Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Treťoligovým žiakom počasie neprialo

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

I. LIGA ST. DORAST U 19

7. kolo: Dubnica – Košice 0:0, Nitra - Senica 3:3, Podbrezová - Žilina 1:2, Ružomberok - B. Bystrica 2:3, Slovan - Trenčín 3:1, Trnava - Prešov 0:1, Michalovce – Bardejov 0:1.

1. Žilina 7 5 1 1 20:11 16

2. Nitra 7 5 1 1 17:13 16

3. Košice 7 4 2 1 10:4 14

4. Senica 7 3 3 1 11:11 12

5. Trenčín 7 3 1 3 15:15 10

6. Podbrezová 7 3 0 4 16:13 9

7. B. Bystrica 7 3 0 4 12:9 9

8. Prešov 7 3 0 4 5:9 9

9. Slovan 7 2 2 3 8:9 8

10. Michalovce 7 2 2 3 6:10 8

11. Bardejov 7 2 1 4 8:10 7

12. Dubnica 8 2 1 5 12:16 7

Skryť Vypnúť reklamu

13. Trnava 6 2 1 3 4:8 7

14. Ružomberok 7 2 1 4 10:16 7

I. LIGA ML. DORAST U 17

16. kolo: Michalovce - Ružomberok 0:1.

20. kolo: Košice – Dubnica 1:0 (1:0), 6. Boňko, Žilina - Podbrezová 3:2, B. Bystrica - Ružomberok 3:0, Bardejov - Michalovce 1:3, Senica - Nitra 4:1, Prešov - Trnava 0:4, Trenčín - Slovan hrajú 16. 9.

1. Žilina 7 5 0 2 19:9 15

2. B. Bystrica 7 4 2 1 11:6 14

3. Senica 6 4 1 1 13:8 13

4. Košice 7 4 1 2 12:8 13

5. Trnava 7 4 1 2 10:7 13

6. Michalovce 7 4 1 2 9:5 13

7. Slovan 6 4 0 2 12:7 12

8. Ružomberok 7 4 0 3 10:10 12

9. Trenčín 6 3 0 3 10:12 9

10. Nitra 7 2 2 3 11:14 8

11. Dubnica 7 2 0 5 8:15 6

12. Podbrezová 7 1 1 5 10:14 4

13. Prešov 6 1 1 4 6:12 4

14. Bardejov 7 0 0 7 5:19 0

I. LIGA ML. DORAST U 16

16. kolo: Michalovce - Ružomberok 1:0.

Skryť Vypnúť reklamu

20. kolo: Košice – Dubnica 4:1 (3:1), 7. a 65. Ondira, 17. Dranga, 26. Vaľko – 21. Turza, Žilina - Podbrezová 4:0, B. Bystrica - Ružomberok 3:0, Bardejov - Michalovce 0:4, Senica - Nitra 0:1, Prešov - Trnava 0:1,Trenčín - Slovan hrajú 16. 9.

1. Slovan 6 6 0 0 25:7 18

2. Trenčín 6 5 1 0 18:3 16

3. Žilina 7 5 1 1 20:8 16

4. Michalovce 7 4 1 2 13:7 13

5. Nitra7 4 1 2 13:10 13

6. Senica 6 4 0 2 16:5 12

7. Košice 7 4 0 3 16:14 12

8. Trnava 7 3 1 3 9:10 10

9. B. Bystrica 7 3 0 4 16:13 9

10. Ružomberok 7 2 0 5 7:16 6

11. Bardejov 7 1 2 4 6:21 5

12. Podbrezová 7 1 1 5 6:13 4

13. Dubnica 7 1 0 6 5:23 3

14. Prešov 6 0 0 6 4:24 0

II. LIGA ST. DORAST

7. kolo: Púchov - Skalica 4:0 (1:0), 45. Bartoš, 55. Pilný 11 m), 62. Düreš, 85. Bielik, ČFK Nitra - Myjava 4:2, PFA Zl. Moravce /Vráble - Piešťany 5:0, Levice - Karlova Ves 5:1, Nové Zámky - Topoľčany 4:1, Horná Nitra – DAC Dun. Streda 1:0, Lok. Trnava - Inter predohrali 3:1, Petržalka - Senec odložili na 25. 9.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Horná Nitra 7 5 1 1 20:9 16

2. SFM Senec 6 5 1 0 16:6 16

3. ČFK Nitra 7 5 0 2 20:8 15

4. Zl. Moravce 7 5 0 2 18:8 15

5. Inter 7 4 1 2 23:14 13

6. Levice 7 4 1 2 17:8 13

7. Petržalka 6 4 1 1 21:13 13

8. Lok. Trnava 7 4 0 3 16:11 12

9. Myjava 7 4 0 3 14:12 12

10. N. Zámky 7 3 0 4 18:13 9

11. Púchov 7 2 2 3 10:11 8

12. Topoľčany 7 2 2 3 12:15 8

13. Skalica 7 2 1 4 7:17 7

14. DAC D. Streda 7 1 0 6 9:19 3

15. Karl. Ves 7 0 0 7 5:29 0

16. Piešťany 7 0 0 7 5:38 0

II. LIGA ML. DORAST

7. kolo: Púchov - Skalica 2:1 (1:0), 9. Hrnko, 82. Marman – 63. Fila, ČFK Nitra - Myjava 1:0, PFA Zl. Moravce /Vráble - Piešťany 2:1, Levice - Karlova Ves 1:2, Nové Zámky - Topoľčany 1:0, Horná Nitra – DAC D. Streda 1:0, Petržalka - Senec odložili na 25. 9. Lok. Trnava - Inter predohrali 1:2.

1. Inter 7 6 0 1 21:5 18

2. Zl. Moravce 7 5 1 1 17:6 16

3. Horná Nitra 7 5 0 2 18:7 15

4. Púchov 7 4 1 2 11:5 13

5. Karl. Ves 7 4 0 3 11:11 12

6. N. Zámky 7 4 0 3 13:14 12

7. ČFK Nitra 7 4 0 3 10:11 12

8. Lok. Trnava 7 3 1 3 14:8 10

9. Levice 7 2 3 2 7:8 9

10. SFM Senec 6 3 0 3 8:13 9

11. Topoľčany 7 3 0 4 9:17 9

12. Petržalka 6 2 1 3 12:12 7

13. Skalica 7 2 1 4 8:13 7

14. Myjava 7 2 0 5 8:12 6

15. DAC D. Streda 7 1 1 5 10:16 4

16. Piešťany 7 0 1 6 5:24 1

III. LIGA ST. DORAST

1. kolo: Šamorín – Šaľa 1:7.

7. kolo: Šurany - Pov. Bystrica 2:0 (1:0), Led. Rovne - Horná Nitra B odložené na 24. 9. o 12. a 14.30 h, FK 2007 D. Streda - Nové Mesto 3:0, Veľký Kýr - Šamorín 2:4, Hlohovec - Šaľa 3:1, Bánovce - Štúrovo 4:2, J. Bohunice - Komárno 1:0, Boleráz - Galanta odložili. 1. Bánovce 7 7 0 0 26:9 21

2. Hlohovec 7 6 0 1 47:12 18

3. J. Bohunice 7 6 0 1 31:6 18

4. FK D. Streda 7 5 2 0 21:4 17

5. Šaľa 7 5 1 1 29:12 16

6. N. Mesto 7 5 0 2 14:11 15

7. Šurany 7 2 2 3 13:12 8

8. Led. Rovne 6 2 1 3 19:19 7

9. Pov. Bystrica 6 2 1 3 9:15 7

10. Hor. Nitra B 6 2 0 4 10:10 6

11. Šamorín 6 2 0 4 9:17 6

12. Štúrovo 7 1 2 4 9:32 5

13. Galanta 6 1 1 4 6:33 4

14. Komárno 7 1 0 6 9:22 3

15. Boleráz 6 1 0 5 5:27 3

16. Veľký Kýr 7 0 0 7 7:23 0

III. LIGA ML. DORAST

1. kolo: Šamorín – Šaľa 2:7.

7. kolo: Šurany - Pov. Bystrica 2:2 (1:1), 3. Krchňák, 42. Ölvecký – 15. Hričo (11 m), 61. Mikula, Led. Rovne - Horná Nitra B odložené na 24. 9. o 12. a 14.30 h, Hlohovec - Šaľa 0:8, FK 2007 D. Streda - Nové Mesto 1:4, Veľký Kýr - Šamorín 1:12, J. Bohunice - Komárno 1:1, Bánovce - Štúrovo 2:1. Boleráz - Galanta odložili.

1. Šaľa 7 7 0 0 51:4 21

2. N. Mesto 7 6 0 1 28:9 18

3. J. Bohunice 7 5 1 1 30:8 16

4. Komárno 7 5 1 1 15:15 16

5. Bánovce 7 5 0 2 18:10 15

6. Šurany 7 3 1 3 22:14 10

7. Hlohovec 7 3 1 3 11:21 10

8. Štúrovo 7 2 3 2 21:12 9

9. Hor. Nitra B 6 3 0 3 9:9 9

10. Galanta 6 2 0 4 16:23 6

11. FK D. Streda 7 1 2 4 11:14 5

12. Led. Rovne 6 1 2 3 9:12 5

13. Šamorín 6 1 1 4 19:17 4

14. Pov. Bystrica 6 1 1 4 13:24 4

15. Boleráz 6 0 2 4 8:31 2

16. Veľký Kýr 7 0 1 6 5:63 1

IV. LIGA DORAST

7. kolo: Nováky – Beluša 6:2 (2:0), R. Hlúbik, Polacký, Nemšová - Brvnište odložené na 26. 9., Ilava - D. Vestenice 5:0 (3:0), Hanko, Babčan, Chudo, Branický, M. Šebík, Plevník - Bošany 8:0 (3:0), Hrubo 2, Slaninka, Smatana, A. Buday, Martin Buday, Lukáč, Pavlovič,

N. Dubnica – Vrbové 1:2 (0:1), Horváth, Holíč - Tr. Stankovce 3:3, N. Rudno - V. Kostoľany 2:1, Partizánske malo voľno.

1. Tr. Stankovce 7 5 1 1 36:10 16

2. Brvnište 6 4 1 1 24:8 13

3. Nemšová 6 4 1 1 19:11 13

4. Holíč 7 3 4 0 15:8 13

5. N. Dubnica 6 4 0 2 22:7 12

6. Vrbové 6 3 3 0 13:6 12

7. N. Rudno 6 4 0 2 11:8 12

8. Partizánske 6 3 0 3 16:8 9

9. Nováky 7 3 0 4 14:25 9

10. Ilava 7 2 2 3 9:25 8

11. Plevník 6 2 0 4 16:13 6

12. Beluša 7 1 2 4 13:21 5

13. V. Kostoľany 7 1 2 4 9:17 5

14. Bošany 6 1 0 5 6:31 3

15. D. Vestenice 6 0 0 6 2:27 0

V. LIGA DORAST

7. kolo: Chynorany – Prečín 6:5 (4:2), 20., 50. a 58. D. Marko, 22. a 24. Neubauer, 42. M. Benko – 24. a 67. Bubník, 43. a 80. J. Kasman, 76. M. Dúbravka, Šimonovany – Borčice 0:2 (0:1), Habšuda, Hasidlo, Domaniža - Bošáca 5:3 (2:2), Miškech 3, N. Špánik, Hošták, D. Kočkovce – Papradno 0:4 (0:2), Gablík 3, Santus, Dolná Súča – Svinná 2:2, Tr. Turná – Opatová 3:1, Drietoma - Stará Turá 3:2, Kanianka – Dubodiel 3:1.

1. Borčice 7 7 0 0 33:2 21

2. D. Súča 7 5 1 1 33:9 16

3. Drietoma 7 4 2 1 15:15 14

4. Chynorany 7 4 1 2 30:22 13

5. Domaniža 7 4 1 2 18:10 13

6. Bošáca 7 4 0 3 15:13 12

7. Svinná 7 3 2 2 10:15 11

8. Kanianka 7 3 1 3 22:14 10

9. Šimonovany 7 2 3 2 12:9 9

10. Prečín 7 3 0 4 16:20 9

11. Papradno 7 2 1 4 14:21 7

12. St. Turá 7 2 1 4 14:29 7

13. Tr. Turná 7 2 0 5 13:17 6

14. D. Kočkovce 7 2 0 5 6:20 6

15. Dubodiel 7 1 2 4 16:27 5

16. Opatová 7 0 1 6 6:30 1

I. LIGA ST. ŽIACI U 15

1. kolo: D. Streda – Petržalka 2:0.

6. kolo: Trenčín - Dubnica 3:1 (2:0), 32. a 42. Viktory, 31. Slávik – 69. Mutala, Šaľa – Púchov 0:0, Dun. Streda - FC Nitra 1:1, Levice - Senica 2:2, Spartak Trnava - Senec 0:0, Petržalka - Myjava a Inter - Slovan odložili.

1. Slovan 5 5 0 0 19:3 15

2. Spartak Trnava 5 4 1 0 23:4 13

3. Senica 6 4 1 1 21:5 13

4. Senec 6 2 4 0 9:4 10

5. Dun. Streda 6 3 1 2 10:15 10

6. Levice 6 2 3 1 9:8 9

7. Trenčín 6 2 2 2 15:10 8

8. FC Nitra 5 1 4 0 8:5 7

9. Myjava 5 2 1 2 7:9 7

10. Dubnica 6 2 1 3 8:15 7

11. Inter 5 1 1 3 7:10 4

12. Petržalka 5 0 1 4 1:9 1

13. Púchov 6 0 1 5 3:23 1

14. Šaľa 6 0 1 5 2:22 1

I. LIGA ST. ŽIACI U 14

1. kolo: D. Streda – Petržalka 4:2.

6. kolo: Trenčín - Dubnica 1:0 (1:0), 16. Zemanovič, Šaľa – Púchov 1:1 (1:0), 12. Kocsis – 60. Černoško, Dun. Streda - FC Nitra 1:1, Levice - Senica 0:7, Spartak Trnava - Senec 4:1, Petržalka - Myjava a Inter - Slovan odložili.

1. Senica 6 5 1 0 40:2 16

2. Trenčín 6 4 1 1 14:8 13

3. Spartak Trnava 5 4 0 1 23:3 12

4. FC Nitra 5 3 1 1 10:5 10

5. Šaľa 6 3 1 2 13:15 10

6. Dubnica 6 3 1 2 8:12 10

7. Slovan 5 2 3 0 15:3 9

8. Levice 6 2 2 2 7:9 8

9. Dun. Streda 6 2 1 3 9:13 7

10. Petržalka 5 2 0 3 7:11 6

11. Senec 6 2 0 4 10:19 6

12. Púchov 6 1 1 4 5:32 4

13. Myjava 5 0 0 5 3:15 0

14. Inter 5 0 0 5 2:19 0

I. LIGA ML. ŽIACI U 13

14. kolo: Petržalka – D. Streda 7:3.

19. kolo: Púchov – Šaľa 3:1 (1:1), 21. Haviar, 35. Gabriš, 47. Krajčík – 2. Straňák, Dubnica - Trenčín 5:16 (2:5), 23. a 54. Dohnanský, 15. Kusovský, 34. Tatranský, 51. Vrábel – 4., 9. a 37. Svorada, 5., 23. a 33. Ragan, 32. a 48. Masár, 34. a 44. Straka, 50. a 59. Fero, 57. a 60. Minarovjech, 9. Lipták, 51. Zelníček, FC Nitra - Dun. Streda 16:3, Senica – Levice 12:9, Slovan - Inter 16:6, Myjava - Petržalka a Senec – Spartak Trnava odložili.

1. FC Nitra 6 6 0 0 71:16 18

2. Slovan 6 6 0 0 67:23 18

3. Spartak Trnava 5 4 0 1 40:9 12

4. Senica 6 4 0 2 42:34 12

5. Myjava 5 4 0 1 17:18 12

6. Dubnica 6 3 0 3 21:28 9

7. Petržalka 5 3 0 2 21:30 9

8. Dun. Streda 6 3 0 3 18:34 9

9. Trenčín 6 2 0 4 37:30 6

10. Púchov 6 2 0 4 18:24 6

11. Inter 6 2 0 4 19:40 6

12. Levice 6 1 0 5 30:67 3

13. Senec 5 0 0 5 12:31 0

14. Šaľa 6 0 0 6 6:35 0

I. LIGA ML. ŽIACI U 12

14. kolo: Petržalka – D. Streda 3:6.

19. kolo: Púchov – Šaľa 1:5 (0:3), 57. Baláž – 17. a 49. Krištof, 10. Neštrák, 26. Mori, 47. Malárik, Dubnica - Trenčín 3:5 (1:2), 12., 36. a 53. Cyprian (tretí z 11 m) – 37., 56. a 57. Vaňovič, 2. Minárik, 6. Divéky, FC Nitra - Dun. Streda 21:0, Senica - Levice 10:4, Slovan - Inter 16:2, Myjava - Petržalka a Senec – Spartak Trnava odložili.

1. Slovan 6 6 0 0 87:17 18

2. FC Nitra 6 5 0 1 89:30 15

3. Trenčín 6 5 0 1 65:39 15

4. Senica 6 5 0 1 48:26 15

5. Levice 6 3 0 3 41:42 9

6. Dun. Streda 6 3 0 3 19:34 9

7. Šaľa 6 2 1 3 11:16 7

8. Spartak Trnava 5 2 1 2 18:34 7

9. Dubnica 6 2 0 4 16:31 6

10. Inter 6 2 0 4 12:44 6

11. Myjava 5 1 0 4 26:27 3

12. Senec 5 1 0 4 21:38 3

13. Petržalka 5 1 0 4 13:43 3

14. Púchov 6 1 0 5 11:56 3

II. LIGA ST. ŽIACI

7. kolo: Galanta - Pov. Bystrica 1:0 (0:0), ViOn Zl. Moravce /Vráble - Partizánske 1:1, Piešťany - Nové Zámky 6:1, ČFK Nitra - Mor. Sv. Ján 2:4, Šamorín - Štúrovo 2:0, Topoľčany - Horná Nitra 0:3, Skalica - Hlohovec 3:2, Lok. Trnava - J. Bohunice 4:3.

1. Horná Nitra 7 7 0 0 24:5 21

2. Mor. Sv. Ján 7 6 1 0 29:7 19

3. Šamorín 6 6 0 0 21:3 18

4. Piešťany 7 4 0 3 27:18 12

5. Lok. Trnava 7 4 0 3 16:15 12

6. ČFK Nitra 7 3 2 2 16:9 11

7. Zl. Moravce 6 3 2 1 16:10 11

8. Partizánske 7 2 4 1 13:7 10

9. Galanta 7 3 1 3 8:11 10

10. Štúrovo 7 2 1 4 13:15 7

11. Hlohovec 7 2 1 4 15:21 7

12. Skalica 7 2 1 4 9:17 7

13. Topoľčany 7 1 2 4 8:21 5

14. Pov. Bystrica 7 1 0 6 10:28 3

15. J. Bohunice 7 0 2 5 12:33 2

16. N. Zámky 7 0 1 6 1:18 1

II. LIGA ML. ŽIACI

7. kolo: Galanta - Pov. Bystrica 1:3 (1:1), Almásy 2, Stanček, PFA Zl. Moravce /Vráble - Partizánske 7:2, Topoľčany - Horná Nitra 2:5, Piešťany - Nové Zámky 1:1, ČFK Nitra - Mor. Sv. Ján 4:1, Šamorín - Štúrovo 5:2, Skalica - Hlohovec 3:2. Lok. Trnava - J. Bohunice 6:1.

1. Horná Nitra 7 7 0 0 24:5 21

2. Mor. Sv. Ján 7 6 1 0 29:7 19

3. Šamorín 6 6 0 0 21:3 18

4. Piešťany 7 4 0 3 27:18 12

5. Lok. Trnava 7 4 0 3 16:15 12

6. ČFK Nitra 7 3 2 2 16:9 11

7. Zl. Moravce 6 3 2 1 16:10 11

8. Partizánske 7 2 4 1 13:7 10

9. Galanta 7 3 1 3 8:11 10

10. Štúrovo 7 2 1 4 13:15 7

11. Hlohovec 7 2 1 4 15:21 7

12. Skalica 7 2 1 4 9:17 7

13. Topoľčany 7 1 2 4 8:21 5

14. Pov. Bystrica 7 1 0 6 10:28 3

15. J. Bohunice 7 0 2 5 12:33 2

16. N. Zámky 7 0 1 6 1:18 1

III. LIGA ST. ŽIACI

6. kolo: Beluša - Horná Nitra B odložené na 24. 9. o 14. a 16 h, Nemšová - N. Dubnica odložené na 24. 9. o 15. a 16.30 h, Papradno - Bánovce 1:1 (0:0), Chovančík, D. Vestenice - Led. Rovne 5:1 (2:0), Figúr, Z. Kostoľany - Nové Mesto 1:7, N. Rudno – Svinná odložené na 25. 9., Nováky – Kanianka 1:0.

1. Nováky 6 5 0 1 24:7 15

2. Kanianka 6 4 1 1 29:7 13

3. N. Mesto 6 4 1 1 20:9 13

4. Nemšová 5 4 0 1 11:4 12

5. N. Rudno 5 3 0 2 20:13 9

6. Beluša 5 2 2 1 13:8 8

7. D. Vestenice 6 2 2 2 16:24 8

8. N. Dubnica 5 1 4 0 17:8 7

9. Papradno 6 2 1 3 13:17 7

10. Bánovce 6 1 3 2 15:17 6

11. H. Nitra B 5 1 1 3 10:7 4

12. L. Rovne 6 1 0 5 6:29 3

13. Z. Kostoľany 6 1 0 5 7:43 3

14. Svinná 5 0 1 4 5:13 1

III. LIGA ML. ŽIACI

6. kolo: Beluša - Horná Nitra B odložené na 24. 9. o 14. a 16 h, Nemšová - N. Dubnica odložené na 24. 9. o 15. a 16.30 h, D. Vestenice - Led. Rovne 1:5 (1:2), Strapko 2, Gereg, Martiš, Kuvik, Papradno - Bánovce 0:15 (0:8), Z. Kostoľany - Nové Mesto 0:6, N. Rudno – Svinná odložené na 25. 9., Nováky – Kanianka 5:5.

1. N. Mesto 6 6 0 0 59:1 18

2. N. Rudno 5 5 0 0 49:6 15

3. Kanianka 6 4 1 1 31:10 13

4. L. Rovne 6 4 0 2 14:14 12

5. H. Nitra B 5 3 0 2 18:11 9

6. Bánovce 6 3 0 3 25:19 9

7. Nemšová 5 3 0 2 11:13 9

8. Nováky 6 2 2 2 18:26 8

9. D. Vestenice 6 2 1 3 14:22 7

10. Z. Kostoľany 6 2 0 4 13:20 6

11. Svinná 5 1 0 4 9:15 3

12. Beluša 5 1 0 4 5:22 3

13. N. Dubnica 5 1 0 4 11:29 3

14. Papradno 6 0 0 6 3:72 0

REGIÓN ŽIAČKY

Oprava 2. kolo: Dubnica – Trenčín 1:9 (1:4), 14. Pavlíková – 2., 18., 28. a 43. Panáková, 39. a 56. Šišková, 30. a 67. Laginová, 58. Gomulecová.

3. kolo: Žilina – Dubnica 18:1 (8:0), Režová, Trenčín – Tr. Teplice 0:7, Bojná mala voľno.

1. Tr. Teplice 2 2 0 0 14:1 6

2. Žilina 2 1 1 0 23:6 4

3. Trenčín 3 1 1 1 14:13 4

4. Bojná 2 1 0 1 8:7 3

5. Dubnica 3 0 0 3 2:34 0

PRÍPRAVKY U 11

2. kolo: Myjava – Partizánske 2:0.

3. kolo: Partizánske – Bánovce 1:4, Nové Mesto – Myjava 2:3, Púchov - Horná Nitra 4:45, Brezina 3, Kurej, Dubnica - Pov. Bystrica hrali 16. 9.

1. Bánovce 3 3 0 0 12:5 9

2. Myjava 3 2 0 1 6:6 6

3. H. Nitra 1 1 0 0 45:4 3

4. Dubnica 2 1 0 1 17:7 3
5. Pov. Bystrica 1 1 0 0 13:5 3

6. N. Mesto 1 0 0 1 2:3 0

7. Partizánske 2 0 0 2 1:6 0

8. Púchov 3 0 0 3 12:72 0

PRÍPRAVKY U 10

2. kolo: Myjava – Partizánske 0:6.

3. kolo: Partizánske – Bánovce 2:3, Nové Mesto – Myjava 5:0, Púchov - Horná Nitra 11:13, Porubčan 4, Mynář 4, Baláž, Drábik, Berčík, Dubnica - Pov. Bystrica hrali 16. 9.

1. Bánovce 3 1 2 0 8:7 5

2. Púchov 3 1 1 1 21:20 4

3. Partizánske 2 1 0 1 8:3 3

4. N. Mesto 1 1 0 0 5:0 3

5. H. Nitra 1 1 0 0 13:11 3

6. Dubnica 2 0 2 0 5:5 2

7. Myjava 3 0 1 2 2:13 1

8. Pov. Bystrica 1 0 0 1 5:8 0

PRÍPRAVKY U 9

2. kolo: Myjava – Partizánske 2:9.

3. kolo: Partizánske – Bánovce 6:4, Nové Mesto – Myjava 1:5, Púchov - Horná Nitra 13:10, Čmelo 5, Vavrík 4, Brezány 2, Kutnár, Kvaššay, Dubnica - Pov. Bystrica hrali 16. 9.

1. Púchov 3 3 0 0 25:14 9

2. Partizánske 2 2 0 0 15:6 6

3. Bánovce 3 1 0 2 12:12 3

4. Dubnica 2 1 0 1 4:4 3

5. Myjava 3 1 0 2 10:16 3

6. H. Nitra 1 0 0 1 10:13 0

7. N. Mesto 1 0 0 1 1:5 0

8. Pov. Bystrica 1 0 0 1 3:10 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. Vitajte v postapokalyptickom svete
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 391
  2. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 16 017
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 207
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 624
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 887
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 924
  7. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 9 743
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 533
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 457
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 249
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Nemocnica v Považskej Bystrici sprísni od piatka protipandemické opatrenia

Nemocnica s poliklinikou v Považskej Bystrici sprísňuje protipandemické opatrenia. Od piatka budú s výnimkou dvoch zavreté všetky vstupy do nemocnice.

Ilustračná fotografia.

Trenčín a Dubnica nad Váhom zvažujú úplný zákaz hazardu

Mestá Trenčín aj Dubnica nad Váhom zvažujú úplný zákaz hazardu na svojom území. Umožňuje im to novela zákona o hazardných hrách.

Ilustračné foto.

Niektoré sedembojárky majú ukážkovú postavu, hovorí Lucia Mokrášová

Sedembojárka LUCIA MOKRÁŠOVÁ (26), členka dubnického atletického oddielu, má za sebou zaujímavú skúsenosť z Ameriky. Študovala tam na univerzite v Texase a teraz je pripravené zabojovať v Európe.

Jozef Šujak je dejepisár, ktorý píše dejiny regiónu

Učiteľ na gymnáziu obetuje svoj voľný čas, aby pomohol kolegom. Organizuje školenia, ktoré reagujú na potreby pedagógov v regióne.

Workshop pre učiteľov

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Samosprávy finišujú s prípravami na pilotné testovanie na COVID-19, ktoré sa začne už zajtra ráno.

Už ste čítali?