Streda, 18. október, 2017 | Meniny má Lukáš

Dubničania dostihli druhé Hamuliakovo

V 2. hokejovej lige Dubnica po zlepšenom výkone v druhej časti zdolala Brezno.

MHK Dubnica – Brezno 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)

Napriek výraznej prevahe sa Dubničania v prvej tretine strelecky nepresadili. Aj v druhej tretine sa Brezno držalo až do polovice zápasu, keď naviac jeho hráči nevyužili presilovku. Minútu po návrate vylúčeného hráča po Ďurinovej prihrávke otvoril skóre Pakši. O dve minúty premenil Trokan Dubovského prihrávku na druhý gól Dubnice. V úvode tretej tretiny v 43. min po spolupráci s Trokanom zvyšoval Lezo na 3:0 a o päť minút po akcii Pejka sa nemýlil Pánis – 4:0. Hostia sa do streleckej listiny zapísali až dve minúty pred koncom, keď Guriša prekonal Turňa.

Góly: 34. Pakši, 36. Trokan, 43. Lezo, 48. Pánis – 58. Turňa.

Dubnica: Guriš – Brídik, Paliatka, Doskočil, Chatrnúch, Satina, Pejko, Dubovský, Pakši, Hanták, Trokan, Ďurina, Lezo, Blanár, Pánis, Havier.

Brezno: Cpin –Turňa, Rajčan, Guttmann, Podkonický, Lániček, Krupčík, Caban, Lunter, Bauer, Richter, Kováčik, Horváth, Štubňa, Brozman, Foťko, Potkány.

20. kolo: Partizánske – Hamuliakovo 8:6 (3:2, 3:0, 2:4), 7. a 11. Košecký, 27. a 58. Bosák, 15. Majerčík, 30. Kaikl, 40. Švenda, 59. Ondruška – 20. a 42. Kadraba, 18. Černý, 52. Strapák, 53. Maťaš, 57. Jastrabík, N. Zámky – Levice 1:8 (0:0, 1:4, 0:4), 39. Grošaft – 25., 35. a 52. Bednárik, 23. Kovácsik, 40. Káčer, 41. Matejov, 46. Pitlanič, 53. Vrťo, Nitra mala voľno.

1. Nitra 17 13 2 2 88:55 43

2. Hamuliakovo 19 9 3 7 105:75 32

3. Dubnica 18 10 1 7 74:69 32

4. Partizánske 18 8 2 8 105:89 28

5. Brezno 18 5 4 9 76:92 19

6. Levice 18 5 4 9 75:94 19

7. N. Zámky 18 4 2 12 64:113 16