II. TRIEDA MUŽI
24. kolo: Lazy – Hradčan Lednica 0:3 kontumačne (na ihrisku 2:1).
25. kolo: FC Orlové – Lazy 11:1 (6:0), Nemček 5, J. Zubek 2, Baláž 2, Valient, Čupka - Janco, D. Breznica – Bolešov 0:1 (0:0), Veselý, Sverepec – Dulov 1:1 (0:1), J. Richtárik – Savara, Kolačín - K. Podhradie 1:3 (1:3), Ivan – M. Puček 2, Sluka, Praznov – Podvažie 2:3 (2:1), Martin Dánek, Vician – M. Papšo, Majerčík, Zelenák, Dohňany – Pružina 3:2 (3:2), Bogiň 2, Jancík – A. Fabuš, Paulec, Beluša B - Hradčan Lednica 5:2 (3:0), B. Sviečka, Kodaj, Gombár, Frnka, Ďurica – Jánošík, Loduha.
1. FC Orlové 23 18 1 4 88:25 55
2. Bolešov 23 17 3 3 59:21 54
3. Praznov 22 12 5 5 51:36 41
4. Podvažie 23 11 5 7 40:43 38
5. Dulov 23 10 4 9 39:41 34
6. K. Podhradie 22 11 3 8 43:42 33
7. D. Breznica 23 11 0 12 48:54 33
8. Beluša B 23 11 2 10 50:43 32
9. Pružina 23 9 5 9 49:42 32
10. Dohňany 23 8 4 11 39:40 28
11. Lazy 23 6 5 12 27:47 23
12. Sverepec 23 5 4 14 39:65 19
13. Kolačín 23 4 5 14 38:79 14
14. Lednica 23 3 2 18 24:57 11
Košecké Podhradie má odrátané 3 body, Beluša B má odrátané 3 body. Kolačín má odrátané tri body.
III. A TRIEDA MUŽI
20. kolo: Trstie – Č. Kameň 4:2 (1:0), Kopcík 3, Bušík – Šuranský 2, Tunežice – Zubák 3:0 (2:0), Šedík, Patka, Habánek, Prejta – Kameničany 0:3 (0:2), Malovec 2, Varga, Pruské – Kvašov 3:0 (1:0), Budiač, Hajdúch, M. Šatka.
1. Kvašov 20 14 2 4 53:29 44
2. Pruské 20 12 2 6 51:27 38
3. Tunežice 20 11 2 7 31:26 35
4. Kameničany 20 11 4 5 41:29 34
5. Prejta 20 10 3 7 54:44 33
6. Č. Kameň 20 6 3 11 32:35 21
7. Trstie 20 6 1 13 44:56 19
8. Zubák 20 1 1 18 23:83 4
Kameničany majú odrátané 3 body.
III. B TRIEDA MUŽI
20. kolo: Dynamo Orlové – Bodiná 1:2 (0:1), P. Urík – Prašnický, Krabáč, Podmanín – Šebešťanová 3:0 (3:0), nedohrané pre malý počet hráčov hostí, Puškár, Martin Gardian, P. Kostelanský, Stupné – Lúky 3:2 (1:1), Počiatek 3 – Maslák, Dragan, FC Púchov – Vrchteplá 3:2 (2:0), Prostredný, A. Kresáň, M. Zbín – Zadňančin, Dobrodenka.
1. Stupné 20 14 4 2 58:23 46
2. Vrchteplá 20 10 8 2 44:26 38
3. Podmanín 20 12 1 7 49:30 37
4. Lúky 20 8 4 8 46:36 28
5. Bodiná 20 5 5 10 32:45 20
6. Púchov 20 5 4 11 36:60 19
7. Šebešťanová 20 6 1 13 31:58 19
8. Dynamo Orlové 20 4 5 11 34:52 17
I. TRIEDA DORAST
25. kolo: D. Mariková – Domaniža 0:11 (0:4), Sádecký 4, Miškech 3, D. Pilár ml., D. Pilár st., Fapšo, Ambruš, Košeca – Bolešov 6:0 (4:0), Fusko 2, Mihálik 2, Lacko, Bugala, Udiča - Dynamo Orlové 4:2 (3:1), Drblík 2, Cesnárik, Petrík – Meško, Masaryk, Sverepec – Prejta 2:2 (1:2), R. Križan 2 – Chyma, Pavlačka, Praznov – Borčice 0:5 (0:1), R. Slávik 2, Žiaček, M. Mikula, Laskovič, Visolaje – Ladce 1:3 (1:2), Ďurica – Kučma 2, Zajac, Dohňany – Streženice 1:5 (0:3), Lukajka – Loduha 2, Lamžo, Michal Šesták, Masaryk.
1. Borčice 24 22 1 1 82:16 67
2. Udiča 24 21 1 2 111:29 64
3. Domaniža 24 20 1 3 143:25 61
4. Streženice 24 13 5 6 62:31 44
5. Košeca 24 12 2 10 66:34 38
6. Ladce 24 11 2 11 53:49 35
7. Orlové 24 10 3 11 57:76 33
8. Sverepec 24 9 4 11 33:51 31
9. D. Mariková 24 8 2 14 34:63 26
10. Visolaje 24 8 1 15 52:73 25
11. Dohňany 24 7 3 14 47:63 24
12. Bolešov 24 7 2 15 43:99 23
13. Prejta 24 4 2 18 28:75 14
14. Praznov 24 1 1 22 20:147 4
II. TRIEDA DORAST
17. kolo: Podvažie – Pruské 1:1 (0:0), Baštek – M. Bartoš, Mikušovce – Horovce 1:3 (0:2), Meliška – Štefanec 2, Chupáč, Vrchteplá – Tuchyňa 2:2 (1:1), L. Slaninka, Chovaník – Adamovič, J. Gajdoš, Lysá – Jasenica 3:2 predohrali.
1. Pruské 14 10 1 3 31:14 31
2. Lysá 14 10 0 4 54:26 30
3. Tuchyňa 13 7 2 4 26:24 23
4. Jasenica 13 6 2 5 39:26 20
5. Vrchteplá 13 4 4 5 17:27 16
6. Horovce 13 4 2 7 21:28 14
7. Podvažie 13 2 4 7 17:30 10
8. Mikušovce 13 2 1 10 13:43 7
Košecké Podhradie bolo vylúčené zo súťaže.
I. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI
25. kolo: D. Mariková – Plevník 2:0 (2:0), Hrkota 2, Ladce - Dynamo Orlové 4:2 (2:1), I. Kandráč 2, Šebek 2 – Frolo, Halamíček, Sverepec – Ilava 0:2 (0:2), Miroslav Šebík, Prekop, Košeca – Pruské 2:4 (0:2), Mazáň, Jarník – K. Bartoš 4, Prečín – Udiča 1:0 (0:0), Valient, Vrchteplá - D. Kočkovce 3:2 (2:1), M. Slaninka, Zadňančin, Baránek – Pilát 2, Domaniža – Streženice 2:0 (0:0), Dúbravka, Mikula.
1. D. Mariková 24 19 0 5 104:22 57
2. Ilava 24 17 5 2 94:36 56
3. Prečín 24 18 2 4 95:39 56
4. Pruské 24 17 2 5 119:32 53
5. Košeca 24 14 4 6 114:61 46
6. Plevník 24 13 2 9 60:56 41
7. Domaniža 24 11 4 9 70:75 37
8. Orlové 24 7 6 11 44:70 27
9. Udiča 24 7 5 12 40:53 26
10. Ladce 24 7 0 17 42:113 21
11. Vrchteplá 24 5 3 16 27:67 18
12. Streženice 24 4 4 16 20:58 16
13. Sverepec 24 4 4 16 30:71 16
14. D. Kočkovce 24 4 1 19 32:138 13
II. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI
17. kolo: Lysá – Jasenica 2:0 (0:0), Repka, Nošík, Horovce - H. Poruba 2:0 (0:0), A. Gorelka, F. Gorelka, Lazy – Bolešov 3:3 (1:3), Hodoško 2, Kizek – Šimák 2, Ciesar, Mikušovce - FK Lednica 2:2 (1:1), Juraj Monček 2 – Červený 2, Pružina mala voľno.
1. FK Lednica 15 11 3 1 71:13 36
2. Bolešov 15 10 2 3 52:24 32
3. Jasenica 15 9 1 5 29:20 28
4. Pružina 15 8 2 5 46:23 26
5. Horovce 15 7 2 6 36:34 23
6. Lysá 15 6 1 8 31:43 19
7. Lazy 15 4 2 9 25:34 14
8. Mikušovce 16 4 1 11 28:58 13
9. H. Poruba 15 2 0 13 7:76 6
PRÍPRAVKY
Skupina A 1:
4. turnaj Ilava: L. Rovne – D. Breznica 0:3 (0:3), Gašpar, Poliak, Pilný, Udiča – D. Breznica 1:0 (0:0), L. Trško, Ilava - L. Rovne 6:2 (2:2), Marienka 3, J. Slivka, Pavlovič, Hajas – Daniel, Vajdík, L. Rovne – Udiča 0:3 (0:1), Šesták 2, Máčková, Ilava – Udiča 3:1 (2:1), Marienka 2, Hajas – Gašpárek, Ilava - D. Breznica 5:1 (3:0), Hajas 2, Marienka 2, Palkovič - Kľúčik.
1. Ilava 6 6 0 0 24:7 18
2. Udiča 6 2 2 2 12:11 8
3. D. Breznica 6 2 1 3 10:13 7
4. L. Rovne 6 0 1 5 6:21 1
N. Dubnica bola vyradená zo súťaže pre opakovanú neúčasť na turnajoch.
Skupina B 1:
3. turnaj Prečín: Hradčan Lednica – Beluša 0:2 (0:1), Hošták, Kujaník, Prečín - M. Lednice 6:4 (2:4), Stacha 4, Rojko, Blaško – Dánek 3, Marko, Prečín – Beluša 2:2 (1:2), Klabník, Rojko – Hošták, Rybanský, Hradčan Lednica - M. Lednice 4:2 (3:1), E. Majerko 2, T. Majerko 2 – Dánek 2, Beluša – M. Lednice 3:2 (2:0), Hošták 2, Rybanský – Dánek, vlastný, Prečín - Hradčan Lednica 1:2 (1:1), Klabník – T. Majerko 2.
1. Beluša 6 4 1 1 17:9 13
2. Hr. Lednica 6 4 0 2 15:13 12
3. Prečín 6 2 1 3 14:17 7
4. M. Lednice 6 1 0 5 16:23 3
Skupina C 1:
4. turnaj Dulov: Borčice - K. Podhradie 1:5 (0:2), Ondráš – Keznikl, A. Palček, M. Palček, Toman, Pagáč, Dulov - FC Orlové 1:3 (0:2), Toman – Janík, Monošík, vlastný, Dulov – Borčice 2:8 (0:5), Toman, Hriadel – Ondráš 5, Barták 3, FC Orlové – K. Podhradie 2:8 (0:4), Monošík, Janík – M. Palček 2, Kolesáni 2, A. Palček 2, Toman, Keznikl, FC Orlové – Borčice 2:3 (2:2), Monošík, Janík – Ondráš 2, Barták, Dulov – K. Podhradie 4:11 (2:8), Šuba 2, Toman 2 – Keznikl 3, A. Palček 2, Toman 2, Frýdecký 2, M. Palček, Ondlevec.
1. K. Podhradie 6 6 0 0 41:10 18
2. Borčice 6 3 0 3 26:16 9
3. FC Orlové 6 3 0 3 16:18 9
4. Dulov 6 0 0 6 7:46 0