II. TRIEDA MUŽI
6. kolo: Pruské – Sverepec 4:0 (2:0), Šatka, V. Suchánek, Kvasnička, M. Ilončiak, Stupné – Pružina 1:1 (0:0), Mišúr - L. Kardoš, Beluša B – Dohňany 3:1 (2:1), Ďurica 2, Kotris – Jancík, Dulov – Kvašov 1:0 (0:0), Ježo, Hradčan Lednica – Praznov 0:1 (0:1), M. Tomana, K. Podhradie – Podvažie 0:0, Lazy – Udiča 1:1 (0:1), Súľovský za hostí.
1. Pružina 6 4 2 0 15:7 14
2. Dulov 6 4 1 1 17:7 13
3. K. Podhradie 6 3 3 0 7:1 12
4. Beluša B 6 4 0 2 13:9 12
5. Podvažie 6 3 2 1 11:7 11
6. Dohňany 6 2 3 1 9:7 9
7. Udiča 6 2 3 1 8:8 9
8. Praznov 6 2 0 4 9:10 6
9. Pruské 6 1 2 3 8:11 5
10. Hr. Lednica 6 1 2 3 3:6 5
11. Stupné 6 1 2 3 4:10 5
12. Sverepec 6 1 2 3 5:13 5
13. Kvašov 6 1 1 4 5:10 4
14. Lazy 6 1 1 4 4:12 4
III. A TRIEDA MUŽI
6. kolo: Mikušovce – Borčice B 1:7 (0:3), Budjač – Todič 2, Švirik, Provazník, R. Slávik, P. Burdej, Turza, Tunežice – Prejta 2:1 (1:1), Podmaninec, Janco – Švajda, Kolačín – D. Breznica 2:1 (0:1), Dubový za hostí, Kameničany – Č. Kameň 0:0.
1. Borčice B 6 6 0 0 39:3 18
2. Č. Kameň 6 4 1 1 15:7 13
3. Kameničany 6 2 2 2 4:6 8
4. Kolačín 6 2 1 3 10:15 7
5. Mikušovce 6 2 1 3 9:14 7
6. Tunežice 6 2 1 3 8:16 7
7. D. Breznica 6 2 0 4 13:23 6
8. Prejta 6 1 0 5 7:21 3
III. B TRIEDA MUŽI
6. kolo: Šebešťanová – Podmanín 4:1 (3:0), Zemančík 4 za domácich, Vrchteplá – Lúky 5:0 (3:0), Adamec 2, Minarčík, Mucha, Taraba, FC Púchov – Trstie 3:0 (1:0), M. Klučka, Novosedliak, Remiš, Dynamo Orlové – Bodiná 2:4 (0:1), Mrišo, Urík – Novák 2, Krabáč, Prašnický.
1. Šebešťanová 6 6 0 0 21:6 18
2. Bodiná 6 3 3 0 15:10 12
3. FC Púchov 6 4 0 2 8:5 12
4. Vrchteplá 6 2 2 2 15:12 8
5. Podmanín 6 2 2 2 12:11 8
6. Dyn. Orlové 6 1 2 3 9:13 5
7. Trstie 6 1 0 5 8:13 3
8. Lúky 6 0 1 5 6:24 1
I. TRIEDA DORAST
6. kolo: D. Mariková – Sverepec 3:0 kontumačne, hostia neprišli, Udiča – Jasenica 11:1 (2:1), Minárik 3, Drblík 3, Ignácik 3, Habáň 2 – Kňažko, Bolešov – Dohňany 1:2 (1:0), Škalák – D. Pavlis, Lukajka, Prejta – Streženice 1:10 (0:4), Goga – Loduha 3, Vavrík 2, Michal Šesták 2, Miloš Šesták, Garaj, Zemanovič, Košeca – Pruské 3:0 (1:0), Buran, Karlík, Golej, Ladce a Visolaje mali voľno.
1. Košeca 4 4 0 0 22:0 12
2. Visolaje 4 4 0 0 16:6 12
3. Streženice 4 3 1 0 26:2 10
4. Udiča 6 3 1 2 23:16 10
5. D. Mariková 5 3 1 1 10:9 10
6. Ladce 5 3 0 2 15:11 9
7. Pruské 4 1 2 1 12:9 5
8. Dohňany 6 1 2 3 7:12 5
9. Jasenica 6 1 2 3 12:26 5
10. Bolešov 6 1 1 4 5:22 4
11. Sverepec 6 0 2 4 5:14 2
12. Prejta 4 0 0 4 3:29 0
II. TRIEDA DORAST
6. kolo: Pružina – H. Poruba 5:1 (3:1), Vrábel, Baránek, T. Dolinka, J. Haviar, Križan – Švaňa, Mikušovce – Praznov 3:2 (0:2), Martin Jakubek, J. Monček, Michal Jakubek – Horňák 2, Lysá – Tuchyňa 7:2 (5:0), Panáček 3, Nošík 3, Ľ. Hoždora – P. Hrehuš, J. Gajdoš, Podvažie – Kvašov 1:6 (0:3), Ščasník – Chupáč 2, Kišš, Siekel, Bitter, Cíbik.
1. Tuchyňa 6 5 0 1 17:10 15
2. Lysá 6 4 1 1 23:13 13
3. Praznov 6 4 0 2 24:11 12
4. Kvašov 6 3 1 2 20:15 10
5. Pružina 6 3 0 3 16:14 9
6. Mikušovce 6 2 1 3 8:10 7
7. H. Poruba 6 1 1 4 15:27 4
8. Podvažie 6 0 0 6 5:28 0
I. TRIEDA ŽIACI
6. kolo: D. Mariková – Sverepec 0:0, Ilava - Dynamo Orlové 2:5 (1:3), D. Šebík, Petrovič – J. Al Sabri 4, Haviar, FK Lednica – Dohňany 9:1 (5:0), Ondráško 3, Rác 2, Hajný, Zbranek, Bulko, Bednárik – Jánoško, Pruské – Prečín 5:0 (1:0), Mikoláš 2, Mojto 2, Rebro, Ladce – Plevník 3:4 (1:1), Rolín 2, I. Kandráč – Hanulík, Mičo, Slaninka, J. Čičút, Domaniža – Streženice 7:0 (3:0), Drago 3, Masničák 2, E. Valášek, vlastný, Košeca – Udiča 1:0 (1:0), vlastný.
1. FK Lednica 6 6 0 0 20:4 18
2. Domaniža 6 4 2 0 20:7 14
3. Sverepec 6 4 2 0 9:2 14
4. Plevník 6 4 0 2 24:9 12
5. Pruské 6 3 2 1 11:7 11
6. Udiča 6 2 2 2 10:3 8
7. D. Mariková 6 2 2 2 7:8 8
8. Prečín 6 2 0 4 22:15 6
9. Ladce 6 2 0 4 13:14 6
10. Košeca 6 2 0 4 6:11 6
11. Dohňany 6 2 0 4 11:29 6
12. Ilava 6 2 0 4 9:27 6
13. Dyn. Orlové 6 1 1 4 9:22 4
14. Streženice 6 0 1 5 3:16 1
II. TRIEDA ŽIACI
6. kolo: Jasenica – Pružina 3:0 (1:0), Kvasník, Janáček, Slamka, Kolačín – H. Poruba 0:8 (0:3), Niko 3, Živčicová 2, T. Dražkovec 2, Meliš, Mikušovce – Pov. Bystrica B 1:3 (1:1), Mateička – Steiner, Spišiak, Urgoš, Bolešov – Lazy 2:1 (1:1), Černej, Pohorelcová – Staník, Lysá – Tuchyňa 12:0 (4:0), Repka 4, Chodúr 3, Vraníková, Satina, Riedel, Hošták, vlastný, Horovce – Stupné 1:0 (1:0), F. Gorelka.
1. Bolešov 6 4 1 1 24:7 13
2. Jasenica 5 4 1 0 22:6 13
3. Lysá 6 4 0 2 31:12 12
4. Pov. Bystrica B 5 4 0 1 14:5 12
5. Horovce 6 4 0 2 15:11 12
6. H. Poruba 6 3 1 2 25:14 10
7. Pružina 6 3 0 3 17:8 9
8. Lazy 6 2 2 2 8:8 8
9. Stupné 6 2 0 4 11:19 6
10. Mikušovce 6 1 1 4 17:13 4
11. Tuchyňa 6 1 0 5 6:53 3
12. Kolačín 6 0 0 6 3:37 0
PRÍPRAVKY
Skupina A M. Lednice: M. Lednice – Prečín 0:3 (0:1), Klabník 2, Rojko, Udiča - FC Orlové 3:0 kontumačne, M. Lednice – Udiča 0:4 (0:1), Motlo, Miková, Matušík, vlastný, FC Orlové – Prečín 0:3 kontumačne, Udiča – Prečín 0:2 (0:1), Stacha, Rojko, M. Lednice – FC Orlové 3:0 kontumačne.
1. Prečín 3 3 0 0 8:0 9
2. Udiča 3 2 0 1 7:2 6
3. M. Lednice 3 1 0 2 3:7 3
4. FC Orlové 3 0 0 3 0:9 0
Skupina B Visolaje: Beluša – Sverepec 3:2 (2:1), Hošták 3 – Šurýn, Mišík, Visolaje – D. Kočkovce 5:0 (2:0), Chleban 4, Ganoška, Beluša – D. Kočkovce 4:0 (1:0), Huťová 2, Pavlac 2, Visolaje – Sverepec 0:1 (0:0), A. Richtárik, Visolaje – Beluša 0:5 (0:3), Vričan 2, Kujaník, Hošták, Huťová, Sverepec – D. Kočkovce 9:0 (3:0), A. Richtárik 4, Šurýn 2, Krčmárik, Rojko, Wallenfels.
1. Beluša 6 5 1 0 21:5 16
2. Sverepec 6 4 1 1 24:4 13
3. Visolaje 6 2 0 4 12:14 6
4. D. Kočkovce 6 0 0 6 4:38 0
Skupina C Dulov: Dulov – Zubák 3:2 (2:2), Vrábel 2, Provazník – Panáček 2, Dulov – Horovce 2:0 (1:0), Vrábel, Schwamberger, Dulov - Hradčan Lednica 1:1 (0:1), Vrábel – Hochla, Zubák – Hradčan Lednica 1:3 (0:1), Panáček - Matúš 2, Hochla, Horovce – Zubák 7:0 (2:0), Toman 3, Gašpar, D. Gorelka, Pekár, Holba, Hradčan Lednica – Horovce 0:0.
Skupina C (Horovce: Dulov - Zubák, Horovce - Dulov, Dulov - Hradčan Lednica, Zubák – Hradčan Lednica, Horovce – Zubák, Horovce - Hradčan Lednica.
1. Dulov 3 2 1 0 6:3 7
2. Hr. Lednica 3 1 2 0 4:2 5
3. Horovce 3 1 1 1 7:2 4
4. Zubák 3 0 0 3 3:13 0
Skupina D: Košeca: Košeca - K. Podhradie 6:1 (3:0), M. Palček 3, Keznikl, A. Palček, Kolesányi - Šupák, Borčice – Ilava 1:6 (1:3), Barták - Palkovič 4, Lysák, Bagin, Borčice - K. Podhradie 5:1 (2:0), Barták 5 - Fuják, Košeca – Borčice 7:1 (5:0), Kolesányi 2, A. Palček 2, Ondlevec, Keznikl, Frýdecký - Barták, Košeca – Ilava 6:2 (3:1), A. Palček 2, M. Palček 2, Frýdecký, Ondlevec – Palkovič 2, K. Podhradie – Ilava 0:8 (0:6), A. Baláž 6, Srnec, Lysák.
1. Košeca 6 6 0 0 41:6 18
2. Ilava 6 3 0 3 25:23 9
3. Borčice 6 3 0 3 20:19 9
4. K. Podhradie 6 0 0 6 3:41 0