Streda, 20. február, 2019 | Meniny má Lívia

Dorastenci Brvnišťa sú prví bez straty bodu

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

I. LIGA ST. DORAST U 19

4. kolo: Senica – Dubnica 2:1 (0:1), 55. Balážik, 90. Mráz – 45. Luhový, Michalovce - Slovan 1:1, Bardejov - Ružomberok 3:0, Košice - Podbrezová 1:0, B. Bystrica - Nitra 0:1, Žilina - Prešov 4:0, Trenčín - Trnava 2:1.

1. Žilina 4 3 1 0 10:3 10

2. Nitra 4 3 0 1 8:7 9

3. Trnava 4 2 1 1 4:3 7

4. Košice 4 2 1 1 4:3 7

5. Podbrezová 4 2 0 2 8:4 6

6. Trenčín 4 2 0 2 6:6 6

7. Prešov 4 2 0 2 3:6 6

8. Slovan 2 1 1 0 3:2 4

9. Senica 3 1 1 1 5:7 4

10. Michalovce 4 1 1 2 4:8 4

11. B. Bystrica 4 1 0 3 5:5 3

12. Bardejov 4 1 0 3 6:8 3

13. Dubnica 4 1 0 3 6:8 3

14. Ružomberok 3 1 0 2 5:8 3

I. LIGA ML. DORAST U 17

15. kolo: Ružomberok – Dubnica 3:2 (1:1), 10. Zsigmund, 45. Hvolka, 48. Lovás – 4. Čurík, 72. Ďuriš.

16. kolo: B. Bystrica - Prešov 2:0.

17. kolo: Dubnica – Senica 2:3 (0:0), 59. Pagáč, 72. Minárik – 44. Kubrický, 55. Včelka, 75. Pittner, Slovan - Michalovce 3:0, Ružomberok - Bardejov 4:0, Podbrezová - Košice 1:1, Trnava - Trenčín 2:1, Nitra - B. Bystrica 1:1, Prešov - Žilina 1:3.

1. Žilina 4 3 0 1 13:6 9

2. Ružomberok 3 3 0 0 9:3 9

3. Senica 4 3 0 1 9:7 9

4. Košice 4 2 1 1 9:5 7

5. Nitra 4 2 1 1 9:6 7

6. B. Bystrica 4 2 1 1 5:4 7

7. Slovan 4 2 0 2 7:5 6

8. Michalovce 3 2 0 1 2:3 6

9. Trnava 4 2 0 2 5:7 6

10. Podbrezová 4 1 1 2 5:6 4

11. Prešov 4 1 0 3 5:7 3

12. Dubnica 4 1 0 3 7:10 3

13. Trenčín 4 1 0 3 5:11 3

14. Bardejov 4 0 0 4 3:13 0

I. LIGA ML. DORAST U 16

15. kolo: Ružomberok – Dubnica 1:0 (0:0), 60. Glut.

16. kolo: B. Bystrica - Prešov 5:1.

17. kolo: Dubnica – Senica 0:6 (0:0), 46. a 70. Kovalovský, 58. a 67. Adamec, 52. Fako, 56. Tešlár, Slovan - Michalovce 3:0, Ružomberok - Bardejov 4:2, Podbrezová - Košice 0:1, Trnava - Trenčín 0:2, Nitra - B. Bystrica 2:1, Prešov - Žilina 1:5.

1. Slovan 4 4 0 0 13:4 12

2. Trenčín 4 3 1 0 13:3 10

3. Senica 4 3 0 1 14:4 9

4. Žilina 4 2 1 1 9:5 7

5. Nitra4 2 1 1 9:7 7

6. Ružomberok 3 2 0 1 6:6 6

7. Košice 4 2 0 2 8:9 6

8. Bardejov 4 1 2 1 5:6 5

9. Podbrezová 4 1 1 2 5:4 4

10. Trnava 4 1 1 2 4:5 4

11. Michalovce 3 1 1 1 3:5 4

12. B. Bystrica 4 1 0 3 8:10 3

13. Dubnica 4 0 0 4 2:14 0

14. Prešov 4 0 0 4 4:21 0

II. LIGA ST. DORAST

4. kolo: Púchov – Levice 1:4 (0:2), 49. Pilný – 22. a 32. Gyurcsek, 59. Kotora, 77. Suljič, Dun. Streda - Inter 2:6, Topoľčany - PFA Zl. Moravce /Vráble 1:2, Piešťany - ČFK Nitra 0:4, Myjava - Nové Zámky 2:1, Skalica - Petržalka 3:3, Senec - Lok. Trnava 3:1, Karlova Ves - Horná Nitra 1:3.

1. Horná Nitra 4 3 1 0 16:3 10

2. Inter 4 3 1 0 16:4 10

3. SFM Senec 4 3 1 0 9:4 10

4. ČFK Nitra 4 3 0 1 13:3 9

5. Zl. Moravce 4 3 0 1 11:7 9

6. Myjava 4 3 0 1 8:5 9

7. Petržalka 4 2 1 1 11:11 7

8. Lok. Trnava 4 2 0 2 10:6 6

9. N. Zámky 4 2 0 2 9:5 6

10. Levice 4 1 1 2 6:5 4

11. Topoľčany 4 1 1 2 7:9 4

12. Púchov 4 1 1 2 5:8 4

13. Skalica 4 1 1 2 5:10 4

14. DAC D. Streda 4 0 0 4 6:15 0

15. Karl. Ves 4 0 0 4 2:18 0

16. Piešťany 4 0 0 4 3:24 0

II. LIGA ML. DORAST

4. kolo: Púchov – Levice 0:0, Topoľčany - PFA Zl. Moravce /Vráble 1:6, Piešťany - ČFK Nitra 0:2, Dun. Streda - Inter 2:4, Myjava - Nové Zámky 3:0, Skalica - Petržalka 1:4, Senec - Lok. Trnava 1:0, Karlova Ves - Horná Nitra 2:4.

1.Zl. Moravce 4 3 1 0 14:4 10

2. Púchov 4 3 1 0 9:2 10

3. Horná Nitra 4 3 0 1 13:4 9

4. Inter 4 3 0 1 8:4 9

5. SFM Senec 4 3 0 1 7:8 9

6. Lok. Trnava 4 2 0 2 10:4 6

7. N. Zámky 4 2 0 2 10:8 6

8. Petržalka 4 2 0 2 9:8 6

9. Karl. Ves 4 2 0 2 7:8 6

10. Topoľčany 4 2 0 2 8:11 6

11. Levice 4 1 2 1 4:5 5

12. DAC D. Streda 4 1 0 3 9:12 3

13. Myjava 4 1 0 3 5:8 3

14. ČFK Nitra 4 1 0 3 6:11 3

15. Skalica 4 1 0 3 5:10 3

16. Piešťany 4 0 0 4 2:19 0

III. LIGA ST. DORAST

4. kolo: Boleráz - Led. Rovne 0:5 (0:2), 11. a 81. Škrapko, 24. a 61. Zigo, 28. Buček, 31. Benca (Boleráz) nepremenil jedenástku, Pov. Bystrica - FK 2007 D. Streda 0:0, Šaľa - J. Bohunice 3:2, Galanta - Hlohovec 2:13, Štúrovo - Šurany 1:1, Šamorín - Komárno 3:1, Nové Mesto - Bánovce 1:2, Horná Nitra B - Veľký Kýr 3:0 kontumačne, hostia nepricestovali.

1. Bánovce 4 4 0 0 15:5 12

2. Hlohovec 4 3 0 1 30:10 9

3. N. Mesto 4 3 0 1 9:6 9

4. FK D. Streda 4 2 2 0 12:2 8

5. Šaľa 3 2 1 0 14:5 7

6. Šurany 4 1 2 1 8:4 5

7. J. Bohunice 3 1 1 1 6:4 4

8. Hor. Nitra B 4 1 1 2 5:4 4

9. Pov. Bystrica 3 1 1 1 4:5 4

10. Galanta 3 1 1 1 5:15 4

11. Štúrovo 4 1 1 2 4:14 4

12. Šamorín 2 1 0 1 3:2 3

13. Led. Rovne 4 1 0 3 13:17 3

14. Komárno 4 1 0 3 5:15 3

15. Boleráz 4 1 0 3 4:21 3

16. Veľký Kýr 4 0 0 4 3:11 0

III. LIGA ML. DORAST

4. kolo: Boleráz - Led. Rovne 2:2 (2:1), 24. Holkovič, 38. Klimo – 7. Pihík, 45. Kojtál,

Pov. Bystrica - FK 2007 D. Streda 1:7 (1:5), Čiernik, Šaľa - J. Bohunice 6:1, Galanta - Hlohovec 2:5, Štúrovo - Šurany 5:2, Šamorín - Komárno 1:2, Horná Nitra B - Veľký Kýr 3:0 kontumačne, hostia nepricestovali, Nové Mesto - Bánovce 2:1.

1. N. Mesto 4 4 0 0 15:4 12

2. Šaľa 3 3 0 0 19:2 9

3. Hlohovec 4 3 0 1 10:9 9

4. Komárno 4 3 0 1 8:12 9

5. Štúrovo 4 2 1 1 18:8 7

6. Šurany 4 2 0 2 18:9 6

7. Galanta 3 2 0 1 14:7 6

8. J. Bohunice 3 2 0 1 10:6 6

9. Bánovce 4 2 0 2 8:7 6

10. Hor. Nitra B 4 2 0 2 6:7 6

11. FK D. Streda 4 1 1 2 9:7 4

12. Boleráz 4 0 2 2 7:18 2

13. Led. Rovne 4 0 1 3 4:11 1

14. Veľký Kýr 4 0 1 3 3:27 1

15. Šamorín 2 0 0 2 4:7 0

16. Pov. Bystrica 3 0 0 3 1:13 0

IV. LIGA DORAST

4. kolo: D. Vestenice - N. Dubnica 0:3 (0:1), Kubo, Lukáč, Tvrdoň, Brvnište – Ilava 8:0 (4:0), Vadovský 5, Slamka 2, Zelenák, Tr. Stankovce – Beluša 3:1 (2:1), Makas, Plevník mal voľno, Partizánske – Holíč 0:3, Bošany - N. Rudno 2:0, Vrbové – Nemšová 1:1, V. Kostoľany – Nováky 4:1.

1. Brvnište 4 4 0 0 21:4 12

2. Holíč 4 3 1 0 9:2 10

3. Partizánske 4 3 0 1 15:4 9

4. Tr. Stankovce 4 3 0 1 19:7 9

5. Nemšová 4 2 1 1 13:8 7

6. N. Dubnica 3 2 0 1 9:4 6

7. Vrbové 4 1 3 0 8:3 6

8. N. Rudno 3 2 0 1 6:4 6

9. V. Kostoľany 4 1 1 2 5:11 4

10. Ilava 4 1 1 2 3:18 4

11. Nováky 4 1 0 3 6:14 3

12. Bošany 4 1 0 3 6:15 3

13. Beluša 4 0 1 3 5:13 1

14. Plevník 3 0 0 3 2:8 0

15. D. Vestenice 3 0 0 3 0:12 0

V. LIGA DORAST

4. kolo: Domaniža - Tr. Turná 2:3 (0:1), Fapšo 2, Borčice - Papradno 7:0 (0:0), Habšuda 2, P. Slávik 2, Hasidlo 2, L. Burdej, Prečín - D. Kočkovce 1:0 (0:0), Klabník, Svinná – Drietoma 1:1, Dubodiel - Dolná Súča 4:7, Bošáca – Chynorany 2:1, Opatová – Šimonovany 1:1, Stará Turá – Kanianka 1:7.

1. D. Súča 4 4 0 0 28:5 12

2. Borčice 4 4 0 0 25:2 12

3. Bošáca 4 4 0 0 10:3 12

4. Domaniža 4 2 1 1 10:6 7

5. Chynorany 4 2 0 2 13:11 6

6. Prečín 4 2 0 2 5:10 6

7. Šimonovany 4 1 2 1 8:5 5

8. Drietoma 4 1 2 1 8:11 5

9. Kanianka 4 1 1 2 10:7 4

10. Dubodiel 4 1 1 2 12:19 4

11. Svinná 4 1 1 2 4:11 4

12. Papradno 4 1 1 2 8:16 4

13. Tr. Turná 4 1 0 3 8:11 3

14. D. Kočkovce 4 1 0 3 3:10 3

15. St. Turá 4 1 0 3 4:19 3

16. Opatová 4 0 1 3 4:14 1

I. LIGA ST. ŽIACI U 15

3. kolo: Dubnica - Púchov 3:2 (1:1), 32. a 40. Čačko, 57. Levai – 25. Kučiak, 44. Kľučka, FC Nitra - Trenčín 2:2, Trnava - Šaľa 9:0, Dun. Streda - Inter 1:0, Senec - Petržalka 1:1, Slovan - Levice 4:2, Myjava - Senica 0:4.

1. Spartak Trnava 3 3 0 0 17:3 9

2. Slovan 3 3 0 0 15:3 9

3. Senica 3 2 0 1 12:2 6

4. Senec 3 1 2 0 5:1 5

5. FC Nitra 2 1 1 0 5:2 4

6. Myjava 3 1 1 1 3:6 4

7. Dubnica 3 1 1 1 4:10 4

8. Dun. Streda 1 1 0 0 1:0 3

9. Inter 3 1 0 2 4:6 3

10. Trenčín 2 0 1 1 3:5 1

11. Levice 2 0 1 1 2:4 1

12. Petržalka 2 0 1 1 1:4 1

13. Šaľa 3 0 0 3 1:13 0

14. Púchov 3 0 0 3 2:16 0

I. LIGA ST. ŽIACI U 14

3. kolo: Dubnica - Púchov 4:0 (3:0), 18. Kováčik, 22. Kobela, 34. Dubnička, 69. Vápeník, FC Nitra - Trenčín 4:1, Trnava - Šaľa 7:0, Dun. Streda - Inter 2:0, Senec - Petržalka 1:3, Slovan - Levice 0:0, Myjava - Senica 0:5.

1. Senica 3 2 1 0 16:1 7

2. Spartak Trnava 3 2 0 1 15:2 6

3. Petržalka 2 2 0 0 5:1 6

4. Šaľa 3 2 0 1 9:10 6

5. Dubnica 3 2 0 1 6:11 6

6. Slovan 3 1 2 0 10:2 5

7. Levice 2 1 1 0 6:1 4

8. Dun. Streda 1 1 0 0 2:0 3

9. FC Nitra 2 1 0 1 4:3 3

10. Trenčín 2 1 0 1 3:4 3

11. Senec 3 1 0 2 6:10 3

12. Myjava 3 0 0 3 3:12 0

13. Inter 3 0 0 3 1:14 0

14. Púchov 3 0 0 3 2:17 0

I. LIGA ML. ŽIACI U 13

16. kolo: Púchov - Dubnica 2:4 (0:3), 48. Živčic, 56. Ocelík – 2. Matúš, 11. Tatranský, 22. Habšuda, 39. vlastný, Inter - Dun. Streda 1:3, Petržalka - Senec 3:2, Šaľa - Trnava 0:14, Levice - Slovan 5:19, Senica - Myjava 10:3. Trenčín - FC Nitra hrajú 4. 9.

1. Slovan 3 3 0 0 38:11 9

2. Spartak Trnava 3 3 0 0 30:4 9

3.  Dun. Streda 2 2 0 0 7:4 6

4. Dubnica 3 2 0 1 7:4 6

5. Myjava 3 2 0 1 8:12 6

6. FC Nitra 1 1 0 0 22:5 3

7. Petržalka 1 1 0 0 3:2 3

8. Senica 3 1 0 2 16:18 3

9. Púchov 3 1 0 2 9:14 3

10. Inter 3 1 0 2 4:14 3

11. Levice 3 1 0 2 13:42 3

12. Trenčín 2 0 0 2 6:10 0

13. Senec 3 0 0 3 6:12 0

14. Šaľa 3 0 0 3 3:20 0

I. LIGA ML. ŽIACI U 12

16. kolo: Púchov - Dubnica 2:1 (0:0), Belás, Macko – Rešetka (11 m), Inter - Dun. Streda 0:4, Šaľa - Trnava 2:2, Levice - Slovan 3:10, Petržalka - Senec 7:1, Senica - Myjava 8:6. Trenčín - FC Nitra hrajú 4. 9.

1. Slovan 3 3 0 0 37:8 9

2. Trenčín 2 2 0 0 20:5 6

3. Senica 3 2 0 1 19:21 6

4. Šaľa 3 1 1 1 5:4 4

5. Spartak Trnava 3 1 1 1 8:17 4

6. FC Nitra 1 1 0 0 12:6 3

7. Petržalka 1 1 0 0 7:1 3

8. Dun. Streda 2 1 0 1 6:6 3

9. Senec 3 1 0 2 12:14 3

10. Inter 3 1 0 2 3:8 3

11. Dubnica 3 1 0 2 5:11 3

12. Levice 3 1 0 2 16:27 3

13. Púchov 3 1 0 2 3:20 3

14. Myjava 3 0 0 3 8:13 0

II. LIGA ST. ŽIACI

1. kolo: ČFK Nitra – Piešťany 0:1.

4. kolo: Pov. Bystrica - Skalica 5:1 (2:0), 4., 6., 38., 47. a 69. Pavlík – 65. Daňhel, J. Bohunice - Šamorín 0:3, Štúrovo - PFA Zl. Moravce /Vráble 4:4, Nové Zámky - Galanta 0:2, Horná Nitra - ČFK Nitra 3:1, Piešťany - Topoľčany 8:0, Partizánske - Lok. Trnava 1:2, Mor. Sv. Ján - Hlohovec 5:1.

1. Horná Nitra 4 4 0 0 12:2 12

2. Mor. Sv. Ján 4 3 1 0 18:3 10

3. Šamorín 3 3 0 0 9:1 9

4. Piešťany 4 3 0 1 13:6 9

5. Lok. Trnava 4 3 0 1 9:7 9

6. Partizánske 4 2 1 1 10:4 7

7. Zl. Moravce 3 2 1 0 9:4 7

8. Štúrovo 4 1 1 2 10:10 4

9. ČFK Nitra 4 1 1 2 3:4 4

10. Galanta 4 1 1 2 5:7 4

11. Skalica 4 1 0 3 5:10 3

12. Hlohovec 4 1 0 3 9:15 3

13. Pov. Bystrica 4 1 0 3 9:16 3

14. Topoľčany 4 0 2 2 4:15 2

15. N. Zámky 4 0 1 3 0:6 1

16. J. Bohunice 4 0 1 3 5:20 1

II. LIGA ML. ŽIACI

1. kolo: ČFK Nitra – Piešťany 2:3.

4. kolo: Pov. Bystrica - Skalica 3:5 (1:2), 5. a 58. Halmeš, 55. Stanček – 25. Líška, 30. Valo, 36. Fila, 43. Vašíček, 52. Ligas, J. Bohunice - Šamorín 0:5, Piešťany - Topoľčany 5:0, Štúrovo - PFA Zl. Moravce /Vráble 1:4, Nové Zámky - Galanta 4:3, Horná Nitra - ČFK Nitra 10:1, Partizánske - Lok. Trnava 0:5, Mor. Sv. Ján - Hlohovec 1:7. .

1. Hlohovec 4 4 0 0 21:7 12

2. Piešťany 4 4 0 0 14:3 12

3. Skalica 4 3 1 0 16:11 10

4. Lok. Trnava 4 3 0 1 16:5 9

5. Šamorín 3 3 0 0 16:4 9

6. Horná Nitra 4 2 0 2 18:10 6

7. Partizánske 4 2 0 2 14:11 6

8. Zl. Moravce. 3 2 0 1 10:7 6

9. N. Zámky 4 2 0 2 13:12 6

10. Štúrovo 4 1 1 2 5:10 4

11. Galanta 4 1 0 3 11:13 3

12. P. Bystrica 4 1 0 3 14:19 3

13. Topoľčany 4 1 0 3 4:15 3

14. J. Bohunice 4 1 0 3 4:16 3

15. ČFK Nitra 4 0 0 4 3:18 0

16. Mor. Sv. Ján 4 0 0 4 5:23 0

III. LIGA ST. ŽIACI

2. kolo: Beluša – Nováky 3:0 (3:0), Bulejčík 2, Hrubo, Led. Rovne - Horná Nitra B 2:0 (2:0), Vajdík (11 m), Figúr, N. Dubnica – N. Mesto 1:1 (0:1), Vyhlídal, Papradno - Svinná 5:2 (1:1), Chovančík 2, Ľ. Hároník 2, Búrik, D. Vestenice – Bánovce 2:2, Nemšová – Kanianka 2:1, Z. Kostoľany - N. Rudno 2:6.

1. N. Rudno 2 2 0 0 9:2 6

2. Nemšová 2 2 0 0 5:1 6

3. N. Mesto 2 1 1 0 7:2 4

4. D. Vestenice 2 1 1 0 5:4 4

5. Nováky 2 1 0 1 8:3 3

6. Kanianka 2 1 0 1 5:2 3

7. Beluša 2 1 0 1 5:3 3

8. Papradno 2 1 0 1 5:5 3

9. L. Rovne 2 1 0 1 2:4 3

10. N. Dubnica 2 0 2 0 1:1 2

11. H. Nitra B 2 0 1 1 0:2 1

12. Bánovce 2 0 1 1 3:8 1

13. Svinná 2 0 0 2 2:8 0

14. Z. Kostoľany 2 0 0 2 2:14 0

III. LIGA ML. ŽIACI

2. kolo: Beluša – Nováky 2:3 (0:1), Koiš, D. Sehnoutek, Led. Rovne - Horná Nitra B 4:3 (1:1), Szekely 4, N. Dubnica - Nové Mesto 0:14 (0:7), Papradno - Svinná 2:6 (1:2), Lališ, Šmulík, D. Vestenice – Bánovce 1:2, Nemšová – Kanianka 1:4, Z. Kostoľany - N. Rudno 1:6.

1. N. Mesto 2 2 0 0 23:1 6

2. N. Rudno 2 2 0 0 19:1 6

3. Kanianka 2 2 0 0 6:2 6

4. Nemšová 2 1 0 1 6:5 3

5. Svinná 2 1 0 1 7:7 3

6. L. Rovne 2 1 0 1 5:5 3

7. D. Vestenice 2 1 0 1 3:3 3

8. Z. Kostoľany 2 1 0 1 7:8 3

9. Nováky 2 1 0 1 5:8 3

10. Bánovce 2 1 0 1 3:10 3

11. N. Dubnica 2 1 0 1 4:16 3

12. Beluša 2 0 0 2 3:5 0

13. H. Nitra B 2 0 0 2 5:8 0

14. Papradno 2 0 0 2 2:19 0

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť
  2. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  3. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny
  4. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  5. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  6. Šanca pre mladé talenty z oblasti umenia, vedy či športu
  7. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online
  8. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime
  9. Stotisíc ľudí rozhodlo: Nadácia banky rozdelí štvrť milióna eur
  10. Slovensko má historicky najvyšší počet ľudí bankujúcich online
  1. Konferencia - EU support for research
  2. Slovensko má zasiahnuť robotizácia
  3. Viete, aké sú najlepšie možnosti sporenia pre mladých?
  4. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  5. Hitem jsou cyklopočítače Mio - pro zábavu i výkon
  6. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny
  7. Ako založiť spoločnosť v Rakúsku
  8. Tatranská mliekareň prosperuje aj vďaka spolupráci s Tescom
  9. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť
  10. Noerr advised on WebSupport deal
  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 16 538
  2. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu 14 068
  3. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny 12 552
  4. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku 10 590
  5. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma 6 352
  6. Na dôchodok si možno sporíte zle. Šesť zásad správneho šetrenia 4 955
  7. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť 4 641
  8. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online 4 177
  9. Čo sa stalo s mojimi úsporami v druhom pilieri? 3 979
  10. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime 3 473

Hlavné správy z MY Považská

Súdia šéfov zločineckej skupiny dvojičky

Proti bratom svedčia ich bývalí kamaráti a už odsúdení členovia gangu, ktorí sa k trestnej činnosti priznali a s prokurátorom uzavreli dohody

Príslušníci skupiny z Považia známej ako „dvojičky“ Martin Seko, Róbert Crkoň a Marek Burdej.

Zlatica Kušnírová: Každý deň vyjde najavo nová špina

21. februára uplynie presne rok od dvojnásobnej vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky, archeologičky Martiny Kušnírovej.

Zlatica Kušnírová

Trenčiansky kraj má najviac prvákov v duálnom vzdelávaní

Vďaka novele zákona o odbornom vzdelávaní a príprave mali žiaci tento školský rok prvýkrát možnosť vstúpiť do duálneho vzdelávania ešte celý prvý polrok prvého ročníka

Absolventi Centra duálneho vzdelávania Volkswagen Slovakia .

Niektoré autobusy prestanú jazdiť celkom, mestu chýba zmluva s dopravcom

Mestu a spoločnosti, ktorá zabezpečuje verejnú mestskú autobusovú dopravu, sa najskôr viac ako pol roka nedarilo vyrokovať podmienky zmluvy. Najnovšie prichádza redukcia spojov.

Krajské nemocnice dostanú nový informačný systém

Nový informačný systém má uľahčiť komunikáciu medzi nemocnicami a zdravotnými poisťovňami, ako aj každodennú prácu lekárov a zdravotníckeho personálu.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

AKTUALIZOVANÉ 20. 2. o 9.14

V centre Nitry bude problém nakúpiť potraviny

Predajňu Billy v Mlynoch na čas zatvoria, aby ju zrekonštruovali.

Historický počin? Žilina bude mať v základnej zostave iba odchovancov

Netradičné rozhodnutie vysvetlil šéf klubu Jozef Antošík.

Prezidentskí kandidáti vyrazili vlakom, aby spolu diskutovali

Diskusia prezidentských kandidátov vo vlaku.

Vybrali SME

Už ste čítali?