I. LIGA STARŠÍ DORAST
18. kolo: Trenčín – Dubnica 3:1 (1:1), Suchý, B. Bystrica – Prešov 1:0, Senica – Žilina 1:0, Košice - Trnava 0:2, Zl. Moravce – Podbrezová 4:1, Sp. N. Ves – Ružomberok 1:2, Bardejov - Slovan 1:0, Michalovce – Nitra 0:0.
1. Trenčín 17 10 3 4 36:17 33
2. Senica 17 11 0 6 27:20 33
3. B. Bystrica 17 9 4 4 30:20 31
4. Prešov 17 10 1 6 27:20 31
5. Ružomberok 17 9 2 6 34:21 29
6. Zl. Moravce 17 8 5 4 29:21 29
7. Slovan 17 8 4 5 20:20 28
8. Podbrezová 17 8 1 8 31:30 25
9. Michalovce 17 7 4 6 25:25 25
10. Žilina 17 6 5 6 25:17 23
11. Nitra 17 7 2 8 28:28 23
12. Dubnica 17 5 4 8 29:34 19
13. Košice 17 5 4 8 21:28 19
14. Bardejov 17 6 0 11 15:25 18
15. Trnava 17 3 4 10 14:33 13
16. Sp. N. Ves 17 1 3 13 12:44 6
I. LIGA MLADŠÍ DORAST18. kolo: Trenčín – Dubnica 1:1 (1:1), Slávik, B. Bystrica – Prešov 4:1, Senica – Žilina 4:0, Košice - Trnava 0:1, Zl. Moravce – Podbrezová 0:1, Sp. N. Ves – Ružomberok 3:2, Bardejov - Slovan 0:5, Michalovce – Nitra 1:0.
1. Senica 17 12 5 0 41:13 41
2. Nitra 17 11 3 3 31:10 36
3. Michalovce 17 9 5 3 27:16 32
4. Slovan 17 10 1 6 27:18 31
5. B. Bystrica 17 8 5 4 31:16 29
6. Dubnica 17 8 5 4 30:17 29
7. Prešov 17 7 6 4 21:15 27
8. Žilina 17 8 3 6 28:23 27
9. Ružomberok 17 7 4 6 23:23 25
10. Bardejov 17 7 3 7 18:22 24
11. Sp. N. Ves 17 5 4 8 16:23 19
12. Trnava 17 3 7 7 10:24 16
13. Trenčín 17 2 7 8 27:30 13
14. Podbrezová 17 3 4 10 15:32 13
15. Košice 17 3 2 12 16:29 11
16. Zl. Moravce 17 0 2 15 2:52 2
II. LIGA STARŠÍ DORAST18. kolo: Púchov - Horná Nitra 1:0 (1:0), Glórik, Senica B - Dubnica B 6:0 (2:0), Dun. Streda - Piešťany 1:0, Lok. Trnava - Trenčín B 2:3, Petržalka - Inter 2:1, Ružinov - Senec 0:2, Slovan B - Myjava 4:2, Levice - Nitra B odložili pre terén.
1. Senica B 17 13 2 2 58:16 41
2. Petržalka 17 10 6 1 40:19 36
3. Inter 17 10 3 4 35:18 33
4. Trenčín B 17 10 1 6 50:27 31
5. SFM Senec 17 10 1 6 37:23 31
6. H. Nitra 17 9 1 7 28:21 28
7. Nitra B 15 8 3 4 28:21 27
8. Dubnica B 17 8 3 6 30:27 27
9. Slovan B 17 6 4 7 29:26 22
10. Levice 15 6 2 7 21:19 20
11. Púchov 16 6 1 9 19:36 19
12. Myjava 16 6 0 10 24:28 18
13. Lok. Trnava 17 5 3 9 16:35 18
14. Dun. Streda 17 5 2 10 19:33 17
15. Piešťany 17 1 4 12 16:66 7
16. Ružinov 17 1 2 14 12:47 5
II. LIGA MLADŠÍ DORAST18. kolo: Púchov - Horná Nitra 2:1 (0:0), Veteška 2, Senica B - Dubnica B 5:1 (3:1), Antol, Dun. Streda - Piešťany 3:1, Lok. Trnava - Trenčín B 0:5, Petržalka - Inter 0:1, Ružinov - Senec 0:3, Slovan B - Myjava 1:3. Levice - Nitra B odložili.
1. Senica B 17 14 2 1 57:14 44
2. SFM Senec 17 12 1 4 48:17 37
3. Slovan B 17 10 6 1 33:19 36
4. Nitra B 15 10 3 2 47:10 33
5. Inter 17 10 3 4 24:19 33
6. Trenčín B 17 9 3 5 54:34 30
7. Petržalka 17 10 0 7 28:19 30
8. Levice 15 7 1 7 30:17 22
9. H. Nitra 17 6 3 8 37:40 21
10. Myjava 16 5 3 8 21:25 18
11. Dubnica B 17 5 3 9 26:35 18
12. Púchov 16 4 4 8 25:48 16
13. Dun. Streda 17 5 1 11 16:60 16
14. Ružinov 17 4 2 11 21:42 14
15. Lok. Trnava 17 1 3 13 10:39 6
16. Piešťany 17 2 0 15 13:52 6
IV. LIGA DORAST
18. kolo: N. Dubnica – Brvnište 1:1 (1:0), Kučík – Matej Hároník, Moravany – Beluša 1:5 (0:0), M. Moško 2, Konečný, P. Moško, Hošták, Pov. Bystrica - Ilava 4:1 (1:0), Kalamen 2, Kostka, Oravík – Branický, Led. Rovne - N. Rudno odložené na 17. 4. o 16. h, Vrbové – Nováky 2:1, Tr. Stankovce - V. Kostoľany 1:1, Krakovany – Holíč 1:8, Boleráz - Horná Nitra B 1:4.
1. V. Kostoľany 17 15 1 1 78:20 46
2. Pov. Bystrica 16 13 1 2 63:17 40
3. H. Nitra 16 10 2 4 61:20 32
4. Led. Rovne 15 10 2 3 45:24 32
5. Beluša 16 10 0 6 44:23 30
6. Tr. Stankovce 17 9 2 6 62:31 29
7. Holíč 17 7 6 4 33:23 27
8. Boleráz 17 8 2 7 36:31 26
9. Brvnište 17 7 2 8 38:31 23
10. N. Dubnica 16 6 3 7 54:25 21
11. N. Rudno 16 5 2 9 28:42 17
12. Ilava 17 4 3 10 27:41 15
13. Vrbové 17 3 6 8 15:52 15
14. Moravany 17 2 4 11 22:78 10
15. Nováky 16 2 4 10 23:80 10
16. Krakovany 17 0 2 15 13:104 2
V. LIGA DORAST18. kolo: D. Vestenice – Kolačín 7:0 (3:0), Dubodiel - D. Kočkovce 2:0 (0:0), Plevník - Opatová 2:1 (2:1), A. Buday, Lukáč, Papradno - Kanianka 2:1(1:1), Adamík 2, Partizánske - Horná Poruba 9:2 (6:1), V. Hudec, M. Hofierka, St. Turá – Prečín nehrali pre nespôsobilý terén, hrá sa 8. 5., Tr. Turná –Bošáca 7:0, Drietoma – Bošany odložené na 8. 5.
1. Bošany 16 13 1 2 55:16 40
2. Partizánske 17 12 1 4 73:25 37
3. Plevník 17 12 1 4 63:28 37
4. D. Vestenice 16 11 2 3 39:14 35
5. Tr. Turná 17 9 1 7 52:28 28
6. Kanianka 16 9 0 7 40:41 27
7. Prečín 15 7 3 5 54:36 24
8. D. Kočkovce 16 7 2 7 40:46 23
9. Opatová 17 7 1 9 37:36 22
10. Dubodiel 16 6 2 8 43:43 20
11. Bošáca 17 6 2 9 32:45 20
12. Papradno 16 5 3 8 24:43 18
13. Drietoma 15 4 4 7 23:45 16
14. St. Turá 15 4 0 11 21:64 12
15. H. Poruba 16 3 1 12 28:66 10
16. Kolačín 16 2 0 14 21:69 6
I. LIGA STARŠÍ ŽIACI A
17. kolo: Dubnica – Šaľa 2:1 (1:1), Svatík, Gašpar, Púchov - Levice 0:1 (0:1), Spartak Trnava - Nitra 2:2, Topoľčany - Petržalka 1:4, Dun. Streda - Trenčín 0:3, Slovan - Myjava 2:1, Senec - Senica 1:2, Inter - Karl. Ves 2:1.
1. FC Nitra 16 14 2 0 52:9 44
2. Senica 16 12 3 1 50:7 39
3. Spartak Trnava 16 10 5 1 34:10 35
4. Slovan 16 11 1 4 39:18 34
5. Trenčín 16 9 4 3 41:10 31
6. Šaľa 16 9 1 6 47:27 28
7. Inter 16 9 1 6 17:18 28
8. Petržalka 16 7 2 7 25:27 23
9. Myjava 16 7 2 7 25:29 23
10. Senec 16 6 2 8 16:21 20
11. Dun. Streda 16 6 2 8 26:38 20
12. Dubnica 16 4 2 10 16:41 14
13. Levice 16 4 1 11 12:38 13
14. Púchov 16 2 1 13 22:29 7
15. Karl. Ves 16 1 2 13 10:54 5
16. Topoľčany 16 1 1 14 7:63 4
I. LIGA STARŠÍ ŽIACI B
17. kolo: Dubnica – Šaľa 7:1 (2:0), Brezina 2, Mihálik, Lévai, Kutiš, Čačko, Mutala, Púchov - Levice 0:2 (0:0), Spartak Trnava - Nitra 5:0, Dun. Streda - Trenčín 0:4, Topoľčany - Petržalka 0:4, Slovan - Myjava 3:1, Senec - Senica 0:6, Inter - Karl. Ves 3:2.
1. Spartak Trnava 16 15 1 0 69:3 46
2. Slovan 16 14 1 1 79:9 43
3. Trenčín 16 12 0 4 82:12 36
4. Senica 16 11 2 3 81:11 35
5. FC Nitra 16 11 1 4 63:17 34
6. Dubnica 16 11 0 5 49:18 33
7. Petržalka 16 7 3 6 40:23 24
8. Levice 16 7 2 7 20:23 23
9. Myjava 16 7 2 7 24:35 23
10. Púchov 16 6 2 8 29:50 20
11. Inter 16 5 1 10 16:49 16
12. Senec 16 4 2 10 14:59 14
13. Dun. Streda 16 2 3 11 17:61 9
14. Šaľa 16 1 4 11 17:73 7
15. Karl. Ves 16 1 2 13 18:87 5
16. Topoľčany 16 1 0 15 8:96 3
I. LIGA ML. ŽIACI A
16. kolo: Šaľa - Pov. Bystrica 3:4 (1:3), Chromek 2, Kvašay, Vápeník.
17. kolo: Pov. Bystrica - Topoľčany 5:0 (1:0), Chromek 2, Begáň 2, Chovančík, Púchov - Trenčín 0:4 (0:2), Dubnica – Petržalka 0:1 (0:1), Myjava - Nitra 3:1, PFA ViOn - Šaľa 2:0, Dun. Streda - Horná Nitra 5:3, Slovan - Senica 1:3, Levice - Spartak Trnava odložili.
1. Slovan 16 13 2 1 64:10 41
2. Senica 16 13 1 2 58:15 40
3. Petržalka 16 10 3 3 57:15 33
4. PFA ViOn 16 10 3 3 31:13 33
5. Pov. Bystrica 17 10 2 5 32:21 32
6. Trenčín 16 9 1 6 51:35 28
7. Levice 15 7 3 5 18:19 24
8. FC Nitra 16 6 3 7 44:42 21
9. H. Nitra 16 6 2 8 40:34 20
10. Šaľa 17 6 2 9 19:38 20
11. Spartak Trnava 15 5 4 6 23:22 19
12. Dun. Streda 16 5 3 8 21:34 18
13. Topoľčany 16 5 2 9 19:46 17
14. Dubnica 16 4 1 11 20:45 13
15. Myjava 16 1 1 14 13:64 4
16. Púchov 16 1 1 14 13:70 4
I. LIGA ML. ŽIACI B
16. kolo: Šaľa - Pov. Bystrica 5:1 (2:1), Motošický.
17. kolo: Pov. Bystrica - Topoľčany 1:0 (0:0), Piaček, Púchov - Trenčín 0:6 (0:1), Dubnica – Petržalka 2:2 (2:0), Tatranský, Kopačka, Myjava - Nitra 1:6, PFA ViOn - Šaľa 5:1, Dun. Streda - Horná Nitra 2:3, Levice - Spartak Trnava odložili, Slovan - Senica 1:0.
1. Slovan 16 15 0 1 95:9 45
2. Spartak Trnava 15 15 0 0 71:10 45
3. Trenčín 16 12 1 3 94:23 37
4. FC Nitra 16 11 2 3 75:28 35
5. Dun. Streda 16 10 2 4 47:21 32
6. Senica 16 9 0 7 42:35 27
7. H. Nitra 16 8 2 6 61:54 26
8. Petržalka 16 8 1 7 36:30 25
9. PFA ViOn 16 6 2 8 33:53 20
10. Myjava 16 5 2 9 29:47 17
11. Levice 15 5 0 10 34:46 15
12. Šaľa 17 4 3 10 36:66 15
13. Dubnica 16 4 1 11 15:67 13
14. Pov. Bystrica 17 3 1 13 19:83 10
15. Topoľčany 16 2 3 11 22:70 9
16. Púchov 16 0 2 14 14:81 2
II. LIGA STARŠÍ ŽIACI
17. kolo: Šamorín - Pov. Bystrica 1:2 (1:1), Jakubek, M. Beran, PFA ViOn - J. Bohunice 4:0, Šurany - Štúrovo 1:0, ČFK Nitra - Nové Mesto 4:0, Skalica - Piešťany 3:1, Mor. Sv. Ján - Horná Nitra 0:5, Lok. Trnava - Hlohovec 6:0, N. Zámky - Nemšová odložili pre terén. Predohrávka: N. Mesto - Lok. Trnava 0:6.
1. ČFK Nitra 16 13 2 1 66:10 41
2. Lok. Trnava 17 13 1 3 44:7 40
3. PFA ViOn 16 12 0 4 62:15 36
4. J. Bohunice 16 11 1 4 56:18 34
5. N. Zámky 15 11 0 4 45:14 33
6. Pov. Bystrica 16 9 1 6 19:21 28
7. Horná Nitra 16 8 3 5 43:19 27
8. Mor. Sv. Ján 16 8 2 6 27:23 26
9. N. Mesto 17 6 2 9 26:55 20
10. Skalica 16 5 3 8 18:34 18
11. Šamorín 16 4 3 9 31:37 15
12. Štúrovo 16 4 1 11 19:36 13
13. Šurany 16 4 1 11 23:48 13
14. Hlohovec 16 3 4 9 10:39 13
15. Piešťany 16 3 1 12 10:49 10
16. Nemšová 15 1 1 13 15:89 4
II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
17. kolo: Šamorín - Pov. Bystrica 2:1 (0:0), Filípek, PFA ViOn - J. Bohunice 6:2, ČFK Nitra - Nové Mesto 5:1, Šurany - Štúrovo 0:0. Skalica - Piešťany 0:0, Mor. Sv. Ján - Horná Nitra 1:6, Lok. Trnava - Hlohovec 3:0. Nové Zámky - Nemšová odložili. Predohrávka: N. Mesto - Lok. Trnava 1:2.
1. Šamorín 16 14 1 1 48:11 43
2. Lok. Trnava 17 13 1 3 58:16 40
3. PFA ViOn 16 11 3 2 59:24 36
4. Piešťany 16 9 4 3 44:23 31
Štúrovo 16 9 4 3 44:23 31
6. N. Mesto 17 10 1 6 44:29 31
7. Skalica 16 8 2 6 33:22 26
8. ČFK Nitra 16 7 4 5 45:27 25
9. Pov. Bystrica 16 7 2 7 46:37 23
10. Horná Nitra 16 6 1 9 25:35 19
11. Hlohovec 16 5 3 8 36:43 18
12. N. Zámky 15 4 5 6 43:38 17
13. J. Bohunice 16 3 2 11 19:52 11
14. Nemšová 15 2 0 13 17:70 6
15. Mor. Sv. Ján 16 2 0 14 11:75 6
16. Šurany 16 1 1 14 18:65 4