Sobota, 26. máj, 2018 | Meniny má Dušan
Nájdete nás na webe

Treťoligovým žiakom počasie neprialo

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

I. LIGA ST. DORAST U 19

7. kolo: Dubnica – Košice 0:0, Nitra - Senica 3:3, Podbrezová - Žilina 1:2, Ružomberok - B. Bystrica 2:3, Slovan - Trenčín 3:1, Trnava - Prešov 0:1, Michalovce – Bardejov 0:1.

1. Žilina 7 5 1 1 20:11 16

2. Nitra 7 5 1 1 17:13 16

3. Košice 7 4 2 1 10:4 14

4. Senica 7 3 3 1 11:11 12

5. Trenčín 7 3 1 3 15:15 10

6. Podbrezová 7 3 0 4 16:13 9

7. B. Bystrica 7 3 0 4 12:9 9

8. Prešov 7 3 0 4 5:9 9

9. Slovan 7 2 2 3 8:9 8

10. Michalovce 7 2 2 3 6:10 8

11. Bardejov 7 2 1 4 8:10 7

12. Dubnica 8 2 1 5 12:16 7

Článok pokračuje pod video reklamou

13. Trnava 6 2 1 3 4:8 7

14. Ružomberok 7 2 1 4 10:16 7

I. LIGA ML. DORAST U 17

16. kolo: Michalovce - Ružomberok 0:1.

20. kolo: Košice – Dubnica 1:0 (1:0), 6. Boňko, Žilina - Podbrezová 3:2, B. Bystrica - Ružomberok 3:0, Bardejov - Michalovce 1:3, Senica - Nitra 4:1, Prešov - Trnava 0:4, Trenčín - Slovan hrajú 16. 9.

1. Žilina 7 5 0 2 19:9 15

2. B. Bystrica 7 4 2 1 11:6 14

3. Senica 6 4 1 1 13:8 13

4. Košice 7 4 1 2 12:8 13

5. Trnava 7 4 1 2 10:7 13

6. Michalovce 7 4 1 2 9:5 13

7. Slovan 6 4 0 2 12:7 12

8. Ružomberok 7 4 0 3 10:10 12

9. Trenčín 6 3 0 3 10:12 9

10. Nitra 7 2 2 3 11:14 8

11. Dubnica 7 2 0 5 8:15 6

12. Podbrezová 7 1 1 5 10:14 4

13. Prešov 6 1 1 4 6:12 4

14. Bardejov 7 0 0 7 5:19 0

I. LIGA ML. DORAST U 16

16. kolo: Michalovce - Ružomberok 1:0.

20. kolo: Košice – Dubnica 4:1 (3:1), 7. a 65. Ondira, 17. Dranga, 26. Vaľko – 21. Turza, Žilina - Podbrezová 4:0, B. Bystrica - Ružomberok 3:0, Bardejov - Michalovce 0:4, Senica - Nitra 0:1, Prešov - Trnava 0:1,Trenčín - Slovan hrajú 16. 9.

1. Slovan 6 6 0 0 25:7 18

2. Trenčín 6 5 1 0 18:3 16

3. Žilina 7 5 1 1 20:8 16

4. Michalovce 7 4 1 2 13:7 13

5. Nitra7 4 1 2 13:10 13

6. Senica 6 4 0 2 16:5 12

7. Košice 7 4 0 3 16:14 12

8. Trnava 7 3 1 3 9:10 10

9. B. Bystrica 7 3 0 4 16:13 9

10. Ružomberok 7 2 0 5 7:16 6

11. Bardejov 7 1 2 4 6:21 5

12. Podbrezová 7 1 1 5 6:13 4

13. Dubnica 7 1 0 6 5:23 3

14. Prešov 6 0 0 6 4:24 0

II. LIGA ST. DORAST

7. kolo: Púchov - Skalica 4:0 (1:0), 45. Bartoš, 55. Pilný 11 m), 62. Düreš, 85. Bielik, ČFK Nitra - Myjava 4:2, PFA Zl. Moravce /Vráble - Piešťany 5:0, Levice - Karlova Ves 5:1, Nové Zámky - Topoľčany 4:1, Horná Nitra – DAC Dun. Streda 1:0, Lok. Trnava - Inter predohrali 3:1, Petržalka - Senec odložili na 25. 9.

1. Horná Nitra 7 5 1 1 20:9 16

2. SFM Senec 6 5 1 0 16:6 16

3. ČFK Nitra 7 5 0 2 20:8 15

4. Zl. Moravce 7 5 0 2 18:8 15

5. Inter 7 4 1 2 23:14 13

6. Levice 7 4 1 2 17:8 13

7. Petržalka 6 4 1 1 21:13 13

8. Lok. Trnava 7 4 0 3 16:11 12

9. Myjava 7 4 0 3 14:12 12

10. N. Zámky 7 3 0 4 18:13 9

11. Púchov 7 2 2 3 10:11 8

12. Topoľčany 7 2 2 3 12:15 8

13. Skalica 7 2 1 4 7:17 7

14. DAC D. Streda 7 1 0 6 9:19 3

15. Karl. Ves 7 0 0 7 5:29 0

16. Piešťany 7 0 0 7 5:38 0

II. LIGA ML. DORAST

7. kolo: Púchov - Skalica 2:1 (1:0), 9. Hrnko, 82. Marman – 63. Fila, ČFK Nitra - Myjava 1:0, PFA Zl. Moravce /Vráble - Piešťany 2:1, Levice - Karlova Ves 1:2, Nové Zámky - Topoľčany 1:0, Horná Nitra – DAC D. Streda 1:0, Petržalka - Senec odložili na 25. 9. Lok. Trnava - Inter predohrali 1:2.

1. Inter 7 6 0 1 21:5 18

2. Zl. Moravce 7 5 1 1 17:6 16

3. Horná Nitra 7 5 0 2 18:7 15

4. Púchov 7 4 1 2 11:5 13

5. Karl. Ves 7 4 0 3 11:11 12

6. N. Zámky 7 4 0 3 13:14 12

7. ČFK Nitra 7 4 0 3 10:11 12

8. Lok. Trnava 7 3 1 3 14:8 10

9. Levice 7 2 3 2 7:8 9

10. SFM Senec 6 3 0 3 8:13 9

11. Topoľčany 7 3 0 4 9:17 9

12. Petržalka 6 2 1 3 12:12 7

13. Skalica 7 2 1 4 8:13 7

14. Myjava 7 2 0 5 8:12 6

15. DAC D. Streda 7 1 1 5 10:16 4

16. Piešťany 7 0 1 6 5:24 1

III. LIGA ST. DORAST

1. kolo: Šamorín – Šaľa 1:7.

7. kolo: Šurany - Pov. Bystrica 2:0 (1:0), Led. Rovne - Horná Nitra B odložené na 24. 9. o 12. a 14.30 h, FK 2007 D. Streda - Nové Mesto 3:0, Veľký Kýr - Šamorín 2:4, Hlohovec - Šaľa 3:1, Bánovce - Štúrovo 4:2, J. Bohunice - Komárno 1:0, Boleráz - Galanta odložili. 1. Bánovce 7 7 0 0 26:9 21

2. Hlohovec 7 6 0 1 47:12 18

3. J. Bohunice 7 6 0 1 31:6 18

4. FK D. Streda 7 5 2 0 21:4 17

5. Šaľa 7 5 1 1 29:12 16

6. N. Mesto 7 5 0 2 14:11 15

7. Šurany 7 2 2 3 13:12 8

8. Led. Rovne 6 2 1 3 19:19 7

9. Pov. Bystrica 6 2 1 3 9:15 7

10. Hor. Nitra B 6 2 0 4 10:10 6

11. Šamorín 6 2 0 4 9:17 6

12. Štúrovo 7 1 2 4 9:32 5

13. Galanta 6 1 1 4 6:33 4

14. Komárno 7 1 0 6 9:22 3

15. Boleráz 6 1 0 5 5:27 3

16. Veľký Kýr 7 0 0 7 7:23 0

III. LIGA ML. DORAST

1. kolo: Šamorín – Šaľa 2:7.

7. kolo: Šurany - Pov. Bystrica 2:2 (1:1), 3. Krchňák, 42. Ölvecký – 15. Hričo (11 m), 61. Mikula, Led. Rovne - Horná Nitra B odložené na 24. 9. o 12. a 14.30 h, Hlohovec - Šaľa 0:8, FK 2007 D. Streda - Nové Mesto 1:4, Veľký Kýr - Šamorín 1:12, J. Bohunice - Komárno 1:1, Bánovce - Štúrovo 2:1. Boleráz - Galanta odložili.

1. Šaľa 7 7 0 0 51:4 21

2. N. Mesto 7 6 0 1 28:9 18

3. J. Bohunice 7 5 1 1 30:8 16

4. Komárno 7 5 1 1 15:15 16

5. Bánovce 7 5 0 2 18:10 15

6. Šurany 7 3 1 3 22:14 10

7. Hlohovec 7 3 1 3 11:21 10

8. Štúrovo 7 2 3 2 21:12 9

9. Hor. Nitra B 6 3 0 3 9:9 9

10. Galanta 6 2 0 4 16:23 6

11. FK D. Streda 7 1 2 4 11:14 5

12. Led. Rovne 6 1 2 3 9:12 5

13. Šamorín 6 1 1 4 19:17 4

14. Pov. Bystrica 6 1 1 4 13:24 4

15. Boleráz 6 0 2 4 8:31 2

16. Veľký Kýr 7 0 1 6 5:63 1

IV. LIGA DORAST

7. kolo: Nováky – Beluša 6:2 (2:0), R. Hlúbik, Polacký, Nemšová - Brvnište odložené na 26. 9., Ilava - D. Vestenice 5:0 (3:0), Hanko, Babčan, Chudo, Branický, M. Šebík, Plevník - Bošany 8:0 (3:0), Hrubo 2, Slaninka, Smatana, A. Buday, Martin Buday, Lukáč, Pavlovič,

N. Dubnica – Vrbové 1:2 (0:1), Horváth, Holíč - Tr. Stankovce 3:3, N. Rudno - V. Kostoľany 2:1, Partizánske malo voľno.

1. Tr. Stankovce 7 5 1 1 36:10 16

2. Brvnište 6 4 1 1 24:8 13

3. Nemšová 6 4 1 1 19:11 13

4. Holíč 7 3 4 0 15:8 13

5. N. Dubnica 6 4 0 2 22:7 12

6. Vrbové 6 3 3 0 13:6 12

7. N. Rudno 6 4 0 2 11:8 12

8. Partizánske 6 3 0 3 16:8 9

9. Nováky 7 3 0 4 14:25 9

10. Ilava 7 2 2 3 9:25 8

11. Plevník 6 2 0 4 16:13 6

12. Beluša 7 1 2 4 13:21 5

13. V. Kostoľany 7 1 2 4 9:17 5

14. Bošany 6 1 0 5 6:31 3

15. D. Vestenice 6 0 0 6 2:27 0

V. LIGA DORAST

7. kolo: Chynorany – Prečín 6:5 (4:2), 20., 50. a 58. D. Marko, 22. a 24. Neubauer, 42. M. Benko – 24. a 67. Bubník, 43. a 80. J. Kasman, 76. M. Dúbravka, Šimonovany – Borčice 0:2 (0:1), Habšuda, Hasidlo, Domaniža - Bošáca 5:3 (2:2), Miškech 3, N. Špánik, Hošták, D. Kočkovce – Papradno 0:4 (0:2), Gablík 3, Santus, Dolná Súča – Svinná 2:2, Tr. Turná – Opatová 3:1, Drietoma - Stará Turá 3:2, Kanianka – Dubodiel 3:1.

1. Borčice 7 7 0 0 33:2 21

2. D. Súča 7 5 1 1 33:9 16

3. Drietoma 7 4 2 1 15:15 14

4. Chynorany 7 4 1 2 30:22 13

5. Domaniža 7 4 1 2 18:10 13

6. Bošáca 7 4 0 3 15:13 12

7. Svinná 7 3 2 2 10:15 11

8. Kanianka 7 3 1 3 22:14 10

9. Šimonovany 7 2 3 2 12:9 9

10. Prečín 7 3 0 4 16:20 9

11. Papradno 7 2 1 4 14:21 7

12. St. Turá 7 2 1 4 14:29 7

13. Tr. Turná 7 2 0 5 13:17 6

14. D. Kočkovce 7 2 0 5 6:20 6

15. Dubodiel 7 1 2 4 16:27 5

16. Opatová 7 0 1 6 6:30 1

I. LIGA ST. ŽIACI U 15

1. kolo: D. Streda – Petržalka 2:0.

6. kolo: Trenčín - Dubnica 3:1 (2:0), 32. a 42. Viktory, 31. Slávik – 69. Mutala, Šaľa – Púchov 0:0, Dun. Streda - FC Nitra 1:1, Levice - Senica 2:2, Spartak Trnava - Senec 0:0, Petržalka - Myjava a Inter - Slovan odložili.

1. Slovan 5 5 0 0 19:3 15

2. Spartak Trnava 5 4 1 0 23:4 13

3. Senica 6 4 1 1 21:5 13

4. Senec 6 2 4 0 9:4 10

5. Dun. Streda 6 3 1 2 10:15 10

6. Levice 6 2 3 1 9:8 9

7. Trenčín 6 2 2 2 15:10 8

8. FC Nitra 5 1 4 0 8:5 7

9. Myjava 5 2 1 2 7:9 7

10. Dubnica 6 2 1 3 8:15 7

11. Inter 5 1 1 3 7:10 4

12. Petržalka 5 0 1 4 1:9 1

13. Púchov 6 0 1 5 3:23 1

14. Šaľa 6 0 1 5 2:22 1

I. LIGA ST. ŽIACI U 14

1. kolo: D. Streda – Petržalka 4:2.

6. kolo: Trenčín - Dubnica 1:0 (1:0), 16. Zemanovič, Šaľa – Púchov 1:1 (1:0), 12. Kocsis – 60. Černoško, Dun. Streda - FC Nitra 1:1, Levice - Senica 0:7, Spartak Trnava - Senec 4:1, Petržalka - Myjava a Inter - Slovan odložili.

1. Senica 6 5 1 0 40:2 16

2. Trenčín 6 4 1 1 14:8 13

3. Spartak Trnava 5 4 0 1 23:3 12

4. FC Nitra 5 3 1 1 10:5 10

5. Šaľa 6 3 1 2 13:15 10

6. Dubnica 6 3 1 2 8:12 10

7. Slovan 5 2 3 0 15:3 9

8. Levice 6 2 2 2 7:9 8

9. Dun. Streda 6 2 1 3 9:13 7

10. Petržalka 5 2 0 3 7:11 6

11. Senec 6 2 0 4 10:19 6

12. Púchov 6 1 1 4 5:32 4

13. Myjava 5 0 0 5 3:15 0

14. Inter 5 0 0 5 2:19 0

I. LIGA ML. ŽIACI U 13

14. kolo: Petržalka – D. Streda 7:3.

19. kolo: Púchov – Šaľa 3:1 (1:1), 21. Haviar, 35. Gabriš, 47. Krajčík – 2. Straňák, Dubnica - Trenčín 5:16 (2:5), 23. a 54. Dohnanský, 15. Kusovský, 34. Tatranský, 51. Vrábel – 4., 9. a 37. Svorada, 5., 23. a 33. Ragan, 32. a 48. Masár, 34. a 44. Straka, 50. a 59. Fero, 57. a 60. Minarovjech, 9. Lipták, 51. Zelníček, FC Nitra - Dun. Streda 16:3, Senica – Levice 12:9, Slovan - Inter 16:6, Myjava - Petržalka a Senec – Spartak Trnava odložili.

1. FC Nitra 6 6 0 0 71:16 18

2. Slovan 6 6 0 0 67:23 18

3. Spartak Trnava 5 4 0 1 40:9 12

4. Senica 6 4 0 2 42:34 12

5. Myjava 5 4 0 1 17:18 12

6. Dubnica 6 3 0 3 21:28 9

7. Petržalka 5 3 0 2 21:30 9

8. Dun. Streda 6 3 0 3 18:34 9

9. Trenčín 6 2 0 4 37:30 6

10. Púchov 6 2 0 4 18:24 6

11. Inter 6 2 0 4 19:40 6

12. Levice 6 1 0 5 30:67 3

13. Senec 5 0 0 5 12:31 0

14. Šaľa 6 0 0 6 6:35 0

I. LIGA ML. ŽIACI U 12

14. kolo: Petržalka – D. Streda 3:6.

19. kolo: Púchov – Šaľa 1:5 (0:3), 57. Baláž – 17. a 49. Krištof, 10. Neštrák, 26. Mori, 47. Malárik, Dubnica - Trenčín 3:5 (1:2), 12., 36. a 53. Cyprian (tretí z 11 m) – 37., 56. a 57. Vaňovič, 2. Minárik, 6. Divéky, FC Nitra - Dun. Streda 21:0, Senica - Levice 10:4, Slovan - Inter 16:2, Myjava - Petržalka a Senec – Spartak Trnava odložili.

1. Slovan 6 6 0 0 87:17 18

2. FC Nitra 6 5 0 1 89:30 15

3. Trenčín 6 5 0 1 65:39 15

4. Senica 6 5 0 1 48:26 15

5. Levice 6 3 0 3 41:42 9

6. Dun. Streda 6 3 0 3 19:34 9

7. Šaľa 6 2 1 3 11:16 7

8. Spartak Trnava 5 2 1 2 18:34 7

9. Dubnica 6 2 0 4 16:31 6

10. Inter 6 2 0 4 12:44 6

11. Myjava 5 1 0 4 26:27 3

12. Senec 5 1 0 4 21:38 3

13. Petržalka 5 1 0 4 13:43 3

14. Púchov 6 1 0 5 11:56 3

II. LIGA ST. ŽIACI

7. kolo: Galanta - Pov. Bystrica 1:0 (0:0), ViOn Zl. Moravce /Vráble - Partizánske 1:1, Piešťany - Nové Zámky 6:1, ČFK Nitra - Mor. Sv. Ján 2:4, Šamorín - Štúrovo 2:0, Topoľčany - Horná Nitra 0:3, Skalica - Hlohovec 3:2, Lok. Trnava - J. Bohunice 4:3.

1. Horná Nitra 7 7 0 0 24:5 21

2. Mor. Sv. Ján 7 6 1 0 29:7 19

3. Šamorín 6 6 0 0 21:3 18

4. Piešťany 7 4 0 3 27:18 12

5. Lok. Trnava 7 4 0 3 16:15 12

6. ČFK Nitra 7 3 2 2 16:9 11

7. Zl. Moravce 6 3 2 1 16:10 11

8. Partizánske 7 2 4 1 13:7 10

9. Galanta 7 3 1 3 8:11 10

10. Štúrovo 7 2 1 4 13:15 7

11. Hlohovec 7 2 1 4 15:21 7

12. Skalica 7 2 1 4 9:17 7

13. Topoľčany 7 1 2 4 8:21 5

14. Pov. Bystrica 7 1 0 6 10:28 3

15. J. Bohunice 7 0 2 5 12:33 2

16. N. Zámky 7 0 1 6 1:18 1

II. LIGA ML. ŽIACI

7. kolo: Galanta - Pov. Bystrica 1:3 (1:1), Almásy 2, Stanček, PFA Zl. Moravce /Vráble - Partizánske 7:2, Topoľčany - Horná Nitra 2:5, Piešťany - Nové Zámky 1:1, ČFK Nitra - Mor. Sv. Ján 4:1, Šamorín - Štúrovo 5:2, Skalica - Hlohovec 3:2. Lok. Trnava - J. Bohunice 6:1.

1. Horná Nitra 7 7 0 0 24:5 21

2. Mor. Sv. Ján 7 6 1 0 29:7 19

3. Šamorín 6 6 0 0 21:3 18

4. Piešťany 7 4 0 3 27:18 12

5. Lok. Trnava 7 4 0 3 16:15 12

6. ČFK Nitra 7 3 2 2 16:9 11

7. Zl. Moravce 6 3 2 1 16:10 11

8. Partizánske 7 2 4 1 13:7 10

9. Galanta 7 3 1 3 8:11 10

10. Štúrovo 7 2 1 4 13:15 7

11. Hlohovec 7 2 1 4 15:21 7

12. Skalica 7 2 1 4 9:17 7

13. Topoľčany 7 1 2 4 8:21 5

14. Pov. Bystrica 7 1 0 6 10:28 3

15. J. Bohunice 7 0 2 5 12:33 2

16. N. Zámky 7 0 1 6 1:18 1

III. LIGA ST. ŽIACI

6. kolo: Beluša - Horná Nitra B odložené na 24. 9. o 14. a 16 h, Nemšová - N. Dubnica odložené na 24. 9. o 15. a 16.30 h, Papradno - Bánovce 1:1 (0:0), Chovančík, D. Vestenice - Led. Rovne 5:1 (2:0), Figúr, Z. Kostoľany - Nové Mesto 1:7, N. Rudno – Svinná odložené na 25. 9., Nováky – Kanianka 1:0.

1. Nováky 6 5 0 1 24:7 15

2. Kanianka 6 4 1 1 29:7 13

3. N. Mesto 6 4 1 1 20:9 13

4. Nemšová 5 4 0 1 11:4 12

5. N. Rudno 5 3 0 2 20:13 9

6. Beluša 5 2 2 1 13:8 8

7. D. Vestenice 6 2 2 2 16:24 8

8. N. Dubnica 5 1 4 0 17:8 7

9. Papradno 6 2 1 3 13:17 7

10. Bánovce 6 1 3 2 15:17 6

11. H. Nitra B 5 1 1 3 10:7 4

12. L. Rovne 6 1 0 5 6:29 3

13. Z. Kostoľany 6 1 0 5 7:43 3

14. Svinná 5 0 1 4 5:13 1

III. LIGA ML. ŽIACI

6. kolo: Beluša - Horná Nitra B odložené na 24. 9. o 14. a 16 h, Nemšová - N. Dubnica odložené na 24. 9. o 15. a 16.30 h, D. Vestenice - Led. Rovne 1:5 (1:2), Strapko 2, Gereg, Martiš, Kuvik, Papradno - Bánovce 0:15 (0:8), Z. Kostoľany - Nové Mesto 0:6, N. Rudno – Svinná odložené na 25. 9., Nováky – Kanianka 5:5.

1. N. Mesto 6 6 0 0 59:1 18

2. N. Rudno 5 5 0 0 49:6 15

3. Kanianka 6 4 1 1 31:10 13

4. L. Rovne 6 4 0 2 14:14 12

5. H. Nitra B 5 3 0 2 18:11 9

6. Bánovce 6 3 0 3 25:19 9

7. Nemšová 5 3 0 2 11:13 9

8. Nováky 6 2 2 2 18:26 8

9. D. Vestenice 6 2 1 3 14:22 7

10. Z. Kostoľany 6 2 0 4 13:20 6

11. Svinná 5 1 0 4 9:15 3

12. Beluša 5 1 0 4 5:22 3

13. N. Dubnica 5 1 0 4 11:29 3

14. Papradno 6 0 0 6 3:72 0

REGIÓN ŽIAČKY

Oprava 2. kolo: Dubnica – Trenčín 1:9 (1:4), 14. Pavlíková – 2., 18., 28. a 43. Panáková, 39. a 56. Šišková, 30. a 67. Laginová, 58. Gomulecová.

3. kolo: Žilina – Dubnica 18:1 (8:0), Režová, Trenčín – Tr. Teplice 0:7, Bojná mala voľno.

1. Tr. Teplice 2 2 0 0 14:1 6

2. Žilina 2 1 1 0 23:6 4

3. Trenčín 3 1 1 1 14:13 4

4. Bojná 2 1 0 1 8:7 3

5. Dubnica 3 0 0 3 2:34 0

PRÍPRAVKY U 11

2. kolo: Myjava – Partizánske 2:0.

3. kolo: Partizánske – Bánovce 1:4, Nové Mesto – Myjava 2:3, Púchov - Horná Nitra 4:45, Brezina 3, Kurej, Dubnica - Pov. Bystrica hrali 16. 9.

1. Bánovce 3 3 0 0 12:5 9

2. Myjava 3 2 0 1 6:6 6

3. H. Nitra 1 1 0 0 45:4 3

4. Dubnica 2 1 0 1 17:7 3
5. Pov. Bystrica 1 1 0 0 13:5 3

6. N. Mesto 1 0 0 1 2:3 0

7. Partizánske 2 0 0 2 1:6 0

8. Púchov 3 0 0 3 12:72 0

PRÍPRAVKY U 10

2. kolo: Myjava – Partizánske 0:6.

3. kolo: Partizánske – Bánovce 2:3, Nové Mesto – Myjava 5:0, Púchov - Horná Nitra 11:13, Porubčan 4, Mynář 4, Baláž, Drábik, Berčík, Dubnica - Pov. Bystrica hrali 16. 9.

1. Bánovce 3 1 2 0 8:7 5

2. Púchov 3 1 1 1 21:20 4

3. Partizánske 2 1 0 1 8:3 3

4. N. Mesto 1 1 0 0 5:0 3

5. H. Nitra 1 1 0 0 13:11 3

6. Dubnica 2 0 2 0 5:5 2

7. Myjava 3 0 1 2 2:13 1

8. Pov. Bystrica 1 0 0 1 5:8 0

PRÍPRAVKY U 9

2. kolo: Myjava – Partizánske 2:9.

3. kolo: Partizánske – Bánovce 6:4, Nové Mesto – Myjava 1:5, Púchov - Horná Nitra 13:10, Čmelo 5, Vavrík 4, Brezány 2, Kutnár, Kvaššay, Dubnica - Pov. Bystrica hrali 16. 9.

1. Púchov 3 3 0 0 25:14 9

2. Partizánske 2 2 0 0 15:6 6

3. Bánovce 3 1 0 2 12:12 3

4. Dubnica 2 1 0 1 4:4 3

5. Myjava 3 1 0 2 10:16 3

6. H. Nitra 1 0 0 1 10:13 0

7. N. Mesto 1 0 0 1 1:5 0

8. Pov. Bystrica 1 0 0 1 3:10 0

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.


Inzercia - Tlačové správy


  1. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach?
  2. Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov
  3. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely
  4. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek
  5. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby
  6. Keď Slováci krotia morský vietor
  7. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti?
  8. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali
  9. Máte už program pre deti na túto sobotu?
  10. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy
  1. Predstavenie projektu Ružomberok v pohybe
  2. OMV ponúkne svojim zákazníkom chute známeho šéfkuchára
  3. OMV ponúkne zákazníkom chute známeho šéfkuchára Braňa Križana
  4. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely
  5. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek
  6. Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov
  7. Všetko, čo rodiny milujú
  8. Bratislava má najmodernejšiu linku na triedenie surovín
  9. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby
  10. Nižšie náklady vo firme? Tri tipy, kde sa dá ušetriť
  1. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti? 24 097
  2. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy 13 653
  3. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek 13 608
  4. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky 6 760
  5. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach? 6 532
  6. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely 6 105
  7. Ste si istí, že máte zdravé srdce? Skontrolujte si ho zadarmo 5 264
  8. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali 5 161
  9. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby 3 856
  10. Nižšie náklady vo firme? Tri tipy, kde sa dá ušetriť 3 434

Hlavné správy z MY Považská

Futbalový program v sobotu

Prehľad zápasov mužstiev z nášho regiónu v sobotu 26. mája.

Od soboty budú na diaľnici dopravné obmedzenia

Vodiči musia byť pri jazde na diaľnici opatrní. Čakajú ich obmedzenie pri Trenčíne a Beluši. Začínajú už túto sobotu.

Pri nehode bolo aj smrteľné zranenie

Na ceste prvej triedy v Trenčianskom okrese sa zrazili autá. Následky sú pre dvoch vodičov vážne.

Sad či zelený prístrešok na bicykle budú vďaka Zeleným oázam

V projektoch Zelené oázy boli úspešné aj dve školy z nášho regiónu. V jednej vytvoria školský sad, inde môžu pokračovať v ekologických aktivitách, vďaka ktorým už napríklad zaujímavo využívajú dažďovú vodu.

Nikoleta Trníková prepisovala rekordné tabuľky

Mladí plavci bojovali v Rakúsku o limity a reprezentáciu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na horskom priechode Huty postáva medveď, stopár

Medvede na Liptove dávajú o sebe vedieť. V priebehu jedného dňa hlásili Liptáci minulý týždeň medveďa hneď z troch miest. Podľa odborníkov ale v tomto období nejde o nič nezvyčajné.

Po nehode zraneniam podľahol

Na ceste prvej triedy v Trenčianskom okrese sa zrazili autá. Následky sú pre dvoch vodičov vážne.

Na bicykli prešla pol Európy. Doma jej ho pod nosom ukradli

Bicykel mala zamknutý a odstavený pod oknami kancelárie.

SÚŤAŽ: Hlasujte a vyberte hráča víkendu

Vyberte hráča, ktorý počas minulého víkendu najviac zaujal. Na víťaza čaká kartón plechovkového piva Urpiner.

Vybrali SME



Už ste čítali?