Nedeľa, 27. máj, 2018 | Meniny má Iveta

Dorastenci Kolačína a Ilavy k súperom necestovali

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

I. LIGA STARŠÍ DORAST

19. kolo: Nitra - Bardejov 1:1.

22. kolo: Zl. Moravce - Michalovce 0:3.

23. kolo: Trnava - Dubnica 4:0 (1:0), Slovan - B. Bystrica 2:1, Bardejov - Zl. Moravce 2:0, Michalovce - Košice 1:0, Ružomberok - Žilina 0:1, Podbrezová - Prešov 0:1, Sp. N. Ves – Senica 0:2, Nitra - Trenčín 0:5.

1. Trenčín 22 15 3 4 51:20 48

2. Senica 22 13 0 9 33:28 39

3. B. Bystrica 22 11 5 6 40:28 38

Článok pokračuje pod video reklamou

4. Prešov 22 12 2 8 33:26 38

5. Slovan 22 11 5 6 29:25 38

6. Michalovce 22 11 4 7 38:26 37

7. Žilina 22 10 6 6 38:20 36

8. Ružomberok 22 10 3 9 38:28 33

9. Bardejov 22 10 1 11 24:27 31

10. Podbrezová 22 10 1 11 34:42 31

11. Zl. Moravce 22 8 6 8 32:34 30

12. Nitra 22 8 4 10 37:41 28

13. Dubnica 22 7 5 10 37:44 26

14. Košice 22 6 5 11 26:32 23

15. Trnava 22 4 4 14 21:42 16

16. Sp. N. Ves 22 1 4 17 15:62 7

I. LIGA MLADŠÍ DORAST

19. kolo: Nitra - Bardejov 1:1.

22. kolo: Zl. Moravce - Michalovce 0:3.

23. kolo: Trnava - Dubnica 2:1 (0:0), Mojto, Slovan - B. Bystrica 1:2, Bardejov - Zl. Moravce 0:1, Michalovce - Košice 0:1, Ružomberok - Žilina 1:0, Podbrezová - Prešov 1:3, Sp. N. Ves - Senica 0:3, Nitra – Trenčín 2:3.

1. Senica 22 16 6 0 52:13 54

2. Slovan 22 13 2 7 36:21 41

3. Nitra 22 12 4 6 38:18 40

4. B. Bystrica 22 11 6 5 39:21 39

5. Michalovce 22 11 6 5 35:19 39

6. Žilina 22 10 5 7 37:31 35

7. Ružomberok 22 9 6 7 33:30 33

8. Dubnica 22 8 8 6 37:28 32

9. Prešov 22 8 8 6 28:23 32

10. Bardejov 22 8 4 10 21:31 28

11. Trnava 22 5 8 9 15:28 23

12. Sp. N. Ves 22 6 4 12 20:36 22

13. Trenčín 22 4 9 9 37:38 21

14. Košice 22 5 4 13 23:36 19

15. Podbrezová 22 4 6 12 22:43 18

16. Zl. Moravce 22 2 2 18 4:61 8

II. LIGA STARŠÍ DORAST

17. kolo: Dubnica B - Slovan B 10:2 (2:2), Janco 2, Takáč 2, Szücs 2, Gajdoš, Krupanský, Matuška, Habšuda, Inter – Púchov 1:2 (1:1), Lazar, Jánošík, Nitra B - Petržalka 3:0, Piešťany - Levice 1:5, Myjava - Dun. Streda 3:0, Senec - Senica 0:1, Trenčín - Ružinov 8:0, Horná Nitra - Lok. Trnava 1:1.

19. kolo: Piešťany - Myjava 1:0.

23. kolo: Ružinov – Púchov 1:1 (1:1), Hamar, Dubnica B - Levice 2:2 (2:1), Takáč, Matuška, Inter - Nitra B 1:2, Senec - Dun. Streda 5:0, Lok. Trnava - Slovan B 0:2, Senica B - Petržalka 2:2, Trenčín B - Myjava 3:1, Horná Nitra - Piešťany 3:2.

1. Senica B 22 16 4 2 68:18 52

2. Trenčín B 23 14 2 7 68:36 44

3. Petržalka 22 12 7 3 48:27 43

4. SFM Senec 22 13 1 8 51:26 40

5. Dubnica B 23 11 5 7 47:33 38

6. Inter 23 11 4 8 45:26 37

7. Nitra B 22 10 7 5 37:30 37

8. Horná Nitra 21 11 2 8 35:28 35

9. Levice 21 9 4 8 33:26 31

10. Slovan B 23 8 5 10 37:42 29

11. Myjava 22 9 0 13 36:40 27

12. Púchov 22 7 6 9 24:40 27

13. L. Trnava 23 6 4 13 19:50 22

14. D. Streda 23 6 3 14 22:46 21

15. Piešťany 22 3 5 14 25:78 14

16. Ružinov 22 1 3 18 15:64 6

II. LIGA MLADŠÍ DORAST

17. kolo: Inter – Púchov 1:2 (1:1), Veteška 2, Dubnica B - Slovan B 2:1 (1:0), Homola, Antol, Nitra B - Petržalka 2:1, Piešťany - Levice 1:2, Myjava - Dun. Streda 6:1, Senec - Senica 0:2, Trenčín - Ružinov 8:0, Horná Nitra - Lok. Trnava 2:2.

19. kolo: Piešťany - Myjava 1:1.

23. kolo: Ružinov – Púchov 0:2 (0:0), Bartoš, Velič, Dubnica B - Levice 5:2 (2:0), Inter - Nitra B 1:3, Senec - Dun. Streda 5:2, Lok. Trnava - Slovan B 1:0, Senica B - Petržalka 4:1, Trenčín B - Myjava 3:1, Horná Nitra - Piešťany 2:0.

1. Senica B 22 19 2 1 70:15 59

2. Nitra B 22 16 4 2 63:14 52

3. SFM Senec 22 16 1 5 60:22 49

4. Trenčín B 23 14 3 6 82:41 45

5. Slovan B 23 12 7 4 43:25 43

6. Inter 23 12 4 7 34:28 40

7. Petržalka 22 12 0 10 34:26 36

8. Dubnica B 23 10 3 10 42:40 33

9. Myjava 22 9 3 10 32:31 30

10. Horná Nitra 21 8 4 9 43:43 28

11. Levice 21 8 2 11 35:33 26

12. Púchov 22 6 4 12 32:66 22

13. D. Streda 23 5 1 17 21:81 16

14. Ružinov 22 4 2 16 21:59 14

15. L. Trnava 23 3 4 16 17:50 13

16. Piešťany 22 2 0 20 16:71 6

IV. LIGA DORAST

20. kolo: N. Dubnica - V. Kostoľany 1:2 (1:1), Lukáč.

23. kolo: Krakovany - Pov. Bystrica odložené na 15. 5. o 17. h, Holíč – Ilava 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Boleráz - Led. Rovne 1:4 (1:2), Kormendy 2, Škrabko, Moško, Beluša – Vrbové 6:0 (4:0), Kujaník 2, Moško 2, Novotný, Hrubo, N. Rudno – Brvnište 1:5 (1:1), Mário Hároník 2, Vadovský, Krasňan, Hikaník, Horná Nitra B - Nová Dubnica 0:1, Moravany - Tr. Stankovce 1:2, V. Kostoľany – Nováky 2:1.

1. V. Kostoľany 21 19 1 1 91:23 58

2. Pov. Bystrica 19 15 2 2 68:19 47

3. H. Nitra B 20 13 2 5 74:25 41

4. Led. Rovne 20 12 2 6 60:33 38

5. Beluša 20 12 0 8 55:28 36

6. Tr. Stankovce 20 11 2 7 66:36 35

7. Holíč 20 9 6 5 41:29 33

8. N. Dubnica 20 9 4 7 65:29 31

9. Boleráz 20 9 2 9 49:36 29

10. Brvnište 20 9 2 9 46:36 29

11. Ilava 20 5 3 12 29:51 18

12. N. Rudno 19 5 2 12 31:54 17

13. Moravany 20 4 4 12 35:81 16

14. Vrbové 20 3 6 11 17:67 15

15. Nováky 20 2 4 14 25:92 10

16. Krakovany 19 0 2 17 13:126 2

V. LIGA DORAST

23. kolo: Opatová - D. Kočkovce 3:3 (3:3), Briš, Pšenák, Koncový, Partizánske – Plevník 6:2 (2:0), Zelenák, Pavlovič, Horná Poruba - Dubodiel 7:0 (4:0), M. Švaňa 3, V. Hudec 2, P. Hudec, M. Čurík, Tr. Turná – Kolačín 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Prečín - Drietoma 2:1 (2:1), V. Gajdošík, Vicena, Stará Turá – Papradno 3:4 (1:1), M. Hrebičík 2, Adamík, Gablík, Bošáca - D. Vestenice 2:2, Kanianka – Bošany odložené na 15. 5.

1. D. Vestenice 20 14 3 3 45:17 45

2. Bošany 18 14 2 2 62:18 44

3. Plevník 20 14 1 5 67:34 43

4. Partizánske 20 13 3 4 83:31 42

5. Kanianka 19 12 0 7 50:42 36

6. Tr. Turná 20 11 1 8 57:30 34

7. Prečín 20 10 3 7 62:41 33

8. D. Kočkovce 20 8 4 8 48:54 28

9. Opatová 20 8 2 10 47:45 26

10. Dubodiel 20 7 2 11 55:57 23

11. Bošáca 20 6 5 9 38:51 23

12. Papradno 20 6 4 10 32:53 22

13. Drietoma 19 5 4 10 25:52 19

14. H. Poruba 20 5 1 14 39:71 16

15. St. Turá 20 5 1 14 28:75 16

16. Kolačín 20 2 0 18 25:92 6

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI A

16. kolo: Dubnica - Slovan 1:0 (0:0), Pišta, Karlova Ves – Púchov 2:1 (2:0), Marman, Levice - Topoľčany 4:1, Trenčín - Trnava 2:2, Myjava - Senec 0:1, Petržalka - Dun. Streda 3:2, Senica - Inter 6:0.

18. kolo: Karl. Ves - Senec 1:0.

22. kolo: Petržalka – Dubnica 1:0 (1:0), Dun. Streda – Púchov 1:1 (1:0), Kvocera, Nitra - Senec 3:0, Šaľa - Topoľčany 2:1, Levice - Myjava 3:0, Trenčín - Slovan 0:0, Trnava - Inter 2:0, Karl. Ves - Senica 1:2.

1. Senica 21 17 3 1 62:9 54

2. FC Nitra 21 16 5 0 67:13 53

3. Spartak Trnava 21 13 7 1 45:13 46

4. Slovan 22 14 2 6 47:21 44

5. Trenčín 20 11 6 3 50:12 39

6. Šaľa 21 10 3 8 55:36 33

7. Inter 21 10 3 8 21:29 33

8. Myjava 21 9 3 9 32:38 30

9. Petržalka 21 9 2 10 30:35 29

10. Senec 22 9 2 11 20:26 29

11. Dun. Streda 22 7 5 10 33:47 26

12. Dubnica 22 6 4 12 21:46 22

13. Levice 22 6 3 13 22:45 21

14. Karl. Ves 22 3 2 17 16:64 11

15. Púchov 19 2 3 14 25:33 9

16. Topoľčany 22 1 1 20 9:88 4

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI B

16. kolo: Dubnica - Slovan 2:2 (1:1), Kutiš 2, Karlova Ves – Púchov 4:0 (1:0), Levice - Topoľčany 6:0, Trenčín - Trnava 2:3, Myjava - Senec 3:2, Petržalka - Dun. Streda 1:1, Senica - Inter 4:0.

18. kolo: Karl.. Ves - Senec 3:0.

22. kolo: Dun. Streda - Púchov 4:1 (2:0), Pilný, Petržalka – Dubnica 2:1 (1:0), Levai, Nitra - Senec 3:0, Šaľa - Topoľčany 3:1, Levice - Myjava 1:0, Trenčín - Slovan 3:0, Trnava - Inter 7:1, Karl. Ves - Senica 0:5.

1. Spartak Trnava 21 20 1 0 102:6 61

2. Slovan 22 16 3 3 92:15 51

3. FC Nitra 21 16 1 4 88:18 49

4. Trenčín 20 15 0 5 110:15 45

5. Senica 21 14 2 5 97:18 44

6. Dubnica 22 14 1 7 64:25 43

7. Levice 22 12 2 8 37:26 38

8. Petržalka 21 9 5 7 46:26 32

9. Myjava 21 10 2 9 32:42 32

10. Púchov 19 6 2 11 31:66 20

11. Inter 21 6 1 14 19:65 19

12. D. Streda 22 4 5 13 28:74 17

13. Senec 22 4 2 16 16:83 14

14. Karl. Ves 22 4 2 16 28:106 14

15. Šaľa 21 2 5 14 24:91 11

16. Topoľčany 22 1 0 21 9:147 3

I. LIGA ML. ŽIACI A

16. kolo: Horná Nitra – Púchov 5:0 (1:0), Trnava - Dun. Streda 6:0.

19. kolo: Púchov - Spartak Myjava 0:1 (0:1), Pov. Bystrica - Horná Nitra 2:3 (2:1), Begáň, Chromek,

22. kolo: Púchov - Levice 1:2 (1:1), Gabriš, Myjava - Pov. Bystrica 2:2 (1:1), Chromek 2,

Horná Nitra – Dubnica 2:0 (2:0), Nitra - PFA ViOn 0:1, Topoľčany - Šaľa 0:3, Petržalka - Dun. Streda 1:2, Trenčín - Slovan 1:2, Trnava - Senica 3:0.

1. Slovan 21 17 3 1 78:13 54

2. Senica 22 17 2 3 80:23 53

3. PFA ViOn 22 15 3 4 49:26 48

4. Petržalka 20 11 3 6 63:21 36

5. Pov. Bystrica 22 10 5 7 41:34 35

6. Levice 19 10 4 5 26:23 34

7. Trenčín 19 10 1 8 59:43 31

8. Spartak Trnava 22 8 6 8 37:29 30

9. Horná Nitra 21 9 2 10 54:44 29

10. FC Nitra 21 8 5 8 56:47 29

11. Šaľa 22 9 2 11 28:44 29

12. Dun. Streda 21 8 3 10 30:46 27

13. Dubnica 21 5 2 14 23:54 17

14. Topoľčany 21 5 2 14 22:70 17

15. Myjava 20 2 2 16 19:73 8

16. Púchov 22 1 1 20 15:90 4

I. LIGA ML. ŽIACI B

16. kolo: Horná Nitra – Púchov 10:0 (7:0), Trnava - Dun. Streda 6:0.

19. kolo: Púchov - Spartak Myjava 4:0 (1:0), Ocelík 3, Haviar, Pov. Bystrica - Horná Nitra 0:6 (0:2).

22. kolo: Púchov - Levice 1:3 (0:0), Gálik, Myjava - Pov. Bystrica 3:1 (1:1), Stanček, Horná Nitra – Dubnica 11:1 (6:1), Kusovský, FC Nitra - PFA ViOn 10:0, Topoľčany - Šaľa 3:2, Petržalka - Dun. Streda 2:3, Trenčín - Slovan 2:5, Trnava - Senica 2:1.

1. Spartak Trnava 22 22 0 0 109:12 66

2. Slovan 21 18 0 3 131:19 54

3. FC Nitra 21 16 2 3 113:30 50

4. Trenčín 19 13 2 4 107:30 41

5. Horná Nitra 21 13 2 6 96:57 41

6. Dun. Streda 21 13 2 6 56:33 41

7. Senica 22 13 0 9 63:40 39

8. Petržalka 20 10 1 9 57:37 31

9. PFA ViOn 22 8 3 11 40:74 27

10. Myjava 20 6 3 11 33:55 21

11. Levice 19 6 1 12 39:62 19

12. Dubnica 21 6 1 14 24:88 19

13. Šaľa 22 4 3 15 41:109 15

14. Topoľčany 21 3 3 15 27:100 12

15. Pov. Bystrica 22 3 1 18 21:119 10

16. Púchov 22 1 2 19 20:112 5

II. LIGA STARŠÍ ŽIACI

22. kolo: Pov. Bystrica - Skalica 0:2 (0:0), Nové Zámky - Lok. Trnava 1:2, J. Bohunice - ČFK Nitra 1:2, Šamorín - Šurany 0:1, Nové Mesto - PFA ViOn 0:3, Štúrovo - Piešťany 2:2, Nemšová - Mor. Sv. Ján 2:4, Hlohovec - Horná Nitra 1:1.

1. Lok. Trnava 21 17 1 3 61:9 52

2. ČFK Nitra 20 16 3 1 73:13 51

3. PFA ViOn 20 16 0 4 80:17 48

4. N. Zámky 21 14 1 6 67:18 43

5. Mor. Sv. Ján 21 12 2 7 48:33 38

6. J. Bohunice 19 12 1 6 61:25 37

7. Horná Nitra 19 9 5 5 50:22 32

8. Pov. Bystrica 21 10 1 10 23:31 31

9. Skalica 20 9 3 8 37:37 30

10. Šurany 19 7 1 11 28:49 22

11. N. Mesto 20 6 2 12 27:70 20

12. Šamorín 20 4 3 13 32:46 15

13. Piešťany 21 4 3 14 20:61 15

14. Štúrovo 20 4 2 14 22:51 14

15. Hlohovec 20 3 5 12 15:56 14

16. Nemšová 20 1 1 18 20:126 4

II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

22. kolo: Pov. Bystrica - Skalica 0:1 (0:1), J. Bohunice - ČFK Nitra 1:3, Nové Mesto - PFA ViOn 2:4, Štúrovo - Piešťany 2:1, Nové Zámky - Lok. Trnava 0:3, Šamorín - Šurany 4:0, Nemšová - Mor. Sv. Ján 0:0, Hlohovec - Horná Nitra 4:1.

1. Šamorín 20 17 1 2 57:15 52

2. Lok. Trnava 21 16 2 3 69:17 50

3. Štúrovo 20 13 4 3 65:25 43

4. PFA ViOn 20 13 3 4 68:36 42

5. Piešťany 21 12 4 5 63:28 40

6. Skalica 20 12 2 6 46:24 38

7. N. Mesto 20 10 2 8 47:36 32

8. ČFK Nitra 20 8 5 7 51:35 29

9. Pov. Bystrica 21 8 4 9 50:42 28

10. N. Zámky 21 7 6 8 49:43 27

11. Hlohovec 20 7 4 9 48:48 25

12. Horná Nitra 19 6 1 12 26:46 19

13. J. Bohunice 19 3 2 14 20:61 11

14. Nemšová 20 3 2 15 19:83 11

15. Mor. Sv. Ján 21 2 3 16 12:98 9

16. Šurany 19 1 1 17 19:72 4

III. LIGA STARŠÍ ŽIACI

15. kolo: Beluša - Led. Rovne 2:1 (0:1), Medvedík, Hlúbik - Pihík, Horná Nitra B – Partizánske 0:5, Nováky - N. Rudno 2:0, Kanianka – Lehota 2:0.

18. kolo: Led. Rovne - Nová Dubnica 1:0 (1:0), Kojtal, Partizánske – Beluša 2:2 (1:0), Hlúbik 2, Dohňany – Papradno 2:1 (0:1), Chyba, Štrbák – T. Jandúch, Lehota – Bánovce 0:4, D. Vestenice - Horná Nitra B 2:1, N. Rudno – Kanianka 2:0, Nováky – Svinná 0:3 kontumačne.

1. Partizánske 17 16 1 0 92:9 49

2. Bánovce 17 13 2 2 86:14 41

3. H. Nitra B 16 11 2 3 50:16 34

4. L. Rovne 17 9 6 2 52:18 33

5. Beluša 17 9 2 6 48:29 29

6. Svinná 17 7 2 8 40:46 23

7. D. Vestenice 16 6 4 6 20:28 22

8. N. Rudno 16 6 3 7 25:27 21

9. Papradno 17 5 4 8 30:46 19

10. N. Dubnica 16 5 1 10 26:56 16

11. Kanianka 17 4 1 12 15:75 13

12. Nováky 17 3 3 11 19:56 12

13. Lehota 17 3 1 13 16:56 10

14. Dohňany 17 2 4 11 14:56 10

III. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

15. kolo: Beluša - Led. Rovne 0:12 (0:5), Vajdík 3, Melišík 3, Páleš 2, Strapko, Mikuš, Levko, Szekely, Nováky - N. Rudno 1:3, Horná Nitra B – Partizánske 2:6, Kanianka – Lehota 3:0.

18. kolo: Led. Rovne - Nová Dubnica 1:2 (0:1), Páleš – Lisáček, Pecuš, Partizánske – Beluša 12:0 (4:0), Dohňany – Papradno 0:10 (0:4), S. Balušík 2, R. Jandúch 2, Bírošík, Koreník, Pleško, T. Krasňan, Nosál, B. Krasňan, Lehota – Bánovce 1:18, D. Vestenice - Horná Nitra B 3:2, N. Rudno – Kanianka 1:7, Nováky – Svinná 0:3 kontumačne.

1. Partizánske 17 16 1 0 149:15 49

2. Bánovce 17 15 0 2 186:31 45

3. Kanianka 17 14 0 3 97:22 42

4. L. Rovne 17 12 1 4 101:30 37

5. N. Dubnica 16 11 1 4 93:44 34

6. Papradno 17 8 1 8 59:51 25

7. N. Rudno 16 8 0 8 56:56 24

8. Nováky 17 8 0 9 37:54 24

9. Beluša 17 6 2 9 40:70 20

10. H. Nitra B 16 5 1 10 48:64 16

11. D. Vestenice 16 5 1 10 34:85 16

12. Svinná 17 3 0 14 29:112 9

13. Lehota 17 1 0 16 13:135 3

14. Dohňany 17 1 0 16 9:182 3

PRÍPRAVKA U 11

11. kolo: Púchov – Topoľčany 0:6 (0:0), Dubnica - Horná Nitra 6:0 (4:0), Cyprian 3, Gründel 2, Štiblárik, Pov. Bystrica – Partizánske 3:3 (2:3), Lehotský, Kukučka, Jaroš, Bánovce - Nové Mesto 14:2, Myjava – Trenčín 1:7.

PRÍPRAVKA U 10

11. kolo: Púchov – Topoľčany 2:9 (1:4), Kurej, Brezina, Dubnica - Horná Nitra 2:3 (0:0), Veselý, Gaži, Pov. Bystrica - Partizánske 1:4 (1:3), Kadák, Bánovce - Nové Mesto 5:2, Myjava – Trenčín 5:2.

PRÍPRAVKA U 9

10. kolo: Púchov – Dubnica 5:4 (1:3), Obšivan, Porubčan, Mynář, Mušák, Hanták – Štefanec 2, Herda, Miakiš.

11. kolo: Púchov – Topoľčany 5:1 (2:0), Solík 3, Obšivan, Čmelo, Dubnica - Horná Nitra 4:2 (3:1), Bičan, Štefanec, Golej, Holíček, Pov. Bystrica - Partizánske 1:6 (0:1), Kostelanský, Bánovce - Nové Mesto 1:5, Myjava – Trenčín 1:13.

Na turnaji U 11 v Brezovej Pov. Bystrica obsadila v sedemčlennej skupine 3. miesto. Výsledky Pov. Bystrice: Pusté Úľany 0:0, Uh. Brod 1:0, Steiner, B. Bystrica 0:2, Domino Bratislava 2:0, Hujo, Košút, Zl. Moravce 0:3, Dun. Lužná 0:0.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov
  2. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely
  3. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek
  4. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby
  5. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti?
  6. Keď Slováci krotia morský vietor
  7. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali
  8. Máte už program pre deti na túto sobotu?
  9. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy
  10. UNIQA poisťovňa sa sťahuje do Einsteinova Business Center
  1. Zamestnanci nestrážia svoje heslá dostatočne
  2. Predstavenie projektu Ružomberok v pohybe
  3. OMV ponúkne svojim zákazníkom chute známeho šéfkuchára
  4. OMV ponúkne zákazníkom chute známeho šéfkuchára Braňa Križana
  5. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely
  6. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek
  7. Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov
  8. Všetko, čo rodiny milujú
  9. Bratislava má najmodernejšiu linku na triedenie surovín
  10. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby
  1. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti? 24 997
  2. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek 15 552
  3. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely 10 210
  4. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach? 7 440
  5. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali 6 122
  6. Ste si istí, že máte zdravé srdce? Skontrolujte si ho zadarmo 5 292
  7. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby 4 719
  8. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy 4 322
  9. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky 3 953
  10. Nižšie náklady vo firme? Tri tipy, kde sa dá ušetriť 3 461

Hlavné správy z MY Považská

Regionálny futbal - výsledky a komentáre od 2. po 8. ligu

Aktuálne informácie z víkendového futbalu.

Urobíme vám radosť s CD, ktoré nájdete v týždenníku MY

Predstavujeme top hviezdy tvoriace pre deti, všetky budú na cédečku.

Píšuci majú šancu v bluesnení

Roja sa ti v hlave verše? Máš neodolateľné nutkanie zachytávať svoje predstavy, postrehy, čo si zažil ty alebo iní ? No a chceš, čo stvoríš, pustiť aj do sveta? Máš šancu.

Štyri obce budú niekoľko hodín bez prúdu

Údržbári budú robiť revíziu elektrického vedenia. Preto musia byť štyri obec v Marikovskej doline odstavené od elektriny deväť hodín.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tesári stavajú drevenicu, bude z mesačného dreva. Tak ako kedysi

Tomáša Pňačka rozhýbali spomienky na jedinečnú atmosféru drevenice svojich predkov, ktorá už neexistuje. Zobral do rúk topor a začal takú stavať.

Dni mesta Brezna vrcholia, Kandráčovci zaplnili námestie

Dnes ešte vystúpi vynikajúca kapela IMT Smile a všetci sa už tešia na večerný ohňostroj.

V Terchovej súťažilo vo varení halušiek 18 družstiev z piatich štátov

V terchovskom amfiteátri súťažili okrem družstiev aj jednotlivci v jedení jedného metra syrovej nite, pití jedného litra žinčice a jedení jedného kilogramu bryndzových halušiek.

Čerstvá majsterka Európy vo fitness: Cvičenie mi problém nerobí, horšie je dodržiavať správnu stravu (VIDEO + FOTO)

Anna Hepnerová patrí medzi najväčšie športové talenty z hornej Nitry. Rodáčka z Kanianky sa blysla najmä na nedávnych majstrovstvách Európy, kde obsadila v kategórii junioriek prvé miesto.

Vybrali SME



Už ste čítali?