Nedeľa, 6. december, 2020 | Meniny má MikulášKrížovkyKrížovky

Dubnickí starší žiaci konečne vyhrali

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

I. LIGA STARŠÍ DORAST

11. kolo: Podbrezová - Senica 6:1.

13. kolo: Michalovce - Dubnica 3:0 (1:0), Slovan - Podbrezová 3:1, Nitra - Trnava 2:0, Zl. Moravce - B. Bystrica 3:0, Košice - Trenčín 2:1, Bardejov - Prešov 0:1, Sp. N. Ves - Žilina 2:2, Ružomberok – Senica odložené.

1. Senica 12 10 0 2 24:13 30

2. Trenčín 13 8 1 4 29:14 25

3. Ružomberok 12 7 1 4 28:12 22

Skryť Vypnúť reklamu

4. Podbrezová 13 7 1 5 25:15 22

5. Z. Moravce 13 6 4 3 22:17 22

6. Prešov 12 7 1 4 18:14 22

7. B. Bystrica 13 6 3 4 22:19 21

8. Slovan 13 6 3 4 17:18 21

9. Žilina 13 6 2 5 23:14 20

10. Košice 13 5 3 5 18:17 18

11. Michalovce 11 5 2 4 17:17 17

12. Nitra 11 5 1 5 19:16 16

Skryť Vypnúť reklamu

13. Bardejov 13 3 0 10 9:23 9

14. Trnava 13 2 2 9 11:30 8

15. Dubnica 12 1 4 7 14:28 7

16. Sp. N. Ves 13 1 2 10 9:33 5

I. LIGA MLADŠÍ DORAST

11. kolo: Podbrezová - Senica 3:4.

13. kolo: Michalovce - Dubnica 2:0 (2:0), Slovan - Podbrezová 2:0, Nitra - Trnava 4:0, Zl. Moravce - B. Bystrica 0:2, Košice - Trenčín 1:2, Bardejov - Prešov 1:1, Sp. N. Ves - Žilina 1:1, Ružomberok – Senica odložené.

1. Nitra 11 8 2 1 21:4 26

2. Senica 12 7 5 0 25:11 26

Skryť Vypnúť reklamu

3. Ružomberok 12 7 4 1 17:5 25

4. Slovan 13 8 0 5 18:14 24

5. B. Bystrica 13 6 4 3 23:12 22

6. Michalovce 11 6 3 2 21:13 21

7. Prešov 12 6 3 3 16:9 21

8. Dubnica 12 5 4 3 21:14 19

9. Žilina 13 5 3 5 20:16 18

10. Bardejov 13 5 3 5 15:15 18

11. Sp. N. Ves 13 4 2 7 11:18 14

12. Trenčín 13 2 5 6 22:21 11

13. Trnava 13 2 5 6 8:21 11

14. Košice 13 3 1 9 15:22 10

15. Podbrezová 13 1 4 8 12:28 7

16. Zl. Moravce 13 0 2 11 1:43 2

II. LIGA STARŠÍ DORAST

12. kolo: Levice – Púchov 3:1 (2:0), Jánošík, Nitra B - Dubnica B 2:0 (1:0), Dun. Streda - Lok. Trnava 2:2, Myjava - Ružinov 4:0, Piešťany - Senica B 0:5, Inter - Senec 3:1, H. Nitra - Trenčín B 1:0, Slovan B - Petržalka 2:3

1. Senica B 12 9 1 2 42:15 28

2. Inter 12 9 1 2 31:11 28

3. Petržalka 12 6 5 1 22:16 23

4. Trenčín B 12 7 1 4 39:16 22

5. SFM Senec 12 7 1 4 27:18 22

6. H. Nitra 12 7 1 4 21:14 22

7. Dubnica B 12 6 3 3 21:13 21

8. Nitra B 12 6 3 3 21:17 21

9. Slovan B 12 4 3 5 21:16 15

10. Levice 12 5 0 7 19:18 15

11. Lok. Trnava 12 4 2 6 12:26 14

12. Myjava 12 4 0 8 16:20 12

13. Dun. Streda 12 3 2 7 16:28 11

14. Púchov 12 3 1 8 13:32 10

15. Piešťany 12 1 3 8 13:49 6

16. Ružinov 12 1 1 10 10:35 4

II. LIGA MLADŠÍ DORAST

12. kolo: Levice – Púchov 6:2 (2:1), Bartoš, Veteška, Nitra B - Dubnica B 2:0 (0:0), Dun. Streda - Lok. Trnava 2:1, Myjava - Ružinov 2:0, Piešťany - Senica B 1:3, Inter - Senec 0:2, H. Nitra - Trenčín B 2:4. Slovan B - Petržalka 1:0.

1. Senica B 12 11 1 0 44:8 34

2. SFM Senec 12 10 0 2 34:11 30

3. Slovan B 12 8 4 0 26:12 28

4. Inter 12 8 2 2 21:13 26

5. Nitra B 12 7 3 2 35:9 24

6. Trenčín B 12 7 0 5 41:27 21

7. Levice 12 6 1 5 25:13 19

8. Petržalka 12 6 0 6 16:17 18

9. H. Nitra 12 4 3 5 26:24 15

10. Dubnica B 12 4 2 6 20:23 14

11. Dun. Streda 12 4 0 8 11:48 12

12. Myjava 12 2 3 7 13:21 9

13. Púchov 12 2 3 7 18:42 9

14. Ružinov 12 2 2 8 16:29 8

15. Lok. Trnava 12 1 2 9 7:26 5

16. Piešťany 12 1 0 11 8:38 3

IV. LIGA DORAST

12. kolo: Vrbové - Led. Rovne 1:1 (1:0), Kristín, N. Dubnica – Krakovany 14:0 (5:0), Rekem 5, Kubo 3, Karvaš 3, Ježík 2, Mozolík, Ilava – Boleráz 3:3 (0:3), Švitel 2, Galko, Nováky – Beluša 1:3 (0:1), Bajza, Digaňa, Vavrík, Brvnište - Moravany 3:1 (1:1), Matej Hároník 2, Zelenák, Pov. Bystrica - Tr. Stankovce 4:1 (0:1), Drblík 2, Marián Gajdošík, Bielik, V. Kostoľany – H. Nitra B 3:1, N. Rudno – Holíč 0:0.

1. Pov. Bystrica 12 11 1 0 55:10 34

2. V. Kostoľany 12 11 0 1 58:16 33

3. Beluša 12 8 0 4 32:15 24

4. Led. Rovne 12 7 2 3 33:19 23

5. Boleráz 12 7 2 3 30:19 23

6. H. Nitra 12 7 1 4 49:17 22

7. N. Dubnica 12 6 1 5 51:19 19

8. Tr. Stankovce 12 6 1 5 44:26 19

9. Holíč 12 5 4 3 19:15 19

10. Brvnište 12 5 1 6 20:21 16

11. N. Rudno 12 4 1 7 23:32 13

12. Ilava 12 2 3 7 16:27 9

13. Vrbové 12 1 5 6 11:39 8

14. Moravany 12 2 1 9 14:62 7

15. Nováky 12 1 2 9 14:72 5

16. Krakovany 12 0 1 11 8:68 1

V. LIGA DORAST

12. kolo: D. Vestenice – Plevník 2:0 (0:0), Dubodiel – Papradno 1:1 (0:0), Martin Hrebičík, D. Kočkovce - H. Poruba 6:2 (5:2), Pšenák 4, Žiaček, Macek – Hofierka, F. Staňo, Kolačín - St. Turá 3:6 (1:3), Mallo, Noska, Kirsch, Opatová - Prečín 2:5 (1:2), Bubník 2, Dúbravka, Kremeň, Vicena, Drietoma – Bošáca 1:1, Kanianka - Tr. Turná 2:1, Bošany – Partizánske 1:1.

1. Bošany 12 10 1 1 39:12 31

2. D. Vestenice 12 9 1 2 30:11 28

3. Partizánske 12 8 1 3 50:19 25

4. Plevník 12 8 0 4 43:20 24

5. Prečín 12 6 3 3 50:29 21

6. Tr. Turná 12 7 0 5 36:20 21

7. Kanianka 12 7 0 5 31:29 21

8. D. Kočkovce 12 5 2 5 34:36 17

9. Dubodiel 12 5 1 6 37:33 16

10. Bošáca 12 4 2 6 19:29 14

11. Drietoma 11 4 2 5 16:33 14

12. Opatová 12 4 1 7 18:29 13

13. Papradno 12 3 3 6 17:33 12

14. St. Turá 11 3 0 8 16:48 9

15. H. Poruba 12 2 1 9 20:43 7

16. Kolačín 12 1 0 11 16:48 3

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI A

11. kolo: Dubnica - Dun. Streda 3:1 (1:1), Remšík, Ondrejík, Gašpar, Senec – Púchov 1:0 (1:0), Senica - Nitra 1:2, Levice - Petržalka 1:2, Inter - Šaľa 1:0, Slovan - Topoľčany 5:0, Myjava - Trnava 2:2, K. Ves - Trenčín 0:3.

1. FC Nitra 12 12 0 0 42:6 36

2. Senica 12 9 2 1 42:6 29

3. Spartak Trnava 12 9 2 1 26:8 29

4. Šaľa 12 8 1 3 36:17 25

5. Slovan 12 7 1 4 28:14 22

6. Inter 12 7 1 4 13:13 22

7. Trenčín 12 6 3 3 29:10 21

8. Petržalka 12 6 1 5 19:18 19

9. Myjava 12 5 2 5 20:25 17

10. Senec 12 5 1 6 9:13 16

11. Dun. Streda 12 4 2 6 22:33 14

12. Levice 12 3 1 8 11:27 10

13. Púchov 12 2 1 9 20:17 7

14. Dubnica 12 2 0 10 9:36 6

15. Topoľčany 12 1 0 11 4:54 3

16. Karl. Ves 12 0 2 10 6:39 2

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI B

11. kolo: Dubnica - Dun. Streda 3:1 (3:0), Zaťko 2, Bičan, Senec – Púchov 1:2 (1:1), Baránek, Kuciak, Senica - Nitra 1:1, Inter - Šaľa 1:1, Levice - Petržalka 1:0, Slovan - Topoľčany 14:0, Myjava - Trnava 0:3, K. Ves - Trenčín 0:7.

1. Slovan 12 11 0 1 54:6 33

2. Spartak Trnava 12 11 0 1 48:3 33

3. Trenčín 12 10 0 2 76:8 30

4. Senica 12 8 2 2 61:9 26

5. FC Nitra 12 8 1 3 53:10 25

6. Dubnica 12 7 0 5 27:16 21

7. Púchov 12 6 2 4 28:28 20

8. Levice 12 6 2 4 18:20 20

9. Myjava 12 5 1 6 17:29 16

10. Petržalka 12 4 3 5 30:16 15

11. Inter 12 4 1 7 10:33 13

12. Senec 12 3 1 8 9:47 10

13. Šaľa 12 1 3 8 11:54 6

14. Dun. Streda 12 1 2 9 15:47 5

15. Topoľčany 12 1 0 11 7:82 3

16. Karl. Ves 12 0 2 10 10:66 2

I. LIGA ML. ŽIACI A

12. kolo: Slovan - Pov. Bystrica 2:0 (2:0), Dubnica – Levice 4:1 (0:0), Kováčik 2, Beňo, Visolajský, Šaľa - Púchov 4:0 (2:0), Trnava - Nitra 0:0, PFA ViOn - Petržalka 0:0, Topoľčany - Myjava 2:0, Senica - Dun. Streda 5:2, H. Nitra - Trenčín 2:5.

1. Slovan 13 12 1 0 55:5 37

2. Senica 13 10 1 2 49:12 31

3. Petržalka 13 8 3 2 49:8 27

4. PFA ViOn 13 8 2 3 26:11 26

5. Pov. Bystrica 13 7 2 4 19:15 23

6. Trenčín 13 7 1 5 39:25 22

7. Levice 13 6 3 4 13:15 21

8. Šaľa 13 6 2 5 15:28 20

9. FC Nitra 13 5 3 5 37:31 18

10. H. Nitra 13 5 2 6 30:25 17

11. Spartak Trnava 13 4 3 6 15:21 15

12. Dubnica 13 4 1 8 20:39 13

13. Dun. Streda 13 3 3 7 15:26 12

14. Topoľčany 13 3 2 8 11:39 11

15. Púchov 13 1 1 11 11:56 4

16. Myjava 13 0 0 13 8:56 0

I. LIGA ML. ŽIACI B

12. kolo: Slovan - Pov. Bystrica 12:0 (3:0), Dubnica – Levice 1:2 (1:0), Kopačka, Šaľa - Púchov 2:2 (1:0), Ocelík, Haviar, Trnava - Nitra 2:1, PFA ViOn - Petržalka 3:4, Topoľčany - Myjava 2:1, Senica - Dun. Streda 1:2, H. Nitra - Trenčín 4:7.

1. Spartak Trnava 13 13 0 0 61:8 39

2. Slovan 13 12 0 1 83:9 36

3. Trenčín 13 10 1 2 84:20 31

4. FC Nitra 13 10 1 2 64:20 31

5. Dun. Streda 13 8 2 3 40:17 26

6. Petržalka 13 7 0 6 33:23 21

7. Horná Nitra 13 7 0 6 53:47 21

8. Senica 13 7 0 6 29:32 21

9. PFA ViOn 13 5 2 6 27:44 17

10. Myjava 13 5 1 7 26:37 16

11. Levice 13 4 0 9 29:39 12

12. Šaľa 13 3 3 7 27:53 12

13. Topoľčany 13 2 2 9 20:66 8

14. Pov. Bystrica 13 2 1 10 16:67 7

15. Dubnica 13 2 0 11 8:63 6

16. Púchov 13 0 1 12 10:65 1

II. LIGA STARŠÍ ŽIACI

13. kolo: Hlohovec - Pov. Bystrica 1:1 (0:0), M. Beran, H. Nitra - ČFK Nitra 1:0, Piešťany - N. Zámky 0:2, PFA ViOn - Lok. Trnava 0:1, Mor. Sv. Ján - Šurany 1:0, Štúrovo - Šamorín 2:2, Skalica - J. Bohunice 1:4, N. Mesto - Nemšová 1:0.

1. ČFK Nitra 13 10 2 1 54:10 32

2. J. Bohunice 13 9 1 3 43:14 28

3. Lok. Trnava 13 9 1 3 29:7 28

4. PFA ViOn 13 9 0 4 44:15 27

5. N. Zámky 13 9 0 4 42:14 27

6. Mor. Sv. Ján 13 8 2 3 27:14 26

7. H. Nitra 13 6 3 4 31:18 21

8. Pov. Bystrica 13 6 1 6 10:17 19

9. N. Mesto 13 5 2 6 24:42 17

10. Štúrovo 13 4 1 8 19:31 13

11. Hlohovec 13 3 4 6 9:28 13

12. Šamorín 13 3 3 7 27:33 12

13. Skalica 13 3 3 7 14:26 12

14. Šurany 13 3 1 9 22:34 10

15. Piešťany 13 3 1 9 9:39 10

16. Nemšová 13 1 1 11 13:75 4

II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

13. kolo: Hlohovec - Pov. Bystrica 6:1 (4:0), Janík, H. Nitra - ČFK Nitra 2:2, PFA ViOn - Lok. Trnava 2:3, Piešťany - N. Zámky 3:2, Štúrovo - Šamorín 1:1, Mor. Sv. Ján - Šurany 3:0, Skalica - J. Bohunice 5:0, N. Mesto - Nemšová 9:0.

1. Šamorín 13 11 1 1 40:10 34

2. Lok. Trnava 13 10 1 2 49:12 31

3. N. Mesto 13 9 1 3 38:19 28

4. PFA ViOn 13 8 3 2 50:21 27

5. Piešťany 13 8 2 3 39:19 26

6. Štúrovo 13 8 2 3 39:21 26

7. Skalica 13 7 1 5 25:20 22

8. ČFK Nitra 13 6 3 4 37:20 21

9. Pov. Bystrica 13 6 2 5 42:31 20

10. Hlohovec 13 5 2 6 34:33 17

11. N. Zámky 13 4 3 6 39:34 15

12. H. Nitra 13 4 1 8 15:29 13

13. Nemšová 13 2 0 11 16:66 6

14. Mor. Sv. Ján 13 2 0 11 10:60 6

15. J. Bohunice 13 1 2 10 12:45 5

16. Šurany 13 1 0 12 16:61 3

III. LIGA STARŠÍ ŽIACI

11. kolo: Beluša - D. Vestenice 5:1 (3:0), Medvedík 2, R. Hlúbik, Bulejčík, Hromka, Led. Rovne - Nováky 4:0 (1:0), Bukovčík 2, Čerňan, Pihík, Papradno - Kanianka 2:0 (1:0), Burík, Gáborík, Dohňany - Partizánske 1:6 (1:2), Chyba, N. Dubnica – H. Nitra B 2:6 (0:4), Adamčík, Pupiš, Bánovce – Svinná 7:2, Lehota - N. Rudno 0:3.

1. Partizánske 11 11 0 0 64:7 33

2. H. Nitra B 11 10 0 1 43:7 30

3. Bánovce 11 8 1 2 53:11 25

4. L. Rovne 11 7 3 1 36:12 24

5. Beluša 11 6 0 5 26:22 18

6. N. Rudno 11 4 3 4 21:17 15

7. D. Vestenice 11 4 3 4 10:20 15

8. Svinná 11 4 2 5 26:27 14

9. Papradno 11 3 3 5 21:26 12

10. N. Dubnica 11 3 1 7 18:43 10

11. Lehota 11 3 0 8 12:40 9

12. Kanianka 11 2 1 8 11:52 7

13. Dohňany 11 1 3 7 11:31 6

14. Nováky 11 1 0 10 12:49 3

III. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

11. kolo: Beluša - D. Vestenice 5:3 (2:2), Vavrík 3, Hrubo, Mušák, Led. Rovne – Nováky 3:0 (3:0), Vajdík, Mikuš, Levko, Papradno - Kanianka 0:3 (0:0), Dohňany – Partizánske 0:14 (0:2), N. Dubnica – H. Nitra B 3:1 (1:0), Lisáček 2, Pecuš, Bánovce – Svinná 9:0, Lehota - N. Rudno 1:9.

1. Partizánske 11 10 1 0 85:13 31

2. Bánovce 11 10 0 1 136:17 30

3. Kanianka 11 9 0 2 70:13 27

4. L. Rovne 11 8 1 2 64:20 25

5. N. Dubnica 11 8 1 2 63:31 25

6. N. Rudno 11 5 0 6 35:35 15

7. Papradno 11 5 0 6 30:38 15

8. Nováky 11 5 0 6 19:42 15

9. Beluša 11 4 1 6 31:33 13

10. D. Vestenice 11 4 1 6 29:58 13

11. H. Nitra B 11 3 1 7 34:48 10

12. Svinná 11 2 0 9 23:59 6

13. Lehota 11 1 0 10 11:91 3

14. Dohňany 11 0 0 11 6:138 0

PRÍPRAVKA U 11

8. kolo: Partizánske – Púchov 4:1 (1:1), Jandušek, Topoľčany - Pov. Bystrica 3:0 (2:0), Bánovce – Dubnica 1:4 (0:2), Číž 2, Kubiš, Adamec, Trenčín – N. Mesto 2:2, Myjava – H. Nitra 2:3.

PRÍPRAVKA U 10

8. kolo: Partizánske – Púchov 3:0 (1:0), Topoľčany - Pov. Bystrica 7:1 (4:0), Mokráš, Bánovce – Dubnica 2:4 (1:2), Kramlík 2, Gaži, Prokop, Trenčín – N. Mesto 9:2, Myjava – H. Nitra 0:3.

PRÍPRAVKA U 9

8. kolo: Partizánske – Púchov 1:4 (0:4), Obšivan, Krajčík, Mynář, Mózsi, Topoľčany - Pov. Bystrica 4:0 (2:0), Bánovce – Dubnica 2:3 (2:2), Mikiaš 2, Bičan, Trenčín – N. Mesto 5:1, Myjava – H. Nitra 2:5.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  3. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  6. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  7. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  8. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  9. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 865
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 11 337
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 826
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 636
  5. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 9 586
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu 9 510
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 440
  8. Aká je chémia vôní 9 069
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť 8 907
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 820
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Čestnými občanmi Streženíc sú Milan Sládek a Pavol Macho

Najvýznamnejšími rodákmi z obce Streženice v Púchovskom okrese sú svetoznámy mím Milan Sládek a umelecký sklár a maliar Pavol Macho.

Milan Sládek.

Pribudlo 2070 pozitívnych, 24 zomrelo

V piatok pribudlo ďalších 2070 pozitívnych prípadov nákazy koronavírusom, laboratóriá otestovali 12 670 vzoriek Počet úmrtí na pľúcnu formu ochorenia COVID-19 sa zvýšil o 24. Vyliečilo sa ďalších 2 814 osôb. Národné centrum zdravotníckych informácií o tom informovalo na webe covid-19.nczisk.sk.

Kto sa dostal do ideálnej jedenástky jesennej časti IV. ligy Severozápad?

Vybrali sme ideálnu jedenástku IV. ligy Severozápad.

Ilustračná fotografia.

História Streženíc siaha do čias Keltov

I keď prvá písomná zmienka o obci Streženice pochádza zo začiatku 15. storočia, archeologické nálezy dokazujú, že osídlenie tam bolo už v keltských časoch.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia už pozná totožnosť muža, ktorý zaútočil po upozornení, že nemá rúško

Páchateľa a jeho kamaráta spoznali ľudia na videozázname.

Ako vyzerajú covidové pľúca? Zo špongie je tuhá hmota, hovorí patológ

Súdny lekár František Štuller, vykonáva aj pitvy ľudí, ktorí umreli na covid.

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Už ste čítali?