II. TRIEDA MUŽI
20. kolo: Bolešov – Beluša B 3:0 kontumačne (na ihrisku 1:0).
23. kolo: D. Breznica – Lazy 4:3 (0:2), Cocher 2, Lencses 2 – M. Dlobík, E. Ciesar, Hrbáček, Sverepec - FC Orlové 0:4 (0:1), Nemček 2, Svoboda, J. Zúbek, Kolačín – Bolešov 1:3 (1:1), Kiška – Šándor 2, J. Šatka, Praznov – Dulov 0:2 (0:1), Ježo, Palider, Dohňany - K. Podhradie 4:0 (2:0), Bogiň 2, D. Pavlis, Pišoja, Beluša B – Podvažie 6:0 (4:0), Boháčik 2, Bielik 2, Koyš 2, Hradčan Lednica – Pružina 2:1 (1:1), Ján Baláž, Loduha - Ondrašík.
1. FC Orlové 21 16 1 4 70:22 49
2. Bolešov 21 15 3 3 54:19 48
3. Praznov 21 12 5 4 49:33 41
4. D. Breznica 21 11 0 10 46:46 33
5. Podvažie 21 9 5 7 35:40 32
6. Pružina 21 9 4 8 45:37 31
7. K. Podhradie 21 10 3 8 40:41 30
8. Dulov 21 9 3 9 32:39 30
9. Beluša B 21 10 1 10 43:39 28
10. Dohňany 21 7 4 10 35:36 25
11. Lazy 21 6 5 10 26:32 23
12. Sverepec 21 5 3 13 36:60 18
13. Kolačín 21 4 5 12 36:70 17
14. Lednica 21 2 2 17 19:52 8
Košecké Podhradie má odrátané 3 body, Beluša B má odrátané 3 body.
III. A TRIEDA MUŽI
17. kolo: Kameničany – Zubák 3:0 kontumačne (na ihrisku 3:3).
18. kolo: Trstie – Zubák 5:3 (0:1), Kostka 2, Bušík 2, Belavý – Frnka 2, Paliesek, Č. Kameň – Kameničany 2:2 (0:0), Michalec, Baranka – Tomanica, P. Buday, Tunežice – Kvašov 3:3 (2:0), Suran, J. Habánek, Janco – Juraj Gereg, Pavlis, Juraj Kováč, Prejta – Pruské 1:1 (1:1), Ronec - Tomanica.
1. Kvašov 18 14 2 2 50:22 44
2. Pruské 18 10 2 6 43:27 32
3. Tunežice 18 10 1 7 27:25 31
4. Prejta 18 9 3 6 50:38 30
5. Kameničany 18 10 3 5 37:28 30
6. Č. Kameň 18 5 3 10 26:30 18
7. Trstie 18 5 1 12 40:49 16
8. Zubák 18 1 1 16 22:76 4
Kameničany majú odrátané 3 body.
III. B TRIEDA MUŽI
18. kolo: Šebešťanová - Dynamo Orlové 2:3 (1:1), Kukučka, Voško – Urík, Valentovič, Slovák, Bodiná – Lúky 5:4 (3:3), Zaťko 3, M. Krabáč, Prašnický – Šmatlák 2, Maco 2, Podmanín – Vrchteplá 1:2 (0:1), Jakub Kostelanský – Adamec, Slaninka, Stupné - FC Púchov 5:0 (2:0), E. Hrebík, P. Králik, Počiatek, Mišúr, Martin Ulbrík.
1. Stupné 18 13 3 2 53:19 42
2. Vrchteplá 18 10 7 1 40:21 37
3. Podmanín 18 11 1 6 45:27 34
4. Lúky 18 7 4 7 41:32 25
5. Šebešťanová 18 6 1 11 29:51 19
6. Dynamo Orlové 18 4 5 9 32:47 17
7. Bodiná 18 3 5 10 26:42 14
8. Púchov 18 3 4 11 30:57 13
I. TRIEDA DORAST
20. kolo: Bolešov – Dohňany 2:2 (0:1), Šlesarik, Hudcovský – Baniar, Lukajka.
23. kolo: Košeca – Domaniža 2:4 (1:0), B. Otáhel, Karlík – T. Pilár 2, Miškech, Sádecký, Udiča - D. Mariková 6:1 (3:1), Furdzo 2, Drblík 2, Ignácik, Minárik – Kysel, Sverepec – Bolešov 5:0 (3:0), F. Otradovec, Lutišan, Štefina, Horečný, Mieris, Praznov - Dynamo Orlové 3:6 (2:1), Zreničík, Brigant, A. Kostelanský – Meško 3, Masaryk 2, Figura, Visolaje – Prejta 4:0 (3:0), P. Kresánek, F. Kresánek, Hričo, Kršík, Dohňany – Borčice 0:2 (0:1), P. Slávik 2, Streženice – Ladce 1:0 (1:0), Pekár.
1. Borčice 22 20 1 1 72:15 61
2. Udiča 22 19 1 2 104:26 58
3. Domaniža 22 18 1 3 128:24 55
4. Streženice 22 12 5 5 56:26 41
5. Košeca 22 11 2 9 60:32 35
6. Sverepec 22 9 3 10 31:46 30
7. Orlové 22 9 3 10 52:72 30
8. Ladce 22 9 2 11 45:45 29
9. Visolaje 22 8 1 13 50:65 25
10. Dohňany 22 7 3 12 43:53 24
11. D. Mariková 22 7 2 13 32:52 23
12. Bolešov 22 7 2 13 42:90 23
13. Prejta 22 3 1 18 21:72 10
14. Praznov 22 1 1 20 19:137 4
II. TRIEDA DORAST
15. kolo: Podvažie – Lysá 0:3 (0:0), Nošík, Pšenka, Ľ. Hoždora, Vrchteplá – Pruské 0:1 (0:0), Huňa, Tuchyňa – Horovce 2:1 (1:1), Gajdoš, Daňo - Siekel, Jasenica a Mikušovce mali voľno.
1. Lysá 13 9 0 4 51:24 27
2. Pruské 12 9 0 3 29:13 27
3. Tuchyňa 11 7 1 3 22:16 22
4. Jasenica 11 5 2 4 31:21 17
5. Vrchteplá 11 4 2 5 13:23 14
6. Horovce 11 3 1 7 16:25 10
7. Podvažie 12 2 3 7 16:29 9
8. Mikušovce 11 2 1 8 12:39 7
Košecké Podhradie bolo vylúčené zo súťaže.
I. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI
21. kolo: Košeca – Ladce 2:4 (1:1), Lacko 2 – I. Kandráč 2, Šebek 2.
23. kolo: Ladce – Plevník 2:6 (1:3), I. Kandráč 2 – Hehejík 4, Ilko 2, Sverepec - D. Mariková 0:5 (0:5), Hrkota 3, R. Pilár, A. Pilár, nedohraný pre malý počet hráčov domácich, Košeca - Dynamo Orlové 3:0 (3:0), Jarník, Baláž, Mihálik, Prečín – Ilava 5:1 (2:1), Valient 3, Orávik, Uhlárik – M. Šebík, Vrchteplá – Pruské 0:3 (0:2), K. Bartoš 3, Domaniža – Udiča 2:2 (0:1), Masničák, Dúbravka – R. Cigánik, N. Beník, Streženice - D. Kočkovce 4:0 (3:0), Pusztay 4.
1. Prečín 22 17 2 3 94:34 53
2. Ilava 22 16 4 2 88:32 52
3. D. Mariková 22 17 0 5 99:21 51
4. Pruské 22 15 2 5 110:30 47
5. Košeca 22 14 3 5 108:53 45
6. Plevník 22 12 2 8 55:53 38
7. Domaniža 22 9 4 9 62:72 31
8. Orlové 22 6 6 10 37:63 24
9. Udiča 22 6 5 11 38:51 23
10. Ladce 22 6 0 16 37:108 18
11. Streženice 22 4 4 14 19:51 16
12. Sverepec 22 4 4 14 27:64 16
13. Vrchteplá 22 4 3 15 23:63 15
14. D. Kočkovce 22 4 1 17 27:129 13
II. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI
15. kolo: Horovce – Jasenica 2:1 (0:1), Gereg, Figúr – Gaban, Lazy – Lysá 3:2 (3:1), Kizek 2, Hodoško – Repka, Nošík, Mikušovce - H. Poruba 9:2 (3:1), Berky 4, D. Gašpar 2, P. Meliška, Sepahyar, J. Monček – Živčicová, Juríček, Pružina – Bolešov 6:2 (1:1), T. Dolinka 2, Čelko 2, Baránek, K. Kozík – Šimák 2, FK Lednica mala voľno.
1. FK Lednica 13 11 2 0 66:6 35
2. Bolešov 13 9 1 3 45:20 28
3. Jasenica 14 9 1 4 29:18 28
4. Pružina 14 7 2 5 41:20 23
5. Horovce 13 6 1 6 31:31 19
6. Lysá 13 5 0 8 26:40 15
7. Mikušovce 14 4 0 10 25:52 12
8. Lazy 13 3 1 9 18:31 10
9. H. Poruba 13 2 0 11 7:70 6