II. TRIEDA MUŽI
1. kolo: Hradčan Lednica – Pruské 0:0, K. Podhradie – Dulov 3:1 (1:0), Suchomel, Vlasatý, Puček – Ježo, Lazy – Beluša B 0:2 (0:0), Bielik, B. Sviečka, Udiča – Stupné 3:1 (3:0), Matučík, Drblík, Kvasník – Babiar, Podvažie – Sverepec 1:1 (1:1), M. Papšo – Kopinec (11 m), Praznov – Pružina 2:3 (2:2), Mojžišík, Sagan – Martinkovič 2, Paulec, Kvašov – Dohňany 0:3 (0:2), Pazdernatý, Pavlis, vlastný.
1. Dohňany 1 1 0 0 3:0 3
2.Udiča 1 1 0 0 3:1 3
3. K. Podhradie 1 1 0 0 3:1 3
4. Beluša B 1 1 0 0 2:0 3
5. Pružina 1 1 0 0 3:2 3
6. Podvažie 1 0 1 0 1:1 1
7. Sverepec 1 0 1 0 1:1 1
8. Hr. Lednica 1 0 1 0 0:0 1
9. Pruské 1 0 1 0 0:0 1
10. Praznov 1 0 0 1 2:3 0
11. Dulov 1 0 0 1 1:3 0
12. Stupné 1 0 0 1 1:3 0
13. Lazy 1 0 0 1 0:2 0
14. Kvašov 1 0 0 1 0:3 0
III. A TRIEDA MUŽI
1. kolo: Tunežice – Mikušovce 1:1 (0:0), M. Habánek – M. Eliáš, Kolačín – Borčice B 0:5 (0:2), Todič, Palasiewicz, Turza, Mikuš, R. Slávik, Kameničany – Prejta 1:3 (0:1), P. Buday – Švajda, Ševela, Martinus, Č. Kameň – D. Breznica 2:1 (0:1), Sondor, Paliesek - Hanták.
1. Borčice B 1 1 0 0 5:0 3
2. Prejta 1 1 0 0 3:1 3
3. Č. Kameň 1 1 0 0 2:1 3
4. Tunežice 1 0 1 0 1:1 1
5. Mikušovce 1 0 1 0 1:1 1
6. D. Breznica 1 0 0 1 1:2 0
7. Kameničany 1 0 0 1 1:3 0
8. Kolačín 1 0 0 1 0:5 0
III. B TRIEDA MUŽI:
1. kolo: Vrchteplá – Šebešťanová 1:3 (1:0), Marek Kuriš – M. Petrík 2, P. Zemančík, FC Púchov – Podmanín 2:1 (0:1), Novosedliak, M. Klučka – Jakub Kostelanský, Dynamo Orlové – Lúky 3:1 (1:1), Urík, Lutišan, Gardian – Ondrička, Bodiná – Trstie 3:1 (3:0), Zaťko, Krabáč, Michalík - Brezničan.
1. Bodiná 1 1 0 0 3:1 3
2. Šebešťanová 1 1 0 0 3:1 3
3. Dyn. Orlové 1 1 0 0 3:1 3
4. FC Púchov 1 1 0 0 2:1 3
5. Podmanín 1 0 0 1 1:2 0
6. Lúky 1 0 0 1 1:3 0
7. Vrchteplá 1 0 0 1 1:3 0
8. Trstie 1 0 0 1 1:3 0
I. TRIEDA DORAST
1. kolo: Košeca – Bolešov 5:0 (1:0), Masár 2, Karlík 2, Fusko, Pruské – Udiča 3:3 (2:2), M. Bartoš 2, Petrušek – Drblík, Cesnárik, Minárik, Streženice – Sverepec 1:1 (1:0), Šesták – Lutišan, Visolaje – Jasenica 6:3 (4:2), Martinec 2, Hričo, Dubaj, Kresánek, Štefanec – R. Kalaš, Kňažko, Palko, Ladce – Dohňany 4:2 (3:1), Průša, Chovanec, Zákopčan, Koštialik – Klučka, Pavlis, D. Mariková a Prejta mali voľno.
1. Košeca 1 1 0 0 5:0 3
2. Visolaje 1 1 0 0 6:3 3
3. Ladce 1 1 0 0 4:2 3
4. Pruské 1 0 1 0 3:3 1
5. Udiča 1 0 1 0 3:3 1
6. Streženice 1 0 1 0 1:1 1
7. Sverepec 1 0 1 0 1:1 1
8. D. Mariková 0 0 0 0 0:0 0
9. Prejta 0 0 0 0 0:0 0
10. Dohňany 1 0 0 1 2:4 0
11. Jasenica 1 0 0 1 3:6 0
12. Bolešov 1 0 0 1 0:5 0
II. TRIEDA DORAST
1. kolo: Mikušovce – Pružina 1:2 (0:1), Jakubek – Baránek, Bútora, Lysá – H. Poruba 6:2 (3:2), D. Nošík 2, M. Nošík 2, Ľ. Hoždora, Pagáč – Š. Dražkovec, K. Staňo, Podvažie – Praznov 0:3 (0:2), Brigant 2, D. Kostelanský, Kvašov – Tuchyňa 1:2 (1:0), Siekel – Jaroslav Gajdoš 2, nedohrané v 80. min pre malý počet hráčov Kvašova, 0:3 kontumačne.
1. Lysá 1 1 0 0 6:2 3
2. Tuchyňa 1 1 0 0 3:0 3
3. Praznov 1 1 0 0 3:0 3
4. Pružina 1 1 0 0 2:1 3
5. Mikušovce 1 0 0 1 1:2 0
6. Podvažie 1 0 0 1 0:3 0
7. Kvašov 1 0 0 1 0:3 0
8. H. Poruba 1 0 0 1 2:6 0
I. TRIEDA ŽIACI
1. kolo: Ladce – D. Mariková 4:0 (1:0), I. Kandráč 3, Adamec, Domaniža – Pruské 2:2 (0:1), T. Čelko, Sádecký - Vlasatý, Ján Monček, Košeca – FK Lednica 1:3 (0:1), P. Baláž – Ondráško, Rác, Zbranek, Udiča – Ilava 7:0 (2:0), R. Cigánik 3, P. Cigánik, Kališík, J. Trško, L. Trško, Streženice – Sverepec 1:1 (0:1), Šlesár – J. Illo, Plevník – Dynamo Orlové 7:1 (2:1), Michálek 3,Gaňa 2, Nemčík 2 – J. Al Sabri, Prečín – Dohňany 14:2 (6:0), Mikloš 5, Blaško 4, Dúbravka 3, Birošík 2 – Jánoško 2.
1. Prečín 1 1 0 0 14:2 3
2. Udiča 1 1 0 0 7:0 3
3. Plevník 1 1 0 0 7:1 3
4. Ladce 1 1 0 0 4:0 3
5. FK Lednica 1 1 0 0 3:1 3
6. Domaniža 1 0 1 0 2:2 1
7. Pruské 1 0 1 0 2:2 1
8. Streženice 1 0 1 0 1:1 1
9. Sverepec 1 0 1 0 1:1 1
10. Košeca 1 0 0 1 1:3 0
11. D. Mariková 1 0 0 1 0:4 0
12. Dyn. Orlové 1 0 0 1 1:7 0
13. Ilava 1 0 0 1 0:7 0
14. Dohňany 1 0 0 1 2:14 0
II. TRIEDA ŽIACI
1. kolo: Bolešov – Jasenica 2:2 (1:1), Šimák 2 – Klabník, Slamka, Lysá – Mikušovce 5:2 (2:0), Riedel 5 – Pagáč 2, Horovce – Kolačín 9:0 (3:0), Adrián Pilný 5, F. Gorelka, Adam Pilný, Kováč, Makay, Stupné – Pružina 0:3 (0:2), Kvasnica, Kolek, Čelko, Tuchyňa – H. Poruba 1:7 (0:4), Mišík – Miko 4, Živčicová 2, vlastný, Lazy mali voľno.
1. Horovce 1 1 0 0 9:0 3
2. H. Poruba 1 1 0 0 7:1 3
3. Lysá 1 1 0 0 5:2 3
4. Pružina 1 1 0 0 3:0 3
5. Bolešov 1 0 1 0 2:2 1
6. Jasenica 1 0 1 0 2:2 1
7. Lazy 0 0 0 0 0:0 0
8. Mikušovce 1 0 0 1 2:5 0
9. Stupné 1 0 0 1 0:3 0
10. Tuchyňa 1 0 0 1 1:7 0
11. Kolačín 1 0 0 1 0:9 0