Visolaje sa vrátili na prvú priečku

Najvyššia oblastná futbalová súťaž I. trieda pokračovala 11. kolom.

VISOLAJE – D. MARIKOVÁ 6:0 (2:0)

Hostia prišli bez piatich hráčov základnej zostavy a už v 7. min po Sviečkovom centri inkasovali gól z hlavy P. Mišutku. Strelec gólu o minútu našiel P. Kresánka, ktorý z päťky loptu poslal vedľa. V 14. min ušiel R. Polník, ale cez obranu sa nepresadil. Po Ranincovom úniku P. Mišutka mieril v 15. min vedľa. Raninec v 22. min zdiaľky vyskúšal Minarecha. Dekrértév ďalekonosný pokus v 38. min nebol úspešný a v 40. min P. Mišutka prihral po úniku Baránkovi, ale ten netrafil z troch krokov bránu. Dve minúty pred prestávkou prihrávku P. Mišutku zakončil bombou pod brvno Sviečka. V 48. min Hrenákovu strelu kryl brankár, ktorý si poradil aj s priamym kopom Raninca. Sviečka ešte v 57. min neuspel, no o dve minúty tečovanou strelou prekvapil Minarecha. Po centri Palmeho v 65. min Raninec priťukol loptu Lutišanovi, ktorý hlavou pridal štvrtý gól. O minútu sa nemýlil P. Mišutka – 5:0 a v o minútu Hoštáka vychytal Minarech. V 75. min Baránek prešiel celou obranou, našiel P. Mišutku, ktorý dosiahol hetrik.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Góly: 7., 66. a 75. P. Mišutka, 43. a 59. Sviečka, 65. Lutišan..

Visolaje: Štrbáň – Lutišan (Šuly), Baránek, Bednář, Palme, Hošták, P. Mišutka, Štefanec, P. Kresánek (Valach), Sviečka, Raninec (Krško).

D. Mariková: Minarech – Huličiak, M. Slávik (Kaniak), Dekrét, Hrenák, R. Polník, Rak, Hamar, Mihálik, Magát, Ľ. Slávik. ADRIÁN DEMÁČEK

PLEVNÍK – STREŽENICE 1:3 (0:2)

V 8. min si nabehol na center Filiač a dostal hostí do vedenia. O štyri minúty peknú strelu E. Medňanského zblokoval Ligas. V 15. min Kamasovu jedenástku chytil Hrišo a na druhej strane o minútu mieril Štrbák vedľa. V 21. min peknú strelu Tamášiho zneškodnil efektným zákrokom Hrišo a ďalšia Tamášiho strela v 25. min bola nepresná. V 34. min Jozefovič z 20 metrov nastrelil žrď a v 37. min Kamas minul bránu hostí. Tamášiho padáčik v 40. min zneškodnil Hrišo. V 43. min sa dostal do šestnástky Štrbák a zvýšil na 0:2. V 54. min T. Ďurekch vystrelil, ale brankár hostí pohotovo zasiahol. O štyri minúty Jozefovič oblúčik skončil tesne nad. Výborný Hrišo zneškodnil Babincovu strelu v 63. min, ale v 69. min nestačil na strelu Škrabáka, ale v 89. min Štrbák pridal tretí gól hostí.

SkryťVypnúť reklamu

Góly: 69. Škrabák - 43. a 89. Štrbák, 8. Filiač.

Plevník: Michálek – J. Kremeň, M. Kremeň (Čižmárik), Škrabák, Ligas, T. Ďurkech, Kamas, P. Ďurkech, B. Kremeň, Tamáši, Babínec.

Streženice: Hrišo – Fusík, E. Medňanský, Lacko, Filiač, Štrbák, Jozefovič, Struhárňanský, Korený (Adamička), Miho (Chleban), E. Medňanský. JÁN BORČÁNYI

BOLEŠOV – PAPRADNO 0:1 (0:0)

V 6. min Holíček a v 22. min Veselý nevyužili tutovky, keď zoči - voči Hromadíkovi zlyhali. Bolešov bol herne lepší a hostia v prvom polčas domácu bránu neohrozili Po prestávke Bolešovčania viac otvorili v hru v snahe vyhrať. Papradno hrozilo rýchlymi brejkami a v 56. min osamotený Tóth trafil iba Hudcovského hruď. Domáci naďalej bezúspešne búšili do obrany a, keď im zlyhala v 90. min ofsajdová pasca, po Fujačkovoej prihrávke rozhodol o výhre Papradna Kozáčik.

SkryťVypnúť reklamu

Gól: 90. Kozáčik.

Bolešov: Hudcovský – J. Šatka, Kvasnica, Monček, Veselý, Holíček, Prna, Barták, Šándor, Dian, Pagáč.

Papradno: Hromadík – Macošínec, Zboran, Belušík, S. Trúchlik, Tóth, Váchalík, Fujaček, Černošík, Kozáčik, Nemčík. (ZUPA)

JASENICA – KOŠECA 2:2 (1:1)

V 3. min priamy kop Pecníka Gančár kryl a v 8. min T. Kašša z 25 metrov trafil k žrdi – 0:1. Priamy kop P. Jánošíka v 13. min Gančár vytlačil na roh a v 25. min Rybárik chytil strelu M. Vicena. V 33. min sa n P. Jánošík prestrelil a v 43. Pavlík po dlhom pase zakončil sólo vyrovnávajúcim gólom. V 46. min Bednár prestrelil v čistej šanci a v 47. min T. Kašša mieril vedľa. Pavlík v 52. min spálil tutovku a v 56. min Gančár zázračne chytil hlavičku Bednára. Po faule na Pavlíka v 70. min Pecník poslal jedenástku nad bránu. O dve minúty V. Kašša po rohu hlavou dal na 1:2 ale o dve minúty po priamom kope vyrovnal hlavou Beniač. V. Kašša po nepremenenej šanci bol o chvíľu v 80. min vylúčený po druhej žltej karte. V 85. min Pecník v šanci prestrelil a v 90. min T. kaššovu strelu zrazila obrana.

Góly: 44. Pavlík, 74. Beniač – 13. T. Kašša, 72. V. Kašša.

Jasenica: Rybárik – Kušnier (Tichý), Čičút, Milo, Hlušek, F. Šterdas, Bednár (Beniač), Pecník, Pavlík, P. Jánošík, Kramarík.

Košeca: Gančár – Baláž, Švehla, Bugala, Ján Palček, Pavol Ondrejka, Jozef Palček, T. Kašša, M. Vicen, Letko, V. Kašša. (JV)

BRVNIŠTE – LYSÁ 1:1 (1:0)

Prvý polčas patril domácim, ktorí mali tri dobré šance, ale nepremenili ich. V 22. min otvoril skóre V. Barbosa po peknej akcii poslal Kolembusov center z päťky do siete. Po gól hostia prevzali iniciatívu, ale do prestávky si nič nevytvorili. Po prestávke mala Lysá miernu prevahu, ale výrazné šance neboli. Hostia boli nebezpečnejší a v 70. min po chybe Hudeka J. Čapliar loptu vyrazil a Mokrička zblízka vyrovnal. Brvnišťanom chýbala iskra a fyzicky lepšie pôsobiaci hostia boli nebezpeční. V závere Fojtek zneškodnil dva nebezpečné pokusy domácich a v 89. min dva protiútoky súpera zmaril pozorný J. Čapliar.

Góly: 22. V. Barbosa – 70. Mokrička.

Brvnište: J. Čapliar – Šamaj (J. Hároník), J. Barbosa (Hudek), Kolembus, Šlesár, M. Čamaj, Chovančík, Matúš Hároník, Mário Hároník, V. Barbosa (Holiš), Matej Hároník.

Lysá: Fojtek – P. Kováč, Malovec (M. Kováč), Macko (Miroslav Moštenan), M. Zlocha, A. Zlocha, Ľ. Janíček, Mokrička, Pitvorec, Lišaník (Pšenka), M. Janíček. (MH)

D. KOČKOVCE – TUCHYŇA 1:1 (0:1)

V 2. min Kučík po Pšenákovej prihrávke minul a Mikoláš v 19. min nechal vyniknúť domáceho Valacha. V 27. min Höfer vyrazil strelu Pšenáka. Mikoláš pálil tesne vedľa a v 36. min Kučík v páde hlavičkoval Pšenákov center tesne nad. Z protiútoku v 39. min otvoril skóre Štefula. V 41. min Valach vyrazil gólovú strelu Šveca. Druhý polčas bol opakom prvého a až do 67. min sa hralo iba v strede ihriska. Petruškovu hlavičku Höfer vyrazil na roh. V 69. min priamy kop Mikoláša skončil nad bránou a Švec o chvíľu minul cieľ. V 73. min Pavlis zblízka vyrovnal a jalový tlak domácich priniesol iba šancu Petruška, ktorý v 84. min vystrelil vedľa.

Góly: 73. Pavlis - 39. Štefula,

D. Kočkovce: Valach – Dujka, Šábik, Urban, Chobot (Luhový), L. Rosina, Galovič, Petrušek, Briš (Kvocera), Pšenák, Kučík (Pavlis).

Tuchyňa: Höfer - Hrehuš, Mačina, Letko, Švec, Mikoláš, M. Štefanec (P. Štefanec), Filo, Štefula, Jozef Poliak (J. Gajdoš), Kopačka. (KM)

M. LEDNICE MALI VOĽNO

1. Visolaje 10 6 2 2 26:11 20

2. Košeca 11 5 4 2 25:13 19

3. Streženice 10 5 4 1 23:12 19

4. Papradno 11 5 4 2 16:16 19

5. Brvnište 10 4 4 2 19:10 16

6. M. Lednice 10 5 1 4 17:11 16

7. Lysá 10 4 3 3 21:16 15

8. Plevník 10 3 1 6 19:16 10

9. D. Kočkovce 9 2 4 3 10:15 10

10. Jasenica 10 2 3 5 13:23 9

11. Bolešov 9 2 2 5 9:21 8

12. D. Mariková 10 2 2 6 7:24 8

13. Tuchyňa 10 2 2 6 9:26 8

FC Orlové bolo vylúčené zo súťaže

Zostava kola 11. kola: T. Ďurkech (Plevník), E. Medňanský (Streženice), Raninec (Visolaje), R. Polník (D. Mariková), Mikoláš (Tuchyňa), Valach (D. Kočkovce), J. Čapliar (Brvnište), Veselý (Bolešov), Černošík (Papradno), Gančár (Košeca), Pavlík (Jasenica).

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Považská

Komerčné články

  1. Zober loptu, nie mobil. Cieľom je prepojiť úspešných športovcov
  2. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto?
  3. Slováci investujú viac, vo fondoch majú už 14 miliárd eur.
  4. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku
  5. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť
  6. Plátené tašky a opakované použitie
  7. Kupujete si dovolenku? Nezabudnite na poistenie storna!
  8. Národný futbalový štadión prináša do ekonomiky milióny
  1. Zober loptu, nie mobil. Cieľom je prepojiť úspešných športovcov
  2. Čo vám hrozí, keď si neliečite alergiu
  3. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto?
  4. Slováci investujú viac, vo fondoch majú už 14 miliárd eur.
  5. Oslava ako v Hollywoode: Kaufland má narodeniny, pozýva aj vás
  6. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť
  7. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku
  8. Sigord – les, kde sa stretáva zodpovedné hospodárenie s turizmom
  1. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku 16 691
  2. Národný futbalový štadión prináša do ekonomiky milióny 5 376
  3. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť 4 871
  4. Ženy nepatria za volant? Majiteľ autoškoly má iný názor 4 562
  5. Plátené tašky a opakované použitie 3 708
  6. Prenájmom bytu môžete zlepšiť životy 3 498
  7. Vírus HPV môže mať až 80% sexuálne aktívnych ľudí 3 113
  8. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto? 2 695
  1. Martin Fronk: Dolná Strehová nie je len o termálnej vode. Tu sa zrodila Tragédia človeka!
  2. Viktor Pamula: Ako mestská televízia vláde pomáha
  3. Ondřej Havelka: Nahota a fascinující tradice. Kultura a náboženství u Čadského jezera
  4. Otilia Horrocks: Poplach v Smere SD spôsobil Europoslanec p.T. Zdechovský / plus 2 x video/
  5. František Kukura: Konformizmus: Ako si pomaly zradíš dušu a ešte sa pri tom usmievaš
  6. Radko Mačuha: Tak sme si vyštrngali deň pracovného nasadenia.
  7. Jozef Varga: Rusi majú nato dobiť Európu, chcú naspäť veľkú Rus
  8. Anton Kovalčík: Vatikán a iné štáty v Druhej svetovej. Francúzsko.
  1. Janka Bittó Cigániková: Šialený zákon na ochranu kňazov schválený. Od 1. júla ich musia pustiť všade - aj na gynekologické a detské oddelenia 53 372
  2. Jozef Varga: Dvoje kruhy pod očami, bledý ako stena, aj takto dnes vyzerá Fico... 25 629
  3. Jozef Černek: Sprevádzal som Putinovcov – keď zistili, že ich kamoši z Maďarska chcú obsadiť aj Slovensko, stíchli 12 100
  4. Ivan Čáni: Tibor Gašpar a oni – učebnicový „vzor“ morálky, čestnosti, spravodlivosti. 12 087
  5. Ján Valchár: Ukrajinský darček na ruský deň detí (alebo ako spáliť ruskú flotilu zo záhradného domčeka) 10 997
  6. Martin Fronk: Zabudnuté kúpele ožili: Ako dobrovoľníci premenili ruinu na lesný raj 8 390
  7. Marcel Rebro: Sexuálne násilie Červenej armády pri oslobodzovaní Európy 7 154
  8. Radko Mačuha: Bože, asi preto, že je to vzácne? 4 918
  1. Radko Mačuha: Tak sme si vyštrngali deň pracovného nasadenia.
  2. Věra Tepličková: Viete, kto sú Machaláni?
  3. Radko Mačuha: Bože, asi preto, že je to vzácne?
  4. Věra Tepličková: Keď Eštok nevie, čí je, Danko chce mať pokoj na ceste za stolicou a Fico hrá vabank...
  5. Radko Mačuha: Demilitarizácia Ruska cez joystick.
  6. Radko Mačuha: Veď na východe nič nieje.
  7. Yevhen Hessen: Ukrajinská komunita na Slovensku a dejiny kultúrnych väzieb
  8. Marcel Rebro: Deň detí bez otcov a s ruskými dronmi nad hlavou
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Počas letných prázdnin pravidelne klesá počet cestujúcich v regionálnych vlakoch. ZSSK preto predložila Ministerstvu dopravy SR návrh na dočasné prispôsobenie grafikonu, ktoré by sa týkalo 39 regionálnych liniek.


Hlavný tréner Považskej Bystrice Václav Straka.

Rozhovor s trénerom MŠK Považská Bystrica Václavom Strakom.


Keď si sadnete do vlakovej jednotky Panter, cítite sa ako doma v obývačke.


Po chátrajúcom bratislavskom Tehelnom poli sa k nepoznaniu zmenil aj staručký štadión v Prešove.

Týchto osem štadiónov pohostí majstrovstvá Európy do 21 rokov.


  1. Martin Fronk: Dolná Strehová nie je len o termálnej vode. Tu sa zrodila Tragédia človeka!
  2. Viktor Pamula: Ako mestská televízia vláde pomáha
  3. Ondřej Havelka: Nahota a fascinující tradice. Kultura a náboženství u Čadského jezera
  4. Otilia Horrocks: Poplach v Smere SD spôsobil Europoslanec p.T. Zdechovský / plus 2 x video/
  5. František Kukura: Konformizmus: Ako si pomaly zradíš dušu a ešte sa pri tom usmievaš
  6. Radko Mačuha: Tak sme si vyštrngali deň pracovného nasadenia.
  7. Jozef Varga: Rusi majú nato dobiť Európu, chcú naspäť veľkú Rus
  8. Anton Kovalčík: Vatikán a iné štáty v Druhej svetovej. Francúzsko.
  1. Janka Bittó Cigániková: Šialený zákon na ochranu kňazov schválený. Od 1. júla ich musia pustiť všade - aj na gynekologické a detské oddelenia 53 372
  2. Jozef Varga: Dvoje kruhy pod očami, bledý ako stena, aj takto dnes vyzerá Fico... 25 629
  3. Jozef Černek: Sprevádzal som Putinovcov – keď zistili, že ich kamoši z Maďarska chcú obsadiť aj Slovensko, stíchli 12 100
  4. Ivan Čáni: Tibor Gašpar a oni – učebnicový „vzor“ morálky, čestnosti, spravodlivosti. 12 087
  5. Ján Valchár: Ukrajinský darček na ruský deň detí (alebo ako spáliť ruskú flotilu zo záhradného domčeka) 10 997
  6. Martin Fronk: Zabudnuté kúpele ožili: Ako dobrovoľníci premenili ruinu na lesný raj 8 390
  7. Marcel Rebro: Sexuálne násilie Červenej armády pri oslobodzovaní Európy 7 154
  8. Radko Mačuha: Bože, asi preto, že je to vzácne? 4 918
  1. Radko Mačuha: Tak sme si vyštrngali deň pracovného nasadenia.
  2. Věra Tepličková: Viete, kto sú Machaláni?
  3. Radko Mačuha: Bože, asi preto, že je to vzácne?
  4. Věra Tepličková: Keď Eštok nevie, čí je, Danko chce mať pokoj na ceste za stolicou a Fico hrá vabank...
  5. Radko Mačuha: Demilitarizácia Ruska cez joystick.
  6. Radko Mačuha: Veď na východe nič nieje.
  7. Yevhen Hessen: Ukrajinská komunita na Slovensku a dejiny kultúrnych väzieb
  8. Marcel Rebro: Deň detí bez otcov a s ruskými dronmi nad hlavou

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu