Naša redakcia už niekoľko rokov pripravuje pred sviatkom zamilovaných čitateľskú súťaž. Hlavnou výhrou je romantická valentínska večera pre dvoch. Aj tento rok mali čitatelia možnosť dva týždne posielať kupóny. Víťazom sa stal náš čitateľ Tibor Ivan.
Prekvapenie pre Simonu
Tibor prezradil, že o súťaži sa dočítal v našich novinách a rozhodol sa, že sa do nej zapojí. „Chcel som ju vyhrať pre priateľku, aby sa potešila. Kupóny som zháňal aj od kolegov či rodiny.“
Jeho láskou je študentka Simona. Sviatok Valentína vždy oslavujú. Len tento rok bol Tibor trocha tajuplný. „Tušila som, že niečo chystá, lebo sa preriekol. Ale že pôjdeme spolu na večeru, som sa dozvedela až deň pred ňou. Veľmi ma potešil,“ usmiala sa.
Mladí ľudia tvoria pár už dva roky. Zatiaľ však ďalšie plány taja. „Je nám spolu dobre, ľúbime sa. Neskôr uvidíme,“ odmietol viac povedať Tibor.
Dvojicu čakala romantická večera v reštaurácii Atrium Restaurant Coffee na považskobystrickom sídlisku Hliny. Pripravená bola aj kytica pre Simonu, ktorú venovala predajňa Kvety Yvonn a ročné predplatné našich novín.
Ďalší darček - cimbalová muzika
V reštaurácii Atrium Restaurant Coffee romantickú valentínsku atmosféru dotvárala špeciálna ponuka – cimbalová muzika súboru Považan. Pre nášho výhercu pripravili špeciálne stôl. „Na sídlisku funguje naša reštaurácia už siedmy mesiac. Sme potešení, že môžem niekomu urobiť radosť v tomto modernom zariadení,“ povedala manažérka prevádzky Atrium Restaurant and Coffee Mária Gardianová. Doplnila, že cimbalová muzika počas celého valentínskeho večera bola gestom od vedúceho, aby sa dostali do povedomia nielen obyvateľov sídliska, ale celej Považskej Bystrice.
Na Valentína mali pripravenú špeciálnu ponuku. Ako chuťovku ponúkali pražené mandle, ktoré boli kedysi veľmi obľúbené, ale akosi sa vytratili z ponuky reštaurácií. Sviatku zamilovaných prispôsobili aj pizzu, ktorá mala tvar srdca. „Každá dáma, ktorá prišla 14. februára k nám, dostala maličké prekvapenie, a to kvietok pre radosť,“ dodala Gardianová.
Autor: vž