10. V O2 to s dátami poriadne prehnali
  1. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 23 717
  2. Najužitočnejšia appka 15 376
  3. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 13 275
  4. V O2 to s dátami poriadne prehnali 9 461
  5. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 8 184
  6. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 6 829
  7. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 5 867
  8. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 5 408
  9. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 5 093
  10. Osem dovolenkových destinácii, kde leto ešte nekončí 2 678

Hlavné správy z MY Považská

Nezvestná sa ohlásila sama

Mladá žena, ktorú hľadala polícia v Prievidzi, sa ozvala sama.

Príznaky otravy sa môžu dostaviť až po niekoľkých dňoch

Huby sú výbornou pochúťkou, môžu však byť aj veľmi nebezpečné.

FOTO: Jedinečná drotárska výstava s monožstvom nádherných diel

V Lúkach bola jedinečná drotárska výstava s prácami najvýznamnejších slovenských majstrov tohto remesla. Venovaná bola Ladislavovi Jurovatému staršiemu. V rodnej obci mu odhalili aj pamätnú tabuľu.

Kam za kultúrou, relaxom, zábavou

Prehľad zaujímavých podujatí v regióne.

Veľký prehľad mládežníckeho futbalu

Výsledkový servis zo súťaží dorastencov, žiakov, prípraviek a dievčat.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Trenčín nie je pripravený hrať skupinu Európskej ligy, tvrdí Rybníček

Vypadnutie z Európskej ligy vníma ako dobrý koniec.

Sanitka prišla neskoro, pacient leží vo vážnom stave v nemocnici

Vo februári zrušilo ministerstvo rýchlu lekársku službu v Kysuckom Novom Meste. Sanitka zo Žiliny prišla k pacientovi neskoro, ten momentálne leží vo vážnom stave v Kysuckej nemocnici.

V nemocnici zomrela od smädu. Nemala ani sedem rokov

Prípad Niny Chuchelovej rieši už aj Generálna prokuratúra.

Vybrali SME

Už ste čítali?