Pondelok, 16. júl, 2018 | Meniny má Drahomír

Vysoké výhry dorastencov Pov. Bystrice

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

I. LIGA ST. DORAST U 19

2. kolo: Senica – Slovan 2:1.

6. kolo: Bardejov – Dubnica 0:1 (0:0), 88. Tóth, Senica - Michalovce 0:0, Košice - Slovan 2:0, Trenčín - Ružomberok 1:1, B. Bystrica - Podbrezová 0:2, Žilina - Trnava 1:0 nedohrané, Prešov - Nitra 1:2.

10. kolo: Žilina - Dubnica 6:3 (2:1), 25., 75. a 82. Čmelík, 6. Káčer, 73. Klec, 89. Pochyba – 30. a 77. Janco, 90. Václav.

1. Nitra 6 5 0 1 14:10 15

2. Žilina 6 4 1 1 18:10 13

Článok pokračuje pod video reklamou

3. Košice 6 4 1 1 10:4 13

4. Senica 6 3 2 1 8:8 11

5. Trenčín 6 3 1 2 14:12 10

6. Podbrezová 6 3 0 3 15:11 9

7. Michalovce 6 2 2 2 6:9 8

8. Trnava 5 2 1 2 4:7 7

9. Ružomberok 6 2 1 3 8:13 7

10. B. Bystrica 6 2 0 4 9:7 6

11. Dubnica 7 2 0 5 11:16 6

12. Prešov 6 2 0 4 4:9 6

13. Slovan 6 1 2 3 5:8 5

14. Bardejov 6 1 1 4 7:10 4

I. LIGA ML. DORAST U 17

18. kolo: Michalovce - Dubnica 4:0 (3:0), 10. a 66. Tkačik, 24. a 38. Bellás,Žilina – Nitra 3:0.

19. kolo: Dubnica - Bardejov 1:0 (0:0), 60. Homola, Michalovce - Senica 0:0, Slovan - Košice 3:1, Ružomberok - Trenčín 0:3, Podbrezová - B. Bystrica 2:3, Trnava - Žilina 1:0, Nitra - Prešov 1:1.

1. Žilina 6 4 0 2 16:7 12

2. Slovan 6 4 0 2 12:7 12

3. B. Bystrica 6 3 2 1 8:6 11

4. Košice 6 3 1 2 11:8 10

5. Michalovce 5 3 1 1 6:3 10

6. Senica 5 3 1 1 9:7 10

7. Trnava 6 3 1 2 6:7 10

8. Ružomberok 5 3 0 2 9:7 9

9. Trenčín 6 3 0 3 10:12 9

10. Nitra 6 2 2 2 10:10 8

11. Dubnica 6 2 0 4 8:14 6

12. Prešov 5 1 1 3 6:8 4

13. Podbrezová 6 1 1 4 8:11 4

14. Bardejov 6 0 0 6 4:16 0

I. LIGA ML. DORAST U 16

18. kolo: Michalovce - Dubnica 5:0 (3:0), 10. a 44. Kolesár,11. a 61. Šomšák, 27. Horváth,Žilina - Nitra 3:1.

19. kolo: Dubnica - Bardejov 2:0 (1:0), 10. Turza, 51. Gašpar, Michalovce - Senica 0:2, Slovan - Košice 3:2, Ružomberok - Trenčín 0:4, Podbrezová - B. Bystrica 1:4, Trnava - Žilina 2:4, Nitra - Prešov 2:0.

1. Slovan 6 6 0 0 25:7 18

2. Trenčín 6 5 1 0 18:3 16

3. Žilina 6 4 1 1 16:8 13

4. Senica 5 4 0 1 16:4 12

5. Nitra6 3 1 2 12:10 10

6. Košice 6 3 0 3 12:13 9

7. Michalovce 5 2 1 2 8:7 7

8. Trnava 6 2 1 3 8:10 7

9. B. Bystrica 6 2 0 4 13:13 6

10. Ružomberok 5 2 0 3 7:12 6

11. Bardejov 6 1 2 3 6:17 5

12. Podbrezová 6 1 1 4 6:9 4

13. Dubnica 6 1 0 5 4:19 3

14. Prešov 5 0 0 5 4:23 0

II. LIGA ST. DORAST

6. kolo: Topoľčany – Púchov 1:1 (1:1), 2. Kutiš – 37. Bielik, Senec - ČFK Nitra 2:1, DAC Dun. Streda - Lok. Trnava 1:2, Inter - Nové Zámky 5:4, Piešťany - Levice 1:3, Skalica - PFA Zl. Moravce /Vráble 1:0, Karlova Ves - Petržalka 1:4, Myjava - Horná Nitra 1:2.

Predohrávka 7. kola: Lok. Trnava - Inter 3:1.

1. SFM Senec 6 5 1 0 16:6 16

2. Horná Nitra 6 4 1 1 19:9 13

3. Inter 7 4 1 2 23:14 13

4. Petržalka 6 4 1 1 21:13 13

5. ČFK Nitra 6 4 0 2 16:6 12

6. Lok. Trnava 7 4 0 3 16:11 12

7. Zl. Moravce 6 4 0 2 13:8 12

8. Myjava 6 4 0 2 12:8 12

9. Levice 6 3 1 2 12:7 10

10. Topoľčany 6 2 2 2 11:11 8

11. Skalica 6 2 1 3 7:13 7

12. N. Zámky 6 2 0 4 14:12 6

13. Púchov 6 1 2 3 6:11 5

14. DAC D. Streda 6 1 0 5 9:18 3

15. Karl. Ves 6 0 0 6 4:24 0

16. Piešťany 6 0 0 6 5:33 0

II. LIGA ML. DORAST

6. kolo: Topoľčany – Púchov 1:0 (1:0), 16. Báleš, Senec - ČFK Nitra 0:2, DAC Dun. Streda - Lok. Trnava 1:1, Piešťany - Levice 0:1, Inter - Nové Zámky 6:0, Skalica - PFA Zl. Moravce /Vráble 1:0, Karlova Ves - Petržalka 2:1, Myjava - Horná Nitra 2:1.

Predohrávka 7. kola: Lok. Trnava - Inter 1:2.

1. Inter 7 6 0 1 21:5 18

2. Zl. Moravce 6 4 1 1 15:5 13

3. Horná Nitra 6 4 0 2 17:7 12

4. Lok. Trnava 7 3 1 3 14:8 10

5. Púchov 6 3 1 2 9:4 10

6. Levice 6 2 3 1 6:6 9

7. Karl. Ves 6 3 0 3 9:10 9

8. N. Zámky 6 3 0 3 12:14 9

9. ČFK Nitra 6 3 0 3 9:11 9

10. SFM Senec 6 3 0 3 8:13 9

11. Topoľčany 6 3 0 3 9:16 9

12. Petržalka 6 2 1 3 12:12 7

13. Skalica 6 2 1 3 7:11 7

14. Myjava 6 2 0 4 8:11 6

15. Dun. Streda 6 1 1 4 10:15 4

16. Piešťany 6 0 1 5 4:22 1

III. LIGA ST. DORAST

6. kolo: Štúrovo - Led. Rovne 2:2 (2:2), 4. Sliva, 7. Nagy – 14. Buček, 15. Škrapko, Pov. Bystrica - Veľký Kýr 4:1 (1:0), 19., 60. a 83. Sovík, 64. Orávik – 89. Borota, Galanta - Bánovce 1:3, Šaľa - Šurany 3:2, Komárno - FK 2007 D. Streda 2:3, Šamorín - J. Bohunice 1:3, Nové Mesto - Boleráz 2:0, Horná Nitra B - Hlohovec 0:2.

1. Bánovce 6 6 0 0 22:7 18

2. Hlohovec 6 5 0 1 44:11 15

3. J. Bohunice 6 5 0 1 30:6 15

4. N. Mesto 6 5 0 1 14:8 15

5. FK D. Streda 6 4 2 0 18:4 14

6. Šaľa 5 4 1 0 21:8 13

7. Led. Rovne 6 2 1 3 19:19 7

8. Pov. Bystrica 5 2 1 2 9:13 7

9. Hor. Nitra B 6 2 0 4 10:10 6

10. Šurany 6 1 2 3 11:12 5

11. Štúrovo 6 1 2 3 7:28 5

12. Galanta 6 1 1 4 6:33 4

13. Šamorín 4 1 0 3 4:8 3

14. Komárno 6 1 0 5 9:21 3

15. Boleráz 6 1 0 5 5:27 3

16. Veľký Kýr 6 0 0 6 5:19 0

III. LIGA ML. DORAST

6. kolo: Štúrovo - Led. Rovne 1:1 (0:0), 48. Horňan – 60. Kamenický, Pov. Bystrica - Veľký Kýr 10:1 (4:0), 7., 9., 28., 51., 65. a 78. Valient, 3. a 45. Masaryk, 49. Čiernik, 50. Mikula – 46. Horňáček, Galanta - Bánovce 2:3, Šaľa - Šurany 3:0, Komárno - FK 2007 D. Streda 3:1, Šamorín - J. Bohunice 1:2, Nové Mesto - Boleráz 8:1, Horná Nitra B - Hlohovec 3:0.

1. Šaľa 5 5 0 0 36:2 15

2. J. Bohunice 6 5 0 1 29:7 15

3. N. Mesto 6 5 0 1 24:8 15

4. Komárno 6 5 0 1 14:14 15

5. Bánovce 6 4 0 2 16:9 12

6. Hlohovec 6 3 1 2 11:13 10

7. Štúrovo 6 2 3 1 20:10 9

8. Šurany 6 3 0 3 20:12 9

9. Hor. Nitra B 6 3 0 3 9:9 9

10. Galanta 6 2 0 4 16:23 6

11. FK D. Streda 6 1 2 3 10:10 5

12. Led. Rovne 6 1 2 3 9:12 5

13. Pov. Bystrica 5 1 0 4 11:22 3

14. Boleráz 6 0 2 4 8:31 2

15. Šamorín 4 0 1 3 5:9 1

16. Veľký Kýr 6 0 1 5 4:51 1

IV. LIGA DORAST

6. kolo: D. Vestenice – Plevník 1:5 (0:4), Pavlovič 3, Lukáč, Pajger, Brvnište – Holíč 2:2 (1:1), Vadovský, Mário Hároník, Beluša – Ilava 1:1 (1:0), M. Hlúbik - Branický, Bošany - N. Dubnica 0:8 (0:3), Lukáč 3, Murárik 2, Jarník, Horváth, Mozolík, Partizánske - N. Rudno 0:1, V. Kostoľany – Nemšová 2:3, Tr. Stankovce – Nováky 8:0, Vrbové malo voľno.

1. Tr. Stankovce 6 5 0 1 33:7 15

2. Brvnište 6 4 1 1 24:8 13

3. Nemšová 6 4 1 1 19:11 13

4. N. Dubnica 5 4 0 1 21:5 12

5. Holíč 6 3 3 0 12:5 12

6. Partizánske 6 3 0 3 16:8 9

7. Vrbové 5 2 3 0 11:5 9

8. N. Rudno 5 3 0 2 9:7 9

9. Nováky 6 2 0 4 8:20 6

10. Beluša 6 1 2 3 11:15 5

11. V. Kostoľany 6 1 2 3 8:15 5

12. Ilava 6 1 2 3 4:25 5

13. Plevník 5 1 0 4 8:13 3

14. Bošany 5 1 0 4 6:23 3

15. D. Vestenice 5 0 0 5 2:22 0

V. LIGA DORAST

4. kolo: Domaniža – Tr. Turná 3:0 kontumačne (na ihrisku 2:3).

6. kolo: Svinná – Domaniža 2:1 (1:0), D. Pilár ml., Papradno - Dolná Súča 1:3 (0:1), Gáborík, Prečín – Kanianka 6:2 (1:1), Dúbravka 2, Orávik, Bubník, Uhlárik, Kasman, Borčice - D. Kočkovce 5:0 (1:0), Hasidlo 4, Bartek, Dubodiel – Šimonovany 2:2, Chynorany – Opatová 6:1, Bošáca – Drietoma 1:2, Stará Turá - Tr. Turná 3:2.

1. Borčice 6 6 0 0 31:2 18

2. D. Súča 6 5 0 1 31:7 15

3. Bošáca 6 4 0 2 12:8 12

4. Drietoma 6 3 2 1 12:13 11

5. Chynorany 6 3 1 2 24:17 10

6. Domaniža 6 3 1 2 13:7 10

7. Svinná 6 3 1 2 8:13 10

8. Šimonovany 6 2 3 1 12:7 9

9. Prečín 6 3 0 3 11:14 9

10. Kanianka 6 2 1 3 19:13 7

11. St. Turá 6 2 1 3 12:26 7

12. D. Kočkovce 6 2 0 4 6:16 6

13. Dubodiel 6 1 2 3 15:24 5

14. Papradno 6 1 1 4 10:21 4

15. Tr. Turná 6 1 0 5 10:16 3

16. Opatová 6 0 1 5 5:27 1

I. LIGA ST. ŽIACI U 15

1. kolo: Nitra – Levice 1:1.

4. kolo: Petržalka - Slovan 0:1, Šaľa - Senica 1:4.

5. kolo: Dubnica - Petržalka 2:0 (2:0), 15. Mutala, 17. Levai, Senica – Púchov 3:0 (0:0), 40. Ravas, 62. Šefčovič, 70. Kovaľ, Dun. Streda - Šaľa 5:0, Myjava - Levice 0:2, Senec - Inter 3:2, Slovan - Trenčín 3:0, FC Nitra - Trnava hrajú 18. 9.

1. Slovan 5 5 0 0 19:3 15

2. Spartak Trnava 4 4 0 0 23:4 12

3. Senica 5 4 0 1 19:3 12

4. Senec 5 2 3 0 9:4 9

5. Levice 5 2 2 1 7:6 8

6. Myjava 5 2 1 2 7:9 7

7. Dubnica 5 2 1 2 7:12 7

8. FC Nitra 4 1 3 0 7:4 6

9. Dun. Streda 4 2 0 2 7:14 6

10. Trenčín 5 1 2 2 12:9 5

11. Inter 5 1 1 3 7:10 4

12. Petržalka 4 0 1 3 1:7 1

13. Púchov 5 0 0 5 3:23 0

14. Šaľa 5 0 0 5 2:22 0

I. LIGA ST. ŽIACI U 14

1. kolo: Nitra – Levice 1:0.

4. kolo: Petržalka - Slovan 0:4, Šaľa - Senica 1:3.

5. kolo: Dubnica - Petržalka 2:0 (0:0), 47. Bokor, 51. Visolajský, Senica – Púchov 14:0 (6:0), 5., 6., 25., 33., 37. a 51. Martišiak, 2., 11., 63. a 69. Závodský, 39., 44. a 46. Dubec, 41. Allina, Dun. Streda - Šaľa 1:2, Myjava - Levice 0:1, Senec - Inter 1:0, Slovan - Trenčín 1:1, FC Nitra – Spartak Trnava hrajú 18. 9.

1. Senica 5 4 1 0 33:2 13

2. Trenčín 5 3 1 1 13:8 10

3. Dubnica 5 3 1 1 8:11 10

4. Spartak Trnava 4 3 0 1 19:2 9

5. Slovan 5 2 3 0 15:3 9

6. FC Nitra 4 3 0 1 9:4 9

7. Šaľa 5 3 0 2 12:14 9

8. Levice 5 2 2 1 7:2 8

9. Petržalka 4 2 0 2 5:7 6

10. Senec 5 2 0 3 9:15 6

11. Dun. Streda 4 1 0 3 4:10 3

12. Púchov 5 1 0 4 4:31 3

13. Myjava 5 0 0 5 3:15 0

14. Inter 5 0 0 5 2:19 0

.

I. LIGA ML. ŽIACI U 13

16. kolo: Trenčín - FC Nitra 2:7.

18. kolo: Petržalka - Dubnica 6:3 (1:1), 17. a 36. Ševčík, 32. Dubovec, 33. Braniš, 38. Bekö, 39. Sulemani – 22. Mutala, 41. Dohňanský, 43. Tatranský, Púchov - Senica 6:7 (3:5), 10. ,19., 32. a 49. Ocelík, 5. Krajčík, 44. Gabčo – 14., 26. a 59. Kollár, 29. a 55. Veselský, 11. Kunka, 22. Švárny, Spartak Trnava - FC Nitra 4:5, Šaľa - Dun. Streda 1:5, Levice - Myjava 6:7, Inter - Senec 9:4, Trenčín - Slovan 3:6.

1. FC Nitra 5 5 0 0 55:13 15

2. Slovan 5 5 0 0 51:17 15

3. Spartak Trnava 5 4 0 1 40:9 12

4. Myjava 5 4 0 1 17:18 12

5. Senica 5 3 0 2 30:25 9

6. Dubnica 5 3 0 2 16:12 9

7. Dun. Streda 4 3 0 1 12:11 9

8. Inter 5 2 0 3 13:24 6

9. Petržalka 4 2 0 2 14:27 6

10. Trenčín 5 1 0 4 21:25 3

11. Púchov 5 1 0 4 15:23 3

12. Levice 5 1 0 4 21:55 3

13. Senec 5 0 0 5 12:31 0

14. Šaľa 5 0 0 5 5:32 0

I. LIGA ML. ŽIACI U 12

16. kolo: Trenčín - FC Nitra 14:9.

18. kolo: Petržalka - Dubnica 1:3 (1:2), Cyprian 2, Hodal, Púchov - Senica 0:13 (0:6), 1., 5., 12., 27., 39. a 59. Buchel, 3., 34., 37., 38. a 55. Hlaváč, 8. Jablonický, 50. Rampáček, Spartak Trnava - FC Nitra 6:15, Šaľa - Dun. Streda 0:5, Levice - Myjava 7:0, Inter - Senec 5:4, Trenčín - Slovan 7:17.

1. Slovan 5 5 0 0 71:15 15

2. FC Nitra 5 4 0 1 68:30 12

3. Trenčín 5 4 0 1 60:36 12

4. Senica 5 4 0 1 38:22 12

5. Levice 5 3 0 2 37:32 9

6. Spartak Trnava 5 2 1 2 18:34 7

7. Dun. Streda 4 2 0 2 13:10 6

8. Dubnica 5 2 0 3 13:26 6

9. Inter 5 2 0 3 10:28 6

10. Šaľa 5 1 1 3 6:15 4

11. Myjava 5 1 0 4 26:27 3

12. Senec 5 1 0 4 21:38 3

13. Petržalka 4 1 0 3 10:37 3

14. Púchov 5 1 0 4 10:51 3

II. LIGA ST. ŽIACI

6. kolo: Pov. Bystrica - PFA Zl. Moravce /Vráble 0:4 (0:1), 48. a 55. Ďurovský, 18. Slamka, 67. Čurilla, Partizánske - ČFK Nitra 1:1, Štúrovo - Topoľčany 3:2, Nové Zámky - Šamorín 0:4, Horná Nitra - Galanta 4:1, J. Bohunice - Piešťany 2:7, Mor. Sv. Ján - Skalica 4:0, Hlohovec - Lok. Trnava 2:1.

1. Horná Nitra 6 6 0 0 21:5 18

2. Mor. Sv. Ján 6 5 1 0 25:5 16

3. Šamorín 5 5 0 0 19:3 15

4. ČFK Nitra 6 3 2 1 14:5 11

5. Zl. Moravce 5 3 1 1 15:9 10

6. Partizánske 6 2 3 1 12:6 9

7. Piešťany 6 3 0 3 21:17 9

8. Lok. Trnava 6 3 0 3 12:12 9

9. Štúrovo 6 2 1 3 13:13 7

10. Galanta 6 2 1 3 7:11 7

11. Hlohovec 6 2 1 3 13:18 7

12. Topoľčany 6 1 2 3 8:18 5

13. Skalica 6 1 1 4 6:15 4

14. Pov. Bystrica 6 1 0 5 10:27 3

15. J. Bohunice 6 0 2 4 9:29 2

16. N. Zámky 6 0 1 5 0:12 1

II. LIGA ML. ŽIACI

6. kolo: Pov. Bystrica - PFA Zl. Moravce /Vráble 1:3 (1:2), 29. M. Lehotský – 21., 23., a 36. Kristián Petrík, Nové Zámky - Šamorín 1:5, Štúrovo - Topoľčany 4:0, Horná Nitra - Galanta 5:1, Partizánske - ČFK Nitra 2:1, J. Bohunice - Piešťany 2:4, Mor. Sv. Ján - Skalica 2:8, Hlohovec - Lok. Trnava 2:3.

1. Skalica 6 5 1 0 30:13 16

2. Piešťany 6 5 1 0 22:9 16

3. Lok. Trnava 6 5 0 1 26:7 15

4. Hlohovec 6 5 0 1 25:10 15

5. Šamorín 5 4 1 0 25:9 13

6. Horná Nitra 6 4 0 2 28:12 12

7. Zl. Moravce 5 3 0 2 14:13 9

8. Partizánske 6 3 0 3 16:18 9

9. Štúrovo 6 2 1 3 9:13 7

10. Galanta 6 2 0 4 15:18 6

11. N. Zámky 6 2 0 4 17:21 6

12. Topoľčany 6 2 0 4 8:22 6

13. Pov. Bystrica 6 1 0 5 18:28 3

14. ČFK Nitra 6 1 0 5 10:23 3

15. J. Bohunice 6 1 0 5 6:22 3

16. Mor. Sv. Ján 6 0 0 6 7:38 0

III. LIGA ST. ŽIACI

3. kolo: Svinná - Z. Kostoľany 1:2.

5. kolo: Kanianka – Beluša 2:2 (2:2), Hrubo 2, N. Dubnica - Led. Rovne 9:0 (5:0), Pupiš 4, Lisáček 3, Vyhlídal, Meliš, Nové Mesto – Papradno 3:2 (2:1), Smatník, Ľ. Hároník, Bánovce – Nemšová 0:3, N. Rudno - D. Vestenice 7:1, Svinná – Nováky 1:2, Horná Nitra B - Z. Kostoľany 9:0.

1. Kanianka 5 4 1 0 29:6 13

2. Nováky 5 4 0 1 23:7 12

3. Nemšová 5 4 0 1 11:4 12

4. N. Mesto 5 3 1 1 13:8 10

5. N. Rudno 5 3 0 2 20:13 9

6. Beluša 5 2 2 1 13:8 8

7. N. Dubnica 5 1 4 0 17:8 7

8. Papradno 5 2 0 3 12:16 6

9. Bánovce 5 1 2 2 14:16 5

10. D. Vestenice 5 1 2 2 11:23 5

11. H. Nitra B 5 1 1 3 10:7 4

12. L. Rovne 5 1 0 4 5:24 3

13. Z. Kostoľany 5 1 0 4 6:36 3

14. Svinná 5 0 1 4 5:13 1

III. LIGA ML. ŽIACI

3. kolo: Svinná - Z. Kostoľany 1:5.

5. kolo: Kanianka – Beluša 6:1 (2:1), Kazík, N. Dubnica - Led. Rovne 1:2 (0:1), Šeliga -

Strapko, Szekely, Nové Mesto – Papradno 16:0 (7:0), Bánovce – Nemšová 0:2, N. Rudno - D. Vestenice 10:2, Svinná – Nováky 1:2, Horná Nitra B - Z. Kostoľany 3:1.

1. N. Mesto 5 5 0 0 53:1 15

2. N. Rudno 5 5 0 0 49:6 15

3. Kanianka 5 4 0 1 26:5 12

4. H. Nitra B 5 3 0 2 18:11 9

5. Nemšová 5 3 0 2 11:13 9

6. L. Rovne 5 3 0 2 9:13 9

7. D. Vestenice 5 2 1 2 13:17 7

8. Nováky 5 2 1 2 13:21 7

9. Z. Kostoľany 5 2 0 3 13:14 6

10. Bánovce 5 2 0 3 10:19 6

11. Svinná 5 1 0 4 9:15 3

12. Beluša 5 1 0 4 5:22 3

13. N. Dubnica 5 1 0 4 11:29 3

14. Papradno 5 0 0 5 3:57 0

REGIÓN ŽIAČKY

2. kolo: Dubnica – Trenčín 1:9 (1:4), 14. Pavlíková – 2., 18, 28. a 43. Panáková, 39. a 56. Šišková, 30.a 57. Laginová, 68. Gomulecová, Tr. Teplice – Bojná 7:1, Dubnica –Trenčín, Žilina mala voľno.

1. Trenčín 2 1 1 0 12:6 4

2. Tr. Teplice 1 1 0 0 7:1 3

3. Bojná 2 1 0 1 8:7 3

4. Žilina 1 0 1 0 5:4 1

5. Dubnica 2 0 0 2 1:16 0

PRÍPRAVKY U 11

1. kolo: Púchov – Dubnica 3:14 (2:8), Brezina 3 -Kramlík 5, Prokop 5, Lacher 2, Gerhard, Bagin, Myjava – Bánovce 1:4.

2. kolo 7. 9.: Bánovce – Dubnica 4:3 (0:1), Lacher, Kramlík, Bagin, Pov. Bystrica – Púchov 13:5 (5:2), Kadák 4, Kukučka 3, Hlobík 3, Mokráš 2, Mišurda – Kurej 2, Brezina 2, Cíbik, Horná Nitra - Nové Mesto odložené na 12. 9., Myjava – Partizánske hrali 9. 9.

1. Bánovce 2 2 0 0 8:4 6

2. Dubnica 2 1 0 1 17:7 3
3. Pov. Bystrica 1 1 0 0 13:5 3

4. N. Mesto 0 0 0 0 0:0 0

5. Partizánske 0 0 0 0 0:0 0

6. H. Nitra 0 0 0 0 0:0 0

7. Myjava 1 0 0 1 1:4 0

8. Púchov 2 0 0 2 8:27 0

PRÍPRAVKY U 10

1. kolo: Púchov – Dubnica 2:2 (1:1), Porubčan 2 - Kobezda, Štefanec, Myjava – Bánovce 2:2.

2. kolo 7. 9.: Bánovce – Dubnica 3:3 (1:1), Hora 2, Štefanec, Pov. Bystrica – Púchov 5:8 (2:4), Chupáč 2, Belušík, Urgoš, Slamka – Obšivan 2, Mušák 2, Porubčan 2, Mynář, Berčík, Horná Nitra - Nové Mesto odložené na 12. 9., Myjava – Partizánske hrali 9. 9.

1. Púchov 2 1 1 0 10:7 4

2. Bánovce 2 0 2 0 5:5 2

3. Dubnica 2 0 2 0 5:5 2

4. Myjava 1 0 1 0 2:2 1

5. N. Mesto 0 0 0 0 0:0 0

6. Partizánske 0 0 0 0 0:0 0

7. H. Nitra 0 0 0 0 0:0 0

8. Pov. Bystrica 1 0 0 1 5:8 0

PRÍPRAVKY U 9

1. kolo: Púchov – Dubnica 2:1 (0:0), Čmelo, Vavrík - Janček, Myjava – Bánovce 3:6.

2. kolo 7. 9.: Bánovce – Dubnica 2:3 (0:1), Puček, Janček, Garyani, Pov. Bystrica – Púchov 3:10 (2:6), Motošický, Haviar, Tarnek – Čmelo 2, Kvaššay 2, Vričan 2, Solík, Brezáni, Vavrík, Kutnár, Horná Nitra - Nové Mesto odložené na 12. 9., Myjava – Partizánske hrali 9. 9.

1. Púchov 2 2 0 0 12:4 6

2. Bánovce 2 1 0 1 8:6 3

3. Dubnica 2 1 0 1 4:4 3

4. N. Mesto 0 0 0 0 0:0 0

5. Partizánske 0 0 0 0 0:0 0

6. H. Nitra 0 0 0 0 0:0 0

7. Myjava 1 0 0 1 3:6 0

8. Pov. Bystrica 1 0 0 1 3:10 0

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  2. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  3. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  4. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  5. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  6. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  7. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  8. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  9. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu!
  10. 3 dôvody, prečo sa oplatí mať online účet v ZSE už toto leto
  1. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  2. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  3. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  4. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  5. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  6. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  7. Salón architektov A0 – Coneco 2018
  8. Záhradný nábytok: aký materiál je najlepší?
  9. Životné jubileum prof. Ing. Jaroslava Valáška, PhD.
  10. OMV pozýva na pretekársky supervíkend na okruhu Slovakiaring
  1. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí 10 042
  2. Ulovte si last minute dovolenku so zľavou do 70% 9 557
  3. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie 8 035
  4. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice? 7 497
  5. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení 6 142
  6. Nie sme žiadni paštikári. Slováci už dovolenkujú inak 4 706
  7. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia 4 457
  8. Iná tvár Mexika: Nocovanie s Indiánmi, dobrodružstvo v džungli 3 882
  9. 3 dôvody, prečo sa oplatí mať online účet v ZSE už toto leto 3 451
  10. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu! 3 205

Hlavné správy z MY Považská

Dubnický chodec Kubiš získal miestenku do Buenos Aires

Maďarsko hostilo európsky atletický šampionát U 18.

Návrhy na laureátov verejného uznania TSK prijíma župa až do konca septembra

Nominácie na ocenenie osobností, ktoré sa zaslúžili o šírenie dobrého mena kraja či rozvoj regiónu, môže verejnosť na Trenčiansku župu posielať už po druhýkrát. Za výnimočné zásluhy a osobný prínos do verejného života župa na základe Štatútu Trenčianskeho samosprávneho kraja udelí verejné uznania v podobe Ceny predsedu TSK a Ceny TSK.

Francúzsky park na Bojnickom zámku bude mať nové osvetlenie

Francúzsky park prejde obnovou. Upravia zeleň, chodník a pribudne nové osvetlenie.

Dve školy pomenujú po Baťovom bratovi. Toho minulý režim označil za kolaboranta

Ján Antonín Baťa založil mestá Baťovany a Svit. Na čele firmy stál od roku 1932, kedy zomrel jeho nevlastný brat Tomáš.

Vystavujú najstaršiu kostru nájdenú na území Trenčína

Na Trenčianskom hrade vystavujú na obmedzenú dobu vôbec po prvýkrát kostrový hrob starý takmer 4 000 rokov.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vežu v Bojniciach navštívili prví turisti. Pozrite sa na ten úžasný výhľad

Vyhliadková veža v Bojniciach je v skúšobnej prevádzke.

Experti z Martina zisťovali, z ktorých pochutín nafúkate

Jedlá, ktoré by ste nemali jesť pred tým, ako si sadnete za volant.

Nuda a samota môžu mať nepríjemné následky

Mestská polícia v súvislosti so začiatkom letných prázdnin vydala niekoľko rád pre rodičov detí. Na čo všetko by ste si mali dávať pozor?

Nechcený odev menia na unikátne dizajnérske kúsky

O recykláciu textilu, ktorý by inak skončil v kontajneri, sa už dva roky snaží mladá dizajnérka.

Vybrali SME

Už ste čítali?