Pondelok, 20. august, 2018 | Meniny má Anabela

V šlágri podľahol Bolešov doma FC Orlové

Výsledky oblastných futbalových súťaží.

II. TRIEDA MUŽI

24. kolo: K. Podhradie – Praznov 3:0 kontumačne.

26. kolo: Lazy - Beluša B 1:0 (1:0), Pivko, Hradčan Lednica – Dohňany 5:1 (0:1), Kapusta 4, Jaroš – Pazdernatý, Pružina – Praznov 6:0 (1:0), A. Fabuš 2, Vrábel, T. Kardoš, Danihel, A. Dolinka, Podvažie – Kolačín 4:1 (2:0), T. Zelenák, L. Papšo, Z. Zelenák, J. Gáborík - Mallo, K. Podhradie – Sverepec 1:1 (1:0), Suchomel – Hôrkový, Dulov - D. Breznica 0:4 (0:1), Cocher, Gabriš, Gorelka, Rác, Bolešov - FC Orlové 2:3 (0:2), Šándor, vlastný – Švec 2, Baláž.

Článok pokračuje pod video reklamou

1. FC Orlové 24 19 1 4 91:27 58

2. Bolešov 24 17 3 4 61:24 54

3. Podvažie 24 12 5 7 44:44 41

4. K. Podhradie 24 12 4 8 47:43 37

5. D. Breznica 24 12 0 12 52:54 36

6. Pružina 24 10 5 9 55:42 35

7. Praznov 24 12 5 7 51:45 35

8. Dulov 24 10 4 10 39:45 34

9. Beluša B 24 11 2 11 50:44 32

10. Dohňany 24 8 4 12 40:45 28

11. Lazy 24 7 5 12 28:47 26

12. Sverepec 24 5 5 14 40:66 20

13. Lednica 24 4 2 18 29:58 14

14. Kolačín 24 4 5 15 39:83 14

Košecké Podhradie má odrátané 3 body, Beluša B má odrátané 3 body. Kolačín má odrátané tri body, Praznov má odrátaných šesť bodov.

III. A TRIEDA MUŽI

21. kolo: Kvašov – Trstie 2:0 (1:0), M. Kováč 2, Kameničany – Pruské 1:2 (0:1), Pagáč – Daňo, Šatka, Zubák – Prejta 2:4 (1:1), Mahút, Frnka – Ševela 2, Bagin, Marienka, Č. Kameň – Tunežice 0:2 (0:0), Janco 2.

KONEČNÁ TABUĽKA

1. Kvašov 21 15 2 4 55:29 47

2. Pruské 21 13 2 6 53:28 41

3. Tunežice 21 12 2 7 33:26 38

4. Prejta 21 11 3 7 58:46 36

5. Kameničany 21 11 4 6 42:31 34

6. Č. Kameň 21 6 3 12 32:37 21

7. Trstie 21 6 1 14 44:58 19

8. Zubák 21 1 1 19 25:87 4

Kameničany majú odrátané 3 body.

III. B TRIEDA MUŽI

21. kolo: Dynamo Orlové – Vrchteplá 3:1 (1:1), Cabaj, Gulač, Mrišo – Adamec, Lúky - FC Púchov 1:4 (1:3), Ondrička – Novosedliak 2, Trenčan, A. Kresáň, Šebešťanová – Stupné 5:2 (3:1), K. Petrík 2, M. Petrík 2, Záhradník – E. Hrebík, Martin Ulbrík, Bodiná – Podmanín 3:0 (1:0), Krabáč, Dubec, V. Dúbravka.

KONEČNÁ TABUĽKA

1. Stupné 21 14 4 3 60:28 46

2. Vrchteplá 21 10 8 3 45:29 38

3. Podmanín 21 12 1 8 49:33 37

4. Lúky 21 8 4 9 47:40 28

5. Bodiná 21 6 5 10 35:45 23

6. Púchov 21 6 4 11 40:61 22

7. Šebešťanová 21 7 1 13 36:60 22

8. Dynamo Orlové 21 5 5 11 37:53 20

I. TRIEDA DORAST

26. kolo: Domaniža – Dohňany 14:0 (6:0), D. Pilár st. 5, Ambruš 2, Kucej 2, Lagín 2, Miškech 2, D. Kopecký, Streženice – Visolaje 2:1 (1:1), Fano, Loduha – Ďurica, Ladce – Praznov 10:1 (6:1), Kučma 5, Pruša 2, Zajac, Kvasnica, Koštialik – Zreničík, Borčice – Sverepec 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Prejta – Udiča 2:2 (1:1), Kováč, Ondrušík – Drblík, Cesnárik, Dynamo Orlové – Košeca 1:4 (0:0), Meško – Lacko 3, Karlík, Bolešov - D. Mariková 7:2 (3:1), P. Kvasnica 4, T. Kvasnica, Kolárik, Hutyra – Ragula, Kysel.

1. Borčice 25 23 1 1 85:16 70

2. Udiča 25 21 2 2 113:31 65

3. Domaniža 25 21 1 3 157:25 64

4. Streženice 25 14 5 6 64:32 47

5. Košeca 25 13 2 10 70:35 41

6. Ladce 25 12 2 11 63:50 38

7. Orlové 25 10 3 12 58:79 33

8. Sverepec 25 9 4 12 33:54 31

9. D. Mariková 25 8 2 15 36:70 26

10. Bolešov 25 8 2 15 50:101 26

11. Visolaje 25 8 1 16 53:75 25

12. Dohňany 25 7 3 15 47:77 24

13. Prejta 25 4 3 18 30:77 15

14. Praznov 25 1 1 23 21:157 4

II. TRIEDA DORAST

18. kolo: Jasenica – Vrchteplá 3:2 (0:0), Belúch, Útly, Mitaš – Smatana 2, Tuchyňa – Mikušovce 1:3 (1:1), Hrehuš – Ocelík, Meliška, Jakubek, Horovce – Podvažie 3:2 (1:1), Kapuš, M. Siekel, Ilavský – Boško, Vatolík, Pruské a Lysá mali voľno.

KONEČNÁ TABUĽKA

1. Pruské 14 10 1 3 31:14 31

2. Lysá 14 10 0 4 54:26 30

3. Jasenica 14 7 2 5 42:28 23

4. Tuchyňa 14 7 2 5 27:27 23

5. Horovce 14 5 2 7 24:30 17

6. Vrchteplá 14 4 4 6 19:30 16

7. Podvažie 14 2 4 8 19:33 10

8. Mikušovce 14 3 1 10 16:44 10

Košecké Podhradie bolo vylúčené zo súťaže.

I. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI

26. kolo: Plevník – Domaniža 4:0 (1:0), Ilko 4, Streženice – Vrchteplá 1:0 (1:0), Strapko, D. Kočkovce – Prečín 1:13 (0:5), Pilát – Uhlárik 6, Orávik 3, Istenák 2, Valient, Birošík, Udiča – Košeca 4:0 (4:0), Harvánek, R. Cigánik, Kališík, Melicherík, Pruské – Sverepec 3:1 (1:0), Rebro, vlastný, K. Bartoš – Martinka, Ilava – Ladce 8:0 (5:0), Prekop 4, Kucharík 2, M. Šebík, Hanko, Dynamo Orlové - D. Mariková 0:4 (0:2), Hrkota 3, Zábojník.

1. D. Mariková 25 20 0 5 108:22 60

2. Prečín 25 19 2 4 108:40 59

3. Ilava 25 18 5 2 102:36 59

4. Pruské 25 18 2 5 122:33 56

5. Košeca 25 14 4 7 114:65 46

6. Plevník 25 14 2 9 64:56 44

7. Domaniža 25 11 4 10 70:79 37

8. Udiča 25 8 5 12 44:53 29

9. Orlové 25 7 6 12 44:74 27

10. Ladce 25 7 0 18 42:121 21

11. Streženice 25 5 4 16 21:58 19

12. Vrchteplá 25 5 3 17 27:68 18

13. Sverepec 25 4 4 17 31:74 16

14. D. Kočkovce 25 4 1 20 33:151 13

II. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI

18. kolo: Jasenica – Pružina 1:3 (0:2), Klabník – Gabriš 2, Čelko, FK Lednica – Lazy 4:2 (1:0), M. Rác 2, Červený, Ondráško – Hodoško 2, Bolešov – Horovce 1:3 (1:1), Šimák – J. Gorelka 2, Figúr, H. Poruba – Lysá 2:4 (2:0), Juríček, vlastný – Repka 2, Nošík, Satina, Mikušovce mali voľno.

KONEČNÁ TABUĽKA

1. FK Lednica 16 12 3 1 75:15 39

2. Bolešov 16 10 2 4 53:27 32

3. Pružina 16 9 2 5 49:24 29

4. Jasenica 16 9 1 6 30:23 28

5. Horovce 16 8 2 6 39:35 26

6. Lysá 16 7 1 8 35:45 22

7. Lazy 16 4 2 10 27:38 14

8. Mikušovce 16 4 1 11 28:58 13

9. H. Poruba 16 2 0 14 9:80 6

PRÍPRAVKY

Skupina A 1:

3. turnaj Udiča: L. Rovne – D. Breznica 1:1 (0:0), Hruška - Martinko, Udiča – D. Breznica 2:0 (1:0), Šesták 2, Ilava - L. Rovne 5:0 (3:0), Palkovič 2, Lysák, A. Slivka, Bagin, Udiča - L. Rovne 6:2 (3:0), Matušík 3, Šesták 2, L. Trško – Kuvik 2, Udiča – Ilava 0:2 (0:1), Marienka 2, D. Breznica – Ilava 2:5 (1:2), Kľúčik 2 - A. Slivka, Palkovič, Marienka, Bagin, Vytlačil.

1. Ilava 9 9 0 0 36:9 27

2. Udiča 9 4 2 3 20:15 14

3. D. Breznica 9 2 2 5 13:21 8

4. L. Rovne 9 0 2 7 9:33 2

N. Dubnica bola vyradená zo súťaže pre opakovanú neúčasť na turnajoch.

Skupina B 1:

3. turnaj M. Lednice: Hradčan Lednica – Beluša 1:2 (0:1), E. Majerko - Hošták, Kujaník, M. Lednice – Prečín 2:5 (2:1), Dánek 2 – Špánik 3, Stacha, Rojko, Prečín – Beluša 0:1 (0:0), Hošták, M. Lednice - Hradčan Lednica 2:4 (2:2), Marko, Dánek – E. Majerko 2, T. Majerko, Hochla, M. Lednice – Beluša 3:6 (1:3), Dánek 3 - Kujaník 2, Prostredný, Rybanský, Hošták, Huťová, Prečín - Hradčan Lednica 2:3 (0:1), Blaško, Stacha - E. Majerko 2, T. Majerko.

1. Beluša 9 7 1 1 26:13 22

2. Hr. Lednica 9 6 0 3 23:19 18

3. Prečín 9 3 1 5 21:23 10

4. M. Lednice 9 1 0 8 23:38 3

Skupina C 1:

3. turnaj Košecké Podhradie: K. Podhradie – Borčice 1:2 (1:1), Kolesáni – Barták, Ondráš, Dulov - FC Orlové 0:0, Dulov – Borčice 1:2 (0:1), Toman - Barták 2, K. Podhradie - FC Orlové 1:2 (1:1), M. Palček – Janík, Martinka, FC Orlové – Borčice 1:2 (0:2), Martinka - Barták 2, K. Podhradie – Dulov 2:0 (1:0), M. Palček, Toman. (JŠ)

1. K. Podhradie 9 7 0 2 45:14 21

2. Borčice 9 6 0 3 32:19 18

3. FC Orlové 9 4 1 4 19:21 13

4. Dulov 9 0 1 8 8:50 1

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Najkrajšie americké národné parky
  2. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  3. Keď Slováci krotia morský vietor
  4. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  5. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  6. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  7. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  8. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  9. Vizuálny smog je problém
  10. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  1. Najkrajšie americké národné parky
  2. Podceňovať skúšobné jazdy sa pri výbere vozidla neoplatí
  3. Slováci nakupujú viac slovenskej zeleniny a ovocia ako vlani
  4. Plánovaním financií vás ani prísnejšie podmienky nezaskočia
  5. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  6. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  7. Keď Slováci krotia morský vietor
  8. Ochrana pred tropickou horúčavou
  9. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  10. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  1. Najkrajšie americké národné parky 14 708
  2. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov 11 169
  3. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 6 947
  4. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 € 3 450
  5. Vizuálny smog je problém 3 006
  6. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate 2 935
  7. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 2 761
  8. Keď Slováci krotia morský vietor 2 650
  9. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 1 377
  10. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 € 1 205

Hlavné správy z MY Považská

Do duálneho vzdelávania sa v kraji zapojí 304 prvákov

Najväčší záujem v duálnom vzdelávaní je o študijný odbor mechanik nastavovač, mechanik - mechatronik a mechanik strojov a zariadení.

Učiteľa Slovenska vyberá aj hlavná školská inšpektorka

Nabrali odvahu a dali o sebe a o svojej práci vedieť! 100 pedagógov sa zapojilo do 1. ročníka súťaže Učiteľ Slovenska, ktorú organizuje Komenského inštitút a Živica.

O čom píšeme v novinách?

Aktuálne informácie z okresov Považská Bystrica, Púchov a Ilava nájdete každý týždeň vo vašom týždenníku MY Noviny stredného Považia (OBZOR).

Auto narazilo do stĺpa, ten naň spadol

Elektrické káble zostali spadnuté na vozovke, cestu preto v danom úseku uzavreli.

Najbližšie dni budú horúce, varujú meteorológovia

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy na pondelok (20.8.) utorok (21.8.) aj stredu (22.8.). Záchranári radia, ako prežiť horúčavy v bezpečí.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vybrali SME

Už ste čítali?