Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Erich Hrebík nastrieľal Orlovému šesť gólov.

Výsledky oblastných futbalových súťaží.

II. TRIEDA MUŽI

22. kolo: Lazy – Pružina 1:0 (1:0), Pivko, Podvažie - Hradčan Lednica 1:0 (1:0), Majerčík, K. Podhradie - Beluša B 0:2 (0:0), L. Sviečka, Ondrašík, Dulov – Dohňany 1:3 (1:2), Ježo – Čvirik, Kucharík, Bogiň, Bolešov – Praznov 3:0 (0:0), Šándor, Veselý, Monček, FC Orlové – Kolačín 7:0 (4:0), Nemček 4, J. Zúbek, Švec, Valient, D. Breznica – Sverepec 7:0 (4:0), Rác 4, Peter Gabriš 2, Patrik Gabriš.

1. FC Orlové 20 15 1 4 66:22 46

2. Bolešov 20 14 3 3 49:18 45

Skryť Vypnúť reklamu

3. Praznov 20 12 5 3 49:31 41

4. Podvažie 20 9 5 6 35:34 32

5. Pružina 20 9 4 7 44:35 31

6. K. Podhradie 20 10 3 7 40:37 30

7. D. Breznica 20 10 0 10 42:43 30

8. Beluša B 20 9 1 10 37:37 28

9. Dulov 20 8 3 9 30:39 27

10. Lazy 20 6 5 9 23:28 23

11. Dohňany 20 6 4 10 31:36 22

12. Sverepec 20 5 3 12 36:56 18

13. Kolačín 20 4 5 11 35:67 17

Skryť Vypnúť reklamu

14. Lednica 20 1 2 17 17:51 5

Košecké Podhradie má odrátané 3 body.

III. A TRIEDA MUŽI

17. kolo: Prejta – Trstie 5:1 (4:0), Porubčan, Bagin, Laštinec, Hric, Ševela – T. Bušík, Pruské – Tunežice 2:0 (0:0), Ilončiak 2, Kvašov – Č. Kameň 2:1 (0:0), F. Kováč, M. Kováč – Šuranský, Kameničany – Zubák 3:3 (1:2), Buday, Horváth, Minarech – Milan Miščí, Mahut, Frnka.

1. Kvašov 17 14 1 2 47:19 43

2. Pruské 17 10 1 6 42:26 31

3. Tunežice 17 10 0 7 24:22 30

4. Prejta 17 9 2 6 49:37 29

5. Kameničany 17 9 3 5 35:29 27

Skryť Vypnúť reklamu

6. Č. Kameň 17 5 2 10 24:28 17

7. Trstie 17 4 1 12 35:46 13

8. Zubák 17 1 2 14 22:71 5

Kameničany majú odrátané 3 body.

III. B TRIEDA MUŽI

17. kolo: Dynamo Orlové – Stupné 2:7 (1:1), P. Urík, D. Sárinec – E. Hrebík 6, Babiar, FC Púchov – Podmanín 0:0, Vrchteplá – Bodiná 4:2 (2:1), Dobrodenka 3, Taraba – M. Krabáč, Prašnický, Lúky – Šebešťanová 5:1 (3:1), Maslák 2, Dundek, Marcius, Macko - Galko.

1. Stupné 17 12 3 2 48:19 39

2. Podmanín 17 11 1 5 44:25 34

3. Vrchteplá 17 9 7 1 38:20 34

4. Lúky 17 7 4 6 37:27 25

5. Šebešťanová 17 6 1 10 27:48 19

6. Dynamo Orlové 17 3 5 9 29:45 14

7. Púchov 17 3 4 10 30:52 13

8. Bodiná 17 2 5 10 21:38 11

I. TRIEDA DORAST

22. kolo: Domaniža – Ladce 6:1 (4:1), Kucej 3, D. Pilár st., N. Špánik, Ambruš – Šebek, Borčice – Streženice 1:0 (0:0), Provazník, Prejta – Dohňany 1:2 (1:0), Ondrušík – Zigo, Bílený, Dynamo Orlové – Visolaje 2:3 (1:3), Figura 2 – Kršík, Ďurica, Hanidžiar, Bolešov – Praznov 1:1 (1:1), Prna – Zreničík, D. Mariková – Sverepec 2:1 (1:1), Hrkota, Mihálik – Kula, Košeca – Udiča 1:3 (0:2), P. Otáhel – Furdzo, Cesnárik, Drblík.

1. Borčice 21 19 1 1 70:15 58

2. Udiča 21 18 1 2 98:25 55

3. Domaniža 21 17 1 3 124:22 52

4. Streženice 21 11 5 5 55:26 38

5. Košeca 21 11 2 8 58:28 35

6. Ladce 21 9 2 10 45:44 29

7. Sverepec 21 8 3 10 26:46 27

8. Orlové 21 8 3 10 46:69 27

9. Dohňany 20 7 2 11 41:49 23

10. D. Mariková 21 7 2 12 31:46 23

11. Visolaje 21 7 1 13 46:65 22

12. Bolešov 20 7 1 12 40:83 22

13. Prejta 21 3 1 17 21:68 10

14. Praznov 21 1 1 19 16:131 4

II. TRIEDA DORAST

14. kolo: Jasenica – Horovce 5:0 (2:0), Belúch 2, Mitaš, Útly, Loduha, Pruské – Tuchyňa 1:0 (0:0), M. Bartoš, Lysá – Mikušovce 4:0 (4:0), Fedor 2, Pšenka 2, Podvažie a Vrchteplá mali voľno.

1. Lysá 12 8 0 4 48:24 24

2. Pruské 11 8 0 3 28:13 24

3. Tuchyňa 10 6 1 3 20:15 19

4. Jasenica 11 5 2 4 31:21 17

5. Vrchteplá 10 4 2 4 13:22 14

6. Horovce 10 3 1 6 15:23 10

7. Podvažie 11 2 3 6 16:26 9

8. Mikušovce 11 2 1 8 12:39 7

Košecké Podhradie bolo vylúčené zo súťaže.

I. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI

22. kolo: Plevník - D. Kočkovce 5:0 (2:0), Hehejík 2, Ilko 2, Pajger, Udiča – Streženice 1:3 (1:1), Kališík – Kuvik, Brečka, Strapko, Pruské – Domaniža 9:1 (5:1), K. Bartoš 6, Rebro 2, Mikoláš – Mikula, Ilava – Vrchteplá 6:1 (4:1), Prekop 2, Kucharík 2, M. Šebík, Martin Vrábel – Šerý, Dynamo Orlové – Prečín 1:1 (1:0), J. Al Sabri – Kostelanský, D. Mariková – Košeca 4:1 (1:0), Hrkota 3, Kršík – Lacko, Ladce – Sverepec 6:0 (2:0), Šebek 3, I. Kandráč 2, Mosorjak.

1. Ilava 21 16 4 1 87:27 52

2. Prečín 21 16 2 3 89:33 50

3. D. Mariková 21 16 0 5 94:21 48

4. Pruské 21 14 2 5 107:30 44

5. Košeca 20 13 3 4 103:49 42

6. Plevník 21 11 2 8 49:51 35

7. Domaniža 21 9 3 9 60:70 30

8. Orlové 21 6 6 9 37:60 24

9. Udiča 21 6 4 11 36:49 22

10. Sverepec 21 4 4 13 27:59 16

11. Vrchteplá 21 4 3 14 23:60 15

12. Ladce 20 5 0 15 31:100 15

13. Streženice 21 3 4 14 15:51 13

14. D. Kočkovce 21 4 1 16 27:125 13

II. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI

14. kolo: Jasenica - FK Lednica 1:1 (1:1), Ondrásky – Červený, H. Poruba – Pružina 0:9 (0:7), Baránek 2, K. Kozík 2, Čelko, Haviar, T. Dolinka, Valášek, vlastný, Lysá – Mikušovce 1:0 (0:0), Nošík, Horovce – Lazy 4:2 (2:0), Gereg 2, F. Gorelka, Figúr – Kizek 2, Bolešov mal voľno.

1. FK Lednica 13 11 2 0 66:6 35

2. Bolešov 12 9 1 2 43:14 28

3. Jasenica 13 9 1 3 28:16 28

4. Pružina 13 6 2 5 35:18 20

5. Horovce 12 5 1 6 29:30 16

6. Lysá 12 5 0 7 24:37 15

7. Mikušovce 13 3 0 10 16:50 9

8. Lazy 12 2 1 9 15:29 7

9. H. Poruba 12 2 0 10 5:61 6

PRÍPRAVKY

Skupina A 1:

2. turnaj L. Rovne: L. Rovne – D. Breznica 1:3 (1:1), Gereg – Pavol kľúčik 3, Ilava - N. Dubnica odložené, Udiča – D. Breznica 2:2 (2:1), Trško, Motlo – T. Pilný, Pavol Kľúčik, L. Rovne – Ilava 0:3 (0:3), A. Slivka 2, Hajas, N. Dubnica – Udiča odložené, L. Rovne – Udiča 3:3 (2:2), Strapko 2, Vrábel – Gašpárek 3, N. Dubnica – Horovce odložené, Udiča – Ilava 2:3 (1:2), Gašpárek 2 –A. Slivka, Hajas, J. Slivka, L. Rovne – N. Dubnica odložené, D. Breznica – Ilava 1:4 (1:1), Pavol Kľúčik – Marienka 2, A. Slivka, Chovanec.

1. Ilava 3 3 0 0 10:3 9

2. D. Breznica 3 1 1 1 6:7 4

3. Udiča 3 0 2 1 7:8 2

4. L. Rovne 3 0 1 2 4:9 1

5. N. Dubnica 0 0 0 0 0:0 0

Skupina B 1:

1. turnaj Beluša: Beluša - Hradčan Lednica 2:3 (0:1), Kujaník, Vričan – E. Majerko 2, T. Majerko, M. Lednice – Prečín 3:2 (2:0), P. Dánek, Marko, vlastný – Rojko, Blaško, Beluša – Prečín 5:0 (1:0), Hošták 3, Lamačka, Huťová, M. Lednice – Hradčan Lednica 3:5 (2:4), P. Dánek 2, F. Král – T. Majerko 3, E. Majerko 2, Beluša – M. Lednice 3:2 (2:2), Bakoš, Hošták, Rybanský – Marko, P. Dánek, Prečín – Hradčan Lednica 3:1 (1:1), Blaško 2, Stacha – E. Majerko.

1. Beluša 3 2 0 1 10:5 6

2. Hr. Lednica 3 2 0 1 9:8 6

3. M. Lednice 3 1 0 2 8:10 3

4. Prečín 3 1 0 2 5:9 3

Skupina C 1:

2. turnaj Borčice (v Košeci): Borčice - K. Podhradie 2:4 (1:2), Barták, Ondráš - Keznykel 2, Toman, Kolesányi, FC Orlové – Dulov 5:0 (2:0), Kršík 3, Janík, Martinka, Borčice – Dulov 11:0 (6:0), Ondráš 6, Barták 3, Hlásny 2, K. Podhradie – FC Orlové 5:1 (2:0), Keznykel 3, M. Palček, Kolesányi – Janík, Borčice – FC Orlové 1:3 (1:1), Kenis – Monošík, Martinka, Janík, Dulov – K. Podhradie 0:8 (0:3), Keznykel 4, M. Palček 2, Škrovánek, Frýdecký.

1. K. Podhradie 3 3 0 0 17:3 9

2. FC Orlové 3 2 0 1 9:6 6

3. Borčice 3 1 0 2 14:7 3

4. Dulov 3 0 0 3 0:24 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  2. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  6. Budovanie zelenej značky
  7. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  8. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 23 335
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 21 588
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 17 349
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 918
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 541
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 291
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 604
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 494
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 339
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 264
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

ilustračné foto

Pozitívnych bolo 30 556 ľudí.

3 h
Ilustračné foto

V súvislosti s pandémiou nového koronavírusu vykonali hasiči v Trenčianskom kraji v roku 2020 celkovo 581 výjazdov.

7 h

Kvôli havárií stavebného stroja v Milochove uzatvorili cestu na dve hodiny. Dialo sa tak v exponovanej dobe, kedy sa ľudia vracali z práce. Konflikty kvôli stavbe sa vyostrujú, havárie sú častejšie.

6 h
Múzeum ZSSR v Novosibirsku bol v podstate náš jediný cieľ, prečo sme v tomto priemyselnom meste chceli stáť.

Považskobystričanka Kristína Hamárová je vášnivá cestovateľka. Prinášame jej fotogalériu z ciest po Vietname, Indii, Nepále a Rusku.

3 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

25. jan

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

5 h

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

25. jan

Podľa aktuálne nastavených parametrov a údajov len z MOM, zriadených rezortom zdravotníctva, by si v Banskobystrickom kraji zopakovali testovanie v šiestich okresoch.

25. jan

Už ste čítali?