Nedeľa, 27. máj, 2018 | Meniny má Iveta

Považskobystrickí žiaci nehrali pre chorobu

Výsledky celoslovenských a krajských mládežníckych futbalových líg.

I. LIGA ST. DORAST U 19

8. kolo: Trenčín - Dubnica 4:1 (0:0), 66. a 72. Sabler 2 (prvý z 11 m), 77. Bero, 85. Tóth – 64. Slávik, Košice - Michalovce 2:1, Žilina - Ružomberok 5:0, Senica - Bardejov 2:0, B. Bystrica - Slovan 1:2, Prešov - Podbrezová 3:2, Nitra - Trnava 3:2.

1. Žilina 9 6 1 2 25:14 19

2. Nitra 8 6 1 1 20:15 19

3. Košice 8 5 2 1 12:5 17

4. Senica 8 4 3 1 13:11 15

5. Trenčín 8 4 1 3 19:16 13

6. Prešov 8 4 0 4 8:11 12

7. Slovan 8 3 2 3 10:10 11

8. Trnava 8 3 1 3 9:11 10

9. Podbrezová 8 3 0 5 18:16 9

Článok pokračuje pod video reklamou

10. B. Bystrica 8 3 0 5 13:11 9

11. Michalovce 8 2 2 4 7:12 8

12. Bardejov 8 2 1 5 8:12 7

13. Dubnica 9 2 1 6 13:20 7

14. Ružomberok 8 2 1 5 10:21 7

I. LIGA ML. DORAST U 17

20. kolo: Trenčín - Slovan 0:0.

21. kolo: Dubnica – Trenčín 1:0 (1:0), 31. Ďuriš, 68. Antol (Dubnica) nepremenil (11 – tku), Bardejov - Senica 2:2, Michalovce - Košice 0:4, Slovan - B. Bystrica 0:1, Ružomberok - Žilina 2:2, Podbrezová - Prešov 2:0, Trnava - Nitra 0:1.

1. B. Bystrica 8 5 2 1 12:6 17

2. Žilina 8 5 1 2 21:11 16

3. Košice 8 5 1 2 16:8 16

4. Senica 7 4 2 1 15:10 14

5. Slovan 8 4 1 3 12:8 13

6. Trnava 8 4 1 3 10:8 13

7. Ružomberok 8 4 1 3 12:12 13

8. Michalovce 8 4 1 3 9:9 13

9. Nitra 8 3 2 3 12:14 11

10. Trenčín 8 3 1 4 10:13 10

11. Dubnica 8 3 0 5 9:15 9

12. Podbrezová 8 2 1 5 12:14 7

13. Prešov 7 1 1 5 6:14 4

14. Bardejov 8 0 1 7 7:21 1

I. LIGA ML. DORAST U 16

20. kolo: Trenčín - Slovan hrajú 2:3.

21. kolo: Dubnica – Trenčín 0:3 (0:1), 35. Hrevúš, 42. Stručka, 76. Sedláček, Bardejov - Senica 0:2, Michalovce - Košice 1:3, Slovan - B. Bystrica 1:1, Ružomberok - Žilina 0:2, Podbrezová - Prešov 1:3, Trnava - Nitra 1:1 (0:0), Kusý - Fábry.

1. Slovan 8 7 1 0 29:10 22

2. Trenčín 8 6 1 1 23:6 19

3. Žilina 8 6 1 1 22:8 19

4. Senica 7 5 0 2 18:5 15

5. Košice 8 5 0 3 19:15 15

6. Nitra8 4 2 2 14:11 14

7. Michalovce 8 4 1 3 14:10 13

8. Trnava 8 3 2 3 10:11 11

9. B. Bystrica 8 3 1 4 17:14 10

10. Ružomberok 8 2 0 6 7:18 6

11. Bardejov 8 1 2 5 6:23 5

12. Podbrezová 8 1 1 6 7:16 4

13. Prešov 7 1 0 6 7:25 3

14. Dubnica 8 1 0 7 5:26 3

II. LIGA ST. DORAST

7. kolo: Petržalka - Senec 1:2.

9. kolo: Púchov - Karlova Ves 4:3 (4:2), 3., 11. a 18. Lazar 3, 40. Bielik – 42. a 48. Zaričňak, 24. Kováč, PFA Zl. Moravce /Vráble - Senec 2:0, ČFK Nitra - Inter 0:0, Horná Nitra - Nové Zámky 3:1, Lok. Trnava - Topoľčany 0:1, Levice - Myjava 1:1, Petržalka – DAC Dun. Streda 2:0, Skalica - Piešťany 8:0.

1. Horná Nitra 9 7 1 1 25:10 22

2. SFM Senec 9 7 1 1 21:9 22

3. Zl. Moravce 9 7 0 2 24:8 21

4. ČFK Nitra 9 5 2 2 21:9 17

5. Petržalka 9 5 2 2 25:16 17

6. Inter 9 4 2 3 23:16 14

7. Levice 9 4 2 3 18:12 14

8. Púchov 9 4 2 3 17:15 14

9. Myjava 9 4 2 3 16:14 14

10. Topoľčany 9 4 2 3 16:17 14

11. N. Zámky 9 4 0 5 23:19 12

12. Lok. Trnava 9 4 0 5 19:16 12

13. Skalica 9 3 1 5 17:20 10

14. DAC. D. Streda 9 1 1 7 10:22 4

15. Karl. Ves 9 0 0 9 8:37 0

16. Piešťany 9 0 0 9 6:49 0

II. LIGA ML. DORAST

7. kolo: Petržalka - Senec 4:0.

9. kolo: Púchov - Karlova Ves 1:1 (1:1), 8. Veteška – 30. Savčinský (11 m), PFA Zl. Moravce /Vráble - Senec 2:0, ČFK Nitra - Inter 1:0, Horná Nitra - Nové Zámky 2:4, Petržalka – DAC Dun. Streda 0:0, Lok. Trnava - Topoľčany 3:0, Skalica - Piešťany 5:3, Levice - Myjava 0:0.

1. Zl. Moravce 9 7 1 1 25:7 22

2. Inter 9 7 0 2 24:7 21

3. ČFK Nitra 9 6 0 3 13:12 18

4. Púchov 9 5 2 2 17:6 17

5. Lok. Trnava 9 5 1 3 19:9 16

6. Horná Nitra 9 5 0 4 21:14 15

7. N. Zámky 9 5 0 4 18:18 15

8. Karl. Ves 9 4 1 4 13:18 13

9. Petržalka 9 3 3 3 16:12 12

10. Topoľčany 9 4 0 5 12:21 12

11. SFM Senec 9 4 0 5 10:20 12

12. Levice 9 2 4 3 8:10 10

13. Skalica 9 3 1 5 14:19 10

14. Myjava 9 2 2 5 8:12 8

15. DAC D. Streda 9 1 2 6 11:18 5

16. Piešťany 9 0 1 8 8:34 1

III. LIGA ST. DORAST

7. kolo: Led. Rovne - Horná Nitra B 1:0 (0:0), 70. Buček, Boleráz - Galanta 2:0.

9. kolo: Led. Rovne - Pov. Bystrica 2:1 (0:1), 47. a 52. Pecuš 2 – 45. J. Valient (11 m), Veľký Kýr - FK 2007 D. Streda 1:5, Šurany - Komárno 0:2, Bánovce - Šaľa 3:2, Galanta - Štúrovo 1:5, Hlohovec - Šamorín 3:0, Boleráz - Horná Nitra B 0:2, J. Bohunice - Nové Mesto 5:0.

1. Bánovce 9 8 1 0 31:13 25

2. Hlohovec 9 8 0 1 58:13 24

3. FK D. Streda 9 7 2 0 29:5 23

4. J. Bohunice 9 7 0 2 36:9 21

5. Šaľa 9 6 1 2 32:15 19

6. N. Mesto 9 6 0 3 19:16 18

7. Led. Rovne 9 4 1 4 22:21 13

8. Šamorín 9 4 0 5 17:22 12

9. Štúrovo 9 3 2 4 16:33 11

10. Hor. Nitra B 9 3 1 5 14:13 10

11. Komárno 9 3 0 6 18:23 9

12. Šurany 9 2 2 5 13:18 8

13. Pov. Bystrica 9 2 1 6 13:29 7

14. Boleráz 9 2 0 7 7:31 6

15. Galanta 9 1 1 7 7:45 4

16. Veľký Kýr 9 0 0 9 9:35 0

III. LIGA ML. DORAST

7. kolo: Led. Rovne - Horná Nitra B 1:7 (0:2), 53. Kamenický – 31., 51., 55. a 80. Cebo, 5. Fábera, 42. Gunda, 75. Áč, Boleráz - Galanta 1:5.

9. kolo: Led. Rovne - Pov. Bystrica 2:2 (0:1), 60. Cíbik, 80. Čerňan – 36. A. Valient, 65. Čiernik, Veľký Kýr - FK 2007 D. Streda 0:0, Hlohovec - Šamorín 2:4, Šurany - Komárno 0:2, Bánovce - Šaľa 0:7, Galanta - Štúrovo 1:1, Boleráz - Horná Nitra B 0:6, J. Bohunice - Nové Mesto 4:2.

1. Šaľa 9 9 0 0 64:4 27

2. Komárno 9 7 1 1 20:15 22

3. N. Mesto 9 7 0 2 34:15 21

4. J. Bohunice 9 6 1 2 34:11 19

5. Hor. Nitra B 9 6 0 3 27:10 18

6. Bánovce 9 5 0 4 18:22 15

7. Štúrovo 9 3 4 2 29:13 13

8. Šamorín 9 4 1 4 30:20 13

9. Hlohovec 9 4 1 4 19:27 13

10. Šurany 9 3 1 5 23:20 10

11. Galanta 9 3 1 5 24:29 10

12. FK D. Streda 9 2 3 4 12:14 9

13. Led. Rovne 9 1 3 5 12:27 6

14. Pov. Bystrica 9 1 2 6 17:35 5

15. Boleráz 9 0 2 7 9:49 2

16. Veľký Kýr 9 0 2 7 5:66 2

IV. LIGA DORAST

7. kolo: Nemšová - Brvnište 0:1 (0:1), Slamka.

9. kolo: Holíč – Ilava 4:0 (2:0), Nemšová - Beluša 3:1 (1:0), Polacký, Plevník - Partizánske 1:1 (0:1), Pavlovič, N. Dubnica - V. Kostoľany 5:0 (3:0), Murárik 2, Jarník 2, Karvaš, Brvnište malo voľno, Nováky - D. Vestenice 4:3, N. Rudno - Tr. Stankovce 2:1, Bošany – Vrbové 2:1.

1. Brvnište 8 6 1 1 31:11 19

2. Holíč 9 5 4 0 21:9 19

3. Nemšová 9 6 1 2 24:14 19

4. N. Dubnica 8 6 0 2 31:9 18

5. Tr. Stankovce 9 5 1 3 38:14 16

6. N. Rudno 8 5 0 3 16:15 15

7. Vrbové 8 3 3 2 14:9 12

8. Nováky 9 4 0 5 18:31 12

9. Ilava 9 3 2 4 12:29 11

10. Partizánske 8 3 1 4 19:13 10

11. Plevník 8 3 1 4 18:14 10

12. Bošany 8 2 0 6 10:35 6

13. Beluša 9 1 2 6 15:26 5

14. V. Kostoľany 8 1 2 5 9:22 5

15. D. Vestenice 8 1 0 7 8:33 3

V. LIGA DORAST

9. kolo: Domaniža - Opatová 6:0 (3:0), Miškech 2, Hošták 2, Blažek, D. Kopecký, Chynorany – Borčice 1:7 (1:3), Bartek 3. Rózsahegyi, Hipča, L. Burdej, Mizerák, Drietoma – Prečín 1:1 (0:1), S. Poliček, Kanianka – Papradno 5:1 (3:0), Santus, D. Kočkovce - Svinná 5:1 (1:0), Michálek, Strnad, Baláž, Brehovský, Crkoň, Tr. Turná – Dubodiel 6:1, Šimonovany - Dolná Súča 0:2, Bošáca - Stará Turá 4:2.

1. Borčice 9 9 0 0 47:3 27

2. D. Súča 9 7 1 1 41:9 22

3. Domaniža 9 6 1 2 28:13 19

4. Bošáca 9 6 0 3 24:15 18

5. Drietoma 9 5 3 1 20:19 18

6. Chynorany 9 5 1 3 40:29 16

7. Kanianka 9 4 1 4 27:22 13

8. Tr. Turná 9 4 0 5 21:19 12

9. Svinná 9 3 2 4 11:25 11

10. Šimonovany 9 2 4 3 12:11 10

11. Prečín 9 3 1 5 18:23 10

12. D. Kočkovce 9 3 0 6 11:27 9

13. Papradno 9 2 2 5 15:26 8

14. St. Turá 9 2 1 6 19:37 7

15. Dubodiel 9 1 2 6 17:42 5

16. Opatová 9 0 1 8 9:40 1

I. LIGA ST. ŽIACI U 15

6. kolo: Petržalka - Myjava 2:1.

7. kolo: Senec - Dun. Streda 1:2.

8. kolo: Petržalka – Púchov 7:0 (2:0), 15. a 53. Maco, 68. a 69. Slyško, 20. Čech, 45. Petriľák, 59. Žiga (11 m), Spartak Trnava – Dubnica 6:0 (5:0), 21. a 27. Baláž, 33. a 37. Drobný, 10. Fridrich, 28. Dráfi, FC Nitra - Senec 3:1, Šaľa - Levice 1:2, Dun. Streda - Slovan 1:2, Trenčín - Senica 5:0, Inter - Myjava 0:0.

1. Slovan 7 7 0 0 24:4 21

2. Spartak Trnava 8 6 1 1 31:8 19

3. Senica 8 5 1 2 24:10 16

4. Levice 8 4 3 1 12:9 15

5. Trenčín 8 4 2 2 26:10 14

6. Dun. Streda 8 4 1 3 13:18 13

7. FC Nitra 7 2 4 1 12:8 10

8. Senec 8 2 4 2 11:9 10

9. Dubnica 8 3 1 4 13:24 10

10. Myjava 8 2 2 4 8:17 8

11. Petržalka 8 2 1 5 10:13 7

12. Inter 7 1 2 4 10:15 5

13. Šaľa 7 0 1 6 3:24 1

14. Púchov 8 0 1 7 3:31 1

I. LIGA ST. ŽIACI U 14

6. kolo: Petržalka - Myjava 1:2.

7. kolo: Senec - Dun. Streda 0:6.

8. kolo: Petržalka – Púchov 3:0 (1:0), 6., 57. a 67. Mihok, Spartak Trnava – Dubnica 4:1 (3:1), 7. a 32. Kolenič, 16. Chrvala, 67. Babják – 28. Vápeník, FC Nitra - Senec 2:1, Šaľa - Levice 0:2, Dun. Streda - Slovan 3:1, Trenčín - Senica 1:2, Inter - Myjava 2:2.

1. Senica 8 7 1 0 52:4 22

2. Spartak Trnava 8 6 0 2 30:8 18

3. Trenčín 8 5 1 2 18:10 16

4. Levice 8 4 2 2 13:9 14

5. FC Nitra 7 4 1 2 13:8 13

6. Dun. Streda 8 4 1 3 18:14 13

7. Dubnica 8 4 1 3 13:16 13

8. Slovan 7 3 3 1 19:7 12

9. Šaľa 7 3 1 3 13:17 10

10. Petržalka 8 3 0 5 12:23 9

11. Senec 8 2 0 6 11:27 6

12. Myjava 8 1 1 6 7:21 4

13. Púchov 8 1 1 6 5:39 4

14. Inter 7 0 1 6 4:25 1

I. LIGA ML. ŽIACI U 13

19. kolo: Myjava - Petržalka 4:7, Senec – Spartak Trnava 1:10.

21. kolo: Púchov - Petržalka 2:5 (1:3), 13. a 39. Ocelík – 5. Sulemani, 29. Horváth, 30. Dubovec, 46. Bubeník, 48. Polonyi, Dubnica – Trnava 2:13 (1:9), 15. Mutala, 32. Derka – 1., 17., 30. a 45. Bindics, 5., 23. a 77. Nebyla, 17. a 22. Kozák, 8. Bocán, 20. Glós, 57. Durdy, 59. Fábera, Senec - FC Nitra 0:33, Levice - Šaľa 5:1, Slovan - Dun. Streda 25:2, Myjava - Inter 9:1, Senica - Trenčín 5:4.

1. FC Nitra 8 8 0 0 124:21 24

2. Slovan 8 7 0 1 93:29 21

3. Spartak Trnava 8 7 0 1 67:13 21

4. Petržalka 8 6 0 2 39:40 18

5. Senica 8 5 0 3 51:44 15

6. Myjava 8 5 0 3 32:34 15

7. Dubnica 8 4 0 4 25:41 12

8. Dun. Streda 8 4 0 4 26:61 12

9. Trenčín 8 3 0 5 49:37 9

10. Levice 8 3 0 5 40:72 9

11. Púchov 8 2 0 6 24:34 6

12. Inter 8 2 0 6 20:51 6

13. Šaľa 8 0 0 8 12:60 0

14. Senec 8 0 0 8 15:80 0

I. LIGA ML. ŽIACI U 12

19. kolo: Myjava - Petržalka 6:14, Senec – Spartak Trnava 3:15..

21. kolo: Púchov - Petržalka 5:13 (4:5), 3. a 19. Macko, 18. a 43. Belás, 23. Galko – 10. a 24. Bolf, 26. a 48. Kuruc, 30. a 54. Šinkovič, 33. a 41. Zechel, 36. a 47. Bodnár, 3. Valent, 38. Matzenauer, 47. Bihary, Dubnica – Spartak Trnava 1:16 (1:4), 10. Kramlík – 33., 39., 47., 57. a 59. Záhumenský, 13., 38., 40. a 42. Rippel, 45. a 47. Mego, 8. Horváth, 21. Ďurina, 23. Haraj, 36. Ševčík, 44. Hlavatovič, Senec - FC Nitra 2:10, Levice - Šaľa 5:2, Slovan - Dun. Streda 18:2, Myjava - Inter 0:5, Senica - Trenčín 2:12.

1. Slovan 8 8 0 0 113:20 24

2. FC Nitra 8 7 0 1 117:33 21

3. Trenčín 8 7 0 1 91:45 21

4. Senica 8 6 0 2 57:44 18

5. Levice 8 5 0 3 53:45 15

6. Spartak Trnava 8 4 1 3 50:46 13

7. Dun. Streda 8 4 0 4 29:54 12

8. Petržalka 8 3 0 5 46:61 9

9. Inter 8 3 0 5 18:46 9

10. Dubnica 8 3 0 5 19:48 9

11. Šaľa 8 2 1 5 14:39 7

12. Myjava 8 1 0 7 36:60 3

13. Senec 8 1 0 7 28:71 3

14. Púchov 8 1 0 7 17:76 3

II. LIGA ST. ŽIACI

9. kolo: Šamorín - Pov. Bystrica odložené na 9. 10., PFA Zl. Moravce /Vráble - Hlohovec 1:1, Galanta - Mor. Sv. Ján 1:2, Topoľčany - Partizánske 0:1, ČFK Nitra - Lok. Trnava 3:0, Nové Zámky - Štúrovo 2:1, Piešťany - Horná Nitra 1:2, Skalica - J. Bohunice 9:0.

1. Horná Nitra 8 8 0 0 26:6 24

2. Mor. Sv. Ján 9 7 2 0 32:9 23

3. Šamorín 7 6 1 0 24:6 19

4. ČFK Nitra 9 4 2 3 20:11 14

5. Zl. Moravce 9 3 5 1 21:15 14

6. Piešťany 9 4 1 4 29:21 13

7. Partizánske 9 3 4 2 16:10 13

8. Skalica 9 4 1 4 22:18 13

9. Galanta 9 4 1 4 12:15 13

10. Lok. Trnava 9 4 0 5 17:22 12

11. Hlohovec 9 3 2 4 18:23 11

12. Štúrovo 9 2 2 5 15:18 8

13. N. Zámky 9 2 1 6 6:20 7

14. Pov. Bystrica 8 2 0 6 12:28 6

15. Topoľčany 9 1 2 6 8:24 5

16. J. Bohunice 9 0 2 7 13:45 2

II. LIGA ML. ŽIACI

9. kolo: Šamorín - Pov. Bystrica odložené na 9. 10., PFA Zl. Moravce /Vráble - Hlohovec 2:3, Galanta - Mor. Sv. Ján 6:0, Topoľčany - Partizánske 7:0, ČFK Nitra - Lok. Trnava 3:3, Nové Zámky - Štúrovo 2:2, Piešťany - Horná Nitra 2:5, Skalica - J. Bohunice 11:1.

1. Skalica 9 8 1 0 48:17 25

2. Hlohovec 9 7 0 2 35:15 21

3. Piešťany 9 6 2 1 28:15 20

4. Lok. Trnava 9 6 1 2 36:15 19

5. Šamorín 7 6 1 0 31:11 19

6. Horná Nitra 8 6 0 2 38:16 18

7. Zl. Moravce 9 5 0 4 31:19 15

8. Galanta 9 4 0 5 24:21 12

9. N. Zámky 9 3 2 4 23:25 11

10. Pov. Bystrica 8 3 0 5 25:29 9

11. Topoľčany 9 3 0 6 17:31 9

12. Partizánske 9 3 0 6 18:34 9

13. Štúrovo 9 2 2 5 13:23 8

14. ČFK Nitra 9 2 1 6 17:32 7

15. J. Bohunice 9 1 0 8 9:42 3

16. Mor. Sv. Ján 9 0 0 9 8:56 0

III. LIGA ST. ŽIACI

6. kolo: Beluša - Horná Nitra B 1:0 (1:0), Medvedík, Nemšová - N. Dubnica 6:0, N. Rudno – Svinná 6:0.

8. kolo: Beluša – Bánovce 2:2 (2:0), Bulejčík, Hrubo, Papradno - Led. Rovne 2:0 (1:0), Ľ. Hároník, Bulík, Z. Kostoľany - N. Dubnica 1:1 (1:0), Pupiš, D. Vestenice – Nemšová 0:2, N. Rudno - Horná Nitra B 2:3, Svinná – Kanianka 0:5, Nováky - Nové Mesto 2:2.

1. Nemšová 8 7 0 1 24:6 21

2. Nováky 8 5 2 1 28:11 17

3. N. Mesto 8 5 2 1 23:11 17

4. Kanianka 8 5 1 2 35:10 16

5. N. Rudno 8 5 0 3 31:17 15

6. Beluša 8 3 3 2 16:11 12

7. N. Dubnica 8 2 5 1 29:15 11

8. D. Vestenice 8 3 2 3 21:29 11

9. Papradno 8 3 1 4 15:28 10

10. H. Nitra B 8 2 2 4 15:12 8

11. Bánovce 8 1 4 3 20:23 7

12. Z. Kostoľany 8 2 1 5 12:47 7

13. L. Rovne 8 1 0 7 8:36 3

14. Svinná 8 0 1 7 8:29 1

III. LIGA ML. ŽIACI

6. kolo: Beluša - Horná Nitra B 1:3 (0:1), P. Sehnoutek, Nemšová - N. Dubnica 2:1, N. Rudno – Svinná 9:4.

8. kolo: Beluša - Bánovce 1:10 (0:8), Prostredný, Papradno - Led. Rovne 0:4 (0:1), Szekely 3, Strapko, Z. Kostoľany - N. Dubnica 4:2 (2:2), Hadzima, Prekop, D. Vestenice – Nemšová 1:7, N. Rudno - Horná Nitra B 4:1, Svinná – Kanianka 5:8, Nováky - Nové Mesto 0:13.

1. N. Mesto 8 8 0 0 81:1 24

2. N. Rudno 8 8 0 0 66:13 24

3. Nemšová 8 6 0 2 25:15 18

4. Kanianka 8 5 1 2 41:19 16

5. Bánovce 8 5 0 3 41:22 15

6. H. Nitra B 8 5 0 3 29:18 15

7. L. Rovne 8 5 0 3 18:19 15

8. D. Vestenice 8 3 1 4 19:30 10

9. Z. Kostoľany 8 3 0 5 19:28 9

10. Nováky 8 2 2 4 20:46 8

11. N. Dubnica 8 2 0 6 34:35 6

12. Svinná 8 1 0 7 19:36 3

13. Beluša 8 1 0 7 7:44 3

14. Papradno 8 0 0 8 3:96 0

REGIÓN ŽIAČKY

4. kolo: Tr. Teplice – Žilina 4:5.

5. kolo: Dubnica – Tr. Teplice 0:8, Žilina – Bojná 7:0, Trenčín mal voľno.

1. Žilina 4 3 1 0 35:10 10

2. Tr. Teplice 4 3 0 1 26:6 9

3. Bojná 4 2 0 2 9:14 6

4. Trenčín 4 1 1 2 14:14 4

5. Dubnica 4 0 0 4 2:42 0

PRÍPRAVKY U 11

1. kolo: Nové Mesto - Pov. Bystrica 2:1 (1:1), Mokráš.

4. kolo: Myjava – Púchov 22:5, Brezina 3, Kurej, Kres.

5. kolo: Pov. Bystrica - Horná Nitra 7:23 (5:15), Mokráš 3, Kadák 2, Kopernický, Kukučka, Púchov – Partizánske 1:8, Brezina, Nové Mesto – Bánovce 0:7.

1. Bánovce 5 5 0 0 29:5 15

2. H. Nitra 3 3 0 0 108:10 9

3. Myjava 4 3 0 1 28:11 9

4. N. Mesto 4 2 0 2 8:13 6

5. Dubnica 4 2 0 2 30:54 6
6. Partizánske 4 1 0 3 11:11 3

7. Pov. Bystrica 5 1 0 4 30:50 3

8. Púchov 5 0 0 5 18:104 0

PRÍPRAVKY U 10

1. kolo: Nové Mesto - Pov. Bystrica 9:4 (4:1), Chupáč 2, Belušík 2.

4. kolo: Myjava – Púchov 7:6, Porubčan 2, Mušák, Mozsi, Krajčík, Mynář.

5. kolo: Pov. Bystrica - Horná Nitra 2:3 (1:1), Chupáč 2, Púchov – Partizánske 9:8, Mynář 3, Fedora 2, Porubčan, Pivko, Obšivan, Baláž, Nové Mesto – Bánovce 11:1.

1. N. Mesto 4 3 0 1 28:9 9

2. H. Nitra 3 3 0 0 35:26 9

3. Bánovce 5 2 2 1 14:22 8

4. Púchov 5 2 1 2 36:35 7

5. Partizánske 4 2 0 2 20:15 6

6. Dubnica 4 1 2 1 31:27 5

7. Myjava 4 1 1 2 9:19 4

8. Pov. Bystrica 5 0 0 5 18:38 0

PRÍPRAVKY U 9

1. kolo: Nové Mesto - Pov. Bystrica 5:2 (2:0), Jurík 2.

4. kolo: Myjava – Púchov 3:11, Čmelo 5, Solík 3, Vavrík 2,Vričan.

5. kolo: Pov. Bystrica - Horná Nitra 4:8 (3:1), Jurík 4, Púchov – Partizánske 9:12, Čmelo 3, Brezány 3, Solík 2, Vavrík, Nové Mesto – Bánovce 5:0.

1. Partizánske 4 4 0 0 34:17 12

2. Púchov 5 4 0 1 45:29 12

3. H. Nitra 3 2 0 1 33:26 6

4. Dubnica 4 2 0 2 27:23 6

5. Bánovce 5 2 0 3 17:18 6

6. N. Mesto 4 2 0 2 13:14 6

7. Myjava 4 1 0 3 13:27 3

8. Pov. Bystrica 5 0 0 5 14:42 0

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov
  2. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely
  3. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek
  4. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby
  5. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti?
  6. Keď Slováci krotia morský vietor
  7. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali
  8. Máte už program pre deti na túto sobotu?
  9. UNIQA poisťovňa sa sťahuje do Einsteinova Business Center
  10. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy
  1. Zamestnanci nestrážia svoje heslá dostatočne
  2. Predstavenie projektu Ružomberok v pohybe
  3. OMV ponúkne svojim zákazníkom chute známeho šéfkuchára
  4. OMV ponúkne zákazníkom chute známeho šéfkuchára Braňa Križana
  5. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely
  6. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek
  7. Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov
  8. Všetko, čo rodiny milujú
  9. Bratislava má najmodernejšiu linku na triedenie surovín
  10. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby
  1. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti? 24 991
  2. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek 15 534
  3. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely 10 193
  4. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach? 7 439
  5. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali 6 115
  6. Ste si istí, že máte zdravé srdce? Skontrolujte si ho zadarmo 5 292
  7. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby 4 714
  8. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy 4 430
  9. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky 3 970
  10. Nižšie náklady vo firme? Tri tipy, kde sa dá ušetriť 3 461

Hlavné správy z MY Považská

Regionálny futbal - výsledky a komentáre od 2. po 8. ligu

Aktuálne informácie z víkendového futbalu.

Urobíme vám radosť s CD, ktoré nájdete v týždenníku MY

Predstavujeme top hviezdy tvoriace pre deti, všetky budú na cédečku.

Píšuci majú šancu v bluesnení

Roja sa ti v hlave verše? Máš neodolateľné nutkanie zachytávať svoje predstavy, postrehy, čo si zažil ty alebo iní ? No a chceš, čo stvoríš, pustiť aj do sveta? Máš šancu.

Štyri obce budú niekoľko hodín bez prúdu

Údržbári budú robiť revíziu elektrického vedenia. Preto musia byť štyri obec v Marikovskej doline odstavené od elektriny deväť hodín.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tesári stavajú drevenicu, bude z mesačného dreva. Tak ako kedysi

Tomáša Pňačka rozhýbali spomienky na jedinečnú atmosféru drevenice svojich predkov, ktorá už neexistuje. Zobral do rúk topor a začal takú stavať.

Dni mesta Brezna vrcholia, Kandráčovci zaplnili námestie

Dnes ešte vystúpi vynikajúca kapela IMT Smile a všetci sa už tešia na večerný ohňostroj.

V Terchovej súťažilo vo varení halušiek 18 družstiev z piatich štátov

V terchovskom amfiteátri súťažili okrem družstiev aj jednotlivci v jedení jedného metra syrovej nite, pití jedného litra žinčice a jedení jedného kilogramu bryndzových halušiek.

Čerstvá majsterka Európy vo fitness: Cvičenie mi problém nerobí, horšie je dodržiavať správnu stravu (VIDEO + FOTO)

Anna Hepnerová patrí medzi najväčšie športové talenty z hornej Nitry. Rodáčka z Kanianky sa blysla najmä na nedávnych majstrovstvách Európy, kde obsadila v kategórii junioriek prvé miesto.

Vybrali SME



Už ste čítali?