Nedeľa, 22. máj, 2022 | Meniny má Júlia, Juliána

Dorastenci Pov. Bystrice vyhrali v Komárne

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

I. LIGA ST. DORAST U 19

3. kolo: Slovan – Dubnica 2:1 (1:0), 15. a 90. Čambal – 58. Janco, Trnava - Košice 0:0, Žilina - Senica 2:2, Prešov - B. Bystrica 1:0, Podbrezová - Bardejov 4:1, Ružomberok - Michalovce 4:0, Nitra - Trenčín 3:2.

1. Žilina 3 2 1 0 6:3 7

2. Trnava 3 2 1 0 3:1 7

3. Podbrezová 3 2 0 1 8:3 6

4. Prešov 3 2 0 1 3:2 6

SkryťVypnúť reklamu

5. Nitra 3 2 0 1 7:7 6

6. Košice 3 1 1 1 3:3 4

7. B. Bystrica 3 1 0 2 5:4 3

8. Slovan 1 1 0 0 2:1 3

9. Ružomberok 2 1 0 1 5:5 3

10. Dubnica 3 1 0 2 5:6 3

11. Trenčín 3 1 0 2 4:5 3

12. Michalovce 3 1 0 2 3:7 3

13. Senica 2 0 1 1 3:6 1

SkryťVypnúť reklamu

14. Bardejov 3 0 0 3 3:8 0

I. LIGA ML. DORAST U 17

14. kolo: Trenčín – Žilina 1:4.

16. kolo: Dubnica – Slovan 1:3 (1:2), 11. Ďuriš – 20. a 33. Kondrlík, 75. Drobný, Košice - Trnava 4:1, Senica - Žilina 4:3, Trenčín - Nitra 3:1, Bardejov - Podbrezová 2:3, B. Bystrica - Prešov hrajú 20. 8., Michalovce - Ružomberok hrajú 10. 9.

1. Žilina 3 2 0 1 10:5 6

2. Košice 3 2 0 1 8:4 6

3. Nitra 3 2 0 1 8:5 6

4. Michalovce 2 2 0 0 2:0 6

5. Senica 3 2 0 1 6:5 6

SkryťVypnúť reklamu

6. Prešov 2 1 0 1 4:2 3

7. Ružomberok 1 1 0 0 2:1 3

8. Podbrezová 3 1 0 2 4:5 3

8. Slovan 3 1 0 2 4:5 3

10. Dubnica 2 1 0 1 3:4 3

11. B. Bystrica 2 1 0 1 2:3 3

12. Trnava 3 1 0 2 3:6 3

13. Trenčín 3 1 0 2 4:9 3

14. Bardejov 3 0 0 3 3:9 0

I. LIGA ML. DORAST U 16

14. kolo: Trenčín – Žilina 2:2.

16. kolo: Dubnica – Slovan 1:3 (0:2), 70. Bukovčík – 23. a 69. Mašulovič, 38. Polaščík, Košice - Trnava 0:2, Senica - Žilina 1:0, Trenčín - Nitra 4:1, Bardejov - Podbrezová 1:0, B. Bystrica - Prešov hrajú 20. 8., Michalovce - Ružomberok hrajú 10. 9.

1. Slovan 3 3 0 0 10:4 9

2. Trenčín 3 2 1 0 11:3 7

3. Senica 3 2 0 1 8:4 6

4. Bardejov 3 1 2 0 3:2 5

5. Podbrezová 3 1 1 1 5:3 4

6. Nitra3 1 1 1 7:6 4

7. Trnava 3 1 1 1 4:3 4

8. Michalovce 2 1 1 0 3:2 4

9. Žilina 3 1 1 1 4:4 4

10. Košice 3 1 0 2 7:9 3

11. Ružomberok 1 0 0 1 1:4 0

12. Dubnica 2 0 0 2 2:7 0

12. B. Bystrica 2 0 0 2 2:7 0

14. Prešov 2 0 0 2 2:11 0

II. LIGA ST. DORAST

2. kolo: Skalica – H. Nitra 0:1.

3. kolo: Petržalka – Púchov 3:2 (1:1), 7. Repáčik, 47. Marič-Bjekič, 49. Gulár – 34. Pilný, 58. Lazar, ČFK Nitra - Skalica 6:0, Levice - PFA Z. Moravce /Vráble 0:1, DAC D. Streda - Topoľčany 2:3, Nové Zámky - Senec 1:2, Inter - Myjava 1:0, Lok. Trnava - Karlova Ves 5:0, Horná Nitra - Piešťany 11:1.

1. Horná Nitra 3 2 1 0 13:2 7

2. Inter 3 2 1 0 10:2 7

3. SFM Senec 3 2 1 0 6:3 7

4. Lok. Trnava 3 2 0 1 9:3 6

  ČFK Nitra 3 2 0 1 9:3 6

6. N. Zámky 3 2 0 1 8:3 6

7. Z. Moravce 3 2 0 1 8:6 6

8. Myjava 3 2 0 1 6:4 6

9. Petržalka 3 2 0 1 8:8 6

10. Topoľčany 3 1 1 1 6:6 4

11. Púchov 3 1 1 1 4:4 4

12. Skalica 3 1 0 2 2:7 3

13. Levice 3 0 1 2 2:4 1

14. Dun. Streda 3 0 0 3 4:9 0

15. Karl. Ves 3 0 0 3 1:15 0

16. Piešťany 3 0 0 3 3:20 0

II. LIGA ML. DORAST

2. kolo: Skalica -H. Nitra 0:3.

3. kolo: Petržalka – Púchov 0:4 (0:0), 55. a 80. Vojtek, 50. Kmošena, 71. Jarabica, Levice - PFA Z. Moravce /Vráble 1:1, ČFK Nitra - Skalica 1:3, DAC D. Streda - Topoľčany 1:4, Nové Zámky - Senec 5:1, Inter - Myjava 2:1, Lok. Trnava - Karlova Ves 1:2, Horná Nitra - Piešťany 6:1.

III. LIGA ST. DORAST

1. kolo: Pov. Bystrica - Nové Mesto 2:4 (1:2), 43. Sovík, 90. Orávik (11 m) – 4. Mašán, 17. Matějka, 73. Macho, 82. Matejovič, J. Bohunice – Galanta hrajú 28. 8. o 10. h, Šamorín – Šaľa hrajú 28. 8. o 15. h.

3. kolo: Komárno - Pov. Bystrica 1:2 (0:1), 48. Barton (11 m) – 45.Bušík, 89. Sovík, Led. Rovne - Bánovce 3:7 (2:2), 35. a 66.Buček 2, 4. Pecuš – 27., 38., 47. a 90. Manojlovič (tretí z 11 m), 61. a 85. Harvánek, 71. Lagin, FK 2007 D. Streda - Šaľa 2:2, Veľký Kýr - Štúrovo 1:3, Šurany - Galanta 1:1, Šamorín - Nové Mesto 0:1, Hlohovec - Boleráz 9:0, J. Bohunice - Horná Nitra B 1:1.

1. Bánovce 3 3 0 0 13:4 9

2. N. Mesto 3 3 0 0 8:4 9

3. FK D. Streda 3 2 1 0 12:2 7

4. Hlohovec 3 2 0 1 17:8 6

5. Šaľa 2 1 1 0 11:3 4

6. Šurany 3 1 1 1 7:3 4

7. J. Bohunice 2 1 1 0 4:1 4

8. Galanta 2 1 1 0 3:2 4

9. Pov. Bystrica 2 1 0 1 4:5 3

10. Komárno 3 1 0 2 4:12 3

11. Štúrovo 3 1 0 2 3:13 3

12. Boleráz 3 1 0 2 4:16 3

13. Hor. Nitra B 3 0 1 2 2:4 1

14. Šamorín 1 0 0 1 0:1 0

15. Veľký Kýr 3 0 0 3 3:8 0

16. Led. Rovne 3 0 0 3 8:17 0

III. LIGA ML. DORAST

1. kolo: Pov. Bystrica - Nové Mesto 0:3 (0:0), 43. a 63. Lopušan (druhý z 11 m), 48. Prosňanský,J. Bohunice – Galanta hrajú 28. 8. o 12.30 h, Šamorín – Šaľa hrajú 28. 8. o 17.30 h.

3. kolo: Komárno - Pov. Bystrica 3:0 (2:0), Led. Rovne - Bánovce 1:2 (1:1), 7. Kamenický – 12. Kováčik, 58. Zita, FK 2007 D. Streda - Šaľa 0:3, Veľký Kýr - Štúrovo 0:12, Šurany - Galanta 2:3, Šamorín - Nové Mesto 3:5, Hlohovec - Boleráz 2:1, J. Bohunice - Horná Nitra B 4:0.

1. N. Mesto 3 3 0 0 13:3 9

2. Šurany 3 2 0 1 16:4 6

3. Šaľa 2 2 0 0 13:1 6

4. Galanta 2 2 0 0 12:2 6

5. J. Bohunice 2 2 0 0 9:0 6

6. Bánovce 3 2 0 1 7:5 6

7. Hlohovec 3 2 0 1 5:7 6

8. Komárno 3 2 0 1 6:11 6

9. Štúrovo 3 1 1 1 13:6 4

10. Hor. Nitra B 3 1 0 2 3:7 3

11. FK D. Streda 3 0 1 2 2:6 1

12. Boleráz 3 0 1 2 5:16 1

13. Veľký Kýr 3 0 1 2 3:24 1

14. Šamorín 1 0 0 1 3:5 0

15. Pov. Bystrica 2 0 0 2 0:6 0

16. Led. Rovne 3 0 0 3 2:9 0

IV. LIGA DORAST

1. kolo: Ilava – Vrbové 1:1 (0:1), Švitel,

3. kolo: Ilava - V. Kostoľany 2:0 (2:0), Medňanský, A. Janco, Beluša - Brvnište 3:6 (2:3), R. Hlúbik 2, Makas – Vadovský 4, Zelenák 2, Nitr. Rudno – Plevník 3:1 (2:1), A. Buday, N. Dubnica mala voľno, Tr. Stankovce - D. Vestenice 8:0, Holíč – Vrbové 1:1, Nováky – Partizánske 1:3, Nemšová – Bošany 9:1.

1. Partizánske 3 3 0 0 15:1 9

2. Brvnište 3 3 0 0 13:4 9

3. Holíč 3 2 1 0 6:2 7

4. Tr. Stankovce 3 2 0 1 14:6 6

5. Nemšová 3 2 0 1 12:7 6

6. N. Rudno 2 2 0 0 6:2 6

7. Vrbové 3 1 2 0 7:2 5

8. Ilava 3 1 1 1 3:10 4

9. N. Dubnica 2 1 0 1 6:4 3

10. Nováky 3 1 0 2 5:10 3

11. Beluša 3 0 1 2 4:10 1

12. V. Kostoľany 3 0 1 2 1:10 1

13. Plevník 3 0 0 3 2:8 0

14. D. Vestenice 2 0 0 2 0:9 0

15. Bošany 3 0 0 3 4:15 0

V. LIGA DORAST

3. kolo: Dolná Súča – Prečín 5:0 (3:0), Chynorany – Domaniža 1:4 (1:2), Blažek, D. Pilár ml., Fapšo, Mikula, Borčice – Svinná 7:0 (5:0), P. Slávik, Žiaček, Sameš, Hudcovský, Mišovec, Habšuda, Býček (11 m), D. Kočkovce - Opatová 2:1 (2:1), Golis, Strnad, Papradno - Dubodiel 5:5 (1:4), Gablík 2, M. Gardoň, Martin Hrebičík, Pauk, Tr. Turná – Drietoma 1:2, Šimonovany - Stará Turá 4:0, Bošáca – Kanianka 1:0.

1. D. Súča 3 3 0 0 21:1 9

2. Borčice 3 3 0 0 18:2 9

3. Bošáca 3 3 0 0 8:2 9

4. Domaniža 3 2 1 0 8:3 7

5. Chynorany 3 2 0 1 12:9 6

6. Šimonovany 3 1 1 1 7:4 4

7. Papradno 3 1 1 1 8:9 4

8. Drietoma 3 1 1 1 7:10 4

9. Dubodiel 3 1 1 1 8:12 4

10. Prečín 3 1 0 2 4:10 3

11. D. Kočkovce 3 1 0 2 3:9 3

12. Svinná 3 1 0 2 3:10 3

13. St. Turá 3 1 0 2 3:12 3

14. Kanianka 3 0 1 2 3:6 1

15. Tr. Turná 3 0 0 3 5:9 0

16. Opatová 3 0 0 3 3:13 0

I. LIGA ST. ŽIACI U 15

1. kolo: Inter – Šaľa 2:0, Slovan – Senica 2:1, Spartak Trnava – Trenčín 3:1.

2. kolo: Púchov - Slovan 0:9 (0:3), 44., 51. a 52. K. Bartoš, 33. a 35. Vician, 23. Baláž, 45. Fronc, 60. Konderla, 61. Németh, Senica – Dubnica 7:0 (3:0), 7. a 19. Tomič, 16. a 38. Bzdúšek, 58. Almási, 61. Kovaľ, 64. Mášik, Petržalka - Nitra 0:3, Šaľa - Myjava 1:2, Levice - Senec 0:0, Inter - Spartak Trnava 2:5, Trenčín - Dun. Streda hrajú 29. 8.

1. Slovan 2 2 0 0 11:1 6

2. Sp. Trnava 2 2 0 0 8:3 6

3. Senec 2 1 1 0 4:0 4

4. Myjava 2 1 1 0 3:2 4

5. Senica 2 1 0 1 8:2 3

6. FC Nitra 1 1 0 0 3:0 3

7. Inter 2 1 0 1 4:5 3

8. Levice 1 0 1 0 0:0 1

9. Dubnica 2 0 1 1 1:8 1

10. D. Streda 0 0 0 0 0:0 0

11. Trenčín 1 0 0 1 1:3 0

12. Šaľa 2 0 0 2 1:4 0

13. Petržalka 1 0 0 1 0:3 0

14. Púchov 2 0 0 2 0:13 0

.

I. LIGA ST. ŽIACI U 14

1. kolo: Inter – Šaľa 1:4, Slovan – Senica 1:1, Spartak Trnava – Trenčín 0:2, D. Streda – Petržalka hrajú 27. 8., Nitra – Levice hrajú 29. 8..

2. kolo: Púchov - Slovan 1:9 (0:5), 45. Ocelík – 16. a 57. Nagy, 26. a 50. Zeleník, 10. Čerňanský, 11. Korenačka, 17. Gvora, 38. Horváth, 63. Chabreček, Senica – Dubnica 10:0 (4:0), 8. a 23. Závodský, 37. a 39. Martišiak, 12. Allina, 33. Begáň (11 m), 43. Rosa, 48. Galba, 51. Búzek, 60. Bohun, Petržalka - FC Nitra 2:0, Šaľa - Myjava 5:2, Levice - Senec 6:1, Inter – Spartak Trnava 0:8, Trenčín - Dun. Streda hrajú 29. 8.

1. Šaľa 2 2 0 0 9:3 6

2. Senica 2 1 1 0 11:1 4

3. Slovan 2 1 1 0 10:2 4

4. Spartak Trnava 2 1 0 1 8:2 3

5. Levice 1 1 0 0 6:1 3

6. Trenčín 1 1 0 0 2:0 3

  Petržalka 1 1 0 0 2:0 3

8. Senec 2 1 0 1 5:7 3

9. Dubnica 2 1 0 1 2:11 3

10. D. Streda 0 0 0 0 0:0 0

11. FC Nitra 1 0 0 1 0:2 0

12. Myjava 2 0 0 2 3:7 0

13. Púchov 2 0 0 2 2:13 0

14. Inter 2 0 0 2 1:12 0

I. LIGA ML. ŽIACI U 13

14. kolo: Púchov – Senec 6:3 (5:2), 13., 15. a 43. Krajčík, 7. a 35. Ocelík (prvý z 11 m), 9. Haviar – 6. Nagy (11 m), 18. Leginus, 53. Kadlec, Šaľa – Inter 1:2, Senica – Slovan 5:12, Petržalka – D. Streda hrajú 28. 8..

15. kolo: Dubnica - Senica 3:1 (3:0), 18. a 30. Tatranský, 26. Dohnanský – 47. Cigánek,

Slovan – Púchov 7:1 (5:1), 13. a 26. Mifkovič, 45. a 56. Černák, 4. Krošlák, 8. Tóth, 9. vlastný – 15. Ocelík, Dun. Streda - Trenčín 4:3, Myjava - Šaľa 4:2, Senec - Levice 1:3, Trnava - Inter 10:1, FC Nitra - Petržalka hrajú 29. 8.

1. Slovan 2 2 0 0 19:6 6

2. Sp. Trnava 2 2 0 0 16:4 6

3. Myjava 2 2 0 0 5:2 6

4. FC Nitra 1 1 0 0 22:5 3

5. Dun. Streda 1 1 0 0 4:3 3

6. Dubnica 2 1 0 1 3:2 3

7. Púchov 2 1 0 1 7:10 3

8. Inter 2 1 0 1 3:11 3

9. Levice 2 1 0 1 8:23 3

10. Petržalka 0 0 0 0 0:0 0

11. Šaľa 2 0 0 2 3:6 0

12. Trenčín 2 0 0 2 6:10 0

13. Senec 2 0 0 2 4:9 0

14. Senica 2 0 0 2 6:15 0

I. LIGA ML. ŽIACI U 12

14. kolo: Púchov – Senec 0:6 (0:4), 16. a 50. Almáši, 28. a 30. Horváth, 13. Šuplata, 58. Safarian, Šaľa – Inter 1:2, Senica – Slovan 4:14, Petržalka – D. Streda hrajú 28. 8..

15. kolo: Dubnica - Senica 1:7 (1:4), 6. Rešetka – 26., 47. a 56. Hlaváč, 27. a 35. Rampáček, 32. a 37. Buchel, Slovan – Púchov 13:1 (9:0), 14., 16., 21. a 25. Sliacky, 5., 24. a 52. Galovič, 17. a 19. Peér, 27. a 49. Veselík, 40. Zbudila (11 m), 45. Mrnka – 48. Jandušík, Myjava - Šaľa 0:2, Senec - Levice 5:7, Dun. Streda - Trenčín 2:6, Spartak Trnava - Inter 3:1. FC Nitra - Petržalka hrajú 29. 8.

1. Slovan 2 2 0 0 27:5 6

2. Trenčín 2 2 0 0 20:5 6

3. FC Nitra 1 1 0 0 12:6 3

4. Senec 2 1 0 1 11:7 3

5. Šaľa 2 1 0 1 3:2 3

6. Inter 2 1 0 1 3:4 3

7. Levice 2 1 0 1 13:17 3

8. Senica 2 1 0 1 11:15 3

9. Dubnica 2 1 0 1 4:9 3

10. Spartak Trnava 2 1 0 1 6:15 3

11. Petržalka 0 0 0 0 0:0 0

12. Myjava 2 0 0 2 2:5 0

13. Dun. Streda 1 0 0 1 2:6 0

14. Púchov 2 0 0 2 1:19 0

II. LIGA ST. ŽIACI

1. kolo: Mor. Sv. Ján - Pov. Bystrica 5:0 (4:0), ČFK Nitra – Piešťany hrajú 21. 8., Zl. Moravce – Šamorín hrajú 18. 9..

3. kolo: Lok. Trnava - Pov. Bystrica 4:1 (2:0), Chovančík, PFA Z. Moravce /Vráble - Nové Zámky 1:0, Galanta - Piešťany 2:4, Topoľčany - Šamorín 1:4, ČFK Nitra - Štúrovo 2:0, Skalica - Horná Nitra 0:1, Mor. Sv. Ján - J. Bohunice 8:2, Hlohovec - Partizánske 1:2.

1. Horná Nitra 3 3 0 0 9:1 9

2. Mor. Sv. Ján 3 2 1 0 13:2 7

3. Partizánske 3 2 1 0 9:2 7

4. Šamorín 2 2 0 0 6:1 6

5. Z. Moravce 2 2 0 0 5:0 6

6. Lok. Trnava 3 2 0 1 7:6 6

7. ČFK Nitra 2 1 1 0 2:0 4

8. Štúrovo 3 1 0 2 6:6 3

9. Skalica 3 1 0 2 4:5 3

10. Hlohovec 3 1 0 2 8:10 3

11. Piešťany 2 1 0 1 4:6 3

12. Topoľčany 3 0 2 1 4:7 2

13. Galanta 3 0 1 2 3:7 1

14. N. Zámky 3 0 1 2 0:4 1

15. J. Bohunice 3 0 1 2 5:17 1

16. Pov. Bystrica 3 0 0 3 4:15 0

II. LIGA ML. ŽIACI

1. kolo: Mor. Sv. Ján - Pov. Bystrica 2:5 (2:3), Halmeš 2, Stanček, Motošický, M. Lehotský,ČFK Nitra – Piešťany hrajú 21. 8., Zl. Moravce – Šamorín hrajú 18. 9.

3. kolo: Lok. Trnava - Pov. Bystrica 7:2 (4:2), Papšo, A. Jaroš, Zl. Moravce /Vráble- Nové Zámky 6:3, Galanta - Piešťany 1:3, Topoľčany - Šamorín 0:6, ČFK Nitra - Štúrovo 0:1, Skalica - Horná Nitra 5:3, Mor. Sv. Ján - J. Bohunice 2:3, Hlohovec - Partizánske 6:0. 1. Hlohovec 3 3 0 0 14:6 9

2. Skalica 3 2 1 0 11:8 7

3. Partizánske 3 2 0 1 14:6 6

4. Šamorín 2 2 0 0 11:4 6

5. Lok. Trnava 3 2 0 1 11:5 6

6. Piešťany 2 2 0 0 6:1 6

7. Štúrovo 3 1 1 1 4:6 4

8. N. Zámky 3 1 0 2 9:9 3

9. Zl. Moravce 2 1 0 1 6:6 3

10. Galanta 3 1 0 2 8:9 3

11. Horná Nitra 3 1 0 2 8:9 3

12. Pov. Bystrica 3 1 0 2 11:14 3

13. Topoľčany 3 1 0 2 4:10 3

14. J. Bohunice 3 1 0 2 4:11 3

15. ČFK Nitra 2 0 0 2 0:5 0

16. Mor. Sv. Ján 3 0 0 3 4:16 0

III. LIGA ST. ŽIACI

1. kolo: Kanianka - Led. Rovne 4:0 (1:0), N. Rudno – Papradno 3:0 (2:0), Horná Nitra B - N. Dubnica 0:0, Beluša - D. Vestenice 2:3 (0:2), Bulejčík, Hrubo, Svinná – Nemšová 0:3, Nováky - Z. Kostoľany 8:0, Nové Mesto – Bánovce 6:1.

1. Nováky 1 1 0 0 8:0 3

2. N. Mesto 1 1 0 0 6:1 3

3. Kanianka 1 1 0 0 4:0 3

4. N. Rudno 1 1 0 0 3:0 3

5. Nemšová 1 1 0 0 3:0 3

6. D. Vestenice 1 1 0 0 3:2 3

7. H. Nitra B 1 0 1 0 0:0 1

8. N. Dubnica 1 0 1 0 0:0 1

9. Beluša 1 0 0 1 2:3 0

10. Papradno 1 0 0 1 0:3 0

11. Svinná 1 0 0 1 0:3 0

12. L. Rovne 1 0 0 1 0:4 0

13. Bánovce 1 0 0 1 1:6 0

14. Z. Kostoľany 1 0 0 1 0:8 0

III. LIGA ML.. ŽIACI

1. kolo: Kanianka - Led. Rovne 2:1 (1:1), Jánošík, N. Rudno – Papradno 13:0 (3:0),

Horná Nitra B - N. Dubnica 2:4 (1:0), Pecuš 2, Lasch, Sokolík, Beluša - D. Vestenice 1:2 (0:1), Pilát, Svinná – Nemšová 1:5, Nováky - Z. Kostoľany 2:6, Nové Mesto – Bánovce 9:1.

1. N. Rudno 1 1 0 0 13:0 3

2. N. Mesto 1 1 0 0 9:1 3

3. Z. Kostoľany 1 1 0 0 6:2 3

4. Nemšová 1 1 0 0 5:1 3

5. N. Dubnica 1 1 0 0 4:2 3

6. Kanianka 1 1 0 0 2:1 3

7. D. Vestenice 1 1 0 0 2:1 3

8. Beluša 1 0 0 1 1:2 0

9. L. Rovne 1 0 0 1 1:2 0

10. H. Nitra B 1 0 0 1 2:4 0

11. Nováky 1 0 0 1 2:6 0

12. Svinná 1 0 0 1 1:5 0

13. Bánovce 1 0 0 1 1:9 0

14. Papradno 1 0 0 1 0:13 0

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami
  2. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž
  3. Contact Center Hub a Ncontactcenter od NFON
  4. Volkswagen ID.5 prináša nový softvér aj pre staršie modely
  5. Do čoho sa oplatí investovať, aby ste ušetrili na energiách?
  6. Šprintérsky duel IONIQ 5 vs i30 N Performance má víťaza
  7. MS v hokeji: TV Tipsport + špeciálna kurzová ponuka!
  8. Obnovené lety do Marsa Alam. Po dvoch rokoch opäť víta turistov
  1. Prečo potrebujeme udržateľné riešenia v oblasti mobility?
  2. Gestačný diabetes mellitus
  3. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami
  4. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž
  5. Do finále McDonald´s Cupu sa prebojovalo mužstvo z Víťaza
  6. Garmin vyrobil cykloradar Varia RCT715 s bezpečnostnou kamerou
  7. Obľúbená pracovná agentúra Work Service nezmizla
  8. Župné mestečko ovládne krajské mesto aj celý Abov. Už zajtra
  1. Do čoho sa oplatí investovať, aby ste ušetrili na energiách? 6 739
  2. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž 4 627
  3. Odišlo už štvrť milióna mladých ľudí. Má Slovensko budúcnosť? 3 991
  4. Obnovené lety do Marsa Alam. Po dvoch rokoch opäť víta turistov 2 525
  5. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami 2 089
  6. 5 najčastejších chýb pri zateplení šikmej strechy: vyhnite sa im 1 449
  7. Príliš veľa vitamínov škodí zdraviu, majte ich pod kontrolou 1 413
  8. McDonald´s Cup pozná víťazný tím z Košického kraja 1 014

Blogy SME

  1. Adam Sedláček: Únava a stres z odpočinku.
  2. Anna Miľanová: Záchvevy kvetov Jari 1,2... 2022
  3. Matúš Lazúr: Viac matematiky na vás, nie ďalšiu hodinu skákania cez kozu
  4. Jaroslav Polaček: Investujeme do ciest, opravujeme zastávky MHD
  5. Věra Tepličková: Konečne poriadok alebo Ako sa bude krúžkovať po novom
  6. Soňa Bulbeck: Na Východe, kde nič nie je...
  7. Marián Kozák: Stretnutie s terapeutickými psíkmi počas Župních dní 2022 v Košiciach
  8. Ján Škerko: Úvahy o Ukrajine
  1. Vladimír Benčík: Zvitky od Mŕtveho mora - boli napísané pred 2000 rokmi, predpovedajú apokalypsu? 11 259
  2. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 9 814
  3. Jana Melišová: Pomalý pád na Wall Street sa zrejme ešte neskončil 9 172
  4. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 5 552
  5. Ivan Beňovič: Sankcie voči oligarchom vojnu na Ukrajine nezastavia 3 780
  6. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť II) 3 528
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925) 3 049
  8. Tupou Ceruzou: Pôjdeš do basy, ty hajzel! 1 912
  1. Jiří Ščobák: Bude nový II. pilier lepší? Dožijeme sa exodu z dlhopisových fondov?
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
  3. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
  5. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
  6. Jiří Ščobák: Jaká je situace na linii dotyku? Pomůže Rusku mobilizace?
  7. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok
  8. Jiří Ščobák: Sú reformy Igora Matoviča (zvýšené prídavky na deti a daňové bonusy pre pracujúcich rodičov) dobrý nápad?
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Ilustračná foto

Plánované výdavky boli menšie, naplnili tak rezervný fond.


2 h

Máte viac ako šesťdesiat rokov a máte pocit, že horšie vidíte? Potom je možné, že vás trápi sivý zákal.


20. máj
Zmeny v oblasti IT prinášajú obrovské výzvy, ktoré sa darí niektorým spoločnostiam realizovať aj vďaka data science alebo modernizáciám v procesoch.

Výrobné spoločnosti reagujú na zmeny v IT pomalšie ako ostatní. Príklady dobrej praxe vysvetľuje aplikačný architekt. Firme dokážu získať správnym prístupom výraznú konkurenčnú výhodu.


21. máj
Na udeľovaní Novinárskej ceny v Bratislave sprevádzal Ľubicu Stančíkovú manžel.

Porota vyzdvihla kvalitu investigatívnej práce, ktorá poukazuje na nekalé praktiky v súvislosti s pozemkami v okolí Liptovskej Mary.


20. máj

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pásový opar pripúta na nemocničné lôžko až 700 pacientov ročne.


14. máj

Kvetinové koberce fialovej levandule, žltej horčice a červeného maku budú pastvou pre oči okoloidúcich turistov.


21. máj

Prinášame tipy na výlety v Turci.


21. máj

Máme k dispozícii obžalobný návrh.


20. máj

Blogy SME

  1. Adam Sedláček: Únava a stres z odpočinku.
  2. Anna Miľanová: Záchvevy kvetov Jari 1,2... 2022
  3. Matúš Lazúr: Viac matematiky na vás, nie ďalšiu hodinu skákania cez kozu
  4. Jaroslav Polaček: Investujeme do ciest, opravujeme zastávky MHD
  5. Věra Tepličková: Konečne poriadok alebo Ako sa bude krúžkovať po novom
  6. Soňa Bulbeck: Na Východe, kde nič nie je...
  7. Marián Kozák: Stretnutie s terapeutickými psíkmi počas Župních dní 2022 v Košiciach
  8. Ján Škerko: Úvahy o Ukrajine
  1. Vladimír Benčík: Zvitky od Mŕtveho mora - boli napísané pred 2000 rokmi, predpovedajú apokalypsu? 11 259
  2. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 9 814
  3. Jana Melišová: Pomalý pád na Wall Street sa zrejme ešte neskončil 9 172
  4. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 5 552
  5. Ivan Beňovič: Sankcie voči oligarchom vojnu na Ukrajine nezastavia 3 780
  6. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť II) 3 528
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925) 3 049
  8. Tupou Ceruzou: Pôjdeš do basy, ty hajzel! 1 912
  1. Jiří Ščobák: Bude nový II. pilier lepší? Dožijeme sa exodu z dlhopisových fondov?
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
  3. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
  5. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
  6. Jiří Ščobák: Jaká je situace na linii dotyku? Pomůže Rusku mobilizace?
  7. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok
  8. Jiří Ščobák: Sú reformy Igora Matoviča (zvýšené prídavky na deti a daňové bonusy pre pracujúcich rodičov) dobrý nápad?

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu