Pondelok, 16. júl, 2018 | Meniny má Drahomír

V dvoch zápasoch padlo štyridsaťštyri gólov

Výsledky mládežníckych futbalových slovenských a krajských líg.

I. LIGA ST. DORAST U 19

1. kolo: Ružomberok – Slovan 1:0.

5. kolo: Dubnica – Michalovce 1:2 (1:2), 31. vlastný Šimko – 28. Micovčák, 42. Vožný, Trnava - B. Bystrica 0:4, Podbrezová - Trenčín 5:7, Ružomberok - Košice 1:4, Slovan - Bardejov 1:1, Prešov - Senica 0:1, Nitra - Žilina 4:2.

1. Nitra 5 4 0 1 12:9 12

2. Žilina 5 3 1 1 12:7 10

3. Košice 5 3 1 1 8:4 10

Článok pokračuje pod video reklamou

4. Trenčín 5 3 0 2 13:11 9

5. Senica 4 2 1 1 6:7 7

6. Michalovce 5 2 1 2 6:9 7

7. Trnava 5 2 1 2 4:7 7

8. B. Bystrica 5 2 0 3 9:5 6

9. Podbrezová 5 2 0 3 13:11 6

10. Prešov 5 2 0 3 3:7 6

11. Ružomberok 5 2 0 3 7:12 6

12. Slovan 4 1 2 1 4:4 5

13. Bardejov 5 1 1 3 7:9 4

14. Dubnica 5 1 0 4 7:10 3

I. LIGA ML. DORAST U 17

18. kolo: Michalovce - Dubnica hrajú 3. 9. o 11. h, Bardejov - Slovan 1:2, B. Bystrica - Trnava 0:0, Trenčín - Podbrezová 2:1, Košice - Ružomberok 1:0, Žilina - Nitra hrajú 3. 9., Senica - Prešov hrajú 1. 10.

1. Košice 5 3 1 1 10:5 10

2. Žilina 4 3 0 1 13:6 9

3. Ružomberok 4 3 0 1 9:4 9

4. Slovan 5 3 0 2 9:6 9

5. Senica 4 3 0 1 9:7 9

6. B. Bystrica 5 2 2 1 5:4 8

7. Nitra 4 2 1 1 9:6 7

8. Trnava 5 2 1 2 5:7 7

9. Michalovce 3 2 0 1 2:3 6

10. Trenčín 5 2 0 3 7:12 6

11. Podbrezová 5 1 1 3 6:8 4

12. Prešov 4 1 0 3 5:7 3

13. Dubnica 4 1 0 3 7:10 3

14. Bardejov 5 0 0 5 4:15 0

I. LIGA ML. DORAST U 16

18. kolo: Michalovce - Dubnica hrajú 3. 9. o 13. h, Bardejov - Slovan 1:9, B. Bystrica - Trnava 1:2, Trenčín - Podbrezová 1:0, Košice - Ružomberok 2:1, Žilina - Nitra hrajú 3. 9., Senica - Prešov hrajú 1. 10.

1. Slovan 5 5 0 0 22:5 15

2. Trenčín 5 4 1 0 14:3 13

3. Senica 4 3 0 1 14:4 9

4. Košice 5 3 0 2 10:10 9

5. Žilina 4 2 1 1 9:5 7

6. Nitra4 2 1 1 9:7 7

7. Trnava 5 2 1 2 6:6 7

8. Ružomberok 4 2 0 2 7:8 6

9. Bardejov 5 1 2 2 6:15 5

10. Podbrezová 5 1 1 3 5:5 4

11. Michalovce 3 1 1 1 3:5 4

12. B. Bystrica 5 1 0 4 9:12 3

13. Dubnica 4 0 0 4 2:14 0

14. Prešov 4 0 0 4 4:21 0

II. LIGA ST. DORAST

5. kolo: PFA Zl. Moravce /Vráble – Púchov 2:0 (1:0), 41. Jánošov, 71. Mikle, ČFK Nitra - Karlova Ves 2:1, Nové Zámky - Dun. Streda 1:2, Levice - Skalica 3:1, Inter - Topoľčany 1:3, Horná Nitra - Senec 1:5, Lok. Trnava - Myjava 1:3, Petržalka - Piešťany 6:1.

1. SFM Senec 5 4 1 0 14:5 13

2. ČFK Nitra 5 4 0 1 15:4 12

3. Zl. Moravce 5 4 0 1 13:7 12

4. Myjava 5 4 0 1 11:6 12

5. Inter 5 3 1 1 17:7 10

6. Horná Nitra 5 3 1 1 17:8 10

7. Petržalka 5 3 1 1 17:12 10

8. Levice 5 2 1 2 9:6 7

9. Topoľčany 5 2 1 2 10:10 7

10. N. Zámky 5 2 0 3 10:7 6

11. Lok. Trnava 5 2 0 3 11:9 6

12. Púchov 5 1 1 3 5:10 4

13. Skalica 5 1 1 3 6:13 4

14. DAC D. Streda 5 1 0 4 8:16 3

15. Karl. Ves 5 0 0 5 3:20 0

16. Piešťany 5 0 0 5 4:30 0

II. LIGA ML. DORAST

5. kolo: PFA Zl. Moravce /Vráble – Púchov 1:0 (0:0), 70. Szabó, ČFK Nitra - Karlova Ves 1:0, Nové Zámky - Dun. Streda 2:0, Levice - Skalica 1:1, Inter - Topoľčany 5:0. Horná Nitra - Senec 3:1, Lok. Trnava - Myjava 2:1, Petržalka - Piešťany 2:2.

1. Zl. Moravce 5 4 1 0 15:4 13

2. Horná Nitra 5 4 0 1 16:5 12

3. Inter 5 4 0 1 13:4 12

4. Púchov 5 3 1 1 9:3 10

5. Lok. Trnava 5 3 0 2 12:5 9

6. N. Zámky 5 3 0 2 12:8 9

7. SFM Senec 5 3 0 2 8:11 9

8. Petržalka 5 2 1 2 11:10 7

9. Levice 5 1 3 1 5:6 6

10. Karl. Ves 5 2 0 3 7:9 6

11. ČFK Nitra 5 2 0 3 7:11 6

12. Topoľčany 5 2 0 3 8:16 6

13. Skalica 5 1 1 3 6:11 4

14. Myjava 5 1 0 4 6:10 3

15. Dun. Streda 5 1 0 4 9:14 3

16. Piešťany 5 0 1 4 4:21 1

III. LIGA ST. DORAST

1. kolo: J. Bohunice – Galanta 11:0.

5. kolo: Led. Rovne - Galanta 4:0 (2:0), 2. Buček, 20. Levko, 57. Egly, 79. Škrapko,

J. Bohunice - Pov. Bystrica 7:1 (2:0), Sovík, Komárno - Nové Mesto 2:3, FK 2007 D. Streda - Šamorín 3:0, Veľký Kýr - Šaľa 1:4, Šurany - Horná Nitra B 1:5, Hlohovec - Štúrovo 12:1, Boleráz - Bánovce 1:4.

1. Bánovce 5 5 0 0 19:6 15

2. Hlohovec 5 4 0 1 42:11 12

3. N. Mesto 5 4 0 1 12:8 12

4. FK D. Streda 5 3 2 0 15:2 11

5. J. Bohunice 5 3 1 1 24:5 10

6. Šaľa 4 3 1 0 18:6 10

7. Hor. Nitra B 5 2 1 2 10:5 7

8. Led. Rovne 5 2 0 3 17:17 6

9. Šurany 5 1 2 2 9:9 5

10. Pov. Bystrica 4 1 1 2 5:12 4

11. Štúrovo 5 1 1 3 5:26 4

12. Galanta 5 1 1 3 5:30 4

13. Šamorín 3 1 0 2 3:5 3

14. Komárno 5 1 0 4 7:18 3

15. Boleráz 5 1 0 4 5:25 3

16. Veľký Kýr 5 0 0 5 4:15 0

III. LIGA ML. DORAST

1. kolo: J. Bohunice – Galanta 9:0.

5. kolo: Led. Rovne - Galanta 4:0 (1:0), 38. Pihík, 62. Španko, 73. Kojtal, 76. Kamenický (11 m), J. Bohunice - Pov. Bystrica 8:0 (4:0), 31. a 41. Izakovič, 68. a 80. Balun, 18. Selnekovič, 20. Hrčka, 33. Moravanský, 58. Jamrich, Veľký Kýr - Šaľa 0:14, Komárno - Nové Mesto 3:1, FK 2007 D. Streda - Šamorín 0:0, Šurany - Horná Nitra B 2:0, Hlohovec - Štúrovo 1:1, Boleráz - Bánovce 0:5.

1. Šaľa 4 4 0 0 33:2 12

2. J. Bohunice 5 4 0 1 27:6 12

3. N. Mesto 5 4 0 1 16:7 12

4. Komárno 5 4 0 1 11:13 12

5. Hlohovec 5 3 1 1 11:10 10

6. Šurany 5 3 0 2 20:9 9

7. Bánovce 5 3 0 2 13:7 9

8. Štúrovo 5 2 2 1 19:9 8

9. Hor. Nitra B 5 2 0 3 6:9 6

10. Galanta 5 2 0 3 14:20 6

11. FK D. Streda 5 1 2 2 9:7 5

12. Led. Rovne 5 1 1 3 8:11 4

13. Boleráz 5 0 2 3 7:23 2

14. Šamorín 3 0 1 2 4:7 1

15. Veľký Kýr 5 0 1 4 3:41 1

16. Pov. Bystrica 4 0 0 4 1:21 0

IV. LIGA DORAST

5. kolo: Nováky – Brvnište 2:1 (1:0), Decký, Ilava - Tr. Stankovce 0:6 (0:2), Beluša - D. Vestenice 5:1 (1:0), M. Hlúbik 2, R. Hlúbik, Konečný, Digaňa, N. Dubnica – Plevník 4:1 (1:0), Jarník 2, Tadlánek, Lukáč - Pavlovič, Nemšová – Partizánske 3:1, N. Rudno – Vrbové 2:3, Holíč - V. Kostoľany 1:1, Bošany majú voľno.

1. Tr. Stankovce 5 4 0 1 25:7 12

2. Brvnište 5 4 0 1 22:6 12

3. Holíč 5 3 2 0 10:3 11

4. Nemšová 5 3 1 1 16:9 10

5. Partizánske 5 3 0 2 16:7 9

6. N. Dubnica 4 3 0 1 13:5 9

7. Vrbové 5 2 3 0 11:5 9

8. N. Rudno 4 2 0 2 8:7 6

9. Nováky 5 2 0 3 8:15 6

10. V. Kostoľany 5 1 2 2 6:12 5

11. Beluša 5 1 1 3 10:14 4

12. Ilava 5 1 1 3 3:24 4

13. Bošany 4 1 0 3 6:15 3

14. Plevník 4 0 0 4 3:12 0

15. D. Vestenice 4 0 0 4 1:17 0

V. LIGA DORAST

5. kolo: Dolná Súča - Borčice 0:1 (0:1), Sameš, Drietoma – Domaniža 2:1 (1:0), Miškech,

Šimonovany – Prečín 2:0 (0:0), D. Kočkovce - Dubodiel 3:1 (2:1), Baláž 2, Žiaček, Papradno - Svinná 1:2 (1:1), Santus, Chynorany - Stará Turá 5:5, Tr. Turná – Bošáca 3:1, Kanianka – Opatová 7:0.

1. Borčice 5 5 0 0 26:2 15

2. D. Súča 5 4 0 1 28:6 12

3. Bošáca 5 4 0 1 11:6 12

4. Šimonovany 5 2 2 1 10:5 8

5. Drietoma 5 2 2 1 10:12 8

6. Kanianka 5 2 1 2 17:7 7

7. Domaniža 5 2 1 2 11:8 7

8. Chynorany 5 2 1 2 18:16 7

9. Svinná 5 2 1 2 6:12 7

10. Tr. Turná 5 2 0 3 11:12 6

11. D. Kočkovce 5 2 0 3 6:11 6

12. Prečín 5 2 0 3 5:12 6

13. Dubodiel 5 1 1 3 13:22 4

14. Papradno 5 1 1 3 9:18 4

15. St. Turá 5 1 1 3 9:24 4

16. Opatová 5 0 1 4 4:21 1

I. LIGA ST. ŽIACI U 15

2. kolo: Trenčín - Dun. Streda 8:0.

4. kolo: Púchov – Myjava 1:4 (1:3), 6. Pišoja – 34. a 49. Malíček, 13. Predmeský, 29. koníček, Levice - Dubnica 2:1 (2:1), 5. Janček, 14. Gašpar – 22. Čačko, Inter - FC Nitra 1:1, Spartak Trnava - Dun. Streda 6:1, Trenčín - Senec 1:1. Petržalka - Slovan hrajú 3. 9., Šaľa - Senica hrajú 4. 9.

1. Spartak Trnava 4 4 0 0 23:4 12

2. Slovan 3 3 0 0 15:3 9

3. Myjava 4 2 1 1 7:7 7

4. Senica 3 2 0 1 12:2 6

5. Senec 4 1 3 0 6:2 6

6. Trenčín 4 1 2 1 12:6 5

7. FC Nitra 3 1 2 0 6:3 5

8. Levice 3 1 1 1 4:5 4

9. Inter 4 1 1 2 5:7 4

10. Dubnica 4 1 1 2 5:12 4

11. Dun. Streda 3 1 0 2 2:14 3

12. Petržalka 2 0 1 1 1:4 1

13. Šaľa 3 0 0 3 1:13 0

14. Púchov 4 0 0 4 3:20 0

I. LIGA ST. ŽIACI U 14

2. kolo: Trenčín - Dun. Streda 4:1.

4. kolo: Púchov – Myjava 2:0 (2:0), 16. Pagáč, 27. Černoško, Levice - Dubnica 0:0, Inter - FC Nitra 1:4, Spartak Trnava - Dun. Streda 4:0, Trenčín - Senec 5:2. Petržalka - Slovan hrajú 3. 9., Šaľa - Senica hrajú 4. 9.

1. Spartak Trnava 4 3 0 1 19:2 9

2. Trenčín 4 3 0 1 12:7 9

3. Senica 3 2 1 0 16:1 7

4. Dubnica 4 2 1 1 6:11 7

5. FC Nitra 3 2 0 1 8:4 6

6. Petržalka 2 2 0 0 5:1 6

7. Šaľa 3 2 0 1 9:10 6

8. Slovan 3 1 2 0 10:2 5

9. Levice 3 1 2 0 6:1 5

10. Dun. Streda 3 1 0 2 3:8 3

11. Senec 4 1 0 3 8:15 3

12. Púchov 4 1 0 3 4:17 3

13. Myjava 4 0 0 4 3:14 0

14. Inter 4 0 0 4 2:18 0

I. LIGA ML. ŽIACI U 13

15. kolo: FC Nitra - Petržalka 15:2.

17. kolo: Myjava – Púchov 2:0 (0:0), 34. Zeman, 57. Mizerák, Dubnica - Levice 10:5 (5:1), Tatranský 3, Floriš 2, Fraštík, Dohňanský, Derka, Martinek, vlastný, FC Nitra - Inter 6:0, Senica - Šaľa 7:1, Dun. Streda – Spartak Trnava 0:6, Senec - Trenčín 2:10, Slovan - Petržalka 7:3.

1. Spartak Trnava 4 4 0 0 36:4 12

2. Slovan 4 4 0 0 45:14 12

3. FC Nitra 3 3 0 0 43:7 9

4. Dubnica 4 3 0 1 17:9 9

5. Myjava 4 3 0 1 10:12 9

6. Senica 4 2 0 2 23:19 6

7. Dun. Streda 3 2 0 1 7:10 6

8. Trenčín 3 1 0 2 16:12 3

9. Púchov 4 1 0 3 9:16 3

10. Petržalka 3 1 0 2 8:24 3

11. Inter 4 1 0 3 4:20 3

12. Levice 4 1 0 3 18:52 3

13. Senec 4 0 0 4 8:22 0

14. Šaľa 4 0 0 4 4:27 0

I. LIGA ML. ŽIACI U 12

15. kolo: FC Nitra - Petržalka 16:2.

17. kolo: Myjava – Púchov 18:7 (8:3), 14., 28., 39. a 45. Bartoš, 16., 17., 53. a 56. Pavlus, 29., 46. a 58. Kročian, 1. a 13. Benda, 12. a 41. Adásek, 41. Boórová, 44. Kolník, 59. Cibulka – 23. a 33. Žiačik, 25. a 45. Macko, 17. Baláž, 51. Vyhnička, 57. Hrenák, Dubnica - Levice 5:14 (1:5), 33., 44. a 58. Cyprian (prvý z 11 m), 8. Olešňan, 38. Gerhard – 33., 38. a 48. Horka, 43., 52. a 58. Pechovský, 2. a 12. Vinger (druhý z 11 m), 28. a 31. Berkeš, 14. Hruškovič, 25. Majtán, FC Nitra - Inter 16:2, D. Streda – Spartak Trnava 2:4, Senica - Šaľa 6:1, Senec - Trenčín 5:19, Slovan - Petržalka 17:0.

1. Slovan 4 4 0 0 54:8 12

2. FC Nitra 3 3 0 0 44:10 9

3. Trenčín 3 3 0 0 39:10 9

4. Senica 4 3 0 1 25:22 9

5. Spartak Trnava 4 2 1 1 12:19 7

6. Levice 4 2 0 2 30:32 6

7. Šaľa 4 1 1 2 6:10 4

8. Myjava 4 1 0 3 26:20 3

9. Dun. Streda 3 1 0 2 8:10 3

10. Dubnica 4 1 0 3 10:25 3

11. Senec 4 1 0 3 17:33 3

12. Inter 4 1 0 3 5:24 3

13. Petržalka 3 1 0 2 9:34 3

14. Púchov 4 1 0 3 10:38 3

II. LIGA ST. ŽIACI

5. kolo: ČFK Nitra - Pov. Bystrica 7:1 (4:0), Chromek, PFA Zl. Moravce /Vráble - Horná Nitra 2:5, Galanta - Štúrovo 1:0, Topoľčany - Nové Zámky 2:0, Šamorín - Piešťany 6:2, Skalica - Partizánske 1:1, Hlohovec - J. Bohunice 2:2, Lok. Trnava - Mor. Sv. Ján 2:3.

1. Horná Nitra 5 5 0 0 17:4 15

2. Mor. Sv. Ján 5 4 1 0 21:5 13

3. Šamorín 4 4 0 0 15:3 12

4. Piešťany 5 3 0 2 15:12 9

5. Lok. Trnava 5 3 0 2 11:10 9

6. Partizánske 5 2 2 1 11:5 8

7. ČFK Nitra 5 2 1 2 10:5 7

8. Zl. Moravce 4 2 1 1 11:9 7

9. Galanta 5 2 1 2 6:7 7

10. Topoľčany 5 1 2 2 6:15 5

11. Štúrovo 5 1 1 3 10:11 4

12. Skalica 5 1 1 3 6:11 4

13. Hlohovec 5 1 1 3 11:17 4

14. Pov. Bystrica 5 1 0 4 10:23 3

15. J. Bohunice 5 0 2 3 7:22 2

16. N. Zámky 5 0 1 4 0:8 1

II. LIGA ML. ŽIACI

5. kolo: ČFK Nitra - Pov. Bystrica 6:3 (3:0), Kvaššay, M. Lehotský, Piaček, PFA Zl. Moravce /Vráble - Horná Nitra 1:5, Galanta - Štúrovo 3:0, Topoľčany - Nové Zámky 4:3, Šamorín - Piešťany 4:4, Skalica - Partizánske 6:0, Hlohovec - J. Bohunice 2:0, Lok. Trnava - Mor. Sv. Ján 7:0.

1. Hlohovec 5 5 0 0 23:7 15

2. Skalica 5 4 1 0 22:11 13

3. Piešťany 5 4 1 0 18:7 13

4. Lok. Trnava 5 4 0 1 23:5 12

5. Šamorín 4 3 1 0 20:8 10

6. Horná Nitra 5 3 0 2 23:11 9

7. Galanta 5 2 0 3 14:13 6

8. N. Zámky 5 2 0 3 16:16 6

9. Zl. Moravce 4 2 0 2 11:12 6

10. Partizánske 5 2 0 3 14:17 6

11. Topoľčany 5 2 0 3 8:18 6

12. Štúrovo 5 1 1 3 5:13 4

13. Pov. Bystrica 5 1 0 4 17:25 3

14. ČFK Nitra 5 1 0 4 9:21 3

15. J. Bohunice 5 1 0 4 4:18 3

16. Mor. Sv. Ján 5 0 0 5 5:30 0

III. LIGA ST. ŽIACI

Oprava 2. kolo: Nemšová – Kanianka 1:4 (nie 2:1).

3. kolo: N. Rudno – Beluša 2:5 (0:4), Hrubo 4, P. Sehnoutek, Kanianka – Papradno 7:1 (4:0), K. Hároník, Nové Mesto - Led. Rovne 3:1 (2:1), Mikuš, Bánovce - N. Dubnica 3:3 (0:1), Kršák, Pupiš, Šukala, Nováky - D. Vestenice 8:1, Horná Nitra B – Nemšová 0:1, Svinná - Z. Kostoľany hrajú 4. 9. o 16. h.

4. kolo: D. Vestenice - N. Dubnica 4:4 (2:2), Pupiš 2, Šukala, Makiš, Led. Rovne – Bánovce 2:8 (1:2), Levko, Páleš, Papradno – H. Nitra B 4:1 (1:1), Chovančík 2, K. Hároník, Bulík, Beluša – Svinná 1:1 (0:1), Turza, Z. Kostoľany – Kanianka 2:12, Nemšová – N. Mesto 3:0, Nováky - N. Rudno 5:2.

1. Kanianka 4 4 0 0 27:4 12

2. Nováky 4 3 0 1 21:6 9

3. Nemšová 4 3 0 1 8:4 9

4. Beluša 4 2 1 1 11:6 7

5. N. Mesto 4 2 1 1 10:6 7

6. N. Rudno 4 2 0 2 13:12 6

7. Papradno 4 2 0 2 10:13 6

8. Bánovce 4 1 2 1 14:13 5

9. D. Vestenice 4 1 2 1 10:16 5

10. N. Dubnica 4 0 4 0 8:8 4

11. L. Rovne 4 1 0 3 5:15 3

12. Svinná 3 0 1 2 3:9 1

13. H. Nitra B 4 0 1 3 1:7 1

14. Z. Kostoľany 3 0 0 3 4:26 0

III. LIGA ML. ŽIACI

Oprava 2. kolo: Nemšová – Kanianka 2:1 (nie 1:4).

3. kolo: N. Rudno – Beluša 11:0 (3:0), Kanianka – Papradno 15:1 (7:0), T. Lališ, Nové Mesto - Led. Rovne 6:0 (2:0), Bánovce - N. Dubnica 6:5 (4:2), Prekop 2, Galovič, Pecuš, Kaliňák, Nováky - D. Vestenice 3:3, Horná Nitra B – Nemšová 3:2, Svinná - Z. Kostoľany hrajú 4. 9. o 1730.

4. kolo: D. Vestenice - N. Dubnica 5:1 (3:0), Popaďák, Led. Rovne – Bánovce 2:1 (1:0), Strapko 2, Papradno – H. Nitra B 0:7 (0:3), Beluša – Svinná 1:0 (1:0), Kopp, Z. Kostoľany – Kanianka 0:2, Nemšová – N. Mesto 0:8, Nováky - N. Rudno 3:9.

1. N. Mesto 4 4 0 0 37:1 12

2. N. Rudno 4 4 0 0 39:4 12

3. Kanianka 4 3 0 1 20:4 9

4. D. Vestenice 4 2 1 1 11:7 7

5. H. Nitra B 4 2 0 2 15:10 6

6. Nemšová 4 2 0 2 9:13 6

7. L. Rovne 4 2 0 2 7:12 6

8. Bánovce 4 2 0 2 10:17 6

9. Nováky 4 1 1 2 11:20 4

10. Svinná 3 1 0 2 7:8 3

11. Z. Kostoľany 3 1 0 2 7:10 3

12. Beluša 4 1 0 3 4:16 3

13. N. Dubnica 4 1 0 3 10:27 3

14. Papradno 4 0 0 4 3:41 0

REGIÓN ŽIAČKY

1. kolo: Bojná – Dubnica 7:0 (3:0), 2. a 5. Šobáňová, 29. a 53. Pirťanová, 38. a 45. Kratochvílová, 44. Čerešňáková, Trenčín – Žilina 5:5, Tr. Teplice mali voľno.

1. Bojná 1 1 0 0 7:0 3

2. Trenčín 1 0 1 0 5:5 1

3. Žilina 1 0 1 0 5:4 1

4. Tr. Teplice 0 0 0 0 0:0 0

5. Dubnica 1 0 0 1 0:7 0

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  2. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  3. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  4. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  5. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  6. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  7. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  8. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  9. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu!
  10. 3 dôvody, prečo sa oplatí mať online účet v ZSE už toto leto
  1. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  2. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  3. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  4. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  5. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  6. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  7. Salón architektov A0 – Coneco 2018
  8. Záhradný nábytok: aký materiál je najlepší?
  9. Životné jubileum prof. Ing. Jaroslava Valáška, PhD.
  10. OMV pozýva na pretekársky supervíkend na okruhu Slovakiaring
  1. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí 10 045
  2. Ulovte si last minute dovolenku so zľavou do 70% 9 551
  3. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie 8 035
  4. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice? 7 499
  5. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení 6 143
  6. Nie sme žiadni paštikári. Slováci už dovolenkujú inak 4 705
  7. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia 4 458
  8. Iná tvár Mexika: Nocovanie s Indiánmi, dobrodružstvo v džungli 3 877
  9. 3 dôvody, prečo sa oplatí mať online účet v ZSE už toto leto 3 442
  10. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu! 3 206

Hlavné správy z MY Považská

Dubnický chodec Kubiš získal miestenku do Buenos Aires

Maďarsko hostilo európsky atletický šampionát U 18.

Návrhy na laureátov verejného uznania TSK prijíma župa až do konca septembra

Nominácie na ocenenie osobností, ktoré sa zaslúžili o šírenie dobrého mena kraja či rozvoj regiónu, môže verejnosť na Trenčiansku župu posielať už po druhýkrát. Za výnimočné zásluhy a osobný prínos do verejného života župa na základe Štatútu Trenčianskeho samosprávneho kraja udelí verejné uznania v podobe Ceny predsedu TSK a Ceny TSK.

Francúzsky park na Bojnickom zámku bude mať nové osvetlenie

Francúzsky park prejde obnovou. Upravia zeleň, chodník a pribudne nové osvetlenie.

Dve školy pomenujú po Baťovom bratovi. Toho minulý režim označil za kolaboranta

Ján Antonín Baťa založil mestá Baťovany a Svit. Na čele firmy stál od roku 1932, kedy zomrel jeho nevlastný brat Tomáš.

Vystavujú najstaršiu kostru nájdenú na území Trenčína

Na Trenčianskom hrade vystavujú na obmedzenú dobu vôbec po prvýkrát kostrový hrob starý takmer 4 000 rokov.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vežu v Bojniciach navštívili prví turisti. Pozrite sa na ten úžasný výhľad

Vyhliadková veža v Bojniciach je v skúšobnej prevádzke.

Experti z Martina zisťovali, z ktorých pochutín nafúkate

Jedlá, ktoré by ste nemali jesť pred tým, ako si sadnete za volant.

Nuda a samota môžu mať nepríjemné následky

Mestská polícia v súvislosti so začiatkom letných prázdnin vydala niekoľko rád pre rodičov detí. Na čo všetko by ste si mali dávať pozor?

Nechcený odev menia na unikátne dizajnérske kúsky

O recykláciu textilu, ktorý by inak skončil v kontajneri, sa už dva roky snaží mladá dizajnérka.

Vybrali SME

Už ste čítali?