Štvrtok, 19. júl, 2018 | Meniny má Dušana

Dubničania neskórovali ani z jedenástky

Ani vo 4. kole 2. futbalovej ligy sa MFK Dubnica netešila z bodového zisku.

Trnava jun. – Dubnica 4:0 (2:0)

V úvodnej štvrťhodine sa hralo v strede ihriska, až v 17. min Maťašovský musel vyrážať nebezpečný priamy kop. O dve minúty Vaško hlavičkoval tesne vedľa a v 22. min po nedorozumení domácej obrany skončila lopta po strele Šmahajčíka na žrdi trnavskej brány. V 34. min po Kuzmovej prihrávke nový hráč Richnák, ktorý bol na ihrisku osem minút, bombou z 30 metrov trafil šibenicu. Po ruke Múdreho v šestnástke nariadil rozhodca jedenástku, ktorú bezpečne premenil Kuzma. Po nevýraznej desaťminútovke na začiatku druhého polčasu sa v 55. min ocitol v šanci domáci Schranz, no po Ciprysovom centri obrancovia jeho pokus zblokovali. O chvíľu Schranz po dlhom sóle vypálil prudko, ale nepresne. V 70. min sa hosťom naskytla obrovská možnosť dať kontaktný gól. Faulovaný Vaško kopal jedenástku, no Rusov jeho strelu vyrazil. Aktívny Schranz v 75. min mieril vedľa, no o štyri minúty po prieniku tvrdou strelou zvyšoval na 3:0. V závere Dubničania pridali, pritlačili domácich na ich polovicu, ale s výnimkou niekoľkých centrov bránu neohrozili. V 90. min Kuzma vystihol rozohrávku hostí a zo 40 metrov šikovne prehodil príliš vpredu stojaceho Maťašovského – 4:0.

Góly: 38. a 90. Kuzma (prvý z 11 m), 34. Richnák, 79. Schranz.

Rozhodoval Somoláni, ŽK: Zvolenský, Banovič, Deket, Šmahajčík, Múdry, Vaško, 386 divákov.

TRNAVA JUN.: Rusov – Adámik, Deket, Banovič, Bočko, Zvolenský (26. Richnák), Tomovič (46. Kočiš), Maruško, Ciprys (80. Šulc), Kuzma, Schranz .

DUBNICA: Maťašovský - Múdry, Čiernik, Ranko, Bašič, Bilovský, Urban, Zahranychnyy, Vaško (82. Švec), Liener (65. Svorada), Šmahajčík (63. Števček).

4. kolo: R. Sobota – Šaľa 3:1 (3:0), 19. Jánošík, 32. Rubint (z 11 m), 42. Migaľa - 90.
Gešnábel, L. Mikuláš – Šamorín 1:1 (0:0), 65. Kubena - 51. Pončák, Prešov – Bardejov 1:0 (0:0), 86. Poliaček (11 m), Podbrezová – Senec 0:1 (0:0), 70. Bakala, Žiar /D. Ždaňa – Michalovce 0:3 (0:3), 33. a 40. Hamuľak, 34. Kovaľ.

3. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
  4. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  5. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  6. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  7. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  8. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  9. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  10. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  1. OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom
  5. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  7. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  8. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  9. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?

Seoyon oplatil Rossoneri vlaňajšiu prehru + FOTO

V Dolnom Moštenci sa konal turnaj v malom futbale.

Tipy na voľné chvíle

Ponuka podujatí je bohatá. Stačí si len vybrať.

Visolaje sa konečne predviedli

Seriál SMHL šiestym kolom pokračoval v Lednických Rovniach. Počas celého dňa mali družstvá veľmi vyrovnané podmienky a skvelú kulisu divákov.

Pokúsili sa platiť falošnými peniazmi, polícia ich ihneď zadržala (+FOTO)

Ivan a Božena mali vyrábať bankovky v hodnote sto a päťsto eur.