Streda, 23. jún, 2021 | Meniny má SidóniaKrížovkyKrížovky

Dubničania neskórovali ani z jedenástky

Ani vo 4. kole 2. futbalovej ligy sa MFK Dubnica netešila z bodového zisku.

Trnava jun. – Dubnica 4:0 (2:0)

V úvodnej štvrťhodine sa hralo v strede ihriska, až v 17. min Maťašovský musel vyrážať nebezpečný priamy kop. O dve minúty Vaško hlavičkoval tesne vedľa a v 22. min po nedorozumení domácej obrany skončila lopta po strele Šmahajčíka na žrdi trnavskej brány. V 34. min po Kuzmovej prihrávke nový hráč Richnák, ktorý bol na ihrisku osem minút, bombou z 30 metrov trafil šibenicu. Po ruke Múdreho v šestnástke nariadil rozhodca jedenástku, ktorú bezpečne premenil Kuzma. Po nevýraznej desaťminútovke na začiatku druhého polčasu sa v 55. min ocitol v šanci domáci Schranz, no po Ciprysovom centri obrancovia jeho pokus zblokovali. O chvíľu Schranz po dlhom sóle vypálil prudko, ale nepresne. V 70. min sa hosťom naskytla obrovská možnosť dať kontaktný gól. Faulovaný Vaško kopal jedenástku, no Rusov jeho strelu vyrazil. Aktívny Schranz v 75. min mieril vedľa, no o štyri minúty po prieniku tvrdou strelou zvyšoval na 3:0. V závere Dubničania pridali, pritlačili domácich na ich polovicu, ale s výnimkou niekoľkých centrov bránu neohrozili. V 90. min Kuzma vystihol rozohrávku hostí a zo 40 metrov šikovne prehodil príliš vpredu stojaceho Maťašovského – 4:0.

Góly: 38. a 90. Kuzma (prvý z 11 m), 34. Richnák, 79. Schranz.

Rozhodoval Somoláni, ŽK: Zvolenský, Banovič, Deket, Šmahajčík, Múdry, Vaško, 386 divákov.

TRNAVA JUN.: Rusov – Adámik, Deket, Banovič, Bočko, Zvolenský (26. Richnák), Tomovič (46. Kočiš), Maruško, Ciprys (80. Šulc), Kuzma, Schranz .

DUBNICA: Maťašovský - Múdry, Čiernik, Ranko, Bašič, Bilovský, Urban, Zahranychnyy, Vaško (82. Švec), Liener (65. Svorada), Šmahajčík (63. Števček).

4. kolo: R. Sobota – Šaľa 3:1 (3:0), 19. Jánošík, 32. Rubint (z 11 m), 42. Migaľa - 90.
Gešnábel, L. Mikuláš – Šamorín 1:1 (0:0), 65. Kubena - 51. Pončák, Prešov – Bardejov 1:0 (0:0), 86. Poliaček (11 m), Podbrezová – Senec 0:1 (0:0), 70. Bakala, Žiar /D. Ždaňa – Michalovce 0:3 (0:3), 33. a 40. Hamuľak, 34. Kovaľ.

12. Dubnica 4 0 0 4 1:13 0

1. Kam patria rolky z toaletného papiera? Dávať dole etikety zo sklenených nádob?
  9. Nemecko-slovenská spoločnosť ETL/GR je už v desiatke najlepších
  10. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  1. Václav Vydra: Ako nedostať pokutu v úseku kde je meraná rýchlosť
  2. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
  3. Od 1. septembra je predprimárne vzdelávanie povinné
  4. Nemecko-slovenská spoločnosť ETL/GR je už v desiatke najlepších
  5. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  6. Stiahnite si stovky e-kníh
  7. Recyklovať PET fľaše a plechovky môžu už aj obyvatelia Krupiny
  8. V centre Bratislavy vznikajú apartmány určené na predaj
  9. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania 2 090

Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.

Pozrite si MY športujeme.

4m
Natália Chanová je úspešnou riešiteľkou sudoku a logických úloh.

Rodáčke z Horných Kočkoviec NATÁLII CHANOVEJ to páli. Mladá maturantka sa pravidelne zúčastňuje súťaží v riešení sudoku a logických úloh a pravidelne v nich aj boduje.