Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Panteri podľahli lídrovi až v závere

Prvoligoví hokejisti Pov. Bystrice ešte päť minút pred koncom držali so Senicou nerozhodný výsledok.

Pov. Bystrica – Senica 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)

Proti suverénovi súťaže nezačali panteri dobre, a už v 2. min inkasovali gól od Vaškoviča. Potom sa hral vyrovnaný hokej, ale stav sa už nemenil. Aj začiatok druhej tretiny mali lepší Seničania. Pri vylúčení Bujdáka v 22. min zvýšil na 0:2 obranca Reissmüller. Obe mužstvá hrali pozorne a brankári príliš veľa práce nemali. V 35. min sa domácim naskytla obrovská šanca, keď hosťujúci Čunderlík dostal päť minút a bol vylúčený do konca zápasu. Po štyroch minútach premenil Koleda Slávikovu prihrávku – 1:2. ďalšiu presilovku na začiatku tretej tretiny panteri nevyužili, no v 50. min Lipták vyrovnal. Domáci sa potom ubránili presilovku, no v 56. min inkasovali tretí gól od Rajčáka. Dve minúty pred koncom dostali panteri výhodu presilovky, ktorú nevyužili a trinásť sekúnd pred koncom potvrdil výhru favorita Hreus.

Góly: 39. Koleda, 50. Lipták - 2. Vaškovič, 23. Reissmüller, 56. Rajčák, 60. Hreus.

Pov. Bystrica: Bačikovský – Nemčík, Niník, Filo, Krecháč, Vereš, Koleda, Slávik, Lipták, Kudlej, Valach, Benko, Bujdák, Jarab, Čičala, Majerík, Boško.

Senica: Peksa – Škápik, Reissmüller, Šedivý, Salajka, Pavešic, Reho, Beťko, Vaškovič, Čunderlík, Kocák, Mikolášek, Hreus, Lantoš, Cibulka, Surovka, Rajčák, Dubec, Štetina.

20. kolo: L. Mikuláš – Trnava 2:1, Detva – Michalovce 3:5, Sp. N. Ves – Topoľčany 6:2, Prešov – Trebišov 7:1, Bardejov – Prievidza 4:5.

5. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  6. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  7. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  7. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  9. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!

Skromný hrdina z baráže o Euro. Šatka je v poľskom lechu lídrom

Dostal šancu vo veľkom zápase a nesklamal. Dubnický odchovanec ĽUBOMÍR ŠATKA vytvoril vo finále baráže o futbalové ME stopérsku dvojičku s Milanom Škriniarom.