II. TRIEDA MUŽI
7. kolo: Udiča – Pruské 3:1 (3:1), Drblík, Kvasník, Súľovský – Ilončiak, Podvažie – Lazy 0:3 (0:0), Hedlík 2, Mácsai, Praznov – K. Podhradie 0:3 (0:2), Vlasatý, V. Turza, Suchomel, Kvašov – Hradčan Lednica 5:0 (1:0), J. Gereg 2, M. Kováč, F. Kováč, Martinko, Dohňany – Dulov 1:6 (0:4), Mahut – Baláž 2, Ježo 2, Pagáč, Marián Egly, Pružina – Beluša B 4:2 (3:2), A. Fabuš 2, D. Dolinka, Mikušík – Hrubo. B. Sviečka, Sverepec – Stupné 4:1 (1:1), Mikula, Kopinec, P. Kubiš, S. Rychtárik - Mišúr.
1. Pružina 7 5 2 0 19:9 17
2. Dulov 7 5 1 1 23:8 16
3. K. Podhradie 7 4 3 0 10:1 15
4. Beluša B 7 4 0 3 15:13 12
5. Udiča 7 3 3 1 11:9 12
6. Podvažie 7 3 2 2 11:10 11
7. Dohňany 7 2 3 2 10:13 9
8. Sverepec 7 2 2 3 9:14 8
9. Kvašov 7 2 1 4 10:10 7
10. Lazy 7 2 1 4 7:12 7
11. Praznov 7 2 0 5 9:13 6
12. Pruské 7 1 2 4 9:14 5
13. Hr. Lednica 7 1 2 4 3:11 5
14. Stupné 7 1 2 4 5:14 5
III. A TRIEDA MUŽI
7. kolo: Č. Kameň – Mikušovce 1:1 (0:1), Gorelka – Ocelík, nedohrané v 89. min pre inzultáciu rozhodcom hráčom hostí, D. Breznica – Kameničany 0:1 (0:0), vlastný, Prejta – Kolačín 1:3 (0:1), Švajda – Kopčan, Tlapák, Hruboš, Borčice B – Tunežice 7:1 (2:1), Provazník 3, Todič, Mikuš, Kostadinov, Turza - Porubčan.
1. Borčice B 7 7 0 0 46:4 21
2. Č. Kameň 6 4 1 1 15:7 13
3. Kameničany 7 3 2 2 5:6 11
4. Kolačín 7 3 1 3 13:16 10
5. Mikušovce 6 2 1 3 9:14 7
6. Tunežice 7 2 1 4 9:23 7
7. D. Breznica 7 2 0 5 13:24 6
8. Prejta 7 1 0 6 8:24 3
III. B TRIEDA MUŽI
7. kolo: Bodiná – Šebešťanová 2:2 (1:1), Novák, Zaťko – M. Petrík, R. Kukučka, Trstie – Dynamo Orlové 1:2 (0:1), Brezničan – Valachovič, D. Sárinec, Lúky – FC Púchov 2:1 (1:1), Maslák, P. Dundek – Novosedliak, Podmanín – Vrchteplá 1:1 (0:0), P. Gardian - Zadňančin.
1. Šebešťanová 7 6 1 0 23:8 19
2. Bodiná 7 3 4 0 17:12 13
3. FC Púchov 7 4 0 3 9:7 12
4. Vrchteplá 7 2 3 2 16:13 9
5. Podmanín 7 2 3 2 13:12 9
6. Dyn. Orlové 7 2 2 3 11:14 8
7. Lúky 7 1 1 5 8:25 4
8. Trstie 7 1 0 6 9:15 3
I. TRIEDA DORAST
7. kolo: Pruské – D. Mariková 1:1 (0:1), Jurenka – Hrkota, Streženice – Košeca 3:2 (1:0), Miloš Šesták 2, Loduha – Jarník, Lacko, Visolaje – Prejta 6:0 (2:0), P. Kresánek, Benák, Martinec, Dubaj, Lukáč, Štefanec, Jasenica – Bolešov 4:1 (1:0), Žbodák, Gáborík, Adamík, Heldes – Škalák, Sverepec – Udiča 2:3 (1:2), Janek, Illo – Cesnárik, Minárik, Ignácik, Ladce a Dohňany mali voľno.
1. Visolaje 5 5 0 0 22:6 15
2. Streženice 5 4 1 0 29:4 13
3. Udiča 7 4 1 2 26:18 13
4. Košeca 5 4 0 1 24:3 12
5. D. Mariková 6 3 2 1 11:10 11
6. Ladce 5 3 0 2 15:11 9
7. Jasenica 7 2 2 3 16:27 8
8. Pruské 5 1 3 1 13:10 6
9. Dohňany 6 1 2 3 7:12 5
10. Bolešov 7 1 1 5 6:26 4
11. Sverepec 7 0 2 5 7:17 2
12. Prejta 5 0 0 5 3:35 0
II. TRIEDA DORAST
7. kolo: Kvašov – Pružina 2:2 (2:0), Chupáč, Ilavský – Kardoš, Križan, Tuchyňa – Podvažie 3:0 kontumačne, hostí bolo málo, Praznov – Lysá 4:0 (4:0), Brigant 2, Šaradín, Horňák, H. Poruba – Mikušovce 6:0 (5:0), Čuga 2, Š. Dražkovec 2, Šebo, Pučkovica.
1. Tuchyňa 7 6 0 1 20:10 18
2. Praznov 7 5 0 2 28:11 15
3. Lysá 7 4 1 2 23:17 13
4. Kvašov 7 3 2 2 22:17 11
5. Pružina 7 3 1 3 18:16 10
6. H. Poruba 7 2 1 4 21:27 7
7. Mikušovce 7 2 1 4 8:16 7
8. Podvažie 7 0 0 7 5:31 0
I. TRIEDA ŽIACI
7. kolo: Udiča – D. Mariková 0:0, Streženice – Košeca 3:1 (0:0), Ivaniš 2, Klučka – Laskovič, Plevník – Domaniža 5:0 (0:0), Gaňa 2, P. Slaninka, J. Čičút, M. Slaninka, Prečín – Ladce 3:1 (1:0), Dúbravka, Blaško, Škultéty – Bielik, Dohňany – Pruské 0:1 (0:0), S. Bartoš, Dynamo Orlové – FK Lednica 0:3 (0:2), Ondráško 2, Zbranek, Sverepec – Ilava 1:1 (1:1), Illo - Petrovič.
1. FK Lednica 7 7 0 0 23:4 21
2. Plevník 7 5 0 2 29:9 15
3. Sverepec 7 4 3 0 10:3 15
4. Domaniža 7 4 2 1 20:12 14
5. Pruské 7 4 2 1 12:7 14
6. Prečín 7 3 0 4 25:16 9
7. Udiča 7 2 3 2 10:3 9
8. D. Mariková 7 2 3 2 7:8 9
9. Ilava 7 2 1 4 10:28 7
10. Ladce 7 2 0 5 14:17 6
11. Košeca 7 2 0 5 7:14 6
12. Dohňany 7 2 0 5 11:30 6
13. Streženice 7 1 1 5 6:17 4
14. Dyn. Orlové 7 1 1 5 9:25 4
II. TRIEDA ŽIACI
2. kolo: Jasenica – Pov. Bystrica B 0:0.
7. kolo: Stupné – Jasenica 0:2 (0:0), Gaban, Janáček, Tuchyňa – Horovce 0:4 (0:1), Adrián Pilný 3, Kováč, Lazy – Lysá 0:3 (0:1), Chodúr 2, Repka, Pov. Bystrica B – Bolešov 3:1 (1:1), Pavlík 2, A. Jaroš – Šimák, H. Poruba – Mikušovce 5:2 (1:1), Živčicová 2, A. Dražkovec, T. Dražkovec, Juríček – Holba 2, Pružina – Kolačín 7:0 (3:0), Kolek 3, Kvasnica 2, Gábriš, Čelko.
1. Jasenica 7 5 2 0 24:6 17
2. Pov. Bystrica B 7 5 1 1 17:6 16
3. Lysá 7 5 0 2 34:12 15
4. Horovce 7 5 0 2 19:11 15
5. Bolešov 7 4 1 2 25:10 13
6. H. Poruba 7 4 1 2 30:16 13
7. Pružina 7 4 0 3 24:8 12
8. Lazy 7 2 2 3 8:11 8
9. Stupné 7 2 0 5 11:21 6
10. Mikušovce 7 1 1 5 19:18 4
11. Tuchyňa 7 1 0 6 6:57 3
12. Kolačín 7 0 0 7 3:44 0
PRÍPRAVKY
Skupina A Prečín: Prečín - M. Lednice 4:1 (3:0), Rojko, Stacha, Kľúčik, Klabník – Dalibor Marko, Udiča - FC Orlové 8:0 (3:0), Matušík 5, L. Trško 3, M. Lednice – Udiča 1:3 (0:1), Denis Marko – L. Trško, Miková, Matušík, Prečín - FC Orlové 4:0 (2:0), Rojko 3, Briestenský, Prečín – Udiča 2:1 (2:1), Kľúčik, Stacha – L. Trško, M. Lednice – FC Orlové 4:2 (4:0), Denis Marko 2, Dalibor Marko, Mišúr – Martinka, Janík. Dohrávka – Prečín – FC Orlové 1:0 (0:0), Klabník.
1. Prečín 6 6 0 0 16:2 18
2. Udiča 5 3 0 2 16:5 9
3. M. Lednice 5 1 0 4 6:16 3
4. FC Orlové 4 0 0 4 2:17 0
Skupina B Dolné Kočkovce: Beluša – Sverepec 1:1 (0:1), Huťová – Šurýn, D. Kočkovce – Visolaje 2:7 (2:3), Klampár, Fedor – B. Chleban 5, S. Chleban, Chlebanová, D. Kočkovce – Beluša 0:6 (0:2), Vavrík 3, Huťová 2, Rúček, Visolaje – Sverepec 2:5 (1:4), B. Chleban 2 – Richtárik 3, Šurýn, Moravčík, Visolaje – Beluša 1:0 (0:0), B. Chleban, D. Kočkovce – Sverepec 3:8 (1:3), Klampár 2, Fedor – Krčmárik 2, Richtárik 2, Biel 2, Francisty, Wallenfels.
1. Sverepec 9 6 2 1 38:10 20
2. Beluša 9 6 2 1 28:7 20
3. Visolaje 9 4 0 5 22:21 12
4. D. Kočkovce 9 0 0 9 9:59 0
Skupina C Hradčan Lednica: Dulov – Zubák 6:0 (3:0), Vrábel 3, Vajdík 2, Schwamberger, Dulov – Horovce 0:3 (0:1), Ragula 3, Hradčan Lednica – Dulov 2:5 (1:2), E. Majerko, Drgo – Vrábel 4, Vajdík, Hradčan Lednica – Zubák 2:0 (1:0), Matúš, E. Majerko, Hradčan Lednica – Horovce 2:3 (1:1), Hochla, Matúš – Ježo, Holba, Gašpar, Zubák – Horovce 1:5 (1:1), Ivaniš – Holba 2, Martinko, D. Gorelka, Poljak.
Horovce: Dulov – Zubák 6:2 (3:1), Vrábel 2, Provazník 2, Vajdík 2 – Ivaniš 2, Horovce – Dulov 1:2 (1:0), Toman – Provazník, Vrábel, Dulov - Hradčan Lednica 1:2 (1:0), Vajdík – E. Majerko 2, Zubák – Hradčan Lednica 1:4 (0:1), Červený – Matúš 2, Hochla, E. Majerko, Horovce – Zubák 2:1 (2:0), Toman 2 – Adamec, Horovce - Hradčan Lednica 4:2 (3:0), Martinko 3, Toman – Hochla, E. Majerko.
1. Horovce 9 6 1 2 25:10 19
2. Dulov 9 6 1 2 26:13 19
3. Hr. Lednica 9 4 2 3 18:16 14
4. Zubák 9 0 0 9 8:38 0
Skupina D Košeca: Košeca - K. Podhradie 7:0 (5:0), Ondlevec 3, A. Palček 2, Keznikl 2, Borčice – Ilava 3:1 (2:1), Barták 3 - Palkovič, Borčice - K. Podhradie 10:0 (4:0), Barták 6, Hlásny 3, Vavruš, Košeca – Borčice 8:1 (4:1), M. Palček 3, A. Palček 2, Kolesányi 2, Toman – Barták, Košeca – Ilava 10:2 (3:2), A. Palček 6, M. Palček, Lagín Keznikl, Ondlevec – Palkovič, Lysák, K. Podhradie – Ilava 1:5 (0:1), Pagáč – Palkovič 2, Straňák, P. Baláž, A. Baláž.
Ilava: Košeca - K. Podhradie 10:0 (6:0), Ondlevec 4, Lagín 2, M. Palček, A. Palček, Kolesányi, Keznikl, Ilava – Borčice 3:3 (1:2), Palkovič 2, Srnec – Barták 3, Borčice - K. Podhradie 10:0 (2:0), Barták 6, Marek 2, Hlásny 2, Košeca – Borčice 11:1 (5:1), A. Palček 4, Frýdecký 3, Toman, Ondlevec, Kolesányi, M. Palček – Barták, Ilava – Košeca 5:4 (4:2), Palkovič 2, P. Baláž 2, Lysák - Ondlevec 2, M. Palček, A. Palček, Ilava - K. Podhradie 3:1 (2:0), A. Baláž 2, Palkovič - R. Pagáč.
1. Košeca 12 11 0 1 91:15 33
2. Borčice 12 6 1 5 48:42 19
3. Ilava 12 6 1 5 44:45 19
4. K. Podhradie 12 0 0 12 5:86 0