Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Dorastenci Kolačína a Ilavy k súperom necestovali

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

I. LIGA STARŠÍ DORAST

19. kolo: Nitra - Bardejov 1:1.

22. kolo: Zl. Moravce - Michalovce 0:3.

23. kolo: Trnava - Dubnica 4:0 (1:0), Slovan - B. Bystrica 2:1, Bardejov - Zl. Moravce 2:0, Michalovce - Košice 1:0, Ružomberok - Žilina 0:1, Podbrezová - Prešov 0:1, Sp. N. Ves – Senica 0:2, Nitra - Trenčín 0:5.

1. Trenčín 22 15 3 4 51:20 48

2. Senica 22 13 0 9 33:28 39

3. B. Bystrica 22 11 5 6 40:28 38

Skryť Vypnúť reklamu

4. Prešov 22 12 2 8 33:26 38

5. Slovan 22 11 5 6 29:25 38

6. Michalovce 22 11 4 7 38:26 37

7. Žilina 22 10 6 6 38:20 36

8. Ružomberok 22 10 3 9 38:28 33

9. Bardejov 22 10 1 11 24:27 31

10. Podbrezová 22 10 1 11 34:42 31

11. Zl. Moravce 22 8 6 8 32:34 30

12. Nitra 22 8 4 10 37:41 28

13. Dubnica 22 7 5 10 37:44 26

Skryť Vypnúť reklamu

14. Košice 22 6 5 11 26:32 23

15. Trnava 22 4 4 14 21:42 16

16. Sp. N. Ves 22 1 4 17 15:62 7

I. LIGA MLADŠÍ DORAST

19. kolo: Nitra - Bardejov 1:1.

22. kolo: Zl. Moravce - Michalovce 0:3.

23. kolo: Trnava - Dubnica 2:1 (0:0), Mojto, Slovan - B. Bystrica 1:2, Bardejov - Zl. Moravce 0:1, Michalovce - Košice 0:1, Ružomberok - Žilina 1:0, Podbrezová - Prešov 1:3, Sp. N. Ves - Senica 0:3, Nitra – Trenčín 2:3.

1. Senica 22 16 6 0 52:13 54

2. Slovan 22 13 2 7 36:21 41

3. Nitra 22 12 4 6 38:18 40

Skryť Vypnúť reklamu

4. B. Bystrica 22 11 6 5 39:21 39

5. Michalovce 22 11 6 5 35:19 39

6. Žilina 22 10 5 7 37:31 35

7. Ružomberok 22 9 6 7 33:30 33

8. Dubnica 22 8 8 6 37:28 32

9. Prešov 22 8 8 6 28:23 32

10. Bardejov 22 8 4 10 21:31 28

11. Trnava 22 5 8 9 15:28 23

12. Sp. N. Ves 22 6 4 12 20:36 22

13. Trenčín 22 4 9 9 37:38 21

14. Košice 22 5 4 13 23:36 19

15. Podbrezová 22 4 6 12 22:43 18

16. Zl. Moravce 22 2 2 18 4:61 8

II. LIGA STARŠÍ DORAST

17. kolo: Dubnica B - Slovan B 10:2 (2:2), Janco 2, Takáč 2, Szücs 2, Gajdoš, Krupanský, Matuška, Habšuda, Inter – Púchov 1:2 (1:1), Lazar, Jánošík, Nitra B - Petržalka 3:0, Piešťany - Levice 1:5, Myjava - Dun. Streda 3:0, Senec - Senica 0:1, Trenčín - Ružinov 8:0, Horná Nitra - Lok. Trnava 1:1.

19. kolo: Piešťany - Myjava 1:0.

23. kolo: Ružinov – Púchov 1:1 (1:1), Hamar, Dubnica B - Levice 2:2 (2:1), Takáč, Matuška, Inter - Nitra B 1:2, Senec - Dun. Streda 5:0, Lok. Trnava - Slovan B 0:2, Senica B - Petržalka 2:2, Trenčín B - Myjava 3:1, Horná Nitra - Piešťany 3:2.

1. Senica B 22 16 4 2 68:18 52

2. Trenčín B 23 14 2 7 68:36 44

3. Petržalka 22 12 7 3 48:27 43

4. SFM Senec 22 13 1 8 51:26 40

5. Dubnica B 23 11 5 7 47:33 38

6. Inter 23 11 4 8 45:26 37

7. Nitra B 22 10 7 5 37:30 37

8. Horná Nitra 21 11 2 8 35:28 35

9. Levice 21 9 4 8 33:26 31

10. Slovan B 23 8 5 10 37:42 29

11. Myjava 22 9 0 13 36:40 27

12. Púchov 22 7 6 9 24:40 27

13. L. Trnava 23 6 4 13 19:50 22

14. D. Streda 23 6 3 14 22:46 21

15. Piešťany 22 3 5 14 25:78 14

16. Ružinov 22 1 3 18 15:64 6

II. LIGA MLADŠÍ DORAST

17. kolo: Inter – Púchov 1:2 (1:1), Veteška 2, Dubnica B - Slovan B 2:1 (1:0), Homola, Antol, Nitra B - Petržalka 2:1, Piešťany - Levice 1:2, Myjava - Dun. Streda 6:1, Senec - Senica 0:2, Trenčín - Ružinov 8:0, Horná Nitra - Lok. Trnava 2:2.

19. kolo: Piešťany - Myjava 1:1.

23. kolo: Ružinov – Púchov 0:2 (0:0), Bartoš, Velič, Dubnica B - Levice 5:2 (2:0), Inter - Nitra B 1:3, Senec - Dun. Streda 5:2, Lok. Trnava - Slovan B 1:0, Senica B - Petržalka 4:1, Trenčín B - Myjava 3:1, Horná Nitra - Piešťany 2:0.

1. Senica B 22 19 2 1 70:15 59

2. Nitra B 22 16 4 2 63:14 52

3. SFM Senec 22 16 1 5 60:22 49

4. Trenčín B 23 14 3 6 82:41 45

5. Slovan B 23 12 7 4 43:25 43

6. Inter 23 12 4 7 34:28 40

7. Petržalka 22 12 0 10 34:26 36

8. Dubnica B 23 10 3 10 42:40 33

9. Myjava 22 9 3 10 32:31 30

10. Horná Nitra 21 8 4 9 43:43 28

11. Levice 21 8 2 11 35:33 26

12. Púchov 22 6 4 12 32:66 22

13. D. Streda 23 5 1 17 21:81 16

14. Ružinov 22 4 2 16 21:59 14

15. L. Trnava 23 3 4 16 17:50 13

16. Piešťany 22 2 0 20 16:71 6

IV. LIGA DORAST

20. kolo: N. Dubnica - V. Kostoľany 1:2 (1:1), Lukáč.

23. kolo: Krakovany - Pov. Bystrica odložené na 15. 5. o 17. h, Holíč – Ilava 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Boleráz - Led. Rovne 1:4 (1:2), Kormendy 2, Škrabko, Moško, Beluša – Vrbové 6:0 (4:0), Kujaník 2, Moško 2, Novotný, Hrubo, N. Rudno – Brvnište 1:5 (1:1), Mário Hároník 2, Vadovský, Krasňan, Hikaník, Horná Nitra B - Nová Dubnica 0:1, Moravany - Tr. Stankovce 1:2, V. Kostoľany – Nováky 2:1.

1. V. Kostoľany 21 19 1 1 91:23 58

2. Pov. Bystrica 19 15 2 2 68:19 47

3. H. Nitra B 20 13 2 5 74:25 41

4. Led. Rovne 20 12 2 6 60:33 38

5. Beluša 20 12 0 8 55:28 36

6. Tr. Stankovce 20 11 2 7 66:36 35

7. Holíč 20 9 6 5 41:29 33

8. N. Dubnica 20 9 4 7 65:29 31

9. Boleráz 20 9 2 9 49:36 29

10. Brvnište 20 9 2 9 46:36 29

11. Ilava 20 5 3 12 29:51 18

12. N. Rudno 19 5 2 12 31:54 17

13. Moravany 20 4 4 12 35:81 16

14. Vrbové 20 3 6 11 17:67 15

15. Nováky 20 2 4 14 25:92 10

16. Krakovany 19 0 2 17 13:126 2

V. LIGA DORAST

23. kolo: Opatová - D. Kočkovce 3:3 (3:3), Briš, Pšenák, Koncový, Partizánske – Plevník 6:2 (2:0), Zelenák, Pavlovič, Horná Poruba - Dubodiel 7:0 (4:0), M. Švaňa 3, V. Hudec 2, P. Hudec, M. Čurík, Tr. Turná – Kolačín 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Prečín - Drietoma 2:1 (2:1), V. Gajdošík, Vicena, Stará Turá – Papradno 3:4 (1:1), M. Hrebičík 2, Adamík, Gablík, Bošáca - D. Vestenice 2:2, Kanianka – Bošany odložené na 15. 5.

1. D. Vestenice 20 14 3 3 45:17 45

2. Bošany 18 14 2 2 62:18 44

3. Plevník 20 14 1 5 67:34 43

4. Partizánske 20 13 3 4 83:31 42

5. Kanianka 19 12 0 7 50:42 36

6. Tr. Turná 20 11 1 8 57:30 34

7. Prečín 20 10 3 7 62:41 33

8. D. Kočkovce 20 8 4 8 48:54 28

9. Opatová 20 8 2 10 47:45 26

10. Dubodiel 20 7 2 11 55:57 23

11. Bošáca 20 6 5 9 38:51 23

12. Papradno 20 6 4 10 32:53 22

13. Drietoma 19 5 4 10 25:52 19

14. H. Poruba 20 5 1 14 39:71 16

15. St. Turá 20 5 1 14 28:75 16

16. Kolačín 20 2 0 18 25:92 6

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI A

16. kolo: Dubnica - Slovan 1:0 (0:0), Pišta, Karlova Ves – Púchov 2:1 (2:0), Marman, Levice - Topoľčany 4:1, Trenčín - Trnava 2:2, Myjava - Senec 0:1, Petržalka - Dun. Streda 3:2, Senica - Inter 6:0.

18. kolo: Karl. Ves - Senec 1:0.

22. kolo: Petržalka – Dubnica 1:0 (1:0), Dun. Streda – Púchov 1:1 (1:0), Kvocera, Nitra - Senec 3:0, Šaľa - Topoľčany 2:1, Levice - Myjava 3:0, Trenčín - Slovan 0:0, Trnava - Inter 2:0, Karl. Ves - Senica 1:2.

1. Senica 21 17 3 1 62:9 54

2. FC Nitra 21 16 5 0 67:13 53

3. Spartak Trnava 21 13 7 1 45:13 46

4. Slovan 22 14 2 6 47:21 44

5. Trenčín 20 11 6 3 50:12 39

6. Šaľa 21 10 3 8 55:36 33

7. Inter 21 10 3 8 21:29 33

8. Myjava 21 9 3 9 32:38 30

9. Petržalka 21 9 2 10 30:35 29

10. Senec 22 9 2 11 20:26 29

11. Dun. Streda 22 7 5 10 33:47 26

12. Dubnica 22 6 4 12 21:46 22

13. Levice 22 6 3 13 22:45 21

14. Karl. Ves 22 3 2 17 16:64 11

15. Púchov 19 2 3 14 25:33 9

16. Topoľčany 22 1 1 20 9:88 4

I. LIGA STARŠÍ ŽIACI B

16. kolo: Dubnica - Slovan 2:2 (1:1), Kutiš 2, Karlova Ves – Púchov 4:0 (1:0), Levice - Topoľčany 6:0, Trenčín - Trnava 2:3, Myjava - Senec 3:2, Petržalka - Dun. Streda 1:1, Senica - Inter 4:0.

18. kolo: Karl.. Ves - Senec 3:0.

22. kolo: Dun. Streda - Púchov 4:1 (2:0), Pilný, Petržalka – Dubnica 2:1 (1:0), Levai, Nitra - Senec 3:0, Šaľa - Topoľčany 3:1, Levice - Myjava 1:0, Trenčín - Slovan 3:0, Trnava - Inter 7:1, Karl. Ves - Senica 0:5.

1. Spartak Trnava 21 20 1 0 102:6 61

2. Slovan 22 16 3 3 92:15 51

3. FC Nitra 21 16 1 4 88:18 49

4. Trenčín 20 15 0 5 110:15 45

5. Senica 21 14 2 5 97:18 44

6. Dubnica 22 14 1 7 64:25 43

7. Levice 22 12 2 8 37:26 38

8. Petržalka 21 9 5 7 46:26 32

9. Myjava 21 10 2 9 32:42 32

10. Púchov 19 6 2 11 31:66 20

11. Inter 21 6 1 14 19:65 19

12. D. Streda 22 4 5 13 28:74 17

13. Senec 22 4 2 16 16:83 14

14. Karl. Ves 22 4 2 16 28:106 14

15. Šaľa 21 2 5 14 24:91 11

16. Topoľčany 22 1 0 21 9:147 3

I. LIGA ML. ŽIACI A

16. kolo: Horná Nitra – Púchov 5:0 (1:0), Trnava - Dun. Streda 6:0.

19. kolo: Púchov - Spartak Myjava 0:1 (0:1), Pov. Bystrica - Horná Nitra 2:3 (2:1), Begáň, Chromek,

22. kolo: Púchov - Levice 1:2 (1:1), Gabriš, Myjava - Pov. Bystrica 2:2 (1:1), Chromek 2,

Horná Nitra – Dubnica 2:0 (2:0), Nitra - PFA ViOn 0:1, Topoľčany - Šaľa 0:3, Petržalka - Dun. Streda 1:2, Trenčín - Slovan 1:2, Trnava - Senica 3:0.

1. Slovan 21 17 3 1 78:13 54

2. Senica 22 17 2 3 80:23 53

3. PFA ViOn 22 15 3 4 49:26 48

4. Petržalka 20 11 3 6 63:21 36

5. Pov. Bystrica 22 10 5 7 41:34 35

6. Levice 19 10 4 5 26:23 34

7. Trenčín 19 10 1 8 59:43 31

8. Spartak Trnava 22 8 6 8 37:29 30

9. Horná Nitra 21 9 2 10 54:44 29

10. FC Nitra 21 8 5 8 56:47 29

11. Šaľa 22 9 2 11 28:44 29

12. Dun. Streda 21 8 3 10 30:46 27

13. Dubnica 21 5 2 14 23:54 17

14. Topoľčany 21 5 2 14 22:70 17

15. Myjava 20 2 2 16 19:73 8

16. Púchov 22 1 1 20 15:90 4

I. LIGA ML. ŽIACI B

16. kolo: Horná Nitra – Púchov 10:0 (7:0), Trnava - Dun. Streda 6:0.

19. kolo: Púchov - Spartak Myjava 4:0 (1:0), Ocelík 3, Haviar, Pov. Bystrica - Horná Nitra 0:6 (0:2).

22. kolo: Púchov - Levice 1:3 (0:0), Gálik, Myjava - Pov. Bystrica 3:1 (1:1), Stanček, Horná Nitra – Dubnica 11:1 (6:1), Kusovský, FC Nitra - PFA ViOn 10:0, Topoľčany - Šaľa 3:2, Petržalka - Dun. Streda 2:3, Trenčín - Slovan 2:5, Trnava - Senica 2:1.

1. Spartak Trnava 22 22 0 0 109:12 66

2. Slovan 21 18 0 3 131:19 54

3. FC Nitra 21 16 2 3 113:30 50

4. Trenčín 19 13 2 4 107:30 41

5. Horná Nitra 21 13 2 6 96:57 41

6. Dun. Streda 21 13 2 6 56:33 41

7. Senica 22 13 0 9 63:40 39

8. Petržalka 20 10 1 9 57:37 31

9. PFA ViOn 22 8 3 11 40:74 27

10. Myjava 20 6 3 11 33:55 21

11. Levice 19 6 1 12 39:62 19

12. Dubnica 21 6 1 14 24:88 19

13. Šaľa 22 4 3 15 41:109 15

14. Topoľčany 21 3 3 15 27:100 12

15. Pov. Bystrica 22 3 1 18 21:119 10

16. Púchov 22 1 2 19 20:112 5

II. LIGA STARŠÍ ŽIACI

22. kolo: Pov. Bystrica - Skalica 0:2 (0:0), Nové Zámky - Lok. Trnava 1:2, J. Bohunice - ČFK Nitra 1:2, Šamorín - Šurany 0:1, Nové Mesto - PFA ViOn 0:3, Štúrovo - Piešťany 2:2, Nemšová - Mor. Sv. Ján 2:4, Hlohovec - Horná Nitra 1:1.

1. Lok. Trnava 21 17 1 3 61:9 52

2. ČFK Nitra 20 16 3 1 73:13 51

3. PFA ViOn 20 16 0 4 80:17 48

4. N. Zámky 21 14 1 6 67:18 43

5. Mor. Sv. Ján 21 12 2 7 48:33 38

6. J. Bohunice 19 12 1 6 61:25 37

7. Horná Nitra 19 9 5 5 50:22 32

8. Pov. Bystrica 21 10 1 10 23:31 31

9. Skalica 20 9 3 8 37:37 30

10. Šurany 19 7 1 11 28:49 22

11. N. Mesto 20 6 2 12 27:70 20

12. Šamorín 20 4 3 13 32:46 15

13. Piešťany 21 4 3 14 20:61 15

14. Štúrovo 20 4 2 14 22:51 14

15. Hlohovec 20 3 5 12 15:56 14

16. Nemšová 20 1 1 18 20:126 4

II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

22. kolo: Pov. Bystrica - Skalica 0:1 (0:1), J. Bohunice - ČFK Nitra 1:3, Nové Mesto - PFA ViOn 2:4, Štúrovo - Piešťany 2:1, Nové Zámky - Lok. Trnava 0:3, Šamorín - Šurany 4:0, Nemšová - Mor. Sv. Ján 0:0, Hlohovec - Horná Nitra 4:1.

1. Šamorín 20 17 1 2 57:15 52

2. Lok. Trnava 21 16 2 3 69:17 50

3. Štúrovo 20 13 4 3 65:25 43

4. PFA ViOn 20 13 3 4 68:36 42

5. Piešťany 21 12 4 5 63:28 40

6. Skalica 20 12 2 6 46:24 38

7. N. Mesto 20 10 2 8 47:36 32

8. ČFK Nitra 20 8 5 7 51:35 29

9. Pov. Bystrica 21 8 4 9 50:42 28

10. N. Zámky 21 7 6 8 49:43 27

11. Hlohovec 20 7 4 9 48:48 25

12. Horná Nitra 19 6 1 12 26:46 19

13. J. Bohunice 19 3 2 14 20:61 11

14. Nemšová 20 3 2 15 19:83 11

15. Mor. Sv. Ján 21 2 3 16 12:98 9

16. Šurany 19 1 1 17 19:72 4

III. LIGA STARŠÍ ŽIACI

15. kolo: Beluša - Led. Rovne 2:1 (0:1), Medvedík, Hlúbik - Pihík, Horná Nitra B – Partizánske 0:5, Nováky - N. Rudno 2:0, Kanianka – Lehota 2:0.

18. kolo: Led. Rovne - Nová Dubnica 1:0 (1:0), Kojtal, Partizánske – Beluša 2:2 (1:0), Hlúbik 2, Dohňany – Papradno 2:1 (0:1), Chyba, Štrbák – T. Jandúch, Lehota – Bánovce 0:4, D. Vestenice - Horná Nitra B 2:1, N. Rudno – Kanianka 2:0, Nováky – Svinná 0:3 kontumačne.

1. Partizánske 17 16 1 0 92:9 49

2. Bánovce 17 13 2 2 86:14 41

3. H. Nitra B 16 11 2 3 50:16 34

4. L. Rovne 17 9 6 2 52:18 33

5. Beluša 17 9 2 6 48:29 29

6. Svinná 17 7 2 8 40:46 23

7. D. Vestenice 16 6 4 6 20:28 22

8. N. Rudno 16 6 3 7 25:27 21

9. Papradno 17 5 4 8 30:46 19

10. N. Dubnica 16 5 1 10 26:56 16

11. Kanianka 17 4 1 12 15:75 13

12. Nováky 17 3 3 11 19:56 12

13. Lehota 17 3 1 13 16:56 10

14. Dohňany 17 2 4 11 14:56 10

III. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

15. kolo: Beluša - Led. Rovne 0:12 (0:5), Vajdík 3, Melišík 3, Páleš 2, Strapko, Mikuš, Levko, Szekely, Nováky - N. Rudno 1:3, Horná Nitra B – Partizánske 2:6, Kanianka – Lehota 3:0.

18. kolo: Led. Rovne - Nová Dubnica 1:2 (0:1), Páleš – Lisáček, Pecuš, Partizánske – Beluša 12:0 (4:0), Dohňany – Papradno 0:10 (0:4), S. Balušík 2, R. Jandúch 2, Bírošík, Koreník, Pleško, T. Krasňan, Nosál, B. Krasňan, Lehota – Bánovce 1:18, D. Vestenice - Horná Nitra B 3:2, N. Rudno – Kanianka 1:7, Nováky – Svinná 0:3 kontumačne.

1. Partizánske 17 16 1 0 149:15 49

2. Bánovce 17 15 0 2 186:31 45

3. Kanianka 17 14 0 3 97:22 42

4. L. Rovne 17 12 1 4 101:30 37

5. N. Dubnica 16 11 1 4 93:44 34

6. Papradno 17 8 1 8 59:51 25

7. N. Rudno 16 8 0 8 56:56 24

8. Nováky 17 8 0 9 37:54 24

9. Beluša 17 6 2 9 40:70 20

10. H. Nitra B 16 5 1 10 48:64 16

11. D. Vestenice 16 5 1 10 34:85 16

12. Svinná 17 3 0 14 29:112 9

13. Lehota 17 1 0 16 13:135 3

14. Dohňany 17 1 0 16 9:182 3

PRÍPRAVKA U 11

11. kolo: Púchov – Topoľčany 0:6 (0:0), Dubnica - Horná Nitra 6:0 (4:0), Cyprian 3, Gründel 2, Štiblárik, Pov. Bystrica – Partizánske 3:3 (2:3), Lehotský, Kukučka, Jaroš, Bánovce - Nové Mesto 14:2, Myjava – Trenčín 1:7.

PRÍPRAVKA U 10

11. kolo: Púchov – Topoľčany 2:9 (1:4), Kurej, Brezina, Dubnica - Horná Nitra 2:3 (0:0), Veselý, Gaži, Pov. Bystrica - Partizánske 1:4 (1:3), Kadák, Bánovce - Nové Mesto 5:2, Myjava – Trenčín 5:2.

PRÍPRAVKA U 9

10. kolo: Púchov – Dubnica 5:4 (1:3), Obšivan, Porubčan, Mynář, Mušák, Hanták – Štefanec 2, Herda, Miakiš.

11. kolo: Púchov – Topoľčany 5:1 (2:0), Solík 3, Obšivan, Čmelo, Dubnica - Horná Nitra 4:2 (3:1), Bičan, Štefanec, Golej, Holíček, Pov. Bystrica - Partizánske 1:6 (0:1), Kostelanský, Bánovce - Nové Mesto 1:5, Myjava – Trenčín 1:13.

Na turnaji U 11 v Brezovej Pov. Bystrica obsadila v sedemčlennej skupine 3. miesto. Výsledky Pov. Bystrice: Pusté Úľany 0:0, Uh. Brod 1:0, Steiner, B. Bystrica 0:2, Domino Bratislava 2:0, Hujo, Košút, Zl. Moravce 0:3, Dun. Lužná 0:0.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  2. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  3. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  4. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  5. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Hygge ako životný štýl
  9. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 41 770
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 32 067
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 14 807
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 286
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 866
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 785
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 345
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 301
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 176
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 041
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Odberné miesto na covid.

Víkendové testovanie na ochorenie COVID-19 využilo v desiatich odberových miestach na území Púchova 5 869 ľudí.

4 h
ilustračné foto

Počas nedeľného testovacieho dňa prišlo výrazne menej ľudí. Viaceré obce však väčšinou testovali len počas soboty. POzitivita bola na podobnej úrovni ako v sobotu.

4 h
Mobilné odberové miesto v Domaniži

Obec Domaniža je jedinou v Považskobystrickom okrese, kde majú mobilné odberné miesto na antigénové testovanie. Využili ho už počas víkendového (23. - 24. 1.

5 h
ilustračné foto

V považskobystrickej nemocnici začal klesať počet pacientov hospitalizovaných kvôli Covid-19. Pribúdajú však pacienti, ktorí sú vo vážnom stave.

5 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

18 h

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Petra inšpirovala k textu tragédia. Na Oravskej priehrade sa utopili bratranci.

24. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Už ste čítali?