II. TRIEDA MUŽI
20. kolo: Lazy – Podvažie 0:2 (0:2), Majerčík, Zelenák, K. Podhradie – Pružina 0:0, Dulov - Hradčan Lednica 3:1 (2:1), Brnka, Ježo, Baláž – Jaroš, Bolešov - Beluša B 1:0 (1:0), Veselý, FC Orlové – Dohňany 4:0 (3:0), Nemček 2, Kubiš 2, D. Breznica – Praznov 1:3 (1:1), Rác – Michel, M. Tomana, R. Šaradín, Sverepec – Kolačín 4:4 (3:2), M. Dobrodenka 2, Mikula, D. Otradovec – Kopčan, Ľ. Čačko, Kozáček, Behul.
1. FC Orlové 17 14 1 2 59:19 43
2. Bolešov 18 12 3 3 44:18 39
3. Praznov 18 11 5 2 47:28 38
4. K. Podhradie 18 10 3 5 39:32 30
5. Podvažie 18 8 4 6 32:32 28
6. Pružina 17 8 3 6 41:32 27
7. Dulov 18 8 3 7 29:32 27
8. D. Breznica 18 8 0 10 33:43 24
9. Beluša B 18 7 1 10 31:37 22
10. Dohňany 18 5 4 9 28:33 19
11. Sverepec 18 5 3 10 33:44 18
12. Lazy 18 4 5 9 17:25 17
13. Kolačín 18 4 5 9 35:58 17
14. Lednica 18 0 2 16 14:49 2
Košecké Podhradie má odrátané 3 body.
III. A TRIEDA MUŽI
15. kolo: Tunežice – Trstie 3:2 (1:1), Habánek, Mosorjak, Janco – Brezničan, Pružinec, Prejta – Č. Kameň 4:3 (2:0), R. Koťan 2, Trnka, Ronec – Šuranský 2, Dohňanský, Pruské – Zubák 5:3 (3:0), Daňo 3, M. Šatka 2 – Frnka 2, Behro, Kvašov – Kameničany 3:3 (0:2), J. Kováč 2, J. Gereg – Tomanica, Malovec, Varga.
1. Kvašov 15 12 1 2 41:18 37
2. Tunežice 15 9 0 6 22:19 27
3. Prejta 15 8 2 5 43:34 26
4. Pruské 15 8 1 6 39:26 25
5. Kameničany 15 8 2 5 28:25 23
6. Č. Kameň 15 5 2 8 23:25 17
7. Trstie 15 4 1 10 33:37 13
8. Zubák 15 1 1 13 19:64 4
Kameničany majú odrátané 3 body.
III. B TRIEDA MUŽI
15. kolo: Podmanín - Dynamo Orlové 5:1 (2:1), Majtán 2, Jakub Kostelanský, T. Kostelanský, Puškár - vlastný, Stupné – Bodiná 4:2 (2:0), E. Hrebík 2, M. Hrebík, Martin Ulbrík – Dúbravka, Michalík, FC Púchov – Šebešťanová 6:2 (3:1), Trenčan 3, Remiš 2, A. Kresáň – K. Petrík, M. Petrík, Vrchteplá – Lúky 2:2 (1:0), Mucha, Dobrodenka – Prekop, Martinko.
1. Stupné 15 11 3 1 40:14 36
2. Podmanín 15 10 0 5 41:24 30
3. Vrchteplá 15 7 7 1 33:18 28
4. Lúky 15 6 4 5 31:22 22
5. Šebešťanová 15 6 1 8 26:42 19
6. Púchov 15 3 3 9 28:47 12
7. Dynamo Orlové 15 2 5 8 23:37 11
8. Bodiná 15 1 5 9 14:32 8
I. TRIEDA DORAST
20. kolo: Domaniža – Borčice 2:4 (1:1), T. Pilár 2 – Hasidlo 2, R. Slávik 2, Prejta – Ladce 1:1 (0:1), Goga - Průša, Dynamo Orlové – Streženice 0:3 (0:1), Loduha 2, Srnka, Bolešov – Dohňany odložené na 24. 5. o 17. h, D. Mariková – Visolaje 2:0 (1:0), Kysel, Kršík, Košeca – Praznov 10:0 (5:0), Fusko 3, Baláž 2, Karlík 2, P. Otáhel, Buran, Galko, Udiča – Sverepec 8:0 (5:0), Drblík 3, Petrík 2, Ignácik, Minárik, Beník.
1. Borčice 18 16 1 1 63:14 49
2. Domaniža 18 15 1 2 111:15 46
3. Udiča 18 15 1 2 84:19 46
4. Košeca 18 11 1 6 56:22 34
5. Streženice 18 9 5 4 49:24 32
6. Ladce 18 9 2 7 41:30 29
7. Sverepec 18 8 2 8 25:42 26
8. Orlové 18 7 3 8 40:59 24
9. Bolešov 17 7 0 10 36:75 21
10. D. Mariková 18 5 2 11 25:42 17
11. Visolaje 18 5 1 12 38:56 16
12. Dohňany 17 4 2 11 28:44 14
13. Prejta 18 3 1 14 18:59 10
14. Praznov 18 0 0 18 11:124 0
II. TRIEDA DORAST
12. kolo: Jasenica – Pruské 2:1 (0:0), Útly, Mitaš – Ilončiak, Lysá – Tuchyňa 0:2 (0:0), Daňo, Jašurek, Podvažie – Mikušovce 2:2 (2:0), Chladný, Ščasník – Jakubek, Meliška, Horovce a Vrchteplá mali voľno.
1. Lysá 10 7 0 3 44:23 21
2. Tuchyňa 9 6 1 2 20:14 19
3. Pruské 9 6 0 3 23:13 18
4. Jasenica 9 3 2 4 21:17 11
5. Vrchteplá 9 3 2 4 12:22 11
6. Horovce 8 3 1 4 15:14 10
7. Podvažie 10 2 3 5 12:21 9
8. Mikušovce 10 2 1 7 12:35 7
Košecké Podhradie bolo vylúčené zo súťaže.
I. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI
20. kolo: Plevník – Udiča 1:1 (1:1), Pajger – Beník, Pruské - D. Kočkovce 13:0 (6:0), K. Bartoš 7, Fabuš 3, A. Backo, J. Monček, Hudec, Ilava – Streženice 3:0 (0:0), Prekop 2, Miroslav Šebík, Dynamo Orlové – Domaniža 3:3 (1:2), J. Al Sabri 2, Pružinský – Mikula 3, D. Mariková – Vrchteplá 2:0 (2:0), Gabriš, A. Pilár, Ladce – Prečín 3:5 (0:3), I. Kandráč, Šebek, Mosorjak – Valient 2, F. Kostelanský 2, M. Orávik, Sverepec – Košeca 5:2 (3:2), Martinka 3, Krčmárik, Rojko – Baláž, Lacko.
1. D. Mariková 18 15 0 3 88:13 45
2. Prečín 18 15 0 3 82:30 45
3. Ilava 18 13 4 1 74:25 43
4. Košeca 18 13 2 3 100:43 41
5. Pruské 18 12 2 4 96:27 38
6. Domaniža 18 9 2 7 57:58 29
7. Plevník 18 8 2 8 40:49 26
8. Orlové 18 5 5 8 34:53 20
9. Udiča 18 5 4 9 30:42 19
10. Vrchteplá 18 4 3 11 21:51 15
11. Sverepec 18 3 4 11 22:49 13
12. D. Kočkovce 18 4 1 13 25:114 13
13. Ladce 18 3 0 15 22:98 9
14. Streženice 18 1 3 14 9:48 6
II. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI
12. kolo: Jasenica – Bolešov 3:2 (1:1), J. Janáček 2, Babiar – Šimák, Mišovec, H. Poruba - FK Lednica 0:5 (0:2), Červený 4, Vicena, Horovce – Pružina 1:2 (0:2), S. Figúr – B. Gálik, Valášek, Lazy – Mikušovce 2:1 (2:0), Kizek, Novosad – Ľ. Monček, Lysá mala voľno.
1. FK Lednica 11 10 1 0 60:5 31
2. Bolešov 11 9 1 1 43:9 28
3. Jasenica 11 8 0 3 25:14 24
4. Pružina 11 4 2 5 20:17 14
5. Horovce 10 4 1 5 23:25 13
6. Lysá 10 4 0 6 22:31 12
7. Lazy 10 2 1 7 12:23 7
8. Mikušovce 11 2 0 9 13:47 6
9. H. Poruba 11 2 0 9 5:52 6