II. TRIEDA MUŽI
10. kolo: Pruské – Beluša B 1:2 (0:1), V. Suchánek – Ondrašík, M. Vavrík, Dulov – Stupné 1:1 (1:1), Savara – Blaško, Hradčan Lednica – Sverepec 0:2 (0:1), P. Kubiš 2, K. Podhradie – Pružina 2:1 (1:1), M. Vlasatý, Ľ. Vlasatý – A. Fabuš, Lazy – Dohňany 1:1 (1:0), Blaho – Mahut, Udiča – Kvašov 3:2 (1:1), Drblík 2, Cesnárik – Juraj Gereg, Ľ. Miček, Podvažie – Praznov 3:1 (1:1), L. Papšo 2, Š. Papšo – Martin Dánek.
1. K. Podhradie 10 7 3 0 20:3 24
2. Pružina 10 7 2 1 28:12 23
3. Dulov 10 6 2 2 26:12 20
4. Beluša B 10 6 0 4 21:17 18
5. Udiča 10 5 3 2 15:14 18
6. Podvažie 10 4 3 3 15:13 15
7. Stupné 10 3 3 4 10:16 12
8. Lazy 10 3 2 5 14:15 11
9. Sverepec 10 3 2 5 13:20 11
10. Kvašov 10 3 1 6 15:21 10
11. Dohňany 10 2 4 4 11:17 10
12. Praznov 10 3 0 7 13:21 9
13. Hr. Lednica 10 2 2 6 6:19 8
14. Pruské 10 1 3 6 12:19 6
III. A TRIEDA MUŽI
10. kolo: Mikušovce – Kolačín 3:1 (1:0), J. Gašpar, L. Budjač, Mišovec – Klimek, Tunežice – Kameničany 0:0, Borčice B - Č. Kameň 6:1 (3:0), P. Mačina 2, P. Burdej 2, R. Slávik, Suchý - P. Paliesek, Prejta - D. Breznica 2:0 (2:0), Ševela 2.
1. Borčice B 10 9 1 0 59:8 28
2. Kameničany 10 3 5 2 9:10 14
3. Č. Kameň 8 4 1 3 17:15 13
4. Mikušovce 9 4 1 4 17:17 13
5. Kolačín 10 4 1 5 19:26 13
6. Prejta 10 3 1 6 15:28 10
7. D. Breznica 9 3 0 6 14:26 9
8. Tunežice 10 2 2 6 11:31 8
III. B TRIEDA MUŽI
10. kolo: Šebešťanová - FC Púchov 4:0 (3:0), P. Zemančík 3, K. Petrík, Vrchteplá - Dynamo Orlové 5:3 (3:2), Pajger 3. Adamec, Mucha – Urík 2, Pavlík, Podmanín – Bodiná 3:1 (0:1), T. Pilár 2, P. Gardian – Prašnický, Lúky – Trstie 2:2 (1:2), Maslák, Jakubík – Brezničan, Vician.
1. Šebešťanová 10 9 1 0 34:11 28
2. Bodiná 10 5 4 1 25:17 19
3. Podmanín 10 5 3 2 25:15 18
4. FC Púchov 10 5 0 5 12:17 15
5. Vrchteplá 10 3 3 4 23:21 12
6. Dyn. Orlové 10 2 2 6 17:26 8
7. Lúky 10 2 2 6 13:33 8
8. Trstie 10 1 1 8 15:24 4
I. TRIEDA DORAST
10. kolo: D. Mariková – Bolešov 0:1 (0:0), Škalák, Prejta – Jasenica 0:3 (0:1), Heldes 3, Košeca – Dohňany 7:0 (2:0), Pruské – Ladce 3:4 (3:0), Kopšo, A. Bartoš, M. Bartoš – Martin Kvasnica 2, Průša 2, Streženice – Visolaje 5:0 (1:0), Loduha 4, Miloš Šesták, Udiča a Sverepec mali voľno.
1. Košeca 8 7 0 1 43:3 21
2. Streženice 8 6 1 1 38:6 19
3. Udiča 9 6 1 2 39:18 19
4. Streženice 8 6 1 1 38:6 19
5. Ladce 8 5 0 3 24:18 15
6. D. Mariková 9 3 2 4 11:15 11
7. Jasenica 8 3 2 3 19:27 11
8. Bolešov 10 3 1 6 8:38 10
9. Pruské 8 2 3 3 18:20 9
10. Dohňany 8 2 2 4 14:19 8
11. Sverepec 8 0 2 6 7:18 2
12. Prejta 8 0 0 8 3:50 0
II. TRIEDA DORAST
10. kolo: Pružina – Lysá 8:4 (6:1), Bútora 3, Baránek 2, T. Dolinka, Vrábel, L. Sádecký – Ľ. Hoždora 2, Ofúkaný, D. Nošík, Mikušovce – Podvažie 2:0 (0:0), Juraj Monček, M. Jakubek, H. Poruba – Kvašov 7:0 (3:0), V, Hudec 3, Š. Dražkovec 2, Hofierka, Cíbik, Praznov – Tuchyňa 1:2 (0:1), J. Gajdoš, P. Hrehuš za hostí.
1. Tuchyňa 10 9 0 1 27:13 27
2. Praznov 10 6 0 4 40:15 18
3. Pružina 10 4 2 4 30:25 14
4. Lysá 10 4 2 4 30:29 14
5. Kvašov 10 4 2 4 23:26 14
6. H. Poruba 10 4 1 5 31:31 13
7. Mikušovce 10 3 3 4 13:19 12
8. Podvažie 10 1 0 9 8:44 3
I. TRIEDA ŽIACI
10. kolo: D. Mariková – FK Lednica 0:0, Pruské – Ilava 1:1 (0:0), Vlasatý – Kuchárik, Ladce – Sverepec 3:0 (1:0), I. Kandráč, Haluska, M. Adamec, Domaniža - Dynamo Orlové 3:2 (0:0), Masničák 2, Sádecký – J. Al Sabri 2, Košeca – Dohňan 2:2 (1:1), M. Karlík, Gábel – Badura, Klinovský, Udiča – Prečín 4:1 (0:1), R. Cigánik, Kališík, J. Trško, Matušík – Mikloš, Streženice – Plevník 0:4 (0:2), Michálek 2, J. Čičút 2.
1. FK Lednica 10 8 2 0 25:4 26
2. Plevník 10 8 0 2 37:10 24
3. Domaniža 10 7 2 1 37:15 23
4. Sverepec 10 5 4 1 11:6 19
5. Pruské 10 5 3 2 14:9 18
6. D. Mariková 10 4 4 2 18:9 16
7. Udiča 10 4 3 3 16:6 15
8. Ladce 10 4 0 6 21:22 12
9. Prečín 10 4 0 6 30:32 12
10. Ilava 10 2 2 6 11:39 8
11. Košeca 10 2 1 7 11:22 7
12. Dyn. Orlové 10 2 1 7 14:30 7
13. Dohňany 10 2 1 7 16:38 7
14. Streženice 10 1 1 8 7:26 4
II. TRIEDA ŽIACI
10. kolo: Jasenica – Mikušovce 4:0 (0:0), E. Slamka 2, Gaban, Ondrásky, Bolešov – Kolačín 9:0 (5:0), Petrušek 3, Prekop 2, Šimák, Paiš, Černej, vlastný, Lysá – Pružina 4:2 (2:1), Chodúr 2, Repka, Riedel – Kozík, Turza, Horovce – H. Poruba 1:2 (0:2), F. Gorelka – T. Dražkovec, Niko, Stupné – Pov. Bystrica B 0:7 (0:3), Urík 2, Urgoš, Kaprinay, Jaroš, Steiner, Hudec, Tuchyňa – Lazy 0:10 (0:5).
1. Jasenica 10 8 2 0 48:7 26
2. Lysá 10 8 0 2 46:16 24
3. Pov. Bystrica B 10 7 1 2 29:13 22
4. H. Poruba 10 6 1 3 34:20 19
5. Horovce 10 6 0 4 24:17 18
6. Bolešov 10 5 2 3 35:12 17
7. Pružina 10 5 1 4 32:13 16
8. Lazy 10 3 3 4 19:14 12
9. Stupné 10 3 1 6 17:29 10
10. Mikušovce 10 2 1 7 23:28 7
11. Tuchyňa 10 1 0 9 6:80 3
12. Kolačín 10 0 0 10 5:69 0